Παίζει κανείς Παλέρμο;

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτση να διοργανώσει κάποιο καλό παιδάκι το Παλέρμο Νο.4;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ναι γιατί το 3 είχε τεράστια επιτυχία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Και να γίνει, κάποια παιδιά θα μείνουν απ' έξω :)

Eγώ πάντως στη συντονιστική επιτροπή δεν ξαναμπαίνω. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Και να γίνει, κάποια παιδιά θα μείνουν απ' έξω :)

Eγώ πάντως στη συντονιστική επιτροπή δεν ξαναμπαίνω.
:p

ΟΥΤΕ ΕΓΩ!:P

Ας παρει καποιος αλλος το λουκι,που ειναι μεγαλο σαν το παλουκι :P

Εγω διοργανωση ουτε με σφαιρες!Το 3 ηταν success :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Θα το παιρνα εγώ, αλλά ας το αφήσουμε μετά τις πανελλήνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra16

Νεοφερμένος

Η alexandra16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
τέλειο το Παλέρμο!!!!!!!!!!!!!!!!! Ξέρει κανείς κανένα παρόμοιο παιχνίδι έτσι παρεΪστικο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hli

Νεοφερμένος

Η Ηλιανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ναι τα σπαειιιιιιιι!!!!!!!!!!:no1:αλλα ολο ειμαι ο ρουφι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
παλερμο παιξαμε περση στην 4ημερι στο λεοφοριο τρελο γελιο μιλαμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Εμεις παιζαμε παλερμο τωρα τελευταια στο σχολειο στην ωρα της λογοτεχνιας μιας και ειχαμε τελειωσει την υλη..Τα σπαει το παιχνιδακι..
Μονιμα πολιτης εγω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
παλερμο παιζαμε ολη η ταξη...ηταν τελειο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
τρομερά ψυχολογικό παιχνίδι και πολύ πόρωση...ώρες ατελείωτες τα καλοκαίρια με την παρέα;):)

Βασικά εγώ το ξέρω "΄Μια νύχτα στο Παλέρμο". Όντως είναι φανταστικό και πολύ πορωτικό παιχνίδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indeed_ph

Νεοφερμένος

Ο indeed_ph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Και εγώ το παίζω αυτό το παιχνίδι...γαμάτο!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LMinas

Νεοφερμένος

Ο Μηνάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κως (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
καλά λέμε το παιχνίδι τα σπάει

5 ήμερη είχαμε πάει στο μόναχο φέτος και μαζευόμασταν κάθε βράδυ 10-20 άτομα και παίζαμε μέχρι τα ξημερώματα( γύρω στις 4 :P)

αυτό είναι και το καλύτερο όταν έχεις πολλά άτομα
έπρεπε να έχουμε 3 κλέφτες και 2 ρουφιάνους για να τα καταφέρουμε με τόσα άτομα

απλά τέλεια περάσαμε :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros11

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
καλά λέμε το παιχνίδι τα σπάει

5 ήμερη είχαμε πάει στο μόναχο φέτος και μαζευόμασταν κάθε βράδυ 10-20 άτομα και παίζαμε μέχρι τα ξημερώματα( γύρω στις 4 :P)

αυτό είναι και το καλύτερο όταν έχεις πολλά άτομα
έπρεπε να έχουμε 3 κλέφτες και 2 ρουφιάνους για να τα καταφέρουμε με τόσα άτομα

απλά τέλεια περάσαμε :D:D
ΧΑΧΑ κάτι μου θυμίζει αυτό το 4... Την Παρασκευή είχαμε πάει με το σχολείο για ένα συνέδριο και την τελευταία βραδιά (που ήταν και η βραδιά μετά την εκδήλωση), συγκεκριμένα προχθές, μαζευτήκαμε 7 (από τα 8 αγόρια) που είμασταν στην Κρήτη, γιατί ο άλλος κοιμόταν, από τις 11 μέχρι τις 4 που το διαλύσαμε. Εγώ έπαιξα πρώτη φορά αλλά πραγματικά πωρώθηκα. Πιστεύω ότι ήταν μια χαρά με τα 7 άτομα γιατί με παραπάνω θα υπάρχει και μεγάλο μπέρδεμα και θα είναι και πιο δύσκολο να γίνεις δολοφόνος... Είχαμε και κάτι μπερδέματα για γέλια... Πχ μια φορά που είμουν εγώ βαλές (J) ενώ σήκωσα το χέρι μου για να με δει ο ρουφιάνος, εκείνος είδε έναν που ήταν πολίτης και ξυνόταν στο κεφάλι... :p Πολύ φάση όμως...
Νομίζω το online δεν θα είναι τόσο καλό, γιατί δεν θα βλέπεις και τις αντιδράσεις του άλλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

polytimi

Νεοφερμένος

Η polytimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Φυσικα και εγω παιζω παλερμο!Αν και εχω καιρο τωρα να το παιξω,πραγματικα ειναι τελειο!!Μεσα στη δολοπλοκια!!!Ειδικα οταν εισαι δολοφονος και μπλοφαρεις και εισαι κατα ΚΑΙ του δολοφονου!!αχαχα:):)
Ειναι απο τα πιο ωραια παιχνιδια!Και βαζει και το μυαλο να δουλεψει!Και φυσικα ειναι και πρακτικο γιατι απαιτει μονο χαρτια!Τιποτα αλλα πιο δυσκολο!Τελειο!Παντως και εγω
"Μια νυχτα στο Παλερμο" το ξερω:):)!!!|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ??? ενοειτε....
το καλοκαρι και τις πρωτες μερες του σχολειου τοαν ειχαμε 5ωρα-6ωρα και τετοια ωραια στη παλτεια καιγομασταν με τισ ωρες......αν και καποια στιγμη το γυρισαμε στο games μετα ομως ξανα παλερμο και στα διαλειμματα μερικες φορες παιζουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
αχ,και εγω επαιζα καθε μερα το καλοκαιρι στις 12 με 1 το βραδακι..πολυ ωραια ηταν και το παιχνιδι ειναι τελειοοο(εν τω μεταξύ φοβομουν μην ερθει κανενας δολοφονος απο πισω μου):xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
τι ειναι το παλερμο και πωσ παιζεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mgn

Νεοφερμένος

Ο nikolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ειναι φανταστιο παιχνιδι , το παλερμο ειναι απομιμηση του "loup garou "


που ειναι αν δεν κανω λαθος ,γαλλικο
και ειναι στο λινκ που εχω πιο κατω

https://images.google.gr/imgres?imgu...&safe=off&sa=G&um=1&ei=Yz9nS8-SEJTg-QbZ0KDDBw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mgn

Νεοφερμένος

Ο nikolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top