Γενικό - [Παλιό Σύστημα] Βοήθεια/Απορίες στις AOΔE

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Πέρυσι, είχαν πάρει βιβλία ΑΟΔΕ όλα τα παιδιά εκτός από εμένα, γιατί δεν επαρκούσαν! :P
Από το σχολείο μού είπαν ότι θα φέρουν, αλλά δεν τους πίστεψα και το αγόρασα. Και καλά έκανα, γιατί τελικά βιβλίο δεν μου έδωσαν ποτέ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
Είναι η τελευταία χρονιά που διδάσκεται αυτό το μάθημα.
Για αυτό δεν υπάρχουν βιβλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Mήπως εννοείς με αυτό το βιβλίο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
Mήπως εννοείς με αυτό το βιβλίο;:hmm:
Σύμφωνα με την καθηγήτρια μου στο φροντιστήριο,είναι η τελευταία που θα διδάσκεται γενικά το ΑΟΔΕ.
Για αυτό κανονίστε να μην ξαναδώσετε του χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Πάντως ούτε εμείς έχουμε βιβλίο ΑΟΔΕ!Χθες στο φροντιστήριο η καθηγήτρια μας είπε ότι θα έρθουν μέσα σε 2 μήνες..απαράδεκτο!και μετά έχουν και την απαίτηση να πάμε και να γράψουμε σε ένα μάθημα που μέχρι το Δεκέμβριο δεν είχαμε μάθημα;;;Πρέπει τουλάχιστον να μειώσουν την ύλη ως ελάχιστο που μπορούν να κάνουν για να ξεπληρώσουν την πατάτα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Σύμφωνα με την καθηγήτρια μου στο φροντιστήριο,είναι η τελευταία που θα διδάσκεται γενικά το ΑΟΔΕ.
Για αυτό κανονίστε να μην ξαναδώσετε του χρόνου.

Eγώ θετική είμαι έτσι και αλλιώς δε με αφορά άμεσα αλλά οι δικοί μας καθηγητές λένε ότι θα αλλάξουν το βιβλίο απλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Σε μας το βιβλίο του ΑΟΔΕ το φέρανε πριν 4 μέρες (22 Οκτωβρίου).
Σύμφωνα με την καθηγήτρια μου στο φροντιστήριο,είναι η τελευταία που θα διδάσκεται γενικά το ΑΟΔΕ. Για αυτό κανονίστε να μην ξαναδώσετε του χρόνου.
Μπα, δεν νομίζω να ισχύει αυτό. Είπανε ότι οι αλλαγές θα γίνουν από αυτούς που τώρα είναι Α λυκείου ή Γ γυμνασίου. Άρα το ΑΟΔΕ για 2-3 χρόνια θα υπάρχει (εκτός αν αλλάξει η κυβέρνηση και οι αλλαγές αναβληθούν, οπότε θα υπάρχει για περισσότερα). Έχουν λοιπόν καιρό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Πάντως ούτε εμείς έχουμε βιβλίο ΑΟΔΕ!Χθες στο φροντιστήριο η καθηγήτρια μας είπε ότι θα έρθουν μέσα σε 2 μήνες..απαράδεκτο!και μετά έχουν και την απαίτηση να πάμε και να γράψουμε σε ένα μάθημα που μέχρι το Δεκέμβριο δεν είχαμε μάθημα;;;Πρέπει τουλάχιστον να μειώσουν την ύλη ως ελάχιστο που μπορούν να κάνουν για να ξεπληρώσουν την πατάτα τους.

Το διευθυντή του σχολείου σου τον ρώτησες;

Σύμφωνα με την καθηγήτρια μου στο φροντιστήριο,είναι η τελευταία που θα διδάσκεται γενικά το ΑΟΔΕ.
Για αυτό κανονίστε να μην ξαναδώσετε του χρόνου.

Λυπάμαι, αλλά θεωρώ τους φροντιστηριακούς τους πλέον αναξιόπιστους για θέματα παιδείας. Ας μην διαδίδουμε φήμες επειδή το είπε η αδερφή της κουνιάδας της αδερφής της μάνας μου. Όχι άλλο κάρβουνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
εμας μας βγαζει φωτοτυπιες η καθηγητρια......αλλα δεν γινεται να συνεχιστει αυτη η δουλεια για πολυ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
εμας μας βγαζει φωτοτυπιες η καθηγητρια......αλλα δεν γινεται να συνεχιστει αυτη η δουλεια για πολυ.....

Όντως, δε γίνεται να συνεχιστεί... Θα πρέπει να τις βγάζετε μόνοι σας από δω και πέρα... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misu7

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Παιδάκια... αν πραγματικά θέλετε ένα βιβλίο ΑΟΔΕ, μπορώ να σας δώσω εγώ! Αν απλά είναι για να παραπονεθείτε... no comment.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Φυσικά και το θέλουμε...λες να παραπονιόμαστε μόνοι μας για το τίποτα ? Δε γίνεται να συνεχιστεί αυτό το μπάχαλο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Παιδάκια... αν πραγματικά θέλετε ένα βιβλίο ΑΟΔΕ, μπορώ να σας δώσω εγώ! Αν απλά είναι για να παραπονεθείτε... no comment.

Προφανώς θα αστειεύεσαι, σωστά; Πολλά παιδιά δεν έχουν πάρει κάτι που έπρεπε να τους είχε δωθεί εδώ και ενάμιση μήνα, και συ λες ότι ψάχνονται για να παραπονεθούν... No comment.



Y.Γ. Ένα βιβλίο δεν επαρκεί, αν έχεις 20.000 εύκαιρα κάτι γίνεται... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Προφανώς θα αστειεύεσαι, σωστά; Πολλά παιδιά δεν έχουν πάρει κάτι που έπρεπε να τους είχε δωθεί εδώ και ενάμιση μήνα, και συ λες ότι ψάχνονται για να παραπονεθούν... No comment.



Y.Γ. Ένα βιβλίο δεν επαρκεί, αν έχεις 20.000 εύκαιρα κάτι γίνεται... :)

Τι είναι βρε ο άνθρωπος ; Βιβλιο-εκδοτική ?? χαχα ! Α ρε Ελλάδα ! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Όντως απαράδεκτο.Η μόνη λύση είναι να βρείτε από κάποιον γνωστό μεγαλύτερο που δε το χρειάζεται πια..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά ούτε στα βιβλιοπωλεία δεν έχει! Εχμ έσκισα το περσινό από τα νεύρα μου όταν γύρισα από τις εξετάσεις :P
Άμα δεν το τυπώσουν σύντομα, θα ξεκινήσω να το διαβάζω από το βοήθημα. Καλά ούτε σε ηλεκτρονική μορφή δεν το έχουνε; Μπας και το τυπώσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά ούτε στα βιβλιοπωλεία δεν έχει! Εχμ έσκισα το περσινό από τα νεύρα μου όταν γύρισα από τις εξετάσεις :P

Epic fail. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ε αφού το χα λιώσει όλη την χρονιά και έγραψα 15.5, τι να κάνω να το αγκαλιάσω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ε αφού το χα λιώσει όλη την χρονιά και έγραψα 15.5, τι να κάνω να το αγκαλιάσω; :P

χαχαχα...παντως σε ηλεκτρονικη μορφη νομιζω πως υπαρχει!Ετσι μας ειπαν τουλαχιστον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ε αφού το χα λιώσει όλη την χρονιά και έγραψα 15.5, τι να κάνω να το αγκαλιάσω; :P

Με αγχώνεις :/: Γιατί τόσο ; :hmm:

Εγώ θέλω το λιγότερο 95 :rtfm:


χαχαχα...παντως σε ηλεκτρονικη μορφη νομιζω πως υπαρχει!Ετσι μας ειπαν τουλαχιστον :)

Εγώ γιατί ψάχνω και δεν το βρίσκω πουθενά ? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top