natalina

Νεοφερμένος

Η natalina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εαν καποιος δινει για δευτερη φορα ισχυει ο περσινος προφορικος βαθμος ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
εαν καποιος δινει για δευτερη φορα ισχυει ο περσινος προφορικος βαθμος ????
Ναι δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
εαν καποιος δινει για δευτερη φορα ισχυει ο περσινος προφορικος βαθμος ????

ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kalkou

Νεοφερμένος

Η Kalkou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αντιθετα με τους περισσοτερους εδω μεσα φετος εγραψα χαλια και εδινα για πρωτη φορα. Αποφασισα ομως να ξανα δωσω του χρονου, συνειδητοποιημενα με περισσοτερη οργανοτηκοτητα εμπειρια και πεον με στοχο (πραγματα που δεν ειχα φετος).
Το μεγαλυτερο μου προβλημα δεν ειναι το να παρω αποφαση οτι θα ξανα δωσω αλλα το τι φροντιστηριο να διαλεξω.
Πολλοι θα πουνε οτι το φροντιστηριο δεν ειναι αυτο που καθοριζει το ποσα μορια θα γραψεις, αλλα οταν ησουν αποφασισμενος/η να πας στο φροντιστηριο για να μαθεις αλλα ο καθηγητης των μαθηματικων σου (που περνιέται και για αριστος)
εκτος απ οτι δεν ειχε ΚΑΘΟΛΟΥ μεταδοτικότητα, απο αυτα που ελεγε στο μαθημα σε κανεναν δεν εμενε τιποτα, σε φορτωνε με 15 σελιδες ασκησεις την καθε φορα απ τις οποιες ειχε "εξηγησει" τις 2 και για τις υπολοιπες αδιαφορουσε γιατι οπως ελεγε ολες ηταν ιδιες. Και εσυ κατεληγες να μην μπορουσες να λυσεις καμια, αλλα επειδη δεν καθοταν ποτε να λυσει στον πινακα και να εξηγησει τις ασκησεις που εβαζε κατεληγες να μην ειχες καταλαβει και καμια. Ρωτουσε για αποριες ναι αλλα οταν εβαζε 50 ασκησεις και ειχες κανει 2 τι να πρωτορωτησεις καθε φορα; και τι περιμενες να απαντησει; αφου ειχε και αλλες ακησεις να μας βαλει για την αλλη φορα..
Στην κυριολεξια εκανε μαθημα με 1 ατομο και ολοι οι συμμαθητες μου συμφωνουν.
Στην δευτερα λυκειου πηγαινα σε αλλο φροντιστηριο απ το οποιο αποφασισα να φυγω γιατι ειχα ακριβως το ιδιο προβλημα με τον μαθηματικο. Δεν ξερω αν σε ολα τα φροντηστηρια λειτουργουν ετσι ή επεσα εγω στην περιπτωση παντως με τους υπολοιπους καθηγητες δεν ειχα προβλημα. Εκει το φτεξιμο ηταν δικο μου.

Αν εχετε καποιο φροντιστηριο να προτεινετε για τεχνολογικη κατευθυνση στη δυτικη θεσσαλονικη (Σταυρουπολη, Ευοσμο, Αμπελοκηπους) με βαση δικιες σας εμπειριες ειμαι ολη αφτια

ps. ψαχνω φροντιστηριο για αποφοιτους, με πρωινα τμηματα αν ειναι δυνατον

Περιμενω απαντησεις και σχολια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariabasoukou

Νεοφερμένος

Η mariabasoukou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα
Για τα μαθήματα των κατατακτήριων τα μαθαίνω από το ΤΕΙ? Νομίζω είναι τρία δεν είμαι σίγουρη ποια όμως ...?
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καλησπέρα
Για τα μαθήματα των κατατακτήριων τα μαθαίνω από το ΤΕΙ? Νομίζω είναι τρία δεν είμαι σίγουρη ποια όμως ...?
Ευχαριστώ

Ναι βγαζει το καθενα δικη του υλη,ωστοσο γραφεις σε λαθος thread!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Πάντως ετσι οπως τα κάνανε τα τζιμάνια του υπουργείου για οσους απο εμάς δινουμε του χρόνου και για καποιον λόγο αποφασίσουμε να ξαναδώσουμε θα υπάρξει χοντρό θέμα έτσι δεν ειναι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάντως ετσι οπως τα κάνανε τα τζιμάνια του υπουργείου για οσους απο εμάς δινουμε του χρόνου και για καποιον λόγο αποφασίσουμε να ξαναδώσουμε θα υπάρξει χοντρό θέμα έτσι δεν ειναι;;


To χειροτερο για εμενα και το πιο αδικο ειναι το γεγονος οτι οι αποφοιτοι του 2015 δεν θα μπορουν να χρησιμοποιησουν το 10%!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Ναι βγαζει το καθενα δικη του υλη,ωστοσο γραφεις σε λαθος thread!!

Τι εννοείς για γίνε πιο σαφής; Τι παίζει;

Ναι δυστυχώς.

Μόνο για 2 χρόνια δεν ισχύει ο προφορικός από την χρονιά που τελείωσες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kostas52

Νεοφερμένος

Ο kostas52 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά είναι κανείς που ξαναδίνει Πανελλήνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Τα βιβλία να ξέρετε ότι έχουνε αλλάξει, εγώ που είχα από το 2008 και πήρα τα καινούρια είδα αλλαγή, προσέξτε το όσοι ξαναδίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Σε τι ποσοστό μετράνε τα προφορικά αν κάποιος ξαναδίνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Καθολου. Μονο τα γραπτα μετρανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Καθολου. Μονο τα γραπτα μετρανε.

Πως βγαίνουν τα μόρια σ'αυτή την περίπτωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Καθολου. Μονο τα γραπτα μετρανε.

ΛΑΘΟΣ. Τα προφορικά μετράνε κανονικά για 2 (?) χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
ΛΑΘΟΣ. Τα προφορικά μετράνε κανονικά για 2 (?) χρόνια.

Κι εγώ πιστεύω πως μετράνε χωρίς να ξέρω για πόσα χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
ΛΑΘΟΣ. Τα προφορικά μετράνε κανονικά για 2 (?) χρόνια.

Για αυτούς που δίνουν με το τωρινό σύστημα (δηλαδή φέτος), τα προφορικά μετράνε για 2 χρόνια.

Για το επόμενο σύστημα (2015-2016 και μετά), δεν έχει ακόμα προσδιοριστεί τι θα ισχύσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Φέτος έδωσα Πανελλήνιες από θεωρητική και έγραψα μέτρια (για τα δεδομένα μου) στα 4 μαθήματα και άσχημα στη Λογοτεχνία.Δεν ξέρω τι έφταιξε . Είχα διαβάσει πολύ καλά τις σημειώσεις μου και ήμουν σίγουρη ότι έγραψα πολύ καλά.Δεν ξέρω αν θα πιάσω τη σχολή μου αλλά είμαι σίγουρη πως δεν την πιάνω στην πόλη που θέλω.Σκέφτομαι σοβαρά να ξαναδώσω (ίσως από διαφορετική κατεύθυνση) γιατί απογοητεύτηκα και εγώ και η οικογένειά μου και οι καθηγητές μου.Είμαι πολύ αγχώδης αλλά διάβασα πολύ.Δεν ξέρω τι να κάνω , αλλά το σκέφτομαι συνέχεια εκνευρίζομαι και μερικές φορές δεν μπορώ να κοιμηθώ.Τι λέτε να κάνω;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Που θες να περασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
Φέτος έδωσα Πανελλήνιες από θεωρητική και έγραψα μέτρια (για τα δεδομένα μου) στα 4 μαθήματα και άσχημα στη Λογοτεχνία.Δεν ξέρω τι έφταιξε . Είχα διαβάσει πολύ καλά τις σημειώσεις μου και ήμουν σίγουρη ότι έγραψα πολύ καλά.Δεν ξέρω αν θα πιάσω τη σχολή μου αλλά είμαι σίγουρη πως δεν την πιάνω στην πόλη που θέλω.Σκέφτομαι σοβαρά να ξαναδώσω (ίσως από διαφορετική κατεύθυνση) γιατί απογοητεύτηκα και εγώ και η οικογένειά μου και οι καθηγητές μου.Είμαι πολύ αγχώδης αλλά διάβασα πολύ.Δεν ξέρω τι να κάνω , αλλά το σκέφτομαι συνέχεια εκνευρίζομαι και μερικές φορές δεν μπορώ να κοιμηθώ.Τι λέτε να κάνω;:confused:

μηπως αυτο φταιει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top