Πίσω στα σχολεία

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
1η ωρα γυμναστικη ποιος κανει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Πήρα 13/20 στο τεστ της γλώσσας!!!!:'(
(και ήταν η πρώτη φορά στη ζωή μου που διάβασα παραπάνω από μισή ώρα για τεστ σε θεωρητικό μάθημα:worry:,τις άλλες φορές-για τα θεωρητικά μαθήματα πάντα-διαβάζω κανένα δεκάλεπτο + ένα 20λεπτο ξεφύλλισμα του βιβλίου και παίρνω 19 ή 20)
Τι έγινε????:confused:
(πάντως όλη η τάξη πάτωσε,ο μέσος όρος παίζει να είναι κάτω απ'τη βάση)
Σήμερα γράψαμε αρχαία και εκεί τα έχω πάει καλά!!!:vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
(πάντως όλη η τάξη πάτωσε,ο μέσος όρος παίζει να είναι κάτω απ'τη βάση)
ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!
-Ελληνίδα μάνα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Και μεις ειχαμε 1η ωρα αλλα μας το αλλαξαν και εχουμε 2η και 6η. Γιατι λενε πως δεν ειναι σωστο;! 1η ωρα γυμναστικη κατι τετοια μας ειχαν πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και όμως,τουλάχιστον σε εμένα -αν υποθετικά έχω 1η ώρα γυμναστική- ενώ πάω στο σχολείο και στο δρόμο κατεβάζω καντήλια από μέσα μου "Ω ,ρε το σκεφτήκατε πολύ το πρόγραμμα; Γιατί πάω σχολείο; Γιατί χαραμίζομαι; κλπ"Με το που ξεκινάω τους κύκλους μου που τρέχω και τους τελειώσω νιώθω τέτοια ψυχική ευφορία που δεν φαντάζεστε.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
1η ώρα γυμναστική στο σχολείο= δεν θα φάμε όλο το διάλειμμα στην ουρά στο κυλικείο :P
πάντως εμένα μάρεσε πιο πολύ όταν είχαμε γυμναστική τις πρωινές ώρες.. πολύ καλύτερο από το να παίζεις βολευ και να τρέχεις πάνω κάτω με τον ήλιο νταλα :hehe:
ωραίες εποχές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Και όμως,τουλάχιστον σε εμένα -αν υποθετικά έχω 1η ώρα γυμναστική- ενώ πάω στο σχολείο και στο δρόμο κατεβάζω καντήλια από μέσα μου "Ω ,ρε το σκεφτήκατε πολύ το πρόγραμμα; Γιατί πάω σχολείο; Γιατί χαραμίζομαι; κλπ"Με το που ξεκινάω τους κύκλους μου που τρέχω και τους τελειώσω νιώθω τέτοια ψυχική ευφορία που δεν φαντάζεστε.:hehe:
αυτό ακρίβως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Σορι απο οτι καταλαβα σας αρεσει να τρεχεται στην γυμναστικη :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εμείς είχαμε τελευταία:P
Βέβαια φέτος που έχουμε γυμναστή τον λυκειάρχη έχουμε χάσει τις περισσότερες ώρες:whistle:
*Τα καλά του να έχεις γυμναστή τον λυκειάρχη σου....
Volley sucks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Σορι απο οτι καταλαβα σας αρεσει να τρεχεται στην γυμναστικη :p
Εχω δύο προβλήματα,τα ΜΟΝΑΔΙΚΑ είδη γυμναστικής που δε βαριέμαι είναι η έντονη αερόβια,η κολύμβηση και η γιόγκα. Οτιδήποτε περιέχει μπάλα είναι απλά απαίσιο διότι φοβάμαι μην τραυματίσω τα χέρια μου και το θεωρώ ηλίθιο για λόγο που ούτε η ίδια γνωρίζω. :P
Από τη στιγμή που μπορώ στο σχολείο έστω και αυτή τη μία φορά την εβδομάδα να κάνω κάτι για να βελτιώσω και να διατηρήσω τη φυσική μου κατάσταση θα το κάνω τρέχοντας,αφού τίποτε δεν είναι αποτελεσματικότερο από αυτό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εμεις παιρνουμε παρουσιες (σε γυμναστηριο παμε τωρα π ειναι χειμωνας.)
τα αγορια μπορει να παρουμε μια μπαλα ποδοσφαιρου και να βαραμε σουτ.
Εγω παντως καθομαι τερμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitraKapa

Νεοφερμένος

Η DimitraKapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Έχουμε και 2η ξένη γλώσσα στο επαλ. Γερμανικά:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
θα προτιμουσα αντι για 2η ξενη γλωσσα να μας βάζαν καμμια χημεια/βιολογια/φυσικη εργαστηριο να τρελαθουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Σήμερα είχαμε εξάωρο,αλλά στο τέλος της έκτης ώρας μας είπε η καθ της βιολογίας ότι έχουμε και 7η ώρα!!!:beating:
Στο τμήμα μας όμως δεν τα σηκώνουμε κάτι τέτοια!!!:boxing:
Αποτέλεσμα: ΟΛΟΙ ΑΠΟΧΗ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΩΡΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
θα προτιμουσα αντι για 2η ξενη γλωσσα να μας βάζαν καμμια χημεια/βιολογια/φυσικη εργαστηριο να τρελαθουμε :P

Μα δεν κάνουμε 2η ξένη γλώσσα, μόνο μια. Εκτός και αν λες για τα μαθήματα επιλογής τα δίωρα. :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Σήμερα εν τω μεταξύ γράψαμε τεστ βιολογία + φυσική.Πιστεύω πως τα έχω πάει καλά και στα δύο.Άντε να δούμε. :happy:

Επίσης έγινε η κλήρωση για το ποια άτομα θα μπουν στο EcoMobility και κέρδισα!!!:clapup:Αν βγει η ομάδα του σχολείου μας νικήτρια,ΒΡΥΞΕΛΕΣ ΣΑΣ ΕΡΧΟΜΑΙ!!!!!!!:clapup:8)

Α,επίσης θα ήθελα μία συμβουλή.Όποτε έχουμε φυσική χασμουριέμαι τόσο συχνά (από βαρεμάρα) που στο τέλος μου τρέχουν δάκρυα.Τι να κάνω???:worry:(το θέμα είναι σοβαρό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
εμεις εχουμε κατάληψη απο την παρασκευη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Για ποιο λογο κανετε καταληψη.
Εμεις αυριο θα κανουμε αθλητικη ημερα π αναβληθηκε λωγου καιρου την προιγουμενη δευτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top