Πίσω στα σχολεία

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Όσο φυτουκλέ και να ακουστεί, μπορώ να πω ότι το σχολείο το λάτρεψα φέτος:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Όσο φυτουκλέ και να ακουστεί, μπορώ να πω ότι το σχολείο το λάτρεψα φέτος:redface:
Και εγώ έτσι έλεγα στην πρώτη λυκείου:( αλλά δεν διάβαζα ;3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Και εγώ έτσι έλεγα στην πρώτη λυκείου:( αλλά δεν διάβαζα ;3

Oυτε εγω.
Παιδια πρωτη λυκειου αρεξτε χαλαρα...
Μετα αλλαζουν τα πραγματα.

Εχετε βεβαια επαφη,κυριως με τα μαθηματα κατευθυνσης:):)
Αυτα να τα διαβαζετε και μαλιστα πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Oυτε εγω.
Παιδια πρωτη λυκειου αρεξτε χαλαρα...
Μετα αλλαζουν τα πραγματα.

Εχετε βεβαια επαφη,κυριως με τα μαθηματα κατευθυνσης:):)
Αυτα να τα διαβαζετε και μαλιστα πολυ
Είναι καλό στην πρώτη να ασχολείται κανείς με τα μαθήματα που τον ενδιαφέρουν στην α λυκείου.. αλλά με μέτρο πάντα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.

:(

Τελειώνουν σιγά σιγά οι διακοπές, φτάνουμε σιγά σιγά στον απόηχο (το τελευταίο 10ήμερο του Αυγούστου) :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και΄συ ρε Φόκε τι μας το θυμίζεις το ριμάδι;:P
ψού: Μπορούσες να το κάνεις πιο ψυχοπλακωτικό.Θα μπει ο Σεπτέμβρης,θα πέσει η θερμοκρασία,θα κάνει κρύο,θα θέλουμε να κοιμόμαστε..
Ευελπιστούμε σε καμιά κατάληψη να'χουμε μερικές μέρες day off.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
11/9 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Γιατί ξέρετε τι θα συναντήσετε.:P
Γκρίνια μόουντ ον.:pfff:
Δε θέλω να έρθει Σεπτέμβρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Γιατί ξέρετε τι θα συναντήσετε.:P
Γκρίνια μόουντ ον.:pfff:
Δε θέλω να έρθει Σεπτέμβρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηης.
ναι πως δεν ξέρουμε :P
Να ρθει ο Σεπτέμβρης πήξαμε στο καλοκαίρι βαρέθηκα -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εγω ενα ξερω σημερα που γυρισα
θελω να εθει το σχολειο γτ βαρεθηκα και μετα που θα αρχιζω να κουραζομαι θα θελω να ερθουν οι διακοπες
ΝΟΜΟΣ

εε θα ξαναδουμε πολους φιλους αλλα και εκνευριστηκα προσωπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
εγω ενα ξερω σημερα που γυρισα
θελω να εθει το σχολειο γτ βαρεθηκα και μετα που θα αρχιζω να κουραζομαι θα θελω να ερθουν οι διακοπες
ΝΟΜΟΣ
εε θα ξαναδουμε πολους φιλους αλλα και εκνευριστηκα προσωπα
Πχ κανάς ηλίθιος θεολόγος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
goddamn δεν σας άρεσε που ήταν ξεχασμένο το θρεντ, έπρεπε να το ανοίξετε να ψυχοπλακοθουμε...πλήθος ευχαριστιών:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
goddamn δεν σας άρεσε που ήταν ξεχασμένο το θρεντ, έπρεπε να το ανοίξετε να ψυχοπλακοθουμε...πλήθος ευχαριστιών:P
To fail είναι να΄χεις και γενέθλια τότε.
Δηλαδή,γκαντέμα μία ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
χαχα βλάκα μαυρα γενέθλιά να σε λένε και του χρόνου και να τους λες δεν μας γαματε. Ευτυχώς έχω τον αυγουστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Δυστυχως η αντίσττροφη μέτρηση έχει αρχίσει παιδια
φυσικά υπάρχει χρόνος ακόμα όσο και να το πούμε έχει αρχίσει η αρχή του τέλους των φετινών θερινών διακοπών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Περιμένω πως και πως να αρχίσουν, να έρθει και το φθινόπωρο, με καμία ωραιότατη βροχούλα.:P
Δεν την παλεύω τώρα το καλοκαίρι.

Φόκε, μου φαίνεται ότι νοσταλγείς τα μαθητικά σου χρόνια.:P
Κάθε χρόνο εσύ εγκαινιάζεις το θέμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ε ναι λορελευ βαρεθηκαμε να καθομαστε υπολογιστη και να πηγαινουμε βολτες στον καναπε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Καλή διασκέδαση, ειδικά στην τρίτη λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top