Πίσω στα σχολεία

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πάει το Καλοκαίρι τέλειωσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
"Πανελλαδήτες" μην μασάμε ρε... αυτό ήταν το τελευταίο μαθητικό μας καλοκαίρι.....!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τρίτη? Γιατί Τρίτη ρε παιδιά? :(
Και δεν είμαι προληπτική ρε γαμώτο αλλά μια το 13, μια που ανοίγουμε με τους δίδυμους πύργους.... :/:
Πφ πλησιάζει λοιπόν το τελευταίο κουδούνι! :'(
Αντε να δούμε τι θα κάνουμε...
Αυτό με τα βιβλία που θα τα πάρουμε την πρώτη μέρα μόνο αμα τα δω στιβαγμένα στις σκάλες θα το πιστέψω. Το πολύ πολύ να μας δώσουν τα θρησκευτικά και την ιστορία γενικής παιδείας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Αχ καημενουλια! Θα ξεκινησουν τα βασανα για αλλη μια χρονια! Και ειδικα γι' αυτους που θα πανε γ' λυκειου! Ειλικρινα σας λυπαμε... Ενω εμεις εχουμε ακομα διακοπες 1,5 μηνα σχεδον και αρχιζει μια νεα ζωη, η φοιτητικη ζωη. Τι αλλο θα μπορουσαμε να ζητησουμε? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Αχ καημενουλια! Θα ξεκινησουν τα βασανα για αλλη μια χρονια! Και ειδικα γι' αυτους που θα πανε γ' λυκειου! Ειλικρινα σας λυπαμε... Ενω εμεις εχουμε ακομα διακοπες 1,5 μηνα σχεδον και αρχιζει μια νεα ζωη, η φοιτητικη ζωη. Τι αλλο θα μπορουσαμε να ζητησουμε? :D
Ε, σε έναν χρόνο θα κάνουμε εμείς διακοπές, ενώ εσείς θα διαβάζετε για την εξεταστική ή για τα εναπομείναντα για τον Σεπτέμβρη μαθήματα. Δεν έχει νόημα να το συζητάμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Ε, σε έναν χρόνο θα κάνουμε εμείς διακοπές, ενώ εσείς θα διαβάζετε για την εξεταστική ή για τα εναπομείναντα για τον Σεπτέμβρη μαθήματα. Δεν έχει νόημα να το συζητάμε. :P
καλα δε συγκρινεται με τα ψυχολογικα που θα σας δημιουργησουν οι πανελληνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
καλα δε συγκρινεται με τα ψυχολογικα που θα σας δημιουργησουν οι πανελληνιες

Ψυχολογικά δημιουργούνται σε λίγους μαθητές με αδύναμους χαρακτήρες :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Ψυχολογικά δημιουργούνται σε λίγους μαθητές με αδύναμους χαρακτήρες :P:P:P
καλα θα τα ξαναπουμε οταν τελειωσεις με τις πανελληνιες.. ολο και κανενα κουσουρι θα σου αφησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Ο κομπλεξισμός αυτοπροσώπως είσαι αδερφέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Και θέλω και δε θέλω...βασικά πιο πολύ θέλω πίσω στα φροντιστήρια,παρά στα σχολεία...μία χρονιά είναι ωστόσο,τόσες αντέξαμε..υπομονή =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
καλα θα τα ξαναπουμε οταν τελειωσεις με τις πανελληνιες.. ολο και κανενα κουσουρι θα σου αφησει

για πες,
εσενα τι κουσουρια σου αφησε?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
καλα θα τα ξαναπουμε οταν τελειωσεις με τις πανελληνιες.. ολο και κανενα κουσουρι θα σου αφησει

ΣΙγα που θα τους αφησει κουσουρι καλε!Μην μασατε παιδια...μια χρονια ειναι...θα περασει σαν νερακι!!!!!Και του χρονου θα ειστε εσεις στη θεση μας με διακοπες μεγαλης διαρκειας!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εγώ δε κατάλαβα γιατί θα ανοίξουν Τρίτη και όχι Δευτέρα; Είναι καμιά αργία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
ενώ εσείς θα διαβάζετε για την εξεταστική ή για τα εναπομείναντα για τον Σεπτέμβρη μαθήματα.
Απαντω εκ μερους ολων των φοιτητων του φορουμ::tongue::teasing::bleh::rofl::lol::sleep::clapping::closed:
Μου λειπει λιγο το σχολειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ δε κατάλαβα γιατί θα ανοίξουν Τρίτη και όχι Δευτέρα; Είναι καμιά αργία;
Γιατί 11/9 πέφτει Τρίτη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Εγώ απο τη μία θελω να δω τα παιδια του σχολείου απο την άλλη όμως δεν θέλω με τίποτα να ανοίξουν τα σχολεία και να αρχισουν τα φροντηστηρια και με έχει δυσκολεψει και η επιλογή κατευθυνσης που θα είναι απο την 1η μέρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
θα βάλω τα κλάματα :( :(
ΘΕΛΩ ΣΧΟΛΕΙΟ!!!... μακάρι να γύριζα πίσω στην Β λυκείου (εννοείται πως την γ λυκείου δεν θέλω να την ξαναπεράσω)
Μου λείπουν ήδη οι καθηγητές του σχολείου... στο κάτω κάτω 3 χρόνια τους ίδιους είχα :(

και τώρα πείτε μου πόσο τρελή είμαι που μου λείπουν οι καθηγητές και δεν χαίρομαι πως σε λίγο καιρό θα είμαι φοιτήτρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Λοιπόν εντάξει πείτε ότι είμαι άρρωστη πείτε ότι θέλω ψυχολόγο δε με νοιάζει αλλά εμένα σχολείο-φροντιστήριο θα μου λείψουνε τρελά και η τρίτη λυκείου θα μου λείψει επίσης... Άσχετα με το πόσο ενθουσιασμένη είμαι με αυτό που έρχεται :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
και τώρα πείτε μου πόσο τρελή είμαι που μου λείπουν οι καθηγητές και δεν χαίρομαι πως σε λίγο καιρό θα είμαι φοιτήτρια;

τελειως τρελη:P Εγω ανυπομονω να φυγω απο αυτους και να γινω φοιτητρια και εσυ τωρα που τελειωσες αυτην την περιοδο γεματη διάβασμα και αγχος που για μενα τώρα αρχίζει θες να ξαναγυρισεις..!?!??!
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top