Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
απλως θελω να ειμαι σιγουρος γι'αυτο που παω να κανω...εξαλλου απο αυτο που θα διαλεξω θα εξαρτηθει η μιση μου ζωη...:P κι εφοσον ζουμε και σε εποχη κρισης πρεπει να βλεπουμε τα πραγματα πιο ρεαλιστικα και να μην κοιταμε μονο ο,τι μας αρεσει αλλα και ο,τι μπορει να μας παει πιο περα...γι'αυτο και θελω να ειμαι σιγουρος πως με το πτυχιο του παιδαγωγου μππορω να κανω κι αλλα πραγματα εκτος απο διορισμο στο δημοσιο!
σωστός,μα..σε 4 χρόνια που θα αποφοιτήσεις δε μπορείς να έχεις ιδέα για το τι έπεται με τα επαγγέλματα..;)
όσες διεξόδους κι αν βρεις από ένα επάγγελμα,θα είσαι δυστυχισμένος αν δεν το αγαπάς και δε σ'ενδιαφέρει έστω και λίγο..μην αγχώνεσαι υπερβολικά,ήρεμα
:D σε βλέπω σ'αναμμένα κάρβουνα και θα στο λέω συνεχώς:P
καταλαβαίνω πως πρέπει να παραδώσεις μηχανογραφικο σύντομα και ο χρόνος που σου έμεινε λειτουργεί κάπως πιεστικά πάνω σου μιας κι είναι λίγος,αλλά άσε λίγο το μυαλό ελεύθερο!όλα αυτά περί αποκατάστασης είναι ΠΑΡΟΝΤΙΚΑ και δεν ξέρει ΚΑΝΕΙΣ πώς θα μεταβληθούν σε συντομο ή περισσότερο χρονικό διάστημα!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
παιδια και εγω στα παιδαγωγικα τεινω παρολο που λεγονται τοσα και τοσα οτι σταματουν οι διορισμοι αλλα ειναι η μονη σχολη που θα μπορουσα με ευχαριστηση να σπουδασω..ετσι νομιζω..βεβαια με τα 16.700 περιπου εχω απογοητευτει για το αν περναω γιατι οι θεωρητικοι εγραψαν πολυ πολυ καλα και λενε για ανοδο βασεων. εγω ηθελα αθηνα, πατρα κυριως....σκεφτομαι τι ν κανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
παιδια και εγω στα παιδαγωγικα τεινω παρολο που λεγονται τοσα και τοσα οτι σταματουν οι διορισμοι αλλα ειναι η μονη σχολη που θα μπορουσα με ευχαριστηση να σπουδασω..ετσι νομιζω..βεβαια με τα 16.700 περιπου εχω απογοητευτει για το αν περναω γιατι οι θεωρητικοι εγραψαν πολυ πολυ καλα και λενε για ανοδο βασεων. εγω ηθελα αθηνα, πατρα κυριως....σκεφτομαι τι ν κανω..
Αφου αυτο σε ευχαριστει,αυτο θα σπουδασεις.Για τα παιδαγωγικα ακουγεται πτωση λογω χαμηλης ζητησης.Αλλα αυτο μην σε επηρεαζει:).Δηλωσε και αλλες πολεις,αμα γινεται.Συγχαρητηρια για την επιδοση σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
nick σε ευχαριστω πολυ. να φανταστεις μονη μου διαβασα, δεν πηγα φροντιστηριο . ισως για αυτο εβγαλα και τοσο. ελπιζω να πεσει λιγο η πατρα μηπως το πιασω αλλιως μας βλεπω συμφοιτητες. αλλα αρχιζω και δουλεια εδω στην αθηνα απο σεπτεμβριο για καλυψη εξοδων και ετσι δεν με πολυβολευει η επαρχια. θα δειξει. αν τωρα χασω και το βολο- ρεθυμνο..με βλεπω ροδο. ακομα το μηχανογραφικο δεν το αγγιζω παντως.με φοβιζει !!!!γκρρρρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
και εγω αν δεν πιασω αγγλικη φιλολογια θεσ/νικης ( που λογικα την πιανω) παιδαγωγικο θεσ/νικης θα παω μαλλον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
nick σε ευχαριστω πολυ. να φανταστεις μονη μου διαβασα, δεν πηγα φροντιστηριο . ισως για αυτο εβγαλα και τοσο. ελπιζω να πεσει λιγο η πατρα μηπως το πιασω αλλιως μας βλεπω συμφοιτητες. αλλα αρχιζω και δουλεια εδω στην αθηνα απο σεπτεμβριο για καλυψη εξοδων και ετσι δεν με πολυβολευει η επαρχια. θα δειξει. αν τωρα χασω και το βολο- ρεθυμνο..με βλεπω ροδο. ακομα το μηχανογραφικο δεν το αγγιζω παντως.με φοβιζει !!!!γκρρρρ

Χμμ...μαλιστα.Περσι το πτδε Ρεθυμνου ειχε 16249,τι στο καλο να ανεβει τοσο,ωστε να το χασεις;:worry:Αλλα και κοντα στη βαση της Πατρας εισαι.Απλα δηλωσε τις πολεις με βαση του τι σε βολευει καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
ειμαι και ειδικη κατηγορια τριτεκνων...ελπιζω αυτο να βοηθησει καπως, αν και λενε οτι οι βασεις ειδικων κατηγοριων θα ειναι ελαχιστα πιο κατω απο της γενικης σειρας..λογω της αυξησης ειδικων κατηγοριων και μειωση των θεσεων τους! για να δουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
τι χαλιέστε αν είστε 200-300 μόρια κάτω;μέχρι και 1000 μόρια αναμένεται να πέσουν τα παιδαγωγικά κυρίως των επαρχιών φέτος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
τι χαλιέστε αν είστε 200-300 μόρια κάτω;μέχρι και 1000 μόρια αναμένεται να πέσουν τα παιδαγωγικά κυρίως των επαρχιών φέτος! :P
αλλοι λενε θα μεινουν σταθερα ή θα εχουν πολυ μικρη πτωση.
μεχρι και οτι θα ανεβουν γυρω στα 100 μορια ακουσα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
εγω θα ειμαι απο σεπτεμβρη κατα 99,9999999 % παιδαγωγικο ιωαννινων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εγω θα ειμαι απο σεπτεμβρη κατα 99,9999999 % παιδαγωγικο ιωαννινων :)
εγω παιζω αναμεσα σε ρεθυμνο και ροδο.και γιαννενα εχω λιιίίίίίγες πιθανοτητες.
ποσο εβγαλες;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
εγω παιζω αναμεσα σε ρεθυμνο και ροδο.και γιαννενα εχω λιιίίίίίγες πιθανοτητες.
ποσο εβγαλες;:)

17870..ελπιζω να μου βγει σε καλο η επιλογη μου κ να μην το μετανιωσω..αν και με πειραζει που παρατησα την ψυχολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
17870..ελπιζω να μου βγει σε καλο η επιλογη μου κ να μην το μετανιωσω..αν και με πειραζει που παρατησα την ψυχολογια
ποια πόλη έβαλες πρώτη; :clapup:

αλλοι λενε θα μεινουν σταθερα ή θα εχουν πολυ μικρη πτωση.
μεχρι και οτι θα ανεβουν γυρω στα 100 μορια ακουσα...:/:
Mπούρδες,στα τάρταρα αναμένεται να πάνε φέτος,πόσο μάλλον των επαρχιών...εκεί που ήταν παλιά θα πάνε λογικά οι βάσεις (μέχρι και 14 ακούγεται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Παιδιά όσοι θέλετε παιδαγωγικά θα βρεθείτε σε πόλη που δεν το περιμένετε!! θα πέσουν οι βάσεις τρελά!! εγώ πέρυσι με 16.670 δεν έπιανα κανένα παιδαγωγικό και μόλις βγήκαν οι βάσεις έπιανα 5. :):) μία φίλη μου πίστευε ότι θα βρεθεί νηπιαγωγών φλώρινας και πέρασε δασκάλα στη ρόδο!!2065 μόρια πτώση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
ποια πόλη έβαλες πρώτη; :clapup:
γιαννενα γτ εχω σπιτι να μεινω εκει...αν το μετανιωσω του χρονου μπορω να κανω 10% να παω ψυχολογια????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
δηλαδη με 16127 μπορω να εχω λιγες ελπιδες και για πατρα ή βολο;;;ή αυτες δεν θεωρουνται επαρχιες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
δηλαδη εγω με 17.920 πιανω το παιδαγωγικο θεσσαλονικης ε?? αν δεν πιασω πρωτα την αγγλικη φιλολογια απθ που ειναι λιγο δυσκολο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
δηλαδη εγω με 17.920 πιανω το παιδαγωγικο θεσσαλονικης ε?? αν δεν πιασω πρωτα την αγγλικη φιλολογια απθ που ειναι λιγο δυσκολο :P

πιστευω πως περνας ανετα παιδαγωγικο θεσσαλονικης

απο τα παιδαγωγικα του βολου,ιωαννινων και αλεξαντρουπολης ποιο προτιματε;(θεσσαλονικης που θελω δεν το πιανω):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
ΒΟΛΟΥ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
εγω εχω αλλο αγχος με το παιδαγωγικο! με βασει τα περισυνα ειμαι 250 (περιπου) μορια πανω απο της Ροδου! Εβγαλα 15.460! Ειναι αυτο που ονειρευομουν απο μικρος και δευτερη φορα που εδωσα φετος μονο και μονο γι αυτο εδωσα!! Με εχει πιασει μια αγωνια γτ για εκτιμησεις ακουω παααρρρααα πολλες!!! οι πολεις που με βολευουν ειναι Θεσ/νικη Βολος Φλωρινα (μια και που ειμαι απο Κατερινη) και Ρεθυμνο (γτ εχω που να μεινω)!! Απλα μια ακουω οτι θα ανεβουν μια οτι θα πεσουν και ειναι πολυ ψυχοφθορο αυτο γιατι παιζεται και να μεινω εκτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top