photon

Νεοφερμένος

Ο photon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! Είμαι 23 χρονών και αυτή τη περίοδο είμαι φαντάρος..Είμαι πτυχιούχος του τμήματος Ψηφιακών συστημάτων του Πανεπιστημίου Πειραιά. Παρ'ολα αυτά δεν μου αρέσει καθόλου το αντικείμενο το οποίο σπούδασα. Μετά από αρκετά χρόνια λοιπόν μου έχει περάσει η ιδέα απ'το μυαλό να δοκιμασω να ξαναδώσω πανελλήνιες όταν απολυθώ.

Υπάρχει όμως ένα πρόβλημα. Θέλω να ανοίξω τις σχολές του 5ου πεδίου καθώς με ενδιαφέρουν οι αστυνομικές σχολές, όμως δεν έχω προφορικούς βαθμούς ΑΟΘ αφού όταν έδωσα για πρώτη φορά πανελλήνιες το Μαιο του 2009 δεν το είχα σαν μάθημα επιλογής.

Η απορία μου είναι αν γίνεται να ανοιξω το 5ο πεδίο λοιπόν..
Κάθε απάντηση και βοήθεια δεκτή!
Ευχαριστώ!

Σε όλα τα μαθήματα που θα δώσεις ό,τι γράψεις στις εξετάσεις θα είναι και στον προφορικό σου βαθμό, άσχετα με το τι κατεύθυνση ήσουν και τι μαθήματα επέλεξες το 2009. Άμα γράψεις 17 στα Μαθηματικά 17 θα έχεις και στον προφορικό σου, ακόμα και αν είχες 20 στο απολυτήριο σου. Οπότε μπορείς να επιλέξεις ΑΟΘ και ότι γράψεις θα εχεις και στα προφορικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Navarro1996

Νεοφερμένος

Ο Navarro1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ισως να μην εθεσα σωστα τον τιτλο, οποτε θα γινω αμεσως κατανοητος! Μετανιωσα την επιλογη μου στην σχολη που περασα, μετανιωσα την επιλογη μου στην πολη που ηρθα και σκεφτομαι να ξαναδωσω πανελληνιες. Απλα σκεφτομαι μηπως εχασα πολυ χρονο και ειναι αργα να ξεκινησω αρχες νοεμβριου. Ημουν τεχνολογικη κατευθυνση (παλι τεχνολογικη θα δηλωσω) και ειχα πιασει κοντα 14000. Πιστευετε προλαβαινω να προετοιμαστω σωστα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αβοκάντο

Νεοφερμένος

Ο Αβοκάντο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Φυσικά και προλαβαίνεις, το καλό είναι πως γνωρίζεις την ύλη οπότε δεν θα σου παίρνει πολύ χρόνο να λύνεις ασκήσεις και να ξανά θυμηθείς ό,τι κάνατε πέρυσι. Αλλοι δεν διαβάζουν όλο το χρόνο και το θυμούνται προς το Πάσχα, ε σκίζονται λίγο παραπάνω στο διάβασμα και τα καταφέρνουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Φυσικά προλαβαίνεις... Τα έχεις και φρέσκα!
Κι εγώ μισό-ξεκίνησα Σεπτέμβριο..και τώρα αρχίζω να μπαίνω ξανά στο κλίμα του διαβάζω! Μετά από τις πανελλήνιες του 2013 πάμε 2015 :P
Εγώ έχασα ένα χρόνο στη σχολή που ήμουν..αλλά δεν μπορούσα διαφορετικά!
Εγώ θεωρητική,βέβαια! Αλλά δεν έχει σημασία...
Αφού το αποφάσισες,ξεκίνα και μην αλλάξεις γνώμη! Προλαβαίνεις άνετα!!!!!! ;) Σου είναι ήδη γνωστά!!!!!!!

Που πέρασες? (Σχολή - Πόλη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Navarro1996

Νεοφερμένος

Ο Navarro1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Υπολογιστες, Ηρακλειο.....αλλα δεν ηταν ακριβως αυτο που περιμενα. Γενικα η πληροφορικη δεν νομιζω να ειναι το επαγγελμα που θελω να κανω...για αυτο σκεφτομαι να ξαναδωσω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Και εγώ μηχανικών πληροφορικής ΤΕ είμαι....!
Και τι θα ήθελες? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Navarro1996

Νεοφερμένος

Ο Navarro1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Κατι σε πολυτεχνειο σκεφτομουν!!! Ηλεκτρολογος, ειτε μηχανολογος (ξερω ανεβαζω πολυ τον πηχη, για αυτο και δημιουργησα αυτο το τοπικ, για να δω αποψεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγων εε? Πολύ καλό ;)
Τον ανεβάζεις..αλλά αφού προσπαθείς συνειδητά θα έχεις καλύτερα αποτελέσματα! :)
Σε ενδιαφέρει περιοχή ή όχι? Θα πήγαινες παντού?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Ισως να μην εθεσα σωστα τον τιτλο, οποτε θα γινω αμεσως κατανοητος! Μετανιωσα την επιλογη μου στην σχολη που περασα, μετανιωσα την επιλογη μου στην πολη που ηρθα και σκεφτομαι να ξαναδωσω πανελληνιες. Απλα σκεφτομαι μηπως εχασα πολυ χρονο και ειναι αργα να ξεκινησω αρχες νοεμβριου. Ημουν τεχνολογικη κατευθυνση (παλι τεχνολογικη θα δηλωσω) και ειχα πιασει κοντα 14000. Πιστευετε προλαβαινω να προετοιμαστω σωστα??
Προλαβαινεις ανετα..θα εισαι ατην ιδια κατευθυνση οποτε σου ειναι ολα γνωστα και θα σου φανουν πιο ευκολα..και πολλα παιδια επισης που ξαναδινου ξεκινανε κι απο δεκεμβριο διαβασμα και πετυχαινουν
Κι οσο για τα μορια μην το βαζεις κατω..αφου προσπαθεις συνειδητα οπως ηδη αναφερθηκε, δεν υπαρχει κανενα θεμα..αν εισαι 100% σιγουρος και το χεις παρει αποφαση ξαναδωσε..!!
Στις πολυτεχνικες σχολες ομως και ειδικα σ' αυτες που ανεφερες τα μαθηματα προγραμματισμου και ο,τι εχει να κανει με υπολογιστες παιζουν παρα πολυ τα πρωτα 2 χρονια..γενικα νομιζω πως το csd και οι ΗΜΜΥ ειναι κοντα στο αντικειμενο..θα μου πεις το ενα ειναι πληροφορικη και το αλλο ενεργεια αλλα οποιο και να τελειωσεις συνδυαζονται..στους ΜΜ ειναι κυριως εφαρμοσμενη φυσικη οποτε εδω οντως υπαρχει πιο μεγαλη διαφορα..Ας μιλησει και καποιος που σπουδαζει σε αυτες τις σχολες, πιθανον να σε βοηθησει περισσοτερο..
οπως και να χει αν εχεις συνειδητοποιησει οτι δε θ' αντεξεις και δε σ' αρεσει καθολου η σχολη σου, ξαναδωσε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΕΡΑΣ89

Νεοφερμένος

Η ΑΕΡΑΣ89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Είμαι καινούργια σ αυτο το site και έγινα μέλος μονο και μόνο για να ζτήσω βοήθεια απο κάποιον. Είμαι 25 ετών και σκέφτομαι πολυ σοβαρά να ξανα δώσω πανελλήνιες. Το προβλημά μου είναι οτι εργάζομαι, οτι έχουν περάσει 7 χρόνια που έχω τελειώσει και οτι έχω μονο 7 μήνες μέχρι τις πανελλήνιες. Θα προλάβω να διαβάσω και αν ναι πόσο να μου έχουν μείνει ετσι ώστε να έχω το επιθυμητό αποτέλεσμα? Συγνώμη αν σας κουρασα απλά χρειάζομα κάποια βοήθεια. Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deppie

Νεοφερμένος

Η deppie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Είμαι καινούργια σ αυτο το site και έγινα μέλος μονο και μόνο για να ζτήσω βοήθεια απο κάποιον. Είμαι 25 ετών και σκέφτομαι πολυ σοβαρά να ξανα δώσω πανελλήνιες. Το προβλημά μου είναι οτι εργάζομαι, οτι έχουν περάσει 7 χρόνια που έχω τελειώσει και οτι έχω μονο 7 μήνες μέχρι τις πανελλήνιες. Θα προλάβω να διαβάσω και αν ναι πόσο να μου έχουν μείνει ετσι ώστε να έχω το επιθυμητό αποτέλεσμα? Συγνώμη αν σας κουρασα απλά χρειάζομα κάποια βοήθεια. Ευχαριστώ.

Γεια σου! Κοιταξε μεγαλη σημασια παιζει και η σχολη που θες να πετυχεις.. μια γνωστη μου μεγαλυτερη απο σενα με δουλεια και παιδια αποφασισε περυσι να δωσει δευτερη φορα και χωρις φροντιστηριο και παρ ολες τις υποχρεωσεις επιασε 15000 μορια! στοχος της βεβαια ηταν μια σχολη με πολυ χαμηλη βαση ομως αν το παρεις ζεστα πιστευω μπορεις να τα καταφερεις.. κυριως αν δωσεις θεωρητικα μαθηματα.. γιατι τα θετικοτεχνολογικα θελουν σιγουρα παρακολουθηση μαθηματων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Η δικη μου γνωμη ειναι να ξεκινησεις την προσπαθεια σου ! Κ αν στην πορεια δεις οτι δεν προλαβαινεις να καλυψεις την υλη ή τα οποια κενα σου ,δινεις του χρονου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Υπολογιστες, Ηρακλειο.....αλλα δεν ηταν ακριβως αυτο που περιμενα. Γενικα η πληροφορικη δεν νομιζω να ειναι το επαγγελμα που θελω να κανω...για αυτο σκεφτομαι να ξαναδωσω!!

Επειδή και εγώ είμαι εκεί και είχα κάποιες αμφιβολίες( για άλλους λόγους βέβαια) θα σε συμβούλευα να το ξανά σκεφτείς και να δώσεις λίγο χρόνο στον εαυτό σου και στη σχολή.

Για εμένα η σχολή είναι τέλεια, πλέον δεν μετανιώνω ούτε που επέλεξα αυτή τη σχολή ούτε αυτή τη πόλη.

Και στο πολυτεχνείο που σε ενδιαφέρει έχει πολλά μαθήματα υπολογιστών, απλά ασχολείται περισσότερο με το hardware.
Επίσης η βάση τους είναι πολύ υψηλή και αν μπουν δύσκολα θέματα φέτος θα κινδυνεύεις να ψάχνεις για εναλλακτική σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frpan96

Νεοφερμένος

Η frpan96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! ;) Φέτος έδωσα πανελλήνιες όμως παρά το πάρα πολύ διάβασμα που έριξα, η βαθμολογία μου δεν ήταν έτσι όπως θα ήθελα (εδώ θα πρέπει να σημειώσω πως τη χρονιά που πέρασε είχα πολύ άσχημη ψυχολογία καθώς συνέβησαν πολλά δυσάρεστα στο σπίτι μου και για το λόγο αυτό επικρατούσε ταυτόχρονα ένα πολύ βαρύ κλίμα), με αποτέλεσμα να μην πιάνω τη σχολή που με ενδιέφερε, το Βιολογικό. Δήλωσα πληροφορική και πέρασα στο Ηράκλειο και ήρθα με μετεγγραφή στο Ε.Κ.Π.Α, παρά όλα αυτά όμως νιώθω ότι το συγκεκριμένο κομμάτι σαν να μη με ελκύει τόσο όσο θα ήθελα. Το αποτέλεσμα είναι να σκέφτομαι συνέχεια το ενδεχόμενο να ξαναδώσω. Παράλληλα όμως σκέφτομαι μήπως είναι αργά τώρα. Πιστεύω ότι ο εαυτός μου μπορεί να κάνει πολλά περισσότερα πράγματα από αυτά που έκανε πέρυσι, καθώς η ψυχολογία μου και το γενικό κλίμα στο σπίτι είναι αρκετά καλύτερα. Στην περίπτωση που αποφασίσω να προσπαθήσω ξανά θα μπορώ για οικογενειακούς λόγους να ξεκινήσω μαθήματα το ΔεκέμΒριο. Θεωρείτε πως είναι δύσκολο να το κάνω αυτό, είναι αργά; Είχα διαβάσει πάρα πολύ και γενικά δεν θεωρώ πως είχα κενά, κάτι που ίσως συμβάλλει θετικά. Είμαι τελείως μπερδεμένη και δεν έχω ιδέα τι να κάνω.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! ;) Φέτος έδωσα πανελλήνιες όμως παρά το πάρα πολύ διάβασμα που έριξα, η βαθμολογία μου δεν ήταν έτσι όπως θα ήθελα (εδώ θα πρέπει να σημειώσω πως τη χρονιά που πέρασε είχα πολύ άσχημη ψυχολογία καθώς συνέβησαν πολλά δυσάρεστα στο σπίτι μου και για το λόγο αυτό επικρατούσε ταυτόχρονα ένα πολύ βαρύ κλίμα), με αποτέλεσμα να μην πιάνω τη σχολή που με ενδιέφερε, το Βιολογικό. Δήλωσα πληροφορική και πέρασα στο Ηράκλειο και ήρθα με μετεγγραφή στο Ε.Κ.Π.Α, παρά όλα αυτά όμως νιώθω ότι το συγκεκριμένο κομμάτι σαν να μη με ελκύει τόσο όσο θα ήθελα. Το αποτέλεσμα είναι να σκέφτομαι συνέχεια το ενδεχόμενο να ξαναδώσω. Παράλληλα όμως σκέφτομαι μήπως είναι αργά τώρα. Πιστεύω ότι ο εαυτός μου μπορεί να κάνει πολλά περισσότερα πράγματα από αυτά που έκανε πέρυσι, καθώς η ψυχολογία μου και το γενικό κλίμα στο σπίτι είναι αρκετά καλύτερα. Στην περίπτωση που αποφασίσω να προσπαθήσω ξανά θα μπορώ για οικογενειακούς λόγους να ξεκινήσω μαθήματα το ΔεκέμΒριο. Θεωρείτε πως είναι δύσκολο να το κάνω αυτό, είναι αργά; Είχα διαβάσει πάρα πολύ και γενικά δεν θεωρώ πως είχα κενά, κάτι που ίσως συμβάλλει θετικά. Είμαι τελείως μπερδεμένη και δεν έχω ιδέα τι να κάνω.. :/:

Νομίζω πως προλαβαίνεις :) Κι εγώ θα ξαναδώσω φέτος... Και είχα δώσει το 2013 :P Πληροφορική κι εγώ...από θεωρητική!!!!! Καταλαβαίνεις :P Δεν!!!!!!!!!!!!!
Πιστεύω πως αν θες Βιολογικό ή κατι άλλο που σε ενδιαφέρει....να το κάνεις το βήμα και να δώσεις :)
Είναι κρίμα να ασχολείσαι με κάτι που δεν σε έλκει και δεν το αγαπάς! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια χαρά προλαβαίνεις. Αφού αισθάνεσαι έτσι θα ήταν μεγάλη κουταμάρα να μην ξαναδώσεις. ΄Εχεις και το μεγάλο πλεονέκτημα ότι τα έχεις διαβάσει πρόσφατα και όπως λες δεν έχεις κενά. Στην ουσία μια γερή επανάληψη θα κάνεις και θα πετύχεις το στόχο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Είμαι σίγουρος ότι και προλαβαίνεις και πως μπορείς να τα πας πολύ καλά, αρκεί να το θες.
Έχεις ήδη τις βάσεις, σίγουρα θυμάσαι τα περισσότερα. Απλά θες ένα ξεσκόνισμα.

Προσωπικά πέρσι πέρσι ξεκίνησα μαθηματικά γενικής από 18 αν θυμάμαι καλά Νοέμβρη, μαθηματικά κάπου στα μέσα Ιανουαρίου, ΑΟΔΕ από την αρχή της χρονιάς, φυσική δεν διάβασα ποτέ, έκθεση το ίδιο και ΑΕΠΠ από την Β' Λυκείου χαλαρά.
Φυσικά παρακολουθούσα τα μαθήματα του σχολείου και δεν έκανα φροντιστήρια αλλά όταν άρχισα μαθηματικά κατεύθυνσης έπεσε τρελό διάβασμα για να προλάβω. 14.400 περίπου μόρια.
Πιστεύω ότι είσαι σε πολύ καλύτερη θέση, άρα ικανή να φτάσεις πολύ περισσότερα μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aννουλι

Νεοφερμένος

Η Aννουλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
σας παρακαλω βοηθηστε με!!εδωσα φετος παννεληνιες το 14 και περασα νοσηλευτικη γιαννενα!!η σχολη μ αρεσει πολυ!αλλα εγω τωρα ξανασκεφτομαι ν δωσω για την ιδια σχολη αθηνα!!ξερω ειν αργα!!αλλα ποτε δεν ηθελα γιαννενα ειμ κολλημενη με την αθηνα!τι να κανω??πειτε μ σας παρακαλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BartMan

Νεοφερμένος

Ο BartMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ξαναδωσε. Απο το να πας στα Γιαννενα και μετα απο λιγο να εισαι δυστυχισμενη δε λεει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
σας παρακαλω βοηθηστε με!!εδωσα φετος παννεληνιες το 14 και περασα νοσηλευτικη γιαννενα!!η σχολη μ αρεσει πολυ!αλλα εγω τωρα ξανασκεφτομαι ν δωσω για την ιδια σχολη αθηνα!!ξερω ειν αργα!!αλλα ποτε δεν ηθελα γιαννενα ειμ κολλημενη με την αθηνα!τι να κανω??πειτε μ σας παρακαλω

Αξίζει να ξαναπεράσεις τέτοιο λούκι; Εγώ νομίζω πως όχι. Κύριος στόχος σου πρέπει να είναι οι σπουδές, η φοιτητική ζωή ακολουθεί δεύτερη. Επίσης, νομίζω πως όπου και να περάσεις, αν έχεις καλή παρέα, μια χαρά θα είναι. Στο λέω εγώ που μένω σε κωμόπολη 10000 κατοίκων στην οποία υπάρχει ΤΕΙ, και όσους φοιτητές ξέρω, ωραιότατα λένε πως περνάνε. Αν ξαναπροσπαθούσες με το 10%;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top