KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Φέτος έδωσα Πανελλήνιες από θεωρητική και έγραψα μέτρια (για τα δεδομένα μου) στα 4 μαθήματα και άσχημα στη Λογοτεχνία.Δεν ξέρω τι έφταιξε . Είχα διαβάσει πολύ καλά τις σημειώσεις μου και ήμουν σίγουρη ότι έγραψα πολύ καλά.Δεν ξέρω αν θα πιάσω τη σχολή μου αλλά είμαι σίγουρη πως δεν την πιάνω στην πόλη που θέλω.Σκέφτομαι σοβαρά να ξαναδώσω (ίσως από διαφορετική κατεύθυνση) γιατί απογοητεύτηκα και εγώ και η οικογένειά μου και οι καθηγητές μου.Είμαι πολύ αγχώδης αλλά διάβασα πολύ.Δεν ξέρω τι να κάνω , αλλά το σκέφτομαι συνέχεια εκνευρίζομαι και μερικές φορές δεν μπορώ να κοιμηθώ.Τι λέτε να κάνω;:confused:
Σε καμία περίπτωση ΜΗΝ αλλάξεις κατεύθυνση!Σκέψου ότι αν το κάνεις δεν θα έχεις προφορικούς βαθμούς( πράγμα που αυτόματα σε ρίχνει αρκετά στα μόρια σου) και εκτός αυτού θα πρέπει να διδαχτείς καινούρια ύλη και να την εμπεδώσεις τέλεια μέσα σε λίγους μήνες!Όλοι λένε ότι όταν δίνεις για δεύτερη φορά είναι πολύ πιο εύκολο γιατί έχεις τον χρόνο να καλύψεις τα κενά σου και να αφομοιώσεις ακόμα καλύτερα την ύλη των μαθημάτων!Η απόφαση σου εξαρτάται βέβαια και από τη σχολή που σ' ενδιαφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Niek, μην κάνεις το λάθος να αλλάξεις κατεύθυνση τώρα. Αφού όπως παραδέχεσαι είσαι ιδιαίτερα αγχώδης, αν το κάνεις αυτό, θα διαλυθείς ψυχολογικά. Μην προσπαθήσεις να αφομοιώσεις καινούρια πράγματα σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα. Αφού έχεις κάνει την προετοιμασία σου από τη θεωρητική, τώρα θα είναι σαν να κάνεις επανάληψη, απλά και μόνον θα επικεντρωθείς σε αυτά που δεν ξέρεις καλά. Θα είσαι πιο χαλαρή και το γεγονός ότι διαβάζοντας θα συνειδητοποιείς ότι σου είναι γνωστά, θα σου ανεβάζει την αυτοπεποίθηση και θα σου μειώνει το άγχος. H σχολή Μετάφρασης-Διερμηνείας είναι εξαιρετική επιλογή και νομίζω ότι δεν θα έχεις πρόβλημα να εισαχθείς. Γιατί τρελαίνεσαι από τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Φέτος έδωσα Πανελλήνιες από θεωρητική και έγραψα μέτρια (για τα δεδομένα μου) στα 4 μαθήματα και άσχημα στη Λογοτεχνία.Δεν ξέρω τι έφταιξε . Είχα διαβάσει πολύ καλά τις σημειώσεις μου και ήμουν σίγουρη ότι έγραψα πολύ καλά.Δεν ξέρω αν θα πιάσω τη σχολή μου αλλά είμαι σίγουρη πως δεν την πιάνω στην πόλη που θέλω.Σκέφτομαι σοβαρά να ξαναδώσω (ίσως από διαφορετική κατεύθυνση) γιατί απογοητεύτηκα και εγώ και η οικογένειά μου και οι καθηγητές μου.Είμαι πολύ αγχώδης αλλά διάβασα πολύ.Δεν ξέρω τι να κάνω , αλλά το σκέφτομαι συνέχεια εκνευρίζομαι και μερικές φορές δεν μπορώ να κοιμηθώ.Τι λέτε να κάνω;:confused:
Αν δε σ' ενδιαφέρει καμιά σχολή σχολή από τη θεωρητική τότε άλλαξε κατεύθυνση..αλλά θα είναι πολύ δύσκολο καθώς δύο τουλάχιστον χρόνια (από τη Β΄και μετά) επικεντρωνόσουν σε μαθήματα της κατεύθυνσης..άσχετα με το αν ήσουν καλή σε όλα στην Α΄και μια ζωή γενικότερα αλλά επέλεξες θεωρητική..αν ήσουν τεχνολογική π.χ. και σκεφτόσουν να πας θετική ή το αντίστροφο, δε θα υπήρχε κανένα πρόβλημα..αλλά αυτά που θα δεις θα σου φανούν εντελώς άγνωστα και 9 μήνες δεν ξέρω αν φτάνουν για να καλύψεις τα κενά και να προετοιμαστείς ταυτόχρονα για πανελλήνιες :/::worry:
Σκέψου πολύ καλά με τι θες να ασχοληθείς ή τι θα προτιμούσες και αποφάσισε τι θα κάνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Μου αρέσουν σχολές από το 1ο πεδίο και από το 4ο.Στο Διερμηνέων -Μεταφραστών περνάω με 20300 μόρια περίπου αλλά πλέον δε ν πιστεύω ότι είναι η καλύτερη επιλογή.Στα μαθήματα γενικής ήμουν πολύ καλή και δεν τα παράτησα ποτέ.(πήγα και στο διαγωνισμό φυσικής:P)Τα θεωρητικά μαθήματα είναι τα αγαπημένα μου, αλλά με τις τόσο υποκειμενικές βαθμολογίες που είδα, απογοητεύτηκα( σε κάποια μαθήματα είχα διαφορά 11 μονάδων, σε πηγή 9 μονάδες...).Εκνευρίζομαι με αυτό και με το γεγονός ότι δεν πήγα όπως περίμενα σε μαθήματα που είχα διαβάσει ατελείωτες ώρες και είχα μάθει πολύ καλά τις σημειώσεις.Επαναλήψεις έκανα και στο σχολείο καθώς πήγαινα στις ώρες της κατεύθυνσης και με εξέταζε καθημερινά η καθηγήτριά μου, που έλεγε ότι δεν έχω κενά ;).Με το άγχος έχω ένα θέμα αφού δεν κατάφερα να κοιμηθώ καμία μέρα και σε κάποιο μάθημα παραλίγο να λιποθυμήσω.Λέτε να ξαναδοκιμάσω από την ίδια κατεύθυνση;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Μου αρέσουν σχολές από το 1ο πεδίο και από το 4ο.Στο Διερμηνέων -Μεταφραστών περνάω με 20300 μόρια περίπου αλλά πλέον δε ν πιστεύω ότι είναι η καλύτερη επιλογή.Στα μαθήματα γενικής ήμουν πολύ καλή και δεν τα παράτησα ποτέ.(πήγα και στο διαγωνισμό φυσικής:P)Τα θεωρητικά μαθήματα είναι τα αγαπημένα μου, αλλά με τις τόσο υποκειμενικές βαθμολογίες που είδα, απογοητεύτηκα( σε κάποια μαθήματα είχα διαφορά 11 μονάδων, σε πηγή 9 μονάδες...).Εκνευρίζομαι με αυτό και με το γεγονός ότι δεν πήγα όπως περίμενα σε μαθήματα που είχα διαβάσει ατελείωτες ώρες και είχα μάθει πολύ καλά τις σημειώσεις.Επαναλήψεις έκανα και στο σχολείο καθώς πήγαινα στις ώρες της κατεύθυνσης και με εξέταζε καθημερινά η καθηγήτριά μου, που έλεγε ότι δεν έχω κενά ;).Με το άγχος έχω ένα θέμα αφού δεν κατάφερα να κοιμηθώ καμία μέρα και σε κάποιο μάθημα παραλίγο να λιποθυμήσω.Λέτε να ξαναδοκιμάσω από την ίδια κατεύθυνση;:confused:
Δεν νομίζω ότι θα ήταν ιδιαίτερα εύκολο και έξυπνο να πας από θεωρητική σε κάποια άλλη κατεύθυνση.Πρέπει να καλύψεις τα κενά που έχεις,γιατί όσο και να μην σχετίζεται τρομερά η κατεύθυνση της Β με την Γ Λυκείου υπάρχουν κάποια πράγματα που μαθαίνεις και γενικότερα σου προσφέρει έναν τρόπο σκέψης.Παράλληλα όμως πρέπει να βγάλεις σε 9 μήνες μια ύλη εντελώς άγνωστη και διαφορετική με αυτά που έκανες.
Ίσως πρέπει να σκεφτείς ότι δεν έφταιγε τόσο το διάβασμά σου αλλά το άγχος σου.Δηλαδή χωρίς καθόλου ύπνο δεν θεωρώ ότι είναι εύκολο να αποδώσεις στις εξετάσεις.Αν καταφέρεις να το αποβάλλεις ή τουλάχιστον να το περιορίσεις σε κάποιο βαθμό θα πας σίγουρα καλύτερα.Ακόμα σκέψου ότι τώρα κάποια πράγματα θα τα θυμάσαι κάπως και δεν θα σου είναι τόσο επίπονο να τα μάθεις.Τώρα μεγάλες αποκλίσεις μπορείς να παρατηρήσεις παντού είναι ανάλογα σε τι διορθωτή θα πέσεις.Εντάξει στη θεωρητική είναι χειρότερα τα πράγματα αλλά παντού υπάρχουν αποκλίσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πιστεύω ακράδαντα ότι αν τελικά ξαναπροσπαθήσεις θα πρέπει να είναι στην ίδια κατεύθυνση (άλλωστε όπως βλέπεις το ίδιο πιστεύουν και οι άλλοι που σου απάντησαν). Πάντως νομίζω ότι την Μετάφρασης-Διερμηνείας δεν την έχεις αξιολογήσει σωστά. Για ρώτησε και ανθρώπους που ξέρουν (εννοώ αρμόδιους για αυτά τα θέματα και όχι οικογενειακό και συγγενικό περιβάλλον). Εγώ έχω ακούσει ότι εκτός από πολύ ενδιαφέρουσα σχολή, έχει και καλή επαγγελματική αποκατάσταση καθώς είναι η μόνη που υπάρχει πάνω σε αυτό το αντικείμενο στην Ελλάδα (αυτό σημαίνει λιγότεροι απόφοιτοι άρα μεγαλύτερη απορρόφηση). Και επειδή όπως λένε "όλα γίνονται για κάποιο λόγο" ίσως αυτή η επιλογή να είναι προτιμότερη από άλλες που είχες σε προτεραιότητα στο μυαλό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Πιστεύω ακράδαντα ότι αν τελικά ξαναπροσπαθήσεις θα πρέπει να είναι στην ίδια κατεύθυνση (άλλωστε όπως βλέπεις το ίδιο πιστεύουν και οι άλλοι που σου απάντησαν). Πάντως νομίζω ότι την Μετάφρασης-Διερμηνείας δεν την έχεις αξιολογήσει σωστά. Για ρώτησε και ανθρώπους που ξέρουν (εννοώ αρμόδιους για αυτά τα θέματα και όχι οικογενειακό και συγγενικό περιβάλλον). Εγώ έχω ακούσει ότι εκτός από πολύ ενδιαφέρουσα σχολή, έχει και καλή επαγγελματική αποκατάσταση καθώς είναι η μόνη που υπάρχει πάνω σε αυτό το αντικείμενο στην Ελλάδα (αυτό σημαίνει λιγότεροι απόφοιτοι άρα μεγαλύτερη απορρόφηση). Και επειδή όπως λένε "όλα γίνονται για κάποιο λόγο" ίσως αυτή η επιλογή να είναι προτιμότερη από άλλες που είχες σε προτεραιότητα στο μυαλό σου.

Για τη συγκεκριμένη το έχω ψάξει αρκετά.Ρώτησα 2 άτομα που φοιτούσαν εκεί και μου είπαν ότι είναι δύσκολη, το τμήμα διερμηνείας δε λειτουργεί πλέον και πως για να βρω δουλειά πρέπει να φύγω αμέσως στο εξωτερικό.Άλλωστε και οι δικηγόροι κάνουν μεταφράσεις.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Μηπως οι φροντιστες σου δεν ειναι καλοι? Πρεπει να βρεις φροντιστες αστερια. Δε θα πανε παρακατω αν δεν ξερεις τελεια τα προηγουμενα και θα σου καλυψουν ολα τα κενα και ολα τα περιεργα ερωτηματα που ζητανε στις εξετασεις. Δεν υπαρχει πρωτοτυπο ερωτημα στις πανελλαδικες οσο κι αν σου φαινεται περιεργο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Μάγκες και εγώ ξανα δίνω..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Φέτος έδωσα Πανελλήνιες από θεωρητική και έγραψα μέτρια (για τα δεδομένα μου) στα 4 μαθήματα και άσχημα στη Λογοτεχνία.Δεν ξέρω τι έφταιξε . Είχα διαβάσει πολύ καλά τις σημειώσεις μου και ήμουν σίγουρη ότι έγραψα πολύ καλά.Δεν ξέρω αν θα πιάσω τη σχολή μου αλλά είμαι σίγουρη πως δεν την πιάνω στην πόλη που θέλω.Σκέφτομαι σοβαρά να ξαναδώσω (ίσως από διαφορετική κατεύθυνση) γιατί απογοητεύτηκα και εγώ και η οικογένειά μου και οι καθηγητές μου.Είμαι πολύ αγχώδης αλλά διάβασα πολύ.Δεν ξέρω τι να κάνω , αλλά το σκέφτομαι συνέχεια εκνευρίζομαι και μερικές φορές δεν μπορώ να κοιμηθώ.Τι λέτε να κάνω;:confused:

Αν αναφέρεσαι στην αρχιτεκτονικη και δεν υπάρχουν σοβαροί λόγοι, προσωπικοί ή οικονομικοι, που θες άλλη πόλη, σου προτείνω να μείνεις εκει που εισαι. Σε κάθε πόλη, η σχολη εχει και κάποια διαφορετικά πλεονεκτήματα. Αν περάσεις σε μια μικρότερη πόλη, ένα καλό ειναι για παράδειγμα οτι θα εχεις καλη συνεργασία με τους καθηγητές. Οι πανελληνιες ειναι μια πολυ ψυχοφθόρα διαδικασία και επιπλέον, αν κανεις φροντιστήρια θα πρέπει πάλι να δώσεις πολλά λεφτά εκει. Αν σε ενδιαφέρει το αντικείμενο της σχολής και δεν υπάρχουν άλλοι λόγοι για τους οποίους θέλεις άλλη πόλη, νομίζω οτι δεν αξίζει τον κόπο. Απο όλες τις σχολές αρχιτέκτονας θα βγεις και ειναι όλες καλές. Καταλαβαίνω οτι σε τρώει το γεγονός οτι δεν έγραψες οσο καλα ήθελες, αλλα περνάς στη σχολη με το αντικείμενο που θες και αυτο ειναι πολυ σημαντικό. Και εγω σκέφτομαι οτι μπορούσα να ειχα γράψει καλα στη φυσικη και οτι έχασα για βλακεία το 20 στα μαθ. γεν και αλλα τετοια και θυμώνω. Αλλα το σημαντικό ειναι οτι περνάω σε σχολη με το αντικείμενο που με ενδιαφέρει. Αν θέλεις να δοκιμασεις για κάποια άλλη σχολη,καταλαβαίνω. Διαφορετικά, επειδή ειναι μια επίπονη διαδικασία, εγω θα σου έλεγα να το ξανά σκεφτείς , έτσι το βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Μάγκες και εγώ ξανα δίνω..!

Να σου πω...Κι εγώ το σκέφτομαι πιο έντονα τις τελευταίες μέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εγω μόλις βγήκαν οι βαθμοί το πήρα απόφαση....ξαναδινω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Χμμ, μου έρχεται και εμένα συχνά στο μυαλό αυτή η σκέψη..Εάν περάσω στην πρώτη επιλογή στο μηχανογραφικό θα ξαναδώσω, εάν περάσω στην δεύτερη τότε όχι..Ναι καλά διαβάσατε, έκανα βλακεία και έβαλα πρώτη επιλογή μια σχολή μακριά από τα ενδιαφέροντα μου....

Εύχομαι σε κανέναν να μην τύχει αυτό...

Μου φαίνεται τρελή η σκέψη ότι θα ξαναδώσω πανελλήνιες,όχι γιατί δεν έγραψα καλά αλλά γιατί δεν έβαλα σωστά τις προτιμήσεις στο μηχανογραφικό..

Εύχομαι να ανεβούν οι βάσεις λίγο λοιπόν, ή να μείνουν ως έχουν...(είμαι -200 από την πρώτη επιλογή, και +650 από την δεύτερη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χμμ, μου έρχεται και εμένα συχνά στο μυαλό αυτή η σκέψη..Εάν περάσω στην πρώτη επιλογή στο μηχανογραφικό θα ξαναδώσω, εάν περάσω στην δεύτερη τότε όχι..Ναι καλά διαβάσατε, έκανα βλακεία και έβαλα πρώτη επιλογή μια σχολή μακριά από τα ενδιαφέροντα μου....

Εύχομαι σε κανέναν να μην τύχει αυτό...

Μου φαίνεται τρελή η σκέψη ότι θα ξαναδώσω πανελλήνιες,όχι γιατί δεν έγραψα καλά αλλά γιατί δεν έβαλα σωστά τις προτιμήσεις στο μηχανογραφικό..

Εύχομαι να ανεβούν οι βάσεις λίγο λοιπόν, ή να μείνουν ως έχουν...(είμαι -200 από την πρώτη επιλογή, και +650 από την δεύτερη)

Βασικα αν τα μορια σου ειναι πιο πανω ή λιγο πιο κατω απο την βαση (οταν βγουν) της 2η επιλογη σου (που οπως λες ειναι αυτο που θες πραγματικα) γιατι δεν κανεις 10%;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Βασικα αν τα μορια σου ειναι πιο πανω ή λιγο πιο κατω απο την βαση (οταν βγουν) της 2η επιλογη σου (που οπως λες ειναι αυτο που θες πραγματικα) γιατι δεν κανεις 10%;:confused:

Το έχω σκεφτεί...Είναι νωρίς ακόμη για αυτά...βγαίνουν οι βάσεις και βλέπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Να σου πω...Κι εγώ το σκέφτομαι πιο έντονα τις τελευταίες μέρες!

Εγώ αν και τα πήγα σχετικά καλά δεν περνάω εκεί που θέλω ...οπότε δεν μπορώ να αρκεστώ στη 2η επιλογή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Αρχιζω να σκεφτομαι ο μπορει να εκανα λαθος στο μηχανογραφικο.

Μακαρι να μη χρειαστει να δωσω ξαναα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Αρχιζω να σκεφτομαι ο μπορει να εκανα λαθος στο μηχανογραφικο.

Μακαρι να μη χρειαστει να δωσω ξαναα...
Mια χαρά μας βρίσκω όλους :P
Λοιπόν πάμε μια φορά εκεί που περνάμε και βλέπουμε..Αν δε μας αρέσει καλό θα ήταν να κάνουμε ένα 10% ή να ξαναδώσουμε αν δε γίνεται αλλιώς..όλη τη ζωή μπροστά μας την έχουμε..καλύτερα να χάσουμε άλλη μια χρονιά γι' αυτό που θέλουμε να κάνουμε στη ζωή μας παρά να συμβιβαζόμαστε και να είμαστε μίζεροι μέχρι να ψοφήσουμε :P:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Μια απ' τα ίδια :P

Εγώ αν και τα πήγα σχετικά καλά δεν περνάω εκεί που θέλω ...οπότε δεν μπορώ να αρκεστώ στη 2η επιλογή μου.

Πού περνάτε με τα περσινά; :)

Αρχιζω να σκεφτομαι ο μπορει να εκανα λαθος στο μηχανογραφικο.

Μακαρι να μη χρειαστει να δωσω ξαναα...

Αν μπεις στη σελίδα του υπουργείου που έκανες το μηχανογραφικό και βάλεις κωδικό κλπ σου βγάζει κατευθείαν το μηχανογραφικό σου οριστηκοποιημένο.Μπες να τσεκάρεις για να σου φύγει το άγχος! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top