Πίσω στα σχολεία

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ φέτος θα πάω στον αγιασμό. Εκτός αν τον κάνουν αξημέρωτα (στις 9 δηλ) οπότε θα προτιμήσω τον ύπνο. Δεν μπορώ να φανταστώ ότι δεν ξαναπάω σχολείο :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ φέτος θα πάω στον αγιασμό. Εκτός αν τον κάνουν αξημέρωτα (στις 9 δηλ) οπότε θα προτιμήσω τον ύπνο. Δεν μπορώ να φανταστώ ότι δεν ξαναπάω σχολείο :'(

εμεισ παντα 9-9,30το καναμε:Pσε καταλαβαινω:(παντωσ αμα ειναι ακομα μια κα8ηγητρια που την πηγαινα πολυ 8α παω μια μερα να κατσω στην ωρα τησ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ φέτος θα πάω στον αγιασμό. Εκτός αν τον κάνουν αξημέρωτα (στις 9 δηλ) οπότε θα προτιμήσω τον ύπνο. Δεν μπορώ να φανταστώ ότι δεν ξαναπάω σχολείο :'(
Πέρσι στον αγιασμό είχαν έρθει κάποια παιδιά του '95..σκέφτομαι να πάω κι εγώ.. :hmm: θα δείξει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Μόνο εμενα δεν θα μου λείψει ο αγιασμός και γενικά το σχολειο...; :hehe: Δεν λέω, καλα περνούσαμε αλλα δεν θα ξανά πηγαινα με τιποτα σχολειο. Θα γυρνούσα μόνο σε κάποιες ωραίες στιγμές. Δεν το ξανά περνάω το μαρτύριο της γ λυκειου :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ναι κι εγώ αν ψήσω κάποια παιδιά να πάμε θα ήθελα να μπω και σε αίθουσα. Να κάνω χάζι τους φετινούς 97άρηδες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Μόνο εμενα δεν θα μου λείψει ο αγιασμός και γενικά το σχολειο...; :hehe: Δεν λέω, καλα περνούσαμε αλλα δεν θα ξανά πηγαινα με τιποτα σχολειο. Θα γυρνούσα μόνο σε κάποιες ωραίες στιγμές. Δεν το ξανά περνάω το μαρτύριο της γ λυκειου :hehe:
E κι εμείς για τις ωραίες στιγμές λέμε.. :P τα μαρτύρια ποιος θέλει να τα ξαναπεράσει ?!?!!??? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Μόνο εμενα δεν θα μου λείψει ο αγιασμός και γενικά το σχολειο...; :hehe: Δεν λέω, καλα περνούσαμε αλλα δεν θα ξανά πηγαινα με τιποτα σχολειο. Θα γυρνούσα μόνο σε κάποιες ωραίες στιγμές. Δεν το ξανά περνάω το μαρτύριο της γ λυκειου :hehe:

Ε κοίτα άλλο το σχολείο και άλλο το διάβασμα στο σπίτι. Εγώ το σχολείο το έβλεπα σαν διάλειμμα γιατί κάναμε πλάκα, γινόταν μόνο παράδοση, είχαμε και τις γιορτές οπότε χαλάρωνα λίγο. Όταν έπρεπε να πάω σπίτι να προλάβω όλα αυτά που είχα να κάνω άρχιζε η απογοήτευση :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Εγώ και στο σχολείο και στο φροντιστήριο που ρώτησα μου είπαν να περάσω όποτε θέλω να με βάλουν σε μάθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,050 μηνύματα.
Μαθήτριες και μαθητές σας ζηλεύω. Αύριο πάτε για πρώτη μέρα στο σχολείο. Έχουν περάσει 4 χρόνια που τελείωσα το σχολείο κι όμως πολλές φορές το νοσταλγώ και το βλέπω στα όνειρά μου. Θυμήθηκα το κειμενάκι που έγραψα λίγο πριν πάω στον τελευταίο μου "αγιασμό":
Αύριο θα γίνουν πρωτότυπα πράγματα που μόνον 11 φορές ως τώρα τα έχω ξαναζήσει. Μας είπανε να πάμε στι 09:30. Σίγουρα θα περιμένουμε ως τις 10:15 (ο παπάς λόγω του ότι έχει m>130kg θα αργήσει). Θα χτυπήσει το γνώριμο ανατριχιαστικά απαίσιο κουδούνι. Η γυμνάστρια θα σφυρίζει "κάντε τετράδες" κι εμείς θα της ρωτάμε πόσα παιδιά να είναι σε κάθε τετράδα. Τα αρύθμιστα μεγάφωνα θα στριγκλίσουν. Ο παπάς θα αρχίσει να ψέλνει τα δικά του και απολύτως κανένας δεν θα τον ακούει. Εμείς θα μιλάμε μεταξύ μας και οι καθηγητές θα αλληλοκουτσομπολεύονται. Κάποια στιγμή θα μας βρέξει ο πάτερ με τον μαϊντανό και ο διευθυντής θα πάρει το μικρόφωνο. (Ελπίζω να μην έρθει κανένας δήμαρχος να βγάλει λόγο). Μπλα-μπλα-μπλα καλή χρονιά το Α1 στον πρώτο όροφο αίθουσα 11 κου-λου-που. Εγώ περιμένω στο τέλος το Γ4 (ωχ! τώρα το συνειδητοποιώ). Θα μπούμε στην τάξη. (Δεν ξέρω τι παρατράγουδα μπορεί να έχουμε με το 30 και μας χαλάσει την ιστορία). Θα περιμέεεεενουμε. Κάποια στιγμή θα μπει κάποιος καθηγητής να μας φέρει να γράψουμε τις τελικές δηλώσεις για κατευθύνσεις και επιλογές. Σιγά μην έχουμε και στυλό δηλαδή. Μετά θα περιμέεεενουμε να μας φωνάξουν για βιβλία. Ο καθηγητής που μας φέρανε θα προσπαθεί χλιαρά να μας πει να κάνουμε ησυχία, αλλά ποιος θα τον ακούει. Κάποια στιγμή θα μας ειδοποιήσουν και θα πάμε στην αίθουσα πολλαπλών για τα βιβλία. Ευτυχώς εκεί η δουλειά δεν αργεί. Ένας καθηγητής μας γράφει στην κατάσταση και άλλος μας δείχνει από που θα πάρουμε το δώρο μας. (Στο σχολείο μου συνηθίζουν να μας δίνουν έτοιμα σε σακούλα τα βιβλία του καθενός). Αύριο 08:15, το ξέρουμε. Πάμε τώρα (ώρα 12:30) όλοι μαζί (φορτωμένοι σαν γαϊδούρια) για καφέ. Καλή (τελευταία για μας) σχολική χρονιά σε όλους!!! :)

Καλή σχολική χρονιά σε όλες και όλους ρε ! ! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Δεν θελω να ξυπνησω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
School is back and it's here to stay! :P Kαλη σχολικη χρονια σε όλους! Και καλη τυχη σε'μας τους 97άρηδες :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Καλή μας αρχή παιδιά. Άντε, τελευταία χρονιά για κάποιους από εμάς φέτος. Ας τη κάνουμε τη καλύτερη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ακομα εδω είστε; Ύπνος αμέσως, πώς θα ξυπνήσετε αυριο; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Επίτηδες το κάνεις έτσι; :P

Επειδή εσύ ξεμπέρδεψες και αύριο θα κοιμάσαι μέχρι ότι ώρα θέλεις. Αυτά είναι

ΥΓ: Εγώ έχω αργά αγιασμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Μάγος εισαι; :P (Οταν εσάς σας αφήσουν να φύγετε απο το σχολειο, τότε θα ξυπνάω εγω :redface: )
Εδω καποια σχολεία εχουν στις 8.30, νωρις νωρις. Αντε, καλη σχολική χρονια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
[FONT="CONSTANTIA]Ε, ναι μου το λένε. Δηλαδή θα ξυπνάς κατά τις 3 το μεσημέρι; :P

Εμάς, αν και έχουμε στις 2 αγιασμό, μας είπανε να πάμε από τις 11 για να μας χωρίσουν σε τμήματα. Ότι να 'ναι...
Ευχαριστούμε! [/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Αράξτε παίδες ... Ας την διασκεδάσουμε την τελευταία χρονιά να μας μείνει σαν ωραία ανάμνηση και μετά φοιτητές..!!!
Έχουμε και μια πενταήμερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top