Πανελλήνιες και σωματικό βάρος

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγώ θυμαμαι μετα απο καποιο καιρο ετρωγα 4-5 σοκολατες τη βδομαδα...

:redface: Εγώ τρώω τόσες και είμαι Β λυκείου!
Πρέπει να μαζευτώ μάλλον γιατί δεν με βλέπω καλά στην Γ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
:redface: Εγώ τρώω τόσες και είμαι Β λυκείου!
Πρέπει να μαζευτώ μάλλον γιατί δεν με βλέπω καλά στην Γ :P
You in one year :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • pagkalos_art.jpg
    pagkalos_art.jpg
    36.4 KB · Εμφανίσεις: 125
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εγω εχω παρει μονο 2 κιλα...αν και τρωω πολυυυυ παραπανωωωωωωω απο το φυσιολογικο.τι να πω..:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
κ γω καλα παω... απο 70 κιλα εχω παει 80 και αυξανονται με γεωμετρικη προοδο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
εγω εχω παρει μονο 2 κιλα...αν και τρωω πολυυυυ παραπανωωωωωωω απο το φυσιολογικο.τι να πω..:clapup:
εσυ εισαι γυναικα.Εμεις ειμαστε ολοκληροι γαιδαροι παχαινουμε πιο ευκολα.Εχω κανει εναν κωλο σαν της Θειας μου της Φροσως pffff...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provoker

Νεοφερμένος

Ο Σταυρος Παπαζησης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Θα κανουμε κοιλιτσαααα ρεεε και θα ειναι φοβερη !
Και οταν παμε στις σχολες μας θα μας λενε

< Θυμασαι ρε μλκα που πηρες 20 κιλα 3η λυκειου>
< θα λεμε ΝΑΙ !>
<και θα μας λενε, ε ποτε θα τα χασεις?>
< ΠΟΤΕ!>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Θα κανουμε κοιλιτσαααα ρεεε και θα ειναι φοβερη !
Και οταν παμε στις σχολες μας θα μας λενε

< Θυμασαι ρε μλκα που πηρες 20 κιλα 3η λυκειου>
< θα λεμε ΝΑΙ !>
<και θα μας λενε, ε ποτε θα τα χασεις?>
< ΠΟΤΕ!>
Στις παραλιες τι θα λεμε που θα γελαει το καθε νουμερο με τα μπρατσα και τους κοιλιακους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαχαχα!Αισιοδοξία πάντως όλοι μας...:P
Όσο για την παραλία,δεν ξέρω τι λέτε,εγώ έχω ήδη παραγγειλεί την προσωπική μου στολή δύτη...!;)Κι έχω βρει και μια εξαιρετική παραλία...Δεν πατάει ψυχή!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Χαχαχα!Αισιοδοξία πάντως όλοι μας...:P
Όσο για την παραλία,δεν ξέρω τι λέτε,εγώ έχω ήδη παραγγειλεί την προσωπική μου στολή δύτη...!;)Κι έχω βρει και μια εξαιρετική παραλία...Δεν πατάει ψυχή!!;)
Kαι εγω εχω βρει μια φοβερη παραλια και ειναι κοντα στο σπιτι μου.Παααααααααααρα πολυ κοντα μαλιστα.Στην μπανιερα του σπιτιου μου.Το εχω σκεφτει καλα.Θα παρω πολυ αμμο θα την πεταξω απο εξω ακριβως απο την μπανιερα θα δημιουργηθει ενα στρωμα απαλης αμμου θα βαλω μια ομπρελα θα βαλω στο background δυο κοπελες να παιζουν βολλευ με το λαδι πανω στο σωμα τους και αλλες 5-6 να κανουν ηλιοθεραπεια.Θα περνω την γρανιτα μου.Θα βαζω το ουλτρεξ μου και το axe και θα κανω το μπανακι μου μπουχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Kαι εγω εχω βρει μια φοβερη παραλια και ειναι κοντα στο σπιτι μου.Παααααααααααρα πολυ κοντα μαλιστα.Στην μπανιερα του σπιτιου μου.Το εχω σκεφτει καλα.Θα παρω πολυ αμμο θα την πεταξω απο εξω ακριβως απο την μπανιερα θα δημιουργηθει ενα στρωμα απαλης αμμου θα βαλω μια ομπρελα θα βαλω στο background δυο κοπελες να παιζουν βολλευ με το λαδι πανω στο σωμα τους και αλλες 5-6 να κανουν ηλιοθεραπεια.Θα περνω την γρανιτα μου.Θα βαζω το ουλτρεξ μου και το axe και θα κανω το μπανακι μου μπουχαχαχαχα

Ωραιο το σχέδιο σου δεν λέω,αλλα υπάρχει ένα μικρο προβληματακι..δεν θα μπορεις να φωναξεις παρέα να παίζεις ταβλι ρακετες κλπ γιατι όσο μεγάλο μπάνιο και να εχεις ξαπλώστρες και χώρος για ρακετες δεν θα υπαρχει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ωραιο το σχέδιο σου δεν λέω,αλλα υπάρχει ένα μικρο προβληματακι..δεν θα μπορεις να φωναξεις παρέα να παίζεις ταβλι ρακετες κλπ γιατι όσο μεγάλο μπάνιο και να εχεις ξαπλώστρες και χώρος για ρακετες δεν θα υπαρχει:P
Θα κατεβαινουμε κατω στην γειτονια με τα μαγιο εκει κολας?Και αν θελουμε βουτια ξανα παλι ενας ενας με την σειρα ομως οχι ολοι μαζι.Ξεχασα να παρατηρησω οτι θα βαλω και μποοοολικο αλατι στο νερο ετσι για να γινουμε ρεαλιστες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Θα κατεβαινουμε κατω στην γειτονια με τα μαγιο εκει κολας?Και αν θελουμε βουτια ξανα παλι ενας ενας με την σειρα ομως οχι ολοι μαζι.Ξεχασα να παρατηρησω οτι θα βαλω και μποοοολικο αλατι στο νερο ετσι για να γινουμε ρεαλιστες!

Χαχχαχχαχαχαχ σε παρακαλω παρα πολυ αν κανεις κατι τέτοιο πές μου να έρθω να το δω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Χαχχαχχαχαχαχ σε παρακαλω παρα πολυ αν κανεις κατι τέτοιο πές μου να έρθω να το δω!:P
Εμμμ ετσι το πηγαινω.Αφου απο 65 κιλα εγινα 80 και κατι χωρις να ζυγιστω στα λεω απλα καταλαβαινω το νιωθω......Εχω αρχισει εντομεταξυ να μην νιωθω και ωραια με το σωμα μου οχι τιποτα αλλο.Τελος παντων θα δουμε τι θα γινει.Μπορει στην δουλεια το καλοκαιρι που θα δουλεψω σε ενα μπουζουκτζιδικο σαν βοηθος σερβιτορου (να βγαλουμε και κανενα ψιλο για τις σπουδες γιατι δεν θα υπαρχει σαλιο) μπορει να τα χασω εκει κουβαλα περπατα ορθοστασια κατι θα γινει.Θα στρωσουν ολα μωρεεεεε...ολαααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Βλάχος είσαι; Δε λέμε give panellinies αλλά sit for the panhellenic exams

I dont give a fuck
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provoker

Νεοφερμένος

Ο Σταυρος Παπαζησης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Στις παραλιες τι θα λεμε που θα γελαει το καθε νουμερο με τα μπρατσα και τους κοιλιακους...
Θα γελαμε και εμεις με τα χαλια μας , θα πιουμε μια φραπεδαρα, μετα ενα μπυρονι και θα ειμαστε μια χαρα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Παχαίνω:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellla

Νεοφερμένος

Η stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Να το προσέχεις αυτό γιατί αν από τώρα αρχίσεις να βάζεις κιλά ως το τέλος θα είσαι +20 και χάνονται δύσκολα. Έχω κι εγώ το πρόβλημα όταν διαβάζω να βάζω κιλά. στις πανελλήνιες 8 κιλά είχα πάρει, τους τελευταίους μήνες, μετά το Πάσχα. ευτυχώς μετά, μέσα στο καλοκαίρι, έχασα παραπάνω από τα διπλά αλλά ήταν δύσκολο. Μη σταματάς το διάβασμα για να τσιμπολογήσεις. Σε εμένα αυτό κάνει κακό. Ακόμα και στις εξεταστικές (μέχρι πέρσι που είχα δηλαδή) 1-1,5 κιλό το έπαιρνα πάντα. Θέλει προσοχή και φυσικά όταν ο οργανισμός σου, ζητά σαν τρελός σοκολάτα ή κάτι άλλο μη του το στερείς αλλά όχι όταν ζητάει 2 σοκολάτες την ημέρα! επίσης να θυμάσαι ένα μικρό κομμάτι πάστα αφήνει την ίδια γεύση με ολόκληρη την πάστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top