Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γίνεται.



Γίνεται να δίνεις Πανελλήνιες μέχρι να πεθάνεις. Το θέμα είναι να έχεις χορηγό.
Αν έχεις χορηγό σου προτείνω να δίνεις Πανελλήνιες συνέχεια. Οι Πανελλήνιες είναι ωραίες. Το Πανεπιστήμιο πάλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
γίνεται...!! ξέρω ένα παιδί που έδωσε 3 φορες κ στο τέλος κατάφερε κ μπήκε σσασ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Τι στοχεύεις αν επιτρέπεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ούτε όριο ηλικίας υπάρχει, ούτε όριο στον αριθμό που έχεις δικαίωμα να δώσεις πανελλήνιες εξετάσεις υπάρχει. Όρεξη να 'χεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Εχεις δικαωμα να δινεις πανελλαδικες απειρες φορες....Ομως απο την 3η κ μετα δεν μετρανε οι προφορικοι του σχολειου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexz

Νεοφερμένος

Ο Alexz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καταρχάς σας ευχαριστώ για τις γρήγορες απαντήσεις.
Οπότε δηλαδή δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα ε?.Μιά χαρά.Στόχευω για ΤΕΙ Πληροφορικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Κοίταξε αυτήν την φορά να περάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Μπραβο κουραγιο......εγω 2η φορα που εδωσα και δεν θελω να το περασω ποτε ξανα ολο αυτο.....ουτε στα χειροτερα μου ονειρα!
Ελπιζω αν το κανεις , να καταφερεις να περασεις εκει που θες και να ξεμπερδευσεις! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexz

Νεοφερμένος

Ο Alexz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Θα βάλω τα δυνατά μου γιατί ουσιαστικά τις αλλές δυο φορές ας πούμε οτι πήγαινα τουρίστας.Ευχαριστώ και πάλι για τις γρήγορες απαντήσεις σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Πέρασα και εγώ μια βόλτα από δω!
Ξανά του χρόνου, έδωσα με ΕΠΑΛ, και τώρα θα δώσω 2ρη φορά με ενιαίο... :(
Ζόρικα τα πράγματα, αλλά θα προσπαθήσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Πολυ δυσκολα τα πραγματα καλη επιτυχια με ορεξη και διαβασμα και θα πετυχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SW-Estel

Νεοφερμένος

Η SW-Estel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Απλά απ' όσο ξέρω μετά από 2 χρόνια δεν ισχύουν οι προφορικοί βαθμοί?
Ας το επιβεβαιώσει κάποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Και σε αυτή την περίπτωση δηλαδή, τι γίνεται?? Τα αποτελέσματα βασίζονται καθαρά στο γραπτό βαθμό? Πχ., έγραψες ιστορία 17, αυτός είναι και ο τελικός βαθμός?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Και σε αυτή την περίπτωση δηλαδή, τι γίνεται?? Τα αποτελέσματα βασίζονται καθαρά στο γραπτό βαθμό? Πχ., έγραψες ιστορία 17, αυτός είναι και ο τελικός βαθμός?
Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
περα απο την πλακα εγω θα ηθελα να ξαναδωσω πανελληνιεσ γιατι τελικα καταλαβα πωσ τα μαθητικα τα χρονια μασ λειπουν και στα ευκολα και στα δυσκολα...νομιζα πωσ δε θα ειχα κουραγιο ποτε για δευτερη φορα αλλα τωρα που το ξαναβλεπω απο αλλη σκοπια το πραγμα θα ξαναδινα και μαλιστα με περισσοτερη ορεξη και αναπτερωμενο ηθικο!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
περα απο την πλακα εγω θα ηθελα να ξαναδωσω πανελληνιεσ γιατι τελικα καταλαβα πωσ τα μαθητικα τα χρονια μασ λειπουν και στα ευκολα και στα δυσκολα...νομιζα πωσ δε θα ειχα κουραγιο ποτε για δευτερη φορα αλλα τωρα που το ξαναβλεπω απο αλλη σκοπια το πραγμα θα ξαναδινα και μαλιστα με περισσοτερη ορεξη και αναπτερωμενο ηθικο!!!!:D
Εγω παλι οχι. Μια χρονια αρκει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
φιλος μου θα ξαναδωσει και λεει πως η χρονια που περασε ηταν η καλυτερη και γιαυτο το ξανακανει ανετα!(και διαβαζε πολυ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Εγω παλι οχι. Μια χρονια αρκει.:P

χαχαχαχαχαχ α δηλαδη ειμαι ημονη που καθεται τα βραδυα και διαβαζει ιστορια και αρχαια λυκειου????χθεσ εκανα καιι καποιεσ συντακτικεσ ασκησεισ:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχ α δηλαδη ειμαι ημονη που καθεται τα βραδυα και διαβαζει ιστορια και αρχαια λυκειου????χθεσ εκανα καιι καποιεσ συντακτικεσ ασκησεισ:P:P:P:P
Ιστορια κι εγω διαβαζω αυτο τον καιρο. Αλλα οχι το εκτρωμα της κατευθυνσης, κανονικο ιστορικο βιβλιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top