Πίσω στα σχολεία

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Ah,please μην αρχίσετε τα μηνύματα αγάπης οι απόφοιτοι. :look:
θα έρθει και η δικιά μας σειρά!!! (θέλω να πιστεύω :P )
Έλα τα λυκειόπαιδα να προετοιμάζονται για σχολείο, ύπνο από νωρίς σιγά σιγά :D
Τα πιστεύεις αυτά που λες?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
θα έρθει και η δικιά μας σειρά!!! (θέλω να πιστεύω :p )
Τα πιστεύεις αυτά που λες?? :p
Που θα κλάψουνε μανούλες.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Και μετά τι; Δίνω; ΌΟΟΧΙ.
Τώρα θα μπω Δημοτικό.:look:
Αυτό θέλω και εγώ εικοσάλεπτα διαλείμματα και σχεδόν τίποτα για το σπίτι (σε σχέση με το λύκειο)
Που θα κλάψουνε μανούλες.:look:
ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΟ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Έλα τα λυκειόπαιδα να προετοιμάζονται για σχολείο, ύπνο από νωρίς σιγά σιγά :D

Αυτό με τον ύπνο είναι μαχαίρι στην πληγή:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δε θα πάω σχολείο φέτος και ακόμα να το πιστέψω.
Ναι είναι λίγο περίεργο. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αυτό θέλω και εγώ εικοσάλεπτα διαλείμματα και σχεδόν τίποτα για το σπίτι (σε σχέση με το λύκειο)
ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΟ!!!
Πότε θα δώσουμε Πανελλήνιες να χάσουμε και κανά κιλό. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Back 2 schoool for the very last time.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Πότε θα δώσουμε Πανελλήνιες να χάσουμε και κανά κιλό. :hehe:

Μην μου λες τέτοια........εγώ να βάλω θέλω,θα γεμίσω στην τρίτη το σπίτι σοκολάτες,μια σε κάθε δωμάτιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Πότε θα δώσουμε Πανελλήνιες να χάσουμε και κανά κιλό. :hehe:
Τι λέτε ρε παιδιά; :confused: συνήθως βάζεις αυτή τη χρονιά..ελάχιστοι χάνουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Τι λέτε ρε παιδιά; :confused: συνήθως βάζεις αυτή τη χρονιά..ελάχιστοι χάνουν :P


Ας πούμε εγώ, έψαχνα ευκαιρία να βάλω κανένα κιλό και αντί αυτού έχασα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τωρα πρεπει να συγκινηθω ? :hmm::P
Ναι,όλοι μαζί.
Εμείς που θα πάμε 2α και΄σεις επειδή δεν ξέρω γιατί.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
στο σχολείο μου ένα 75% (μπορεί και παραπάνω) έβαλαν, ένα 24,9% έμειναν στα ίδια και ένα 0,1% έχασαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
στο σχολείο μου ένα 75% (μπορεί και παραπάνω) έβαλαν, ένα 24,9% έμειναν στα ίδια και ένα 0,1% έχασαν :P



Ε εκεί ανήκω και εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εγώ προσπαθούσα να βάλω αλλά δεν τα κατάφερα και έχασα 2 κιλά όλη τη χρονιά.Τα ξαναπήρα το καλοκαίρι αλλά θέλω να βάλω τουλάχιστον άλλα 10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleniKat

Νεοφερμένος

Η EleniKat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Αυτο που εσεις τα αγορια προσπαθειτε να παχυνετε και αντι αυτου αδυνατιζετε με τρελαινει.. :P Οπως και να εχει ειναι λιγο αναποφευκτο να μην παραμελησεις λιγο το εαυτο σου την τελευταια χρονια του λυκειου.. Ευτυχως για καποιους απο εμας αυτο αποτελει παρελθον.. :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Εγώ προσπαθούσα να βάλω αλλά δεν τα κατάφερα και έχασα 2 κιλά όλη τη χρονιά.Τα ξαναπήρα το καλοκαίρι αλλά θέλω να βάλω τουλάχιστον άλλα 10.
:eek:
καλά πρέπει να σαι πολύ αδύνατος απ' ό,τι καταλαβαίνω :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Εχω την τιμη να αναφερω οτι κατα την διαρκεια των πανελλαδικων απεκτησα 28 κιλα παραπανω.Ναι ναι , καλα ακουσατε, μεχρι τωρα εχω χασει τα 15 και συνεχιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Συνέχισε!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top