[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 272)
  • 0 - 5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000 - 10000

    Ψήφοι: 12 4.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 7 2.6%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 15 5.5%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 23 8.5%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 62 22.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 105 38.6%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος/α

    Ψήφοι: 46 16.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Άσχετο αλλά στη βιολογία έγραψα στο γ1 ότι τα φυτά κατατάσσονται με βάση το τυπολογικό κριτήριο και κάτι μπούρδες και οι 2 βαθμολογητές μου βάλαν 100! φυσικά χαίρομαι αλλά wtf? δεν είναι λάθος? και το διαβασμά μου δεν ήταν γι'αυτο το βαθμό.


Λες να βάζουν βαθμούς στην τύχη??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
δεν το αποκλείω! νομίζω ή ότι ότι ο δεύτερος βαθμολογητης είδε το βαθμό του πρώτου με κάποιον τρόπο η ότι απλά είμαι πολύ τυχερή!:D
by the way , βγήκαν τα στατιστικά ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Ε ναι αλλά δε χωρίζονται οι μαθητές σε αριστούχους και σε "κάτω από τη βάση". Αν κάποιος επιθυμεί μια σχολή που θέλει 8 ή 9, αποκλείεται να γίνει μέλος της παρέας; Εγώ πιστεύω αντιθέτως θα ήταν πιθανό να μπει εδώ, γιατί θα του είναι πολύ χρήσιμο το forum και όλοι εσείς γιατί μπορεί να θέλει να βάλει τα δυνατά του για να είναι συνεπής στο στόχο του. Δεν τα καταφέρνουν όλοι με τα μαθήματα και οι πανελλήνιες είναι αρκετά χυδαίος τρόπος για να (εκ)παιδευτείς. Αν δε τα πας καλά, σημαίνει οτι τα έχεις όλα γραμμένα. Τα παιδιά έχουν πια στο νου τους οτι το μόνο που έχει σημασία είναι ο βαθμός. Δε φταίνε όμως καθόλου. Οι πανελλήνιες φταίνε. :whistle:

Απλα θελω να σου πω οτι καποιος που στοχευει σε υψηλοβαθμη σχολη, εστω και πανω απο 15,000, θα αναζητησει ευκολοτερα πληροφοριες, λεπτομερειες, γνωμες για τα μαθηματα, αποριες κτλ απο καποιον που θα στοχευει σε κατι πολυ λιγοτερο και θα ειναι της αποψης "θα γραψω και ο,τι κατσει", επομενως γι αυτο τα ποσοστα στη ψηφοφορια δεν ανταποκρινονται στα στατιστικα που δοθηκαν απο το υπουργειο ;)

Ρε παιδια τα αποτελεσματα των ειδικων ποτε θα βγουν?δεν εχουν πει τιποτα ακομα?

Σαββατο μετα τις 11 το πρωι, το αναφερει το υπουργειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kostaspotter

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Παιδιά καλοί ακαδημαικοί πολίτες να είμαστε πλέον αφού τελειώσαμε με τις πανελλαδικές!!! ;)
Ορίστε και οι δικοί μου βαθμοί:
Έκθεση: 15,9
Φυσική Γενικής: 17
Φυσική Κατεύθυνσης: 15,8
Μαθηματικά Κατεύθυνσης: 15,8
Προγραμματισμός: 19,7
Οργάνωση: 10,4

Βγάζω 16216 μόρια και βαθμό πρόσβασης 16,17
Θέλω Φυσικό Ηρακλείου...Αλλά έχω στεναχωριθεί λίγο...Ο λόγος είναι πως έγραψα μαθηματικά και φυσική 15,8 και θέλω να μπω φυσικό...Δεν είναι λίγο ξεφτύλα; :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Aν θεωρείς πως απλά ήταν ατυχία της στιγμής, όχι δεν είναι. Ρε παιδιά άπαξ και μπειτε στο τμήμα που σας ενδιαφέρει και τελευταίοι να μπείτε στο χέρι σας είναι να χαράξετε την πορεία σας. Δεν έχουν σημασία οι πανελλήνιες μετά, εσύ καθορίζεις το πως θα κινηθείς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspotter

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Στη φυσική κατ ήταν μεγάλη ατυχία αφού έκανα μεγάλη μ..κια στο 4ο θέμα...Πήρα συνθήκη η οποία δεν ίσχυε από απροσεξία....Τέσπα πέρασαν τώρα...Δεν αλλάζει τπτ...
Δίκιο έχεις...αυτό μου το είπαν πολλοί...Πως σκοπός είναι να μπεις στη σχολή και να χαράξεις τη δική σου πορεία!
Ευχαριστώ πολύ που μου απάντησες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Δε στο λένε τυχαία, παρατήρησε ποιοι μπήκαν πρώτοι στο τμήμα σου και αν είσαι συνειδητοποιημένος πως θα αντιστραφούν οι ρόλοι όταν παίρνετε πτυχίο. Εγώ πάντως βλέπω την 5άδα στη σχολή μου που ήταν μαθητές 18000+ να είναι από μέτριοι έως ανύπαρκτοι σαν φοιτητές, με μία εξαίρεση μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αλεξης M

Νεοφερμένος

Ο αλεξης M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
σαφώς αυτό που μετράει είναι να περάσεις εκεί που θέλεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Δε στο λένε τυχαία, παρατήρησε ποιοι μπήκαν πρώτοι στο τμήμα σου και αν είσαι συνειδητοποιημένος πως θα αντιστραφούν οι ρόλοι όταν παίρνετε πτυχίο. Εγώ πάντως βλέπω την 5άδα στη σχολή μου που ήταν μαθητές 18000+ να είναι από μέτριοι έως ανύπαρκτοι σαν φοιτητές, με μία εξαίρεση μόνο.

Ε ναι γιατι οι 18000+ σκεφτονται οτι επιβαλλεται να ξεκουραστουν μετα απο το σκισιμο των πανελληνιων και τελικα καταντανε τουριστες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Ενώ οι 17000++ δεν κουράστηκαν :P? Αυτό που θέλω να πω είναι ότι αν θέλει κάποιος να τα ρίξει στον κόκκορα το κάνει, άσχετα με τις πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas.tsou

Νεοφερμένος

Ο kostas.tsou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Άσχετο αλλά στη βιολογία έγραψα στο γ1 ότι τα φυτά κατατάσσονται με βάση το τυπολογικό κριτήριο και κάτι μπούρδες και οι 2 βαθμολογητές μου βάλαν 100! φυσικά χαίρομαι αλλά wtf? δεν είναι λάθος? και το διαβασμά μου δεν ήταν γι'αυτο το βαθμό.
δεν βαριεσαι,εγω και τα δυο κριτηρια εγραψα οπως και η μιση θετικη λογω του mendel!τωρα αν το πηραν λαθος ενας θεος ξερει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Παιδιά καλοί ακαδημαικοί πολίτες να είμαστε πλέον αφού τελειώσαμε με τις πανελλαδικές!!! ;)
Ορίστε και οι δικοί μου βαθμοί:
Έκθεση: 15,9
Φυσική Γενικής: 17
Φυσική Κατεύθυνσης: 15,8
Μαθηματικά Κατεύθυνσης: 15,8
Προγραμματισμός: 19,7
Οργάνωση: 10,4

Βγάζω 16216 μόρια και βαθμό πρόσβασης 16,17
Θέλω Φυσικό Ηρακλείου...Αλλά έχω στεναχωριθεί λίγο...Ο λόγος είναι πως έγραψα μαθηματικά και φυσική 15,8 και θέλω να μπω φυσικό...Δεν είναι λίγο ξεφτύλα; :S

Εγώ δήλωσα Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης.
Έχουμε ίδιους βαθμούς στην Έκθεση και στα Μαθηματικά ενώ στη Φυσική Κατεύθυνσης και στον προγραμματισμό έχω 16 και 19.5 αντίστοιχα. Δηλαδή σχετικοί. Αυτά είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Είσαι από Κρήτη φίλε; Εγώ δήλωσα Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης.
Έχουμε ίδιους βαθμούς στην Έκθεση και στα Μαθηματικά ενώ στη Φυσική Κατεύθυνσης και στον προγραμματισμό έχω 16 και 19.5 αντίστοιχα. Δηλαδή σχετικοί. Αυτά είναι :P
Ακυρο αλλο διαβασα arxika,CSD??Ευχομαι να το πιασεις!ΚΑφε κερναω παντως αν ερθεις,ισχυει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ακυρο αλλο διαβασα arxika,CSD??Ευχομαι να το πιασεις!ΚΑφε κερναω παντως αν ερθεις,ισχυει :P

Ναι CSD, έβγαλα 17734, περίπου +3000 μόρια πάνω είμαι, άρα το πιάνω σίγουρα :P
Τον καφέ δεν τον γλυτώνεις λοιπόν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Ευρυπίδη νομίζω πως έκανες πολύ καλή επιλογή :) Κυνήγησε το και θα δεις πως το τμήμα αυτό αξίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Έτυχε και έβγαλα περισσότερα μόρια από όσα υπολόγιζα με αποτέλεσμα να πιάνω μερικές πολυτεχνικές σχολές καθώς και όλες τις Πληροφορικές. Άκουσα από κοντινά μου πρόσωπα να μου λένε να δηλώσω τις πιο υψηλόβαθμες αλλά στο μηχανογραφικό δήλωσα αυτή και δεν παρασύρθηκα. Και αυτό το λάθος το κάνουν αρκετοί, να δηλώνουν άλλη σχολή από αυτή που ήθελαν αρχικά μόνο και μόνο επειδή την πιάνουν.

Υ.Γ. Βλέπεις naruto ή το αβατάρι σου ήταν τυχαία επιλογή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Μπορω καπου να βρω τις βασεις απο παλιες χρονια αλλα κυριως τον αριθμο εισακτεων και τον μεγαλυτερο βαθμο που εισυχθε σε αυτο?
ψαχνω στο google αλλα μονο τις βασεις απο παλιες σχολες βρισκω και οχι τα αλλα που λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
ευχαριστω παρα πολυ
αλλα για βασεις παλιοτερων ετων δεν μπαινει
υπαρχει κανενα αλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
ευχαριστω παρα πολυ
αλλα για βασεις παλιοτερων ετων δεν μπαινει
υπαρχει κανενα αλλο?
Δες καλυτερα το σιτε που σου εστειλε ο evris,στα αριστερα της σελιδας εχει μεχρι το 2005
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top