Πίσω στα σχολεία

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Ούτε καν μας είπε τι να διαβάσουμε.
Εξάλλου είπε ότι ΜΠΟΡΕΙ να μας κάνει αυτός.
Δε συστήθηκε καν. Μας λέει "είμαι ο μαθηματικός" αν ήμουν Γυμνασιόπαιδο θα απαντούσα αλλά δεν το σήκωνε η ατμόσφαιρα.:P

Εμάς είναι και αυστηρός αλλά ελπίζω να κάνει καλό μάθημα γιατί δεν θέλω κενά από την α'λυκείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εμάς είναι και αυστηρός αλλά ελπίζω να κάνει καλό μάθημα γιατί δεν θέλω κενά από την α'λυκείου
Eγώ τα σιχαίνομαι.
Γενικά,πλην γλωσσών και Συντακτικού Αρχαία μισώ τα πάντα:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Eγώ τα σιχαίνομαι.
Γενικά,πλην γλωσσών και Συντακτικού Αρχαία μισώ τα πάντα:|

Εμένα πάλι μ'αρέσουν πιο πολύ τα θετικά μαθήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Το τμήμα μου στην κατεύθυνση είναι γτπ στην κυριολεξία, αλλά θα κάνουμε μαθηματικά και φυσική με την θετική οπότε θα την παλέψω.
Ο φυσικός είναι επίσης γτπ.
Και συνεχίζουμε με 4ωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ πάω για απαλλαγή.
Ο Θεολόγος είναι ΒΛΑΞ.
Μα τι ωραίο δώρο μωρέ.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ο φυσικός είναι επίσης γτπ.
Συνηθισμένο φαινόμενο, υπομονή :P
Εγώ πάω για απαλλαγή.
Ο Θεολόγος είναι ΒΛΑΞ.
Μα τι ωραίο δώρο μωρέ.:|
Την καλύτερη δουλειά θα κάνεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Την καλύτερη δουλειά θα κάνεις :P
Γτφ.
Είναι και αγενής.
Χημεία: +++++++++++
Ο καθηγητής είναι τόσο ωραίος.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Ρίλι;:redface:
Εμάς ούτε λόγος. Μόνο στον αγιασμό (μαζί μ το Γυμνάσιο) που ρίξανε ωραιότατο θάψιμο στην 1η Λυκείου του τύπου "Κακόμοιρα που θα΄στε τα πειραματόζωα" κλπ κλπ..
Ναι παιδί μου, ελυσίαξαν σου λέω :P
Εκτός βέβαια απ' το να αναλύουν το πως θα ναι, μας λένε να ευγνωμονούμε τον ύψιστο που δίνουμε με το παλιό.
Πάντως όσοι θελήσουμε να ξαναδώσουμε θα χουμε προβληματάκι σίγουρα, δεν είμαστε και τόσο τυχεροί, και να ξέρεις οι πρώτες χρονιές είναι πάντα οι καλύτερες από άποψη ευκολίας, απλώς θα πηγαίνετε λίγο στα κουτουρού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ναι παιδί μου, ελυσίαξαν σου λέω :P
Εκτός βέβαια απ' το να αναλύουν το πως θα ναι, μας λένε να ευγνωμονούμε τον ύψιστο που δίνουμε με το παλιό.
Πάντως όσοι θελήσουμε να ξαναδώσουμε θα χουμε προβληματάκι σίγουρα, δεν είμαστε και τόσο τυχεροί, και να ξέρεις οι πρώτες χρονιές είναι πάντα οι καλύτερες από άποψη ευκολίας, απλώς θα πηγαίνετε λίγο στα κουτουρού :P
Mπαίνει μέσα ο καθηγητής της Οικονομίας μας είπε ότι αυξήθηκαν οι ώρες αλλά δεν ξέρει ποιος θα μας κάνει μάθημα κλπ κλπ.
Φυσική,μου είπε η μαμά μου ότι δεν έχουν ορίσει καν ύλη.
Ο Πληροφορικός με φάνηκε ο πιο (μέχρι στιγμής) άρτια ενημερωμένος.
Με πήρε ο καλύτερη καθηγήτρια Ιστορία και Γλώσσα.
Για Αρχαία δεν είδα.:P
Εγώ βέβαια φέτος είχα χαρεί ότι θα γκάζωνα με τις γλώσσες και μου τα χάλασε το νέο σύστημα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εγω με μια πρωτη ματια που ειδα καλο ειναι το τμημα της κατευθυνσης
το μελλον θα δειξει
απο δευτερα απεργιες και δεν ειμαι καλα ....... εγω προσωπικα δεν γουσταρω να διαρκεσουν πολυ αλλα ετσι πως τα εκανε η κυβρνηση εμεις θα τα λουστουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λοπον παιδια στην κατευθυνση (θετικη) ειμαστε 17 ατομα....Υπαρχουν μερικα καλα παιδια στο τμημα αλλα ειναι και 2,3 νευροσπαστα τα οποια δε φαινονται καθολου οτι πανε φροντ, οκ κι εγω παω αλλα δε κανω και ετσι, και το παιζουν φωστηρες...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Λοπον παιδια στην κατευθυνση (θετικη) ειμαστε 17 ατομα....Υπαρχουν μερικα καλα παιδια στο τμημα αλλα ειναι και 2,3 νευροσπαστα τα οποια δε φαινονται καθολου οτι πανε φροντ, οκ κι εγω παω αλλα δε κανω και ετσι, και το παιζουν φωστηρες...:mad:
Θα συνηθίσεις έλενα υπομονή θέλει. Θα δουν ότι κανείς δεν δίνει σημασία στην "εξυπνάδα" τους και θα το κόψουν με τον καιρό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
_fairygirl_ τελικά τι έγινε σήμερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
εγω με μια πρωτη ματια που ειδα καλο ειναι το τμημα της κατευθυνσης
το μελλον θα δειξει
απο δευτερα απεργιες και δεν ειμαι καλα ....... εγω προσωπικα δεν γουσταρω να διαρκεσουν πολυ αλλα ετσι πως τα εκανε η κυβρνηση εμεις θα τα λουστουμε
Εγώ αμφιβάλλω αν τη δευτέρα κάνουμε παραπάνω από 3 ώρες από τις 5 που θα΄χουμε.
_fairygirl_ τελικά τι έγινε σήμερα?
1η Οικονομία: Μας συστήθηκε,μας είπε ότι αυξήθηκαν οι ώρες του μαθήματος και δεν ξέρει αν θα μας κάνει αυτός κλπ κλπ. Γενικά,δεν άκουγα γιατί πεινούσα.
2η Πληροφορική: Μας συστήθηκε κλασσικά εικονογραφημένα και μας είπε πολύ λίγα για το νέο εκπαιδευτικό σύστημα εξηγώντας από την αρχή ότι η Πληροφορική είναι μάθημα επιλογής.
3η Θρησκευτικά: Έφαγε ένα στυλό ξυστά στο μπράτσο και λίγο του΄ταν.
Φτυστός ο φιλόλογος ο περσινός όταν γκάριζε στην τάξη "γαϊδάροι".
Χαρτάκι ακόμη να πάρουμε το κόβω για επόμενη εβδομάδα.
Αυτά.Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πολυ καλη φυσικοχημικος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Εγώ αμφιβάλλω αν τη δευτέρα κάνουμε παραπάνω από 3 ώρες από τις 5 που θα΄χουμε.

1η Οικονομία: Μας συστήθηκε,μας είπε ότι αυξήθηκαν οι ώρες του μαθήματος και δεν ξέρει αν θα μας κάνει αυτός κλπ κλπ. Γενικά,δεν άκουγα γιατί πεινούσα.
2η Πληροφορική: Μας συστήθηκε κλασσικά εικονογραφημένα και μας είπε πολύ λίγα για το νέο εκπαιδευτικό σύστημα εξηγώντας από την αρχή ότι η Πληροφορική είναι μάθημα επιλογής.
3η Θρησκευτικά: Έφαγε ένα στυλό ξυστά στο μπράτσο και λίγο του΄ταν.
Φτυστός ο φιλόλογος ο περσινός όταν γκάριζε στην τάξη "γαϊδάροι".
Χαρτάκι ακόμη να πάρουμε το κόβω για επόμενη εβδομάδα.
Αυτά.Εσύ;

Εντάξει αφού σας είπε ότι είναι επιλογής οκ,δεν σας είπε ότι άλλαξε το βιβλίο στην οικονομία?
1η κείμενα: χθες μας είχε πει να κάνουμε διάδες με κάποιον που δεν ξέρουμε,και σήμερα μας είπε να ενωθούμε και με μια άλλη διάδα,τελικά στα κείμενα θα καθόμαστε πάντα με την ομάδα μας και θα κάνουμε ομαδικές εργασίες (ήξερα ότι κάτι ύπουλο βρίσκετε πίσω απ'όλα αυτά :P )
2η θρησκευτικά:μας έκανε μια επανάληψη από τα θρησκευτικά τις τρίτης και μας είπε ότι φέτος θα ασχοληθούμε με τις αιρέσεις και σχολιάσαμε και την εικόνα στην σελίδα 16 (ομαδική αυτοκτονία των 39 μελών της αίρεσης "η πύλη του ουρανού")
3η αρχαία:μας έδωσε μια φωτοτυπία με ασκήσεις και μας έβαλε να διαβάσουμε και τους τρεις βαθμούς των ουσιαστικών,και είπε οτι την άλλη εβδομάδα θα γράψουμε ένα τεστ για να δει σε τι επίπεδο είμαστε και για να δει πως θα κάνει το μάθημα (την δευτέρα μας είπε ότι θα απεργήσει και την έχουμε και 2 ώρες :) )
4η μαθηματικά:κάναμε μόνο 5 λεπτά μάθημα γιατί είχαν συνέλευση οι καθηγητές .
Από την άλλη εβδομάδα θα έχουμε εξάωρο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εντάξει αφού σας είπε ότι είναι επιλογής οκ,δεν σας είπε ότι άλλαξε το βιβλίο στην οικονομία?
1η κείμενα: χθες μας είχε πει να κάνουμε διάδες με κάποιον που δεν ξέρουμε,και σήμερα μας είπε να ενωθούμε και με μια άλλη διάδα,τελικά στα κείμενα θα καθόμαστε πάντα με την ομάδα μας και θα κάνουμε ομαδικές εργασίες (ήξερα ότι κάτι ύπουλο βρίσκετε πίσω απ'όλα αυτά :P )
2η θρησκευτικά:μας έκανε μια επανάληψη από τα θρησκευτικά τις τρίτης και μας είπε ότι φέτος θα ασχοληθούμε με τις αιρέσεις και σχολιάσαμε και την εικόνα στην σελίδα 16 (ομαδική αυτοκτονία των 39 μελών της αίρεσης "η πύλη του ουρανού")
3η αρχαία:μας έδωσε μια φωτοτυπία με ασκήσεις και μας έβαλε να διαβάσουμε και τους τρεις βαθμούς των ουσιαστικών,και είπε οτι την άλλη εβδομάδα θα γράψουμε ένα τεστ για να δει σε τι επίπεδο είμαστε και για να δει πως θα κάνει το μάθημα (την δευτέρα μας είπε ότι θα απεργήσει και την έχουμε και 2 ώρες :) )
4η μαθηματικά:κάναμε μόνο 5 λεπτά μάθημα γιατί είχαν συνέλευση οι καθηγητές .
Από την άλλη εβδομάδα θα έχουμε εξάωρο :(
Αυτά για ομάδες μας τα είπε και ο Θεολόγος αλλά νύσταζα.
2.Εμάς ξεκίνησε με χαζαμάρες.
3.Βαθμούς ουσιαστικών;:|
4.Είναι μία στα Μαθηματικά και με τη δίνει.Ευτυχώς έχω την πρωτιά στα Φιλολογικά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Glikia

Διάσημο μέλος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,560 μηνύματα.
εμεις σημερα πηγαμε για βιβλια..μονο γενικης πηραμε..της ειδικοτητας οχι γτ εχουν απολυσει καθηγητες και τωρα ψαχνουν ωρομισθιους:/: απο δευτερα λογικα απεργιες αν και μας ειπαν να παμε κανονικα στις 8:15 :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
εμεις σημερα πηγαμε για βιβλια..μονο γενικης πηραμε..της ειδικοτητας οχι γτ εχουν απολυσει καθηγητες και τωρα ψαχνουν ωρομισθιους:/: απο δευτερα λογικα απεργιες αν και μας ειπαν να παμε κανονικα στις 8:15 :/:

Δεν ξέρω τίποτα για το επαλ πάρα μόνο ότι κατήργησαν την νοσηλευτική ,εσύ τι ειδικότητα πας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top