Πανελλήνιες 2007!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
18000 :(
(χωρίς το σχέδιο - δίνω αύριο)
:/:

Δεν φτάνουν βρε για την σχολή που θέλεις; Πάντως έχεις συγχαρητήρια από εμένα, πολύ καλό αποτέλεσμα κυρίως αν σκεφτείς ότι έδινες μετά από "πανελληνιακή" παύση και είναι δύσκολο να ξαναμπείς στην διαδικασία.

Πέτρο σου εύχομαι του χρόνου να μπεις στην σχολή που θες, αλλά κοίτα τι μπορείς να κάνεις και με αυτά τα δεδομένα.

Ιφρίτ εσύ; ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ; Δεν έχω και πρόσβαση στο κ*λοmsn.:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μην τον βρίζετε, απάντησε. :P



:(
13.653, γι αυτό...
Ούτε η άλλη τα πήγε καλά, όποτε... θκατά είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:/: δεν το είχα δει


ο Πάνος? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ιφριτάκο (όποτε το δεις) δεν είναι άσχημος ο βαθμός! Δεν πιάνεις την ειδικότητα που θες με αυτό; Αν όχι Αθήνα σε άλλη πόλη νομίζω την πιάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Ένα έχω να πώ μόνο 3,2 μονάδες διαφορά στα Μαθηματικά Κατ (16/100 ) ΕΛΕΟΣ

Έχασα πόσα μόρια....

:cry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Ένα έχω να πώ μόνο 3,2 μονάδες διαφορά στα Μαθηματικά Κατ (16/100 ) ΕΛΕΟΣ

Έχασα πόσα μόρια....

:cry:

Ναι δυστυχώς τέτοιες βλακείες γίνονται ακόμα και σε τέτοια μαθήματα!Τέτοια διαφορά δεν δικαιολογείται στα μαθηματικά κατεύθυνσης!Ούτε μάθημα φιλολογικό να ήταν!Κρίμα γιατί τα μόρια είναι πολύτιμα και χάνονται από το κόμπλεξ ορισμένων καθηγητών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δε πειράζει βρε παιδιά :/: Αχχχ τα 'χει αυτά η όλη ιστορία...

:kissing: καλά κουράγια για του χρόνου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν φτάνουν βρε για την σχολή που θέλεις; Πάντως έχεις συγχαρητήρια από εμένα, πολύ καλό αποτέλεσμα κυρίως αν σκεφτείς ότι έδινες μετά από "πανελληνιακή" παύση και είναι δύσκολο να ξαναμπείς στην διαδικασία.

Όχι, για ΕΜΠ δεν φτάνουν, για να περάσω Αρχιτεκτονική ΕΜΠ με τόσα πρέπει να γράψω ένα 18 κι ένα 19 στα σχέδια, πράγμα αδύνατον. :/:
Και για μένα δεν είναι καθόλου καλό αποτέλεσμα, αν σκεφτώ οτι το 2004 είχα βγάλει 19000 μόρια :(
Πάντως με 2 δεκατριάρια στα σχέδια (που νομίζω τα πιάνω άνετα) περνάω Βόλο :)

Γενικά σήμερα ήταν ημέρα πένθους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πάντως.... ειλικρινά δεν θεωρώ αδύνατον τους βαθμούς αυτούς που λες για σχέδιο..
είσαι καλά προετοιμασμένη :) think positive!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
πάντως.... ειλικρινά δεν θεωρώ αδύνατον τους βαθμούς αυτούς που λες για σχέδιο..
είσαι καλά προετοιμασμένη :) think positive!

Δεν παίζει κουε μου, άκου με που σου λέω. Δεν είμαι καλά προετοιμασμένη (οι περισσότεροι κάνουν 2 χρόνια) και σήμερα που ρώτησα την καθηγήτρια μου στο ελεύθερο τι πιστευει οτι θα γράψω μου είπε οτι στα καλά μου γράφω 16. Αλλά 18 με τπτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κι αυτή τι το'θελε μια μέρα πριν δώσεις να σε ρίξει έτσι??? τεσπα, καλή επιτυχία σου εύχομαι. Και μη ξεχνάς ότι όταν έπιασες τα 19000 μόρια, έκανες προετοιμασία 2 χρόνια!!!

εδιτ: καλά βρε παιδιά, όταν δίναμε εμείς, αν υπήρχε μεγάλη διαφορά στους δύο διορθωτές, το γραπτό πήγαινε σε τρίτο..σε σας δεν ισχύει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
κι αυτή τι το'θελε μια μέρα πριν δώσεις να σε ρίξει έτσι??? τεσπα, καλή επιτυχία σου εύχομαι. Και μη ξεχνάς ότι όταν έπιασες τα 19000 μόρια, έκανες προετοιμασία 2 χρόνια!!!

εδιτ: καλά βρε παιδιά, όταν δίναμε εμείς, αν υπήρχε μεγάλη διαφορά στους δύο διορθωτές, το γραπτό πήγαινε σε τρίτο..σε σας δεν ισχύει??

Δεν το είπε για κακό η γυναίκα, το 16 για σχέδιο δεν είναι κακός βαθμός. :)

Ναι, πάει σε τρίτο αν η διαφορά είναι άνω των 10 στα 100.
Πχ εμένα στα μαθηματικά γενικής μου έβαλε ο ένας 99 και ο άλλος 91 :mad: και δεν πήγε αναβαθμολόγηση γιατί η διαφορά ήταν 8 μόρια. Μου λέτε όμως πως γίνεται ο ένας να έβαλε ουσιαστικά 20 και ο άλλος 18.2???? ΕΛΕΟΣ! :mad:
Εντωμεταξύ έκθεση που γίνονται οι περισσότερες αναβαθμολογήσεις, μου είχαν βάλει και οι 2 βαθμολογητές ΑΚΡΙΒΩΣ τον ίδιο βαθμό!! :blink:

Έγραψα σήμερα ελεύθερο σχέδιο, καλά έγραψα πιστευω. :) Αντε, αύριο το γραμμικό και τελειώνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Εντωμεταξύ έκθεση που γίνονται οι περισσότερες αναβαθμολογήσεις, μου είχαν βάλει και οι 2 βαθμολογητές ΑΚΡΙΒΩΣ τον ίδιο βαθμό!! :blink:

αν θυμάμαι από τα χρόνια της νιότης μου (:P), όταν έβλεπες τον ίδιο βαθμο σήμαινε ότι πήγε για αναβαθμολόγηση. Δε μαθαίναμε ποτέ πόσο μας έβαζαν οι δύο πρώτοι, εκτός κι αν το ζητούσαμε επίσημα. Συνήθως ήταν ο μέσος όρος.

γκουντ λάκ και αύριο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σε ολους ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Λία, εγώ ΕΜΠ πέρασα τότε με χαμηλότερα μόρια, νομίζω. Κι ήμουν και στο καψερό 2000 έτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Λία, εγώ ΕΜΠ πέρασα τότε με χαμηλότερα μόρια, νομίζω. Κι ήμουν και στο καψερό 2000 έτος...
αχού....όταν έμπαινες, έβγαινα:D
πως μου ξέφυγες στο καψόνι....:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είμαι κουνγκ φού εγώ, δε μασούσα! Άσε που ήμαστε ΠΑτησίων εμείς... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Σχετικά με τις αναβαθμολογήσεις (ελπίζω να μη βγαίνω πολύ οφτόπικ).
Θυμάμαι όταν είχα δώσει το 2002 (ήμουν τότε β λυκείου,για όσους
θυμούνται δίναμε κάποτε και στη β και στη γ λυκείου) στην ιστορία ο ένας βαθμολογητής μου είχε βάλει 6/20 κι ο άλλος 12/20 :P Τελικά πήγα σε αναβαθμολογητή ο οποίος μου έβαλε 13/20 (από τότε κ***φαρδη ήμουν :D ).

@Petro όχι δεν ξανάδωσα γιατί πραγματικά δεν άντεχα να περάσω άλλη μια χρονιά κούρασης και -κυρίως- ψυχολογικής πίεσης. Οκ, ιατρική ήταν ο στόχος μου τον οποίο βέβαια δεν έπιανα ούτε με σφαίρες με τα 17500 μόρια που είχα στο 3ο πεδίο, αλλά και το φυσικό μου άρεσε σαν σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Είμαι κουνγκ φού εγώ, δε μασούσα! Άσε που ήμαστε ΠΑτησίων εμείς... ;)

εσείς είστε ... καλλιτέχνες δεν καταδέχεστε να ανεβείτε Ζωγράφου indeed :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
αν θυμάμαι από τα χρόνια της νιότης μου (:P), όταν έβλεπες τον ίδιο βαθμο σήμαινε ότι πήγε για αναβαθμολόγηση. Δε μαθαίναμε ποτέ πόσο μας έβαζαν οι δύο πρώτοι, εκτός κι αν το ζητούσαμε επίσημα. Συνήθως ήταν ο μέσος όρος.

γκουντ λάκ και αύριο:clapup:

Δεν ισχύει αυτό (πλέον; ), βλέπεις και των τριών και αν δεν έχει πάει για αναβαθμολόγηση του τρίτου είναι κενός. :)

Ευχαριστώ για το γκούντ λακ.

//πωπω είμαι εξουθενωμένη απο το σημερινό...και πρέπει κατα τις 6 να πάω και φροντηστήριο για τις τελευταίες οδηγίες :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top