Πίσω στα σχολεία

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
:D ένας λόγος για να χαίρομαι ακόμα περισσότερο! Αυτό λέει και η καθηγήτρια... Είμαστε πρωτοποριακή τάξη :P:P

χαχα άμα σκεφτείς ειδικά ότι και στα κατεύθυνσης είχαμε τεράστια προβλήματα, πόσο μάλλον να μας έφερναν καθηγητή γερμανικών, ναι είστε πρωτοποριακότατη τάξη :P Αφού τα καταφέρατε :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
χαχα άμα σκεφτείς ειδικά ότι και στα κατεύθυνσης είχαμε τεράστια προβλήματα, πόσο μάλλον να μας έφερναν καθηγητή γερμανικών, ναι είστε πρωτοποριακότατη τάξη :P Αφού τα καταφέρατε :worship:

Κοίτα, ήταν όλο το πακέτο... Ο διευθυντής, η γερμανικών... Μέχρι και το τελευταίο δευτερόλεπτο ασχολήθηκαν και οι 2... Και εγώ όσο μπόρεσα εννοείται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
ρε παιδια την Τριτη εχουμε ενα προγραμμα χαλια...
Χημεία
Φυσικη
Αρχαία
ιστορία
Βιολογία
Λογοτεχνία
Γυμναστική:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Κοίτα, ήταν όλο το πακέτο... Ο διευθυντής, η γερμανικών... Μέχρι και το τελευταίο δευτερόλεπτο ασχολήθηκαν και οι 2... Και εγώ όσο μπόρεσα εννοείται:P

Ε εννοείται, θα έβαλες κι εσύ το χεράκι σου :P σε μας θυμάμαι είχαν μαζευτεί με τη δικιά μου 5 δηλώσεις και μας έγραψαν κανονικά :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ρε παιδια την Τριτη εχουμε ενα προγραμμα χαλια...
Χημεία
Φυσικη
Αρχαία
ιστορία
Βιολογία
Λογοτεχνία
Γυμναστική:devil:
Δευτέρα:
Θρησκευτικά
Γερμανικά
Μαθηματικά
Αρχαία
Ιστορία
Πολιτική παιδεία


1ο 7ωρο να φανταστω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Δευτέρα:
Θρησκευτικά
Γερμανικά
Μαθηματικά
Αρχαία
Ιστορία
Πολιτική παιδεία


1ο 7ωρο να φανταστω;

ολη την περασμένη εβδομάδα 7ωρο κάναμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

SnowLover

Νεοφερμένος

Ο SnowLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
:eek::eek::eek::worry:
εμεις ολη την βδομαδα 5ωρα

μας εβαλαν στα βαθιά και σημερα τελευταία στιγμη γλιτώσαμε το τεστ στην φυσική:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Ρε εμάς δεν μας έδωσαν πρόγραμμα για την επόμενη εβδομάδα!!!Τι να πάρω μαζί μου??? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ρε εμάς δεν μας έδωσαν πρόγραμμα για την επόμενη εβδομάδα!!!Τι να πάρω μαζί μου??? :confused:

Μια κόλλα χαρτί και στυλό. Τουρίστας 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Μια κόλλα χαρτί και στυλό. Τουρίστας 8)

Εγώ παίρνω και κανένα βιβλίο για ξεκάρφωμα ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Η μάνα μου επιμένει να πάρω τα μαθήματα που είχαμε την προηγούμενη Δευτέρα (μα τότε είχαμε κατάληψη!!! ;))Τεσπα θα δω τι θα πάρω.Αύριο εν τω μεταξύ θα πάμε κάποια παιδιά που πέρσι ήμασταν σ'ένα πρόγραμμα θα συγκεντρωθούμε γύρω στα 15 παιδιά + 2 καθηγητές σαν μια χαριτωμένη γιορτούλα και πρέπει να πάω γμτ!!!Θα είναι όλα τα γλειφτρόνια που θα πάνε για να χτυπήσουν κανα βαθμό!!!!

(δεν είμαι party animal,αλλά κάτι μέσα μου μου λέει πως αυτή η γιορτούλα θα είναι αυτό που λέμε <<πιο βαρετή ψοφάς>>:kill::kill:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Ευτυχως σε εμάς δεν έχει πρόβλημα κανένας καθηγητής να λύνουμε ασκήσεις άλλων μαθημάτων.Επίσης κανένας δεν μας βάζει απολύτως τίποτα για το σπίτι.Ούτε καν στην κατεύθυνση,πλην ΑΟΔΕ.Έτσι δεν πάει χαμένος ο χρόνος και μπορώ απερίσκεπτος να λύνω ασκήσεις.Αλλιώς δεν θα προλάβαινα με τίποτα,αν στηριζόμουν μόνο στις ώρες που θα διάβαζα στο σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Ευτυχως σε εμάς δεν έχει πρόβλημα κανένας καθηγητής να λύνουμε ασκήσεις άλλων μαθημάτων.Επίσης κανένας δεν μας βάζει απολύτως τίποτα για το σπίτι.Ούτε καν στην κατεύθυνση,πλην ΑΟΔΕ.Έτσι δεν πάει χαμένος ο χρόνος και μπορώ απερίσκεπτος να λύνω ασκήσεις.Αλλιώς δεν θα προλάβαινα με τίποτα,αν στηριζόμουν μόνο στις ώρες που θα διάβαζα στο σπίτι.

Κι εγώ πέρσι στα αρχαία έκανα γαλλικά (έδινα Γ1) και στις ώρες των γαλλικών στο σχολείο επειδή βαριέμαι έκανα και κάνω ακόμα όλα τα υπόλοιπα μαθήματα!!!Μαθηματικά,φυσική,ιστορία,....ό,τι έχουμε εκείνη τη μέρα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Α' λυκείου
//https://www.iep.edu.gr/files/vivlia/POLITIKH_PAIDEIA_A_GEL_EPAL.pdf
Β' λυκείου
https://www.iep.edu.gr/files/vivlia/POLITIKH_PAIDEIA_B_GEL.pdf
Υ.Γ=εμείς και φέτος θα έχουμε το ίδιο εξώφυλλο :wall::knife:
Ναι ρε γκαμώτη,μεγάλη ξενέρα.:(
Ωραίο είναι το βιβλίο μας,κάνω εξάσκηση για όταν κάποτε μπορέσω να μπω Νομική.:hehe:

Εγώ παίρνω και κανένα βιβλίο για ξεκάρφωμα ;) :P
Πες μου ότι και΄συ σα μερικούς θετικούς λύνεις ασκήσεις στη Γενική;
Πραγματικά,αν ήμουν στη θέση της καθηγήτριας,άνετα θα έπαιρνα τετράδιο. Είναι μεγάλη αγένεια. Δηλαδή οκ,έχεις φροντ,αλλά ως φρόντιζες να είχες κάνει καλύτερη κατανομή χρόνου.:/: Δεν αναφέρομαι στην 3η.Δεν πάω 3η=δεν έχω το δικαίωμα να μιλάω.
Deutsch: Πραγματικά,τα Themen όσο και αν το δουλεύουνε πολλοί,το θεωρώ πολύ κατώτερο έναντι του Ausblick για Β1 και πάνω.Γενικά,τα θεωρώ προχειροδουλειά,αν και για Λύκειο καλά είναι.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ε η λυση ειναι μια.
Αν εχετε αλυτες ασκησεις απο φροντισυτηρια λυστε τα στις γενικης παιδειας :p.
Το εχουμε κανει χιλιαδες φορες εμεις εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Ναι ρε γκαμώτη,μεγάλη ξενέρα.:(
Ωραίο είναι το βιβλίο μας,κάνω εξάσκηση για όταν κάποτε μπορέσω να μπω Νομική.:hehe:


Πες μου ότι και΄συ σα μερικούς θετικούς λύνεις ασκήσεις στη Γενική;
Πραγματικά,αν ήμουν στη θέση της καθηγήτριας,άνετα θα έπαιρνα τετράδιο. Είναι μεγάλη αγένεια. Δηλαδή οκ,έχεις φροντ,αλλά ως φρόντιζες να είχες κάνει καλύτερη κατανομή χρόνου.:/:
Να και ένα άτομο που ξέρει τι θέλει :P
Όσο για τα βιβλία τα κουβαλάω!!!,και κάνω και της γενικής!! (προς το παρών :P )
Υ.Γ: όλη την εβδομάδα κάναμε άλγεβρα (6 ώρες αντί για 3),χημεία (5 ώρες αντί για 2) και πληροφορική (4 αντί για 1),για εμένα το καλύτερο πρόγραμμα (καημένοι θεωρητικοί :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Να και ένα άτομο που ξέρει τι θέλει :P
Όσο για τα βιβλία τα κουβαλάω!!!,και κάνω και της γενικής!! (προς το παρών :P )
Υ.Γ: όλη την εβδομάδα κάναμε άλγεβρα (6 ώρες αντί για 3),χημεία (5 ώρες αντί για 2) και πληροφορική (4 αντί για 1),για εμένα το καλύτερο πρόγραμμα (καημένοι θεωρητικοί :P )
Άου.:confused:
Ούτε ο Θεός δε το θέλει αυτό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Η fairy τώρα ξεκίνησε να θέλει νομική :pfff:

(Όπως όλος ο κόσμος που ακολουθεί τη θεωρητική, ή όπως σκατά λέγεται τώρα, στη β' λυκείου)
Ναι, αυτό ήταν μπηχτή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Η fairy τώρα ξεκίνησε να θέλει νομική :pfff:
(Όπως όλος ο κόσμος που ακολουθεί τη θεωρητική, ή όπως σκατά λέγεται τώρα, στη β' λυκείου)
Ναι, αυτό ήταν μπηχτή :P
Η fairy θέλει νομική γιατί το μεταφραστικό πάει κατά διαόλου και γιατί αργά ή γρήγορα θα ήθελα να πάω στο διπλωματικό.
Οπότε στη δική μου περίπτωση,η θεωρία αυτή δεν ισχύει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top