Πίσω στα σχολεία

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
4η ώρα αρχές οικονομίας που τελικά δεν θα λέγεται έτσι το μάθημα και θα μας δώσουν άλλα βιβλία τα οποία μάλλον δεν έχουν ξεκινήσει καν να τα γράφουν,φυσικά μας μιλούσε για την οικονομία και για την κοινωνία
Επειδή θα πάρω την κρυάδα αύριο 1η ώρα.
Πώς είναι το εξώφυλλο των βιβλίων σας που σας είπαν ότι θα τα αλλάξουν;
Άκυρο,βιβλίο πληροφορικής έχεις;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
3η ώρα ιστορία:αυτή που μπήκε μας είπε ότι άλλαξαν τα σχέδια και δεν θα μας κάνει καθόλου μάθημα ,και μας μιλούσε για το νέο λύκειο,προσωπικά με άγχωσε
Εδώ μιλάγανε σε μας για το νέο λύκειο όλοι, λες και μας νοιάζει, τα απροσάρμοστα τα δικά μας δεν έχουν εμπεδώσει το δικό μας σύστημα, τους λένε και για το καινούργιο θα τα μπερδέψουν τελείως :P
να μας έλεγαν τουλάχιστον πως θα μπορούμε να ξαναδώσουμε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Στην κατεύθυνση (τεχνολογική) είμαστε 27 άτομα.. Ένας/μία ακόμη και έσπαγε/σπάει το τμήμα! Τέλος πάντων, δύο κορίτσια είμαστε. :Ρ Όχι πως έχω και κανένα prob. όλα ok till now
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εδώ μιλάγανε σε μας για το νέο λύκειο όλοι, λες και μας νοιάζει, τα απροσάρμοστα τα δικά μας δεν έχουν εμπεδώσει το δικό μας σύστημα, τους λένε και για το καινούργιο θα τα μπερδέψουν τελείως :P
να μας έλεγαν τουλάχιστον πως θα μπορούμε να ξαναδώσουμε :whistle:
Ρίλι;:redface:
Εμάς ούτε λόγος. Μόνο στον αγιασμό (μαζί μ το Γυμνάσιο) που ρίξανε ωραιότατο θάψιμο στην 1η Λυκείου του τύπου "Κακόμοιρα που θα΄στε τα πειραματόζωα" κλπ κλπ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Επειδή θα πάρω την κρυάδα αύριο 1η ώρα.
Πώς είναι το εξώφυλλο των βιβλίων σας που σας είπαν ότι θα τα αλλάξουν;
Άκυρο,βιβλίο πληροφορικής έχεις;:confused:

https://www.google.gr/search?q=αρχε...&sqi=2&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643&dpr=1
το πρώτο είναι το καινούργιο εξώφυλλο και το δεύτερο είναι το παλιό εξώφυλλο,εγώ έμεινα τελευταίος και επειδή δεν είχαν από το καινούργιο εξώφυλλο πήρα αυτό με το παλιό,εσύ πάρ'το για καλό και για κακό θα σας πει ο καθηγητής/τρία,έχει και τετράδιο εργασιών,της πληροφορικής δεν μας το έδωσαν γιατί ήθελαν να δουν τι τμήματα κάνουμε,κάναμε μόνο πληροφορικής και καλλιτεχνικής παιδείας πολλοί είχαν βάλει τον ευρωπαικό πολιτισμό σαν δεύτερη επιλογή και δεν έγινε τμήμα,εσύ τελικά τι μάθημα επιλογής διάλεξες?

Ρίλι;:redface:
Εμάς ούτε λόγος. Μόνο στον αγιασμό (μαζί μ το Γυμνάσιο) που ρίξανε ωραιότατο θάψιμο στην 1η Λυκείου του τύπου "Κακόμοιρα που θα΄στε τα πειραματόζωα" κλπ κλπ..

Εμάς μας έλεγε η καθηγήτρια πειραματόζωα και γκαντέμηδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
https://www.google.gr/search?q=αρχε...&sqi=2&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643&dpr=1
το πρώτο είναι το καινούργιο εξώφυλλο και το δεύτερο είναι το παλιό εξώφυλλο,εγώ έμεινα τελευταίος και επειδή δεν είχαν από το καινούργιο εξώφυλλο πήρα αυτό με το παλιό,εσύ πάρ'το για καλό και για κακό θα σας πει ο καθηγητής/τρία,έχει και τετράδιο εργασιών,της πληροφορικής δεν μας το έδωσαν γιατί ήθελαν να δουν τι τμήματα κάνουμε,κάναμε μόνο πληροφορικής και καλλιτεχνικής παιδείας πολλοί είχαν βάλει τον ευρωπαικό πολιτισμό σαν δεύτερη επιλογή και δεν έγινε τμήμα,εσύ τελικά τι μάθημα επιλογής διάλεξες?
Εμάς μας έλεγε η καθηγήτρια πειραματόζωα και γκαντέμηδες
Το παλιό έχω.Δαφάκ.
ΓΤΦ. Δεν έχουμε δηλώσει ακόμη επιλογής και έχω αύριο Πληροφορική.
Μα,τι στο λύκο;:confused:

Με τρομοκράτησες μωρέ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Το παλιό έχω.Δαφάκ.
ΓΤΦ. Δεν έχουμε δηλώσει ακόμη επιλογής και έχω αύριο Πληροφορική.
Μα,τι στο λύκο;:confused:

Με τρομοκράτησες μωρέ!:P

Εμάς μας βάλανε και γρήγορα να επιλέξουμε και δεν μας εξήγησαν καν τι είναι τα μαθήματα,τώρα γιατί εσάς δεν σας βάζουν να επιλέξετε δεν ξέρω,παντός το νομοσχέδιο έγινε στο πόδι και κάθε μέρα μαθαίνουμε και κάτι καινούργιο,εδώ δεν ξέρουμε τι θα γίνεται στις εξετάσεις αυτή της ιστορίας μας άγχωσε πιο πολύ από όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εμάς μας βάλανε και γρήγορα να επιλέξουμε και δεν μας εξήγησαν καν τι είναι τα μαθήματα,τώρα γιατί εσάς δεν σας βάζουν να επιλέξετε δεν ξέρω,παντός το νομοσχέδιο έγινε στο πόδι και κάθε μέρα μαθαίνουμε και κάτι καινούργιο,εδώ δεν ξέρουμε τι θα γίνεται στις εξετάσεις αυτή της ιστορίας μας άγχωσε πιο πολύ από όλους
Καλά. Εμείς είμαστε σε κατάσταση νιρβάνας. Πίνουμε καφέδες και παίζουμε προ.:P
Δεν ξέρω άνθρωπο στο τμήμα εκτός από 4 άτομα.
Για τα επιλογής ούτε οι ίδιοι δεν γνωρίζουν τι είναι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Καλά. Εμείς είμαστε σε κατάσταση νιρβάνας. Πίνουμε καφέδες και παίζουμε προ.:P
Δεν ξέρω άνθρωπο στο τμήμα εκτός από 4 άτομα.
Για τα επιλογής ούτε οι ίδιοι δεν γνωρίζουν τι είναι.:P

Διαφορετική κατάσταση σε εμάς όλοι οι καθηγητές μας λένε για το λύκειο και μας έχουν αγχώσει ήδη,μέχρι και στην προσευχή ένας καθηγητής είναι στο σύλλογο καθηγητών και μας διάβασε ένα χαρτί για την απεργία που θα κάνουν,ότι πρέπει να είμαστε μαζί τους σε αυτό και ότι καταστρέφουν την δημόσια εκπαίδευση και κάνουν μια εκπαίδευση για τους λίγους,μήπως πας σε άλλη χώρα λύκειο :P ,εσύ στο γελ είσαι ή στο επαλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
το πρώτο είναι το καινούργιο εξώφυλλο και το δεύτερο είναι το παλιό εξώφυλλο,εγώ έμεινα τελευταίος και επειδή δεν είχαν από το καινούργιο εξώφυλλο πήρα αυτό με το παλιό,εσύ πάρ'το για καλό και για κακό θα σας πει ο καθηγητής/τρία,έχει και τετράδιο εργασιών
Το πρώτο είναι το αλλαγμένο εξώφυλλο του δεύτερου. Κι εμείς το ίδιο είχαμε πέρυσι:hehe:

Το 2ο εξώφυλλο έχει ιστορία 15 χρόνων:hehe: Το βιβλίο είναι το ίδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Διαφορετική κατάσταση σε εμάς όλοι οι καθηγητές μας λένε για το λύκειο και μας έχουν αγχώσει ήδη,μέχρι και στην προσευχή ένας καθηγητής είναι στο σύλλογο καθηγητών και μας διάβασε ένα χαρτί για την απεργία που θα κάνουν,ότι πρέπει να είμαστε μαζί τους σε αυτό και ότι καταστρέφουν την δημόσια εκπαίδευση και κάνουν μια εκπαίδευση για τους λίγους,μήπως πας σε άλλη χώρα λύκειο :P ,εσύ στο γελ είσαι ή στο επαλ?
ΓεΛ μωρέ.:P
Το ΕΠΑΛ με πέφτει μακριά. Συν τοις άλλοις δεν άπτεται των ενδιαφερόντων μου.:)
Τζέι,μην κάνεις τη χουχού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
ΓεΛ μωρέ.:P
Το ΕΠΑΛ με πέφτει μακριά. Συν τοις άλλοις δεν άπτεται των ενδιαφερόντων μου.:)
Τζέι,μην κάνεις τη χουχού.

Και εγώ είχα καταλάβει ότι πας γελ αλλά είπα να το σιγουρέψω γιατί είπες αύριο ότι κάνεις πληροφορική ενώ τώρα πια είναι μάθημα επιλογής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και εγώ είχα καταλάβει ότι πας γελ αλλά είπα να το σιγουρέψω γιατί είπες αύριο ότι κάνεις πληροφορική ενώ τώρα πια είναι μάθημα επιλογής
Ναι και΄γω μόλις το συνειδητοποίησα.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Το πρώτο είναι το αλλαγμένο εξώφυλλο του δεύτερου. Κι εμείς το ίδιο είχαμε πέρυσι:hehe:

Το 2ο εξώφυλλο έχει ιστορία 15 χρόνων:hehe: Το βιβλίο είναι το ίδιο.

Ναι όντος το ίδιο είναι άλλα είναι χάλια το εξώφυλλο δεν έχω καταλάβει ακόμα τι είναι αυτό πίσω από τα γράμματα :P

Ναι και΄γω μόλις το συνειδητοποίησα.:|

Μήπως έχετε χούντα εσείς και θα σας βάλουν με το ζόρι να κάνετε πληροφορική ώστε να μαζέψει ώρες ο καθηγητής :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μήπως έχετε χούντα εσείς και θα σας βάλουν με το ζόρι να κάνετε πληροφορική ώστε να μαζέψει ώρες ο καθηγητής :P
Περίμενα περισσότερη συμπαράσταση από ένα πρωτάκι.
Όχι να με χλευάζεις.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Περίμενα περισσότερη συμπαράσταση από ένα πρωτάκι.
Όχι να με χλευάζεις.:pfff:

Οκ θα συμπαρασταθώ,αρχικά ρωτήστε κάποιον καθηγητή αν όντος η πληροφορική έγινε μάθημα επιλογής,για να μην σας πάρω στον λαιμό μου που σίγουρα έγινε αλλά ρωτήστε για καλό και για κακό,δεύτερον πάτε στον διευθυντή σας και κάντε παράπονα,μπορεί όντος να τα έχουν κάνει αυτό που σου είπα για τον καθηγητή, εδώ σε άλλο σχολείο είπαν ότι δεν μάζεψαν δήθεν όσα άτομα χρειαζόντουσαν για να κάνουν τμήμα γερμανικών και πήγε η γερμανικού και διαμαρτυρήθηκε εκτός αν μας έλεγε βλακείες η καθηγήτρια μας :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Οκ θα συμπαρασταθώ,αρχικά ρωτήστε κάποιον καθηγητή αν όντος η πληροφορική έγινε μάθημα επιλογής,για να μην σας πάρω στον λαιμό μου που σίγουρα έγινε αλλά ρωτήστε για καλό και για κακό,δεύτερον πάτε στον διευθυντή σας και κάντε παράπονα,μπορεί όντος να τα έχουν κάνει αυτό που σου είπα για τον καθηγητή, εδώ σε άλλο σχολείο είπαν ότι δεν μαζέψαν δήθεν όσα άτομα χρειαζόντουσαν για να κάνουν τμήμα γερμανικών και πήγε η γερμανικού και διαμαρτυρήθηκε εκτός αν μας έλεγε και βλακείες η καθηγήτρια μας :hmm:
Εγώ νομίζω πως απλώς περιμένουν χαρτί από το Υπουργείο ή κάτι τέτοιο.
Στο μεταξύ από το λίγο που είδα έχουμε κάτι μαργαριτάρια..
Μπαίνει ο Μαθηματικός μέσα και αφού είδε 10 άτομα να λύνουμε εξίσωση λέει πάλι καλά.
Θα τον ρωτήσω αύριο.Αν και από τη στιγμή που ψηφίστηκε είναι υποχρεωμένοι να το κάνουν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Εγώ νομίζω πως απλώς περιμένουν χαρτί από το Υπουργείο ή κάτι τέτοιο.
Στο μεταξύ από το λίγο που είδα έχουμε κάτι μαργαριτάρια..
Μπαίνει ο Μαθηματικός μέσα και αφού είδε 10 άτομα να λύνουμε εξίσωση λέει πάλι καλά.
Θα τον ρωτήσω αύριο.Αν και από τη στιγμή που ψηφίστηκε είναι υποχρεωμένοι να το κάνουν.:P

Καλά θα κάνεις, εμείς δεν κάναμε τίποτα ακόμα στα μαθηματικά μόνο μας έδωσε τις σελίδες 13-14 και 15 το πάνω να διαβάσουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Καλά θα κάνεις, εμείς δεν κάναμε τίποτα ακόμα στα μαθηματικά μόνο μας έδωσε τις σελίδες 13-14 και 15 το πάνω να διαβάσουμε
Ούτε καν μας είπε τι να διαβάσουμε.
Εξάλλου είπε ότι ΜΠΟΡΕΙ να μας κάνει αυτός.
Δε συστήθηκε καν. Μας λέει "είμαι ο μαθηματικός" αν ήμουν Γυμνασιόπαιδο θα απαντούσα αλλά δεν το σήκωνε η ατμόσφαιρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μάστερ2

Νεοφερμένος

Ο μάστερ2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Μια χαρα σημερα,μπηκαμε στις ταξεις,πηραμε βιβλια,ουτε μαθημα ουτε τιποτα και αυριο παμε χωρις προγραμμα.Ενα τετραδιο ειπαν να φερουμε και θα μας δωσουν και τα βιβλια κατευθυνσης μαλλον γιατι ακομα δεν μας τα εδωσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top