Πανελλήνιες: Γκάφες που κάνατε και το καταλάβατε αργότερα!

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,604 μηνύματα.

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
για φαντασου.και οταν εδινα εγω δεν ειχα ξεχασει να γραψω κατι και πηρα 15.για αυτο λεμε οι φιλολογοι ειναι οτι να ναι

Σιγουρα στην περιληψη ειχα παρει σχεδόν ολες τις μοναδες γιατι με αυτη ασχοληθηκα παραπανω μεχρι να την κανω καλη. Στην εκθεση δεν προλαβα τις δυο τελευταίες παραγραφους και ε και καποιες ασκησεις που λογω βιασύνης οπως ειπα, τις ξεχασα.
Γι'αυτό θα συμφωνήσω μαζι σου. Στα φιλολογικα μαθηματα πολλες φορες παίζει ρολο και η υποκειμενική αποψη του διορθωτη. Αυστηροί φιλολογοι ανετα θα μου βαζαν αυτο που περιμενα και κατ'εμε μου αξιζε...δηλαδη ενα 5-8
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.
14 και κατι λιγο


Ελα ρε κομπλέ !
Φετος θα τα πας πολυ καλύτερα, μην αγχώνεσαι :)))
Γενικα 15, 16 περνει ο μεσος ορος !
Αυτο για την περίληψη το εχω ακούσει πολλες φορές και φέτος δεν εχω κανει καθόλου εξάσκηση ....
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σιγουρα στην περιληψη ειχα παρει σχεδόν ολες τις μοναδες γιατι με αυτη ασχοληθηκα παραπανω μεχρι να την κανω καλη. Στην εκθεση δεν προλαβα τις δυο τελευταίες παραγραφους και ε και καποιες ασκησεις που λογω βιασύνης οπως ειπα, τις ξεχασα.
Γι'αυτό θα συμφωνήσω μαζι σου. Στα φιλολογικα μαθηματα πολλες φορες παίζει ρολο και η υποκειμενική αποψη του διορθωτη. Αυστηροί φιλολογοι ανετα θα μου βαζαν αυτο που περιμενα και κατ'εμε μου αξιζε...δηλαδη ενα 5-8


Απλα οι μονάδες μπαινουν διαφορετικά απο οτι πιστεύουμε ..
Φαντάσου στην ιστορία ξερω ατομο που έγραψε μονο σλ κι πηγες επειδή επαθε black out.
Τι λεει η πηγή , οχι ιστορική αφήγηση απο το σχολικό.Της ελεγαν απο το φροντ είσαι γυρω στο 12, ελεγε δεν παίζει πηρα 8.Ε πηρε 13.9..
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Ελα ρε κομπλέ !
Φετος θα τα πας πολυ καλύτερα, μην αγχώνεσαι :)))
Γενικα 15, 16 περνει ο μεσος ορος !
Αυτο για την περίληψη το εχω ακούσει πολλες φορές και φέτος δεν εχω κανει καθόλου εξάσκηση ....
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:




Απλα οι μονάδες μπαινουν διαφορετικά απο οτι πιστεύουμε ..
Φαντάσου στην ιστορία ξερω ατομο που έγραψε μονο σλ κι πηγες επειδή επαθε black out.
Τι λεει η πηγή , οχι ιστορική αφήγηση απο το σχολικό.Της ελεγαν απο το φροντ είσαι γυρω στο 12, ελεγε δεν παίζει πηρα 8.Ε πηρε 13.9..

Αυτο μερικες φορες σου ανεβάζει και την ψυχολογια γιατι εκει που περιμενες πολυ χαμηλο βαθμο, παιρνεις βαθμο πανω απο την βάση τελικα και λες εντάξει δεν την πατησα εντελως.
Αλλα η περίληψη μου εχει φαει την ψυχη πράγματικα...

Σε ευχαριστώ πολύ, μακαρι! Και σου ευχομαι να περασεις ψυχολογια που θελεις. Η ψυχολογια ενα απιαστο μου ονειρο οποτε τωρα κοιταω μην μπω σε αλλες σχολές που με ενδιαφερουν. Οποτε θα δειξει!
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.
Αυτο μερικες φορες σου ανεβάζει και την ψυχολογια γιατι εκει που περιμενες πολυ χαμηλο βαθμο, παιρνεις βαθμο πανω απο την βάση τελικα και λες εντάξει δεν την πατησα εντελως.
Αλλα η περίληψη μου εχει φαει την ψυχη πράγματικα...

Σε ευχαριστώ πολύ, μακαρι! Και σου ευχομαι να περασεις ψυχολογια που θελεις. Η ψυχολογια ενα απιαστο μου ονειρο οποτε τωρα κοιταω μην μπω σε αλλες σχολές που με ενδιαφερουν. Οποτε θα δειξει!


Μακάρι να είμαστε συμφοιτητριες λοιπόν😊
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Μακάρι να είμαστε συμφοιτητριες λοιπόν😊
Ρεεε μακάρι αλλα το βλεπω πολυ θολο!
Αν στοχευεις ομως για ψυχολογια Αθηνας που ειναι φιλοσοφικη σχολη και περασω και εγω σε κανενα τμημα της θα μαστε στο ιδιο κτίριο τουλαχιστον!
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Ρεεε μακάρι αλλα το βλεπω πολυ θολο!
Αν στοχευεις ομως για ψυχολογια Αθηνας που ειναι φιλοσοφικη σχολη και περασω και εγω σε κανενα τμημα της θα μαστε στο ιδιο κτίριο τουλαχιστον!
ασχετο αλλα μου φανηκε πολυ γλυκουλι το interraction σας 😂🥰 σας ευχομαι κι εγω να περασετε στις πρωτες επιλογες σας και να βρισκεστε τουλαχιστον στο ιδιο κτιριο χεχε 😊
 

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Έδινα Αγγλικά, είχα τελειώσει με τα υπόλοιπα μαθήματα και δε με ενδιέφεραν τόσο οι σχολές που απαιτούσαν τα αγγλικά. Ε με αυτά και με εκείνα, ξέχασα να γράψω μία ολόκληρη άσκηση. :P
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,604 μηνύματα.
ποοο ειστε 24 χρονων και ξαναδινετε πανελληνιες??για κανενα λογο δε θα ξαναεμπαινα σε αυτη τη διαδικασια καθαρα γτ θα βαριομουν να γραψω εκθεση.γτ δε δινετε κατατακτηριες?
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
ποοο ειστε 24 χρονων και ξαναδινετε πανελληνιες??για κανενα λογο δε θα ξαναεμπαινα σε αυτη τη διαδικασια καθαρα γτ θα βαριομουν να γραψω εκθεση.γτ δε δινετε κατατακτηριες?

εγω 21 και ειμαι ηδη σε μια σχολη. Απλα αποφασισα να ξαναδωσω μπας και περασω σε μια απο τις σχολές που πραγματικα θελω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ασχετο αλλα μου φανηκε πολυ γλυκουλι το interraction σας 😂🥰 σας ευχομαι κι εγω να περασετε στις πρωτες επιλογες σας και να βρισκεστε τουλαχιστον στο ιδιο κτιριο χεχε 😊
επισης σου ευχομαι να περασεις εκει που θελεις! Το ευχομαι σε ολους! ☺️
 

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Έδινα ιστορία κατεύθυνσης και εστίασα τόσο πολύ στο να θυμηθώ τους ορισμούς που στο τέλος έχασα την τελευταία πηγή που την είχα σίγουρη. Αυτό. :look:
 

Giorgakissss

Νεοφερμένος

Ο Giorgakissss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αν γράψεις το όνομα σου στα ΘΕΜΑΤΑ υπάρχει κίνδυνος μηδενισμού;
Το τονίζω αυτό στα ΘΕΜΑΤΑ
 

ΘανάσοςG4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΘανάσοςG4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας. Έχει γράψει 123 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,604 μηνύματα.
απο οτι θυμαμαι αυτα τα χαρτια καταστρεφονται μετα το περας της διαδικασιας και δεν φτανουν καν στο βαθμολογικο κεντρο.Και γω απο οτι θυμαμαι γραφαμε το ονομα μας στα θεματα.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,604 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top