Γενικό - [Παλιό Σύστημα] Πρόβλημα με τις AOΔΕ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
εγώ πάντως εξ' αρχής δεν ασχολήθηκα μ' αυτό το μάθημα.Είχα την πολυτέλεια να μην το υπολογίζω και το είχα παρατήσει.....Πληροφοριακά,έγραψα 10!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εγω παλι τετοια πολυτελεια δεν ειχα,οποτε αναγκαστικα το διαβαζα!

αλλα παλι δεν φοβιθηκες μη δεν τα πας καλα με καποιο μαθημα που το θεωρουσες ''σιγουρο''?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
εγω παλι τετοια πολυτελεια δεν ειχα,οποτε αναγκαστικα το διαβαζα!

αλλα παλι δεν φοβιθηκες μη δεν τα πας καλα με καποιο μαθημα που το θεωρουσες ''σιγουρο''?
Πήρα ένα ρίσκο και μου βγήκε. Το να πω ότι δε φοβήθηκα θα ήταν μεγάλο ψέμα....Βέβαια ξαναλέω ότι εγώ είχα την πολυτέλεια να χαραμίσω ένα μάθημα γιατί δε στόχευα σε υψηλόβαθμη σχολή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
οπως και να χει το ρισκο ειναι ρισκο...
εγω εγραψα 14.1 στα μαθηματικα κατ ,εχασα 1800 μορια μονο απ αυτα ,αλλα με κρατησαν τα υπολοιπα μαθηματα,αλλιως :bye::bye::bye: πολυτεχνειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
οπως και να χει το ρισκο ειναι ρισκο...
εγω εγραψα 14.1 στα μαθηματικα κατ ,εχασα 1800 μορια μονο απ αυτα ,αλλα με κρατησαν τα υπολοιπα μαθηματα,αλλιως :bye::bye::bye: πολυτεχνειο!
εντάξει εγώ έχασα 1000 μόρια απ' τη διοίκηση και άλλα τόσα απ' τη φυσική.Τα 20αράκια σε μαθηματικά κ.-αοθ-μαθηματικα γ.π με σώσανε.....:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
μια χαρα εισαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
πολυ καψιμο αμα σου λεω!!!!!!
μαρια θετικη ησουΝ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ωχ....σορρυ ρε,αλλο ειχα στο μυαλο μου ,αλλο εγραψα τελικα!

το καψιμο που λεγαμε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Κι εγω θελω.
Και ολοι μας :p
Α, βρηκα μια καινουρια μεθοδο. Βιντεοσκοπω τον εαυτο μου να λεω ενα κομματακι του μαθηματος, το βλεπω 4-5 φορες, μετα διαβαζω το κομματακι 2-3 φορες και προσπαθω να το πω ταυτοχρονα με το βιντεο.
Και μεσα σε 10 λεπτα εχω μαθει μια παραγραφουλα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
βρε τι σκεφτεστε,οφειλω να παραδεχτω οτι τοσο ευρυματικος δεν ημουν ποτε!


αλλα νομιζω οτι ο καλυτερος τροπος ειναι να το λες σε καποιον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Eίστε ήρωες που το μαθαίνετε αυτό,πραγματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spystou

Νεοφερμένος

Η spystou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Κι εγω θελω.
Και ολοι μας :p
Α, βρηκα μια καινουρια μεθοδο. Βιντεοσκοπω τον εαυτο μου να λεω ενα κομματακι του μαθηματος, το βλεπω 4-5 φορες, μετα διαβαζω το κομματακι 2-3 φορες και προσπαθω να το πω ταυτοχρονα με το βιντεο.
Και μεσα σε 10 λεπτα εχω μαθει μια παραγραφουλα.:D

πολύ καλό κόλπο!!!!!! αν είσαι ακουστικός τύπος βοηθάει!!!! εγώ πάντως το αοδε δεν το έμαθα με τη μια αλλά μέσα από συχνές επαναλήψεις!!!! αυτό ειναι το μυστικο!!!!!! κάθε μέρα μάθαινα ένα κομμάτι και το σ/κ επαναληψεις...επίσης σημαντικό είναι να βγει η ύλη αρχές μαρτίου και μετα φυσικα επαναλήψεις.Στοχος κάθε φορα η επανάληψη να διαρκεί λιγότερο. Αν υπάρχει κάποιος στο σπίτι σας που μπορεί να σας κρατάει το βιβλίο εκμεταλλευτείτε τον!!!!! καλή επιτυχία!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εγω το ειχα τελειωσει απο τα χριστουγεννα ,δεν πηγαινα φροντηστηριο το διαβαζα μονος μου,ετσι ειχα παρα πολυ καιρο για να το μαθω,μεχρι το πασχα 1 και 3 καφαλαιο τα λεγα σε 3 τεταρτα ,για το δευτερο που ηταν και μεγαλο και δυσκολο,την τελευταια μερα το διαβαζαααααααααααααα:jumpy:


παντως βγαινει και πολυ πριν απο τον μαρτιο,εαν το διαβαζεις 2 φορες την εβδομαδα και καθε σκ κανεις επαναληψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_pas

Νεοφερμένος

Η anna_pas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
και εγς το ιδιο προβλημα εχω με αυτο το μαθημα.δεν εχω κανει πολλα μαθηματα και ενψ μου φαινονται κατανοητα και ογικα καποιεσ φορεσ δεν μπορω να τα πω καταγραμμα......οσο να ναι ξεχναω την μια φορα μια κουκιδα την αλλη μια αλλη προταση.....αναρωτιεμαι αν λοιπον στο τελος μου ερθουν όλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
και εγς το ιδιο προβλημα εχω με αυτο το μαθημα.δεν εχω κανει πολλα μαθηματα και ενψ μου φαινονται κατανοητα και ογικα καποιεσ φορεσ δεν μπορω να τα πω καταγραμμα......οσο να ναι ξεχναω την μια φορα μια κουκιδα την αλλη μια αλλη προταση.....αναρωτιεμαι αν λοιπον στο τελος μου ερθουν όλα....


το μυστικο ειναι να τα γραφεις κιολας οχι μονο να το αποστηθιζεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_pas

Νεοφερμένος

Η anna_pas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
μου το ειπαν και αλλοι αυτο....αλλα να σας πω την αληθεια το θεωρω χασιμο χρονου....δεν εχω τον απεριοριστο χρονο να γραφω 2 σελιδες που θελω να μαθω καθε φορα.και ποτε δεν ημουν τοσο πολυ του γραψιματος.....το θεωρω τελειως αγγαρεια ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
μου το ειπαν και αλλοι αυτο....αλλα να σας πω την αληθεια το θεωρω χασιμο χρονου....δεν εχω τον απεριοριστο χρονο να γραφω 2 σελιδες που θελω να μαθω καθε φορα.και ποτε δεν ημουν τοσο πολυ του γραψιματος.....το θεωρω τελειως αγγαρεια ομως.


ναι ειναι αληθεια χανεις παρα πολυ χρονο αλλα εμενα μονο αυτος ο τροπος με βοηθουσε αν και το καταλαβα στα μισα της χρονιας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morphinr

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Εμενα βασικα μεχει βοηθησει το βοηθημα του πατακη(Παρις Μηλιτσης)..Τα γραφει ακριβως οπως ειναι στο βιβλιο, αφου ετσι πρεπει να τα ξερουμε για να γραψουε καλα στις πανελληνιες, αλλα εινα πολυ οργανωμενα με σχηματακια και τετοια που βοηθαει να ξεχωριζεις καποιες εννοιες στο μυαλο σου και να τα μαθαινεις πιο ευκολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top