sophie226

Νεοφερμένος

Η sophie226 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Δεν καταλαβα τι εννοουσε με τα ποσοστα θα δειξει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Δεν καταλαβα τι εννοουσε με τα ποσοστα θα δειξει..


είχα την εντύπωση πως όσοι αποφασίσουν να πάνε με το νέο σύστημα θα διαγωνιστούν για το 90% όπως και αυτοί που δίνουν πρώτη φορά!? τέλος πάντων τουλάχιστον ξέρουμε ότι μπορούμε να δώσουμε και με το νέο!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophie226

Νεοφερμένος

Η sophie226 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Οχι ετσι ειναι..και οσοι δωσουν με το παλιο διεκδικουν το 5%:Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Και όταν είχε ξαναλλάξει το σύστημα τόσο είχαν δώσει, τι μας νοιάζει? Εμείς με το νέο θα πάμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophie226

Νεοφερμένος

Η sophie226 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Και όταν είχε ξαναλλάξει το σύστημα τόσο είχαν δώσει, τι μας νοιάζει? Εμείς με το νέο θα πάμε! :P

Λες φέτος να βαλουν δυσκολα θεματα? :\
Λογω του οτι θα γινουν αργα και σε λιγοτερα μαθηματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Δεν καταλαβα τι εννοουσε με τα ποσοστα θα δειξει..
Έχει τη λογική του το ότι δεν ανακοινώνουν από τώρα ποσοστά. Αν έλεγαν από τώρα π.χ. ότι οι "παλιοί" θα διεκδικήσουν το 10% των θέσεων και οι υποψήφιοι του παλιού συστήματος ήταν λίγοι, το ποσοστό θα ήταν χαριστικό. Έτσι, μάλλον περιμένουν να δουν πόσοι θα είναι αυτοί που θα διαλέξουν το παλιό, ώστε να βρουν το σολομώντειο ποσοστό. (Αυτά λέει η λογική, όμως το ένστικτό μου λέει πως ότι και να κάνουν στραβά θα το κάνουν).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Με την σχολή τι κάνατε?
Εγώ έκανα δήλωση μαθημάτων και συγγραμμάτων, ενώ δεν έχω πατήσει σε κανένα μάθημα.
Δήλωση συγγραμμάτων έπρεπε να κάνω ή έκανα βλακεία? Αν δεν πάρω τα βιβλία τι γίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μαριλένα1997

Νεοφερμένος

Η Μαριλένα1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Με την σχολή τι κάνατε?
Εγώ έκανα δήλωση μαθημάτων και συγγραμμάτων, ενώ δεν έχω πατήσει σε κανένα μάθημα.
Δήλωση συγγραμμάτων έπρεπε να κάνω ή έκανα βλακεία? Αν δεν πάρω τα βιβλία τι γίνεται?

Καλα εκανες και δηλωσες τα συγγραματα..και ας μην πηγαινεις αν κ καλο θα ηταν να πηγαινες εστω για μια εβδομαδα αν ηταν εφικτο..αν δεν τα παρεις νομιζω δεν τρεχει θεμα αλλα αφου τα δηλωσες να τα παρεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Δεν θέλω να πάρω κανένα βιβλίο, γιατί φοβάμαι μην τα χρωστάω μετά :P αφού δεν πρόκειται να περάσω κανένα μάθημα, αλλά ούτε και να παρακολουθήσω, αφού θα περάσω σε άλλη σχολή. Δήλωσα τα μαθήματα για να κάνω την εγγραφή στο εξάμηνο.
Δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα, έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαριλένα1997

Νεοφερμένος

Η Μαριλένα1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Οχι..καλη επιτυχια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Δεν θέλω να πάρω κανένα βιβλίο, γιατί φοβάμαι μην τα χρωστάω μετά :P αφού δεν πρόκειται να περάσω κανένα μάθημα, αλλά ούτε και να παρακολουθήσω, αφού θα περάσω σε άλλη σχολή. ...
Δεν υπάρχει περίπτωση αν τα πάρεις να τα χρωστάς. Πάρε τα κοπέλα μου γιατί ...ποτέ δεν ξέρεις...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Παιδιά ευχαριστώ για τις απαντήσεις, γιατί είχα αγχωθεί! :)

Λες φέτος να βαλουν δυσκολα θεματα? :\
Λογω του οτι θα γινουν αργα και σε λιγοτερα μαθηματα..

Μην μπαίνεις σε αυτό το τριπάκι, κανείς δεν μπορεί να ξέρει. Εμείς θα κάνουμε την προετοιμασία μας και ό,τι γίνει!

Έχει τη λογική του το ότι δεν ανακοινώνουν από τώρα ποσοστά. Αν έλεγαν από τώρα π.χ. ότι οι "παλιοί" θα διεκδικήσουν το 10% των θέσεων και οι υποψήφιοι του παλιού συστήματος ήταν λίγοι, το ποσοστό θα ήταν χαριστικό. Έτσι, μάλλον περιμένουν να δουν πόσοι θα είναι αυτοί που θα διαλέξουν το παλιό, ώστε να βρουν το σολομώντειο ποσοστό. (Αυτά λέει η λογική, όμως το ένστικτό μου λέει πως ότι και να κάνουν στραβά θα το κάνουν).


Και εγώ αυτό είχα γράψει σε προηγούμενη σελίδα, αλλά γενικότερα λείπει η λογική από αυτούς που παίρνουν τις αποφάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maniamanitsa

Νεοφερμένος

Η maniamanitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδια εχω αγχωθει τοσο πολυ που εχω χασει τον υπνο μου.δινω μετα απο 11 χρονια με φροντιστηριο μονο στην εκθεση κ αυτο γιατι μου το κανει τσαμπα καποιος.δεν θελω να βγαλω μεγαλο βαθμο αλλα μου εχει κολλησει οτι επειδη δεν κανω φροντ δεν θα τα καταφερω να βγαλω ουτε 10.δωστε λιγη θετικη ενεργεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophie226

Νεοφερμένος

Η sophie226 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Παιδια εχω αγχωθει τοσο πολυ που εχω χασει τον υπνο μου.δινω μετα απο 11 χρονια με φροντιστηριο μονο στην εκθεση κ αυτο γιατι μου το κανει τσαμπα καποιος.δεν θελω να βγαλω μεγαλο βαθμο αλλα μου εχει κολλησει οτι επειδη δεν κανω φροντ δεν θα τα καταφερω να βγαλω ουτε 10.δωστε λιγη θετικη ενεργεια...

πρωτα απ'ολα ηρεμησε..
δευτερον σε τι μαθηματα θα δωσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniamanitsa

Νεοφερμένος

Η maniamanitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αρχαια ιστορια εκθεση λατινικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophie226

Νεοφερμένος

Η sophie226 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδια εδω το αρθρο λεει για το 10% χωρις εξετασεις?https://www.neolaia.gr/2015/10/26/panellinies-2016-ksekinoun-oi-eggrafes-gia-to-10-tis-ekato/ Ρωταω επειδη σκεφτομαι να κανω 10% σε περιπτωση που δεν παρω μετεγραφη και συγκεκριμενα για οικονομικο επιστημων τριπολης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a(po)tyxia

Νεοφερμένος

Ο a(po)tyxia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Αν δοθεί στους απόφοιτους δικαίωμα διεκδίκησης θέσεων ποσοστού 10% με το παλαιό σύστημα , σημαίνει πώς οι απόφοιτοι των ετών 2014 & 2015 δεν θα έχουν δικαίωμα να κάνουν την χρήση του 10% χωρίς να δώσουν εξετάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
αν δωσουν 10 % στο παλιο θα ναι τελειααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oxiallocoding

Νεοφερμένος

Ο oxiallocoding αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Πιστευετε πως ειναι αργα να ξεκινησω την προετοιμασια μου απο την 1/11 με δεδομενο οτι ειμαι περσινος αποφοιτος και εχω στοχο την εισαγωγη μου στην σχολη των ναυπηγων του εμπ η μηχανολογων μηχανικων αθηνας και πατρας ; θα εξεταστω με το παλιο συστημα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top