valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Ξερει κανεις για μας που δωσουμε με το παλιο.με το 10 % τι θα ισχυει?? δηλαδη αν υπαρχουν 100 θεσεις οι 10 πανε σε περσινους αποφοιτους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazos95

Νεοφερμένος

Ο lazos95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Υπαρχουν και τα δημοσια ιεκ,δεν εχουν διαφορα νομιζω απο τα ιδιωτικα απλα τα ιδιωτικα εχουν το ονομα και καλα λογω των διαφημισεων κλπ..κι εγω το σκεφτηκα να παω σε ιεκ για τεχνικος ηχου επειδη μ αρεσει και δεν εβρισκα κατι αντιστοιχο σε σχολη αλλα δεν προλαβα τις αιτησεις

Δημόσιο ΙΕΚ? Ούτε καν, έχουν πολλές διαφορές με τα ιδιωτικά. Η μεγαλύτερη είναι οι καθηγητές που διδάσκουν. Δεν χρειάζεται να σου πω τι "υψηλό" επίπεδο έχουν εκείνοι του δημοσίου. Δημόσιο στην Ελλάδα = Ότι χειρότερο.
Τελικά αφού δεν πρόλαβες τις αιτήσεις αποφάσισες να ξαναδώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα.. Θέλω να ξαναδωσω πανελλήνιες 8 χρόνια μετά.. Το νέο σύστημα με έχει μπερδέψει τελειως.. Θέλω να δώσω με το καινούργιο σύστημα αλλά διάβασα πρόσφατα ότι έπρεπε να κάνω κάποιου είδους αίτηση στο Λυκειο μέχρι τις 20 Σεπτεμβριου.. Γνωρίζει κάποιος να μου απαντήσει;

Επίσης λόγο το οτι μετα από τόσα χρόνια έχω άπειρα κενά (δεν θυμάμαι τίποτα) μπορείτε να μου πείτε τι να διαβάσω σε φυσική κ χημεία για να τα κατανόησω καλυτερα..

Τόσο καιρό έκανες τίποτα ή άραζες στον καναπέ; :P πάντως μπράβο που το πήρες απόφαση και θα δώσεις ξανά, καλή επιτυχία σου εύχομαι! Για που σκέφτεσαι να μπεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John ex Graecia

Νεοφερμένος

Ο John ex Graecia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Υπαρχουν και τα δημοσια ιεκ,δεν εχουν διαφορα νομιζω απο τα ιδιωτικα απλα τα ιδιωτικα εχουν το ονομα και καλα λογω των διαφημισεων κλπ..κι εγω το σκεφτηκα να παω σε ιεκ για τεχνικος ηχου επειδη μ αρεσει και δεν εβρισκα κατι αντιστοιχο σε σχολη αλλα δεν προλαβα τις αιτησεις
https://avarts.ionio.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greenlander

Νεοφερμένος

Ο greenlander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Δημόσιο ΙΕΚ? Ούτε καν, έχουν πολλές διαφορές με τα ιδιωτικά. Η μεγαλύτερη είναι οι καθηγητές που διδάσκουν. Δεν χρειάζεται να σου πω τι "υψηλό" επίπεδο έχουν εκείνοι του δημοσίου. Δημόσιο στην Ελλάδα = Ότι χειρότερο.
Τελικά αφού δεν πρόλαβες τις αιτήσεις αποφάσισες να ξαναδώσεις;

Ναι εχεις ενα δικιο εδω.Θα κανω 10% αν ισχυσει τελικα.αλλιως το βλεπω απο του χρονου για ιεκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia lena

Νεοφερμένος

Η Alexia lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Όχι δούλευα κ ακόμα δεν έχω σταματήσει απλά τώρα ζήτησα 4ωρα..Άργησα πολύ αλλά θέλω να προσπαθήσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ποτέ δεν είναι αργά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia lena

Νεοφερμένος

Η Alexia lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ μου δίνεις δύναμη.. :-) Έπρεπε μήπως να κάνω κάποια αίτηση σε λύκειο; Κάπου διάβασα ότι έπρεπε να κάνουμε κάποιου είδους αίτηση μεχρι 20 Σεπτεμβριου για να δηλώσουμε ποια ομάδα προσανατολισμου θέλουμε κ ποσά μαθήματα θα δώσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Δεν γνωρίζω τίποτα. Ίσως αν πήγαινες στο λύκειο της περιοχής σου και ρωτούσες θα σου έδιναν τις απαντήσεις που θες, φαντάζομαι πως θα ξέρουν εκείνοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαριλένα1997

Νεοφερμένος

Η Μαριλένα1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ μου δίνεις δύναμη.. :-) Έπρεπε μήπως να κάνω κάποια αίτηση σε λύκειο; Κάπου διάβασα ότι έπρεπε να κάνουμε κάποιου είδους αίτηση μεχρι 20 Σεπτεμβριου για να δηλώσουμε ποια ομάδα προσανατολισμου θέλουμε κ ποσά μαθήματα θα δώσουμε...

Και εγω το ειχα ακουσει αυτο..ωστοσο επειδη δεν εχει ξεκαθαριστει το δικαιωμα επιλογης πιστευω πως η ολη ιστορια με τις δηλωσεις συμμετοχης και προσανατολισμου θα γινει τον Φεβρουαριο..καλη σου επιτυχια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniamanitsa

Νεοφερμένος

Η maniamanitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδια καλημερα.Τελειωσα το 04 κ φετος θα δωσω ξανα με λιγη βοηθεια σε ιδιαιτερα.Ειμαι μαμα κ δεν εχω πολυ χρονο οπως φανταζεστε.θα διαβαζω σε αναγνωστηρια μιας κ στοσπιτι ολο κ κατι μου αποσπαει την προσοχη.με ενδιαφερει η κοινωνικη θεολογια αθηνας.εχω ομως μια ερωτηση.θα επρεπε να εχω δηλωσει απο σεπτεμβρη κατευθυνση κλπ η κανονικα τον φεβρουαριο οπως παλια?εχω αγχωθει γιατι κατι τετοιο διαβασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαριλένα1997

Νεοφερμένος

Η Μαριλένα1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Καλημερα και καλη επιτυχια..!καλο θα ηταν να ρωτησετε σε μια σχολικη μοναδα για πιο εγκυρες απαντησεις..ωστοσο εγω που ρωτησα στο λυκειο του νησιου οπου μενω μου απαντησαν πως οι δηλωσεις γινονται τον Φεβρουαριο..!αλλα και παλι τιποτα δεν ειναι σιγουρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniamanitsa

Νεοφερμένος

Η maniamanitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Μα ειναι δυνατον να διαβαζουμε κ στο τελος να μας λενε οτι μπορει να μην μλορουμε να δωσουμε επειδη δεν δηλωσαμε τον σεπτεμβρη κ μπορει να δωσουμε κ με το παλιο?ειναι το λιγοτερο απαραδεκτοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia lena

Νεοφερμένος

Η Alexia lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.. Θα πάω τώρα κιόλας σε κάποιο κοντινό λύκειο να ρωτησω κ θα σας ενημέρωσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniamanitsa

Νεοφερμένος

Η maniamanitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia lena

Νεοφερμένος

Η Alexia lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Οι αιτήσεις θα γίνουν Φεβρουάριο.. :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophie226

Νεοφερμένος

Η sophie226 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Στην εκπομπη mega σαββατοκύριακο o υπουργος αναφέρει οτι ΘΑ υπάρξει μεταρρύθμιση και θα δωσει το δικαίωμα επιλογής στους αποφοίτους παλαιοτέρων ετών να επιλέξουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Στην εκπομπη mega σαββατοκύριακο o υπουργος αναφέρει οτι ΘΑ υπάρξει μεταρρύθμιση και θα δωσει το δικαίωμα επιλογής στους αποφοίτους παλαιοτέρων ετών να επιλέξουν.


:eek::eek::eek: αχχ θέε μου μακάρι... έχεις link Μήπως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophie226

Νεοφερμένος

Η sophie226 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
https://www.megatv.com/megatvsk/default.asp?catid=27710
Θα πας εκει που λεει θεματα ειναι ενα βιντεο που λεει Ο Υπουργός Παιδείας για τον ΦΠΑ στην ιδ.εκπαίδευση και τις αντιδράσεις μετά τις πρόσφατες δηλώσεις του.
το αναφερει στο 16:28
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
https://www.megatv.com/megatvsk/default.asp?catid=27710
Θα πας εκει που λεει θεματα ειναι ενα βιντεο που λεει Ο Υπουργός Παιδείας για τον ΦΠΑ στην ιδ.εκπαίδευση και τις αντιδράσεις μετά τις πρόσφατες δηλώσεις του.
το αναφερει στο 16:28


το είδα!! ευχαριστώ !κάτι είπε στο τέλος ότι θα αποφασίσουν τα ποσοστα??
πάντως πάλι καλά μας δίνεται η δυνατότητα επιλογής!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top