Πίσω στα σχολεία

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
^^ τσ τσ τσ κακιες
εμεις δεν θα εχουμε καλη λυκειαρχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Α εμείς έχουμε εναν υπέροχο. Ειδατε ότι από την πρώτη μέρα ΌΛΑ κύλισαν ρολόι. Από άυριο θα αρχίσει να λέει ανακοινώσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
το τμήμα της κατεύθυνσης ειμαστε επιοικως γτπ. Εγώ πηρα 7 ΩΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ. ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΠΑΜΕ; ΕΙΠΑΜΕ.
Να πας να πνιγείς.:pfff:
ΚΑΙ ΝΑΙ.
Ο χημικούλης που νομίζει ότι κάνει μάθημα σε διάνοιες πήρε πρώτη.
Ωραία που θα περάσουμε.
Στη γυμναστική κάνει 2 μήνες αντοχή.
Μα τι ωραιότερα που θα περάσουμε
Ντέσμοντ,τον θέλεις;
Ελάτε μωρέ ένας να με σώσει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τάσε με γράφεις :'(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τάσε με γράφεις :'(.
Το τμήμα μου είναι ίδιο σχεδόν. Έφυγαν 3 άτομα και ήρθαν 4 καινούρια :hehe: Εν ολίγοις, θα καταλάβουν τι εστί ΕΠΙΚΟ (πρώην) Α1 και νυν Β1 :hehe: Της κατεύθυνσης ΕΊΝΑΙ ΧΑΛΙΑ. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Το τμήμα μου είναι ίδιο σχεδόν. Έφυγαν 3 άτομα και ήρθαν 4 καινούρια :hehe: Εν ολίγοις, θα καταλάβουν τι εστί ΕΠΙΚΟ (πρώην) Α1 και νυν Β1 :hehe: Της κατεύθυνσης ΕΊΝΑΙ ΧΑΛΙΑ. :'(

Αα κατάλαβα :/: .Ήλπιζα να είχες να είχες να μας πεις κάτι καλό :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αα κατάλαβα :/: .Ήλπιζα να είχες να είχες να μας πεις κάτι καλό :P.
μωρέ θα έχω αύριο :hehe: Θα κάνουμε μαθηματικά κατεύθυνσης εκεί θα πέσει το γέλιο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
μωρέ θα έχω αύριο :hehe: Θα κάνουμε μαθηματικά κατεύθυνσης εκεί θα πέσει το γέλιο :hehe:

Ααααα! :clapup: Περιμένω λεπτομερή περιγραφή :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αύριο τελευταία ώρα (5η) αρχαία κατεύθυνσης. Άντε να δούμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!!
Με την σειρά μου να ευχηθώ και εγώ σε όλους μας ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ!! :D
Εμείς σήμερα κάναμε αγιασμό και μας μοίρασαν τα βιβλία! Αύριο, μας είπανε να πάμε με ένα τετράδιο και ένα στυλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Να πας να πνιγείς.:pfff:
ΚΑΙ ΝΑΙ.
Ο χημικούλης που νομίζει ότι κάνει μάθημα σε διάνοιες πήρε πρώτη.
Ωραία που θα περάσουμε.
Στη γυμναστική κάνει 2 μήνες αντοχή.
Μα τι ωραιότερα που θα περάσουμε
Ντέσμοντ,τον θέλεις;
Ελάτε μωρέ ένας να με σώσει.:P


Ποιον ακριβώς να θέλω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χαχαχα, no one compares to him.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
πολυ απλα η πρωτη μερα ηταν πολυ ωραια :)
γελαγαμε σμρ πολυ και περασε ευκολα η ωρα
το μαθημα χα
δεν καναμε και μαθημα τωρα να πω την αληθεια
ο ενας ελεγε για την ζωη του
η αλλη για τις πανελληνιες και ο αλλος για το ποσο καλυτερη ειναι η θετικοτεχνολογικη απο την θεωρητικη:hehe::hehe:

πιστευω ομως οτι αυριο θα κανουμε κανονικο μαθημα μιας και εχουμε και δυο ωρες κατευθηνσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Ήταν εντελώς σκατά, τι να λέμε τώρα...
Ακόμα δεν πήραμε βιβλία κατ, οι καθηγητές εντελώς άσχετοι, άχρηστοι, αντιπαθητικοί, μλκσ... πάλι καλά που είχαμε 4ωρο σήμερα και αύριο πάλι 4ωρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MsBonita31

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariah αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Ναι.:P
Είπε θα φύγει αλλά δεν λέει να ξεκουμπιστεί. Του χρόνου στο λύκειο θα έχουμε Δαμιανίδη.:D

Λατρεύω τον Δαμιανίδη για δικούς μου λόγους.:P
Τι μαθημα κανει ο Δαμιανιδης??
Γιατι ειχα κι εγω εναν Δαμιανιδη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
1.Ρε μη λέτε ονόματα καθηγητών.
2.Εμείς και σήμερα και αύριο 3 ώρες κάναμε και θα κάνουμε
Φιλόλογο ακόμη να γνωρίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Τι μέρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εμείς την Δευτέρα θα πάρουμε πρόγραμμα. :crazy:
Σήμερα και αύριο με ένα τετράδιο.
Γαμώτο, θέλω να δω ποιοι είμαστε στην κατεύθυνση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top