Πίσω στα σχολεία

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Πουρνό πουρνό :P
Έτσι.. :P

Δεν το ξέρεις ότι κάθε χρόνο αλλάζουν τις κλειδαριές;:confused: Ανημέρωτο σε βρίσκω!
Όχι, δεν το ήξερα.. Φτου.. Άντε να τα βρούμε φέτος.. :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Όχι, δεν το ήξερα.. Φτου.. Άντε να τα βρούμε φέτος.. :P

Έλα ρε, όλο και κάτι θα γίνει:P. Επίσης μετά από καταλήψεις αλλάζουν κλειδαριές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Εμεις κατα τις 8.30 εχουμε αγιασμο. Καλη σχολικη χρονια να εχουμε!:) Καλο διαβασμα σε ολους και ιδιαιτερα στα παιδια της γ λυκειου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
εμεις αυριο εχουμε αγιασμο στις 9...αντε καλη σχολικη χρονια να εχουμε ολοι!!!και εμεις που δινουμε παναλλαδικες καλο κουραγιο!:)...πωωωωωωωω ρε ποιος ξυπναει παλι στις 7 το πρωι!!!:yawn: δεν το μπορω καθολου αυτο το πρωινο ξυπνημα το χειροτερο πραγμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγω δεν ξερω τι ωρα εχει αγιασμο το λυκειο που πηγαινα :P και θελω να παω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Το παρακάτω κείμενο το είχα γράψει πέρυσι την παραμονή που θα άνοιγαν τα σχολεία:
Αύριο θα γίνουν πρωτότυπα πράγματα που μόνον 11 φορές ως τώρα τα έχω ξαναζήσει. Μας είπανε να πάμε στι 09:30. Σίγουρα θα περιμένουμε ως τις 10:15 (ο παπάς λόγω του ότι έχει m>130kg θα αργήσει). Θα χτυπήσει το γνώριμο ανατριχιαστικά απαίσιο κουδούνι. Η γυμνάστρια θα σφυρίζει "κάντε τετράδες" κι εμείς θα της ρωτάμε πόσα παιδιά να είναι σε κάθε τετράδα. Τα αρύθμιστα μεγάφωνα θα στριγκλίσουν. Ο παπάς θα αρχίσει να ψέλνει τα δικά του και απολύτως κανένας δεν θα τον ακούει. Εμείς θα μιλάμε μεταξύ μας και οι καθηγητές θα αλληλοκουτσομπολεύονται. Κάποια στιγμή θα μας βρέξει ο πάτερ με τον μαϊντανό και ο διευθυντής θα πάρει το μικρόφωνο. (Ελπίζω να μην έρθει κανένας δήμαρχος να βγάλει λόγο). Μπλα-μπλα-μπλα καλή χρονιά το Α1 στον πρώτο όροφο αίθουσα 11 κου-λου-που. Εγώ περιμένω στο τέλος το Γ4 (ωχ! τώρα το συνειδητοποιώ). Θα μπούμε στην τάξη. (Δεν ξέρω τι παρατράγουδα μπορεί να έχουμε με το 30 και μας χαλάσει την ιστορία). Θα περιμέεεεενουμε. Κάποια στιγμή θα μπει κάποιος καθηγητής να μας φέρει να γράψουμε τις τελικές δηλώσεις για κατευθύνσεις και επιλογές. Σιγά μην έχουμε και στυλό δηλαδή. Μετά θα περιμέεεενουμε να μας φωνάξουν για βιβλία. Ο καθηγητής που μας φέρανε θα προσπαθεί χλιαρά να μας πει να κάνουμε ησυχία, αλλά ποιος θα τον ακούει. Κάποια στιγμή θα μας ειδοποιήσουν και θα πάμε στην αίθουσα πολλαπλών για τα βιβλία. Ευτυχώς εκεί η δουλειά δεν αργεί. Ένας καθηγητής μας γράφει στην κατάσταση και άλλος μας δείχνει από που θα πάρουμε το δώρο μας. (Στο σχολείο μου συνηθίζουν να μας δίνουν έτοιμα σε σακούλα τα βιβλία του καθενός). Αύριο 08:15, το ξέρουμε. Πάμε τώρα (ώρα 12:30) όλοι μαζί (φορτωμένοι σαν γαϊδούρια) για καφέ. Καλή (τελευταία για μας) σχολική χρονιά σε όλους!!! :)
Νομίζω ότι και φέτος τα ίδια ακριβώς θα γίνουν στα σχολεία, με εξαίρεση ότι αφορά τα (πώς τα λένε?) βιβλία.
Υπάρχει και κάτι άλλο: Δεν είμαι πια μαθητής και τα παραπάνω είναι για μένα ανάμνηση. Βέβαια, συμφωνήσαμε αύριο να πάμε εμείς οι ...βετεράνοι στον αγιασμό του (πρώην) σχολείου μας, αλλά δεν θα είναι το ίδιο. Θα κρατήσουμε τις καλές αναμνήσεις και θα προχωρήσουμε μπροστά στην καινόυργια μας ζωή.
ΚΑΛΗ (όσο είναι δυνατόν με όσα συμβαίνουν) ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Και φυσικά, ο παπάς θα μας βρέξει με βασιλικό:P

Εμείς στις 10:00πμ αρχίζουμε αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
να δω πώς θα ξυπνήσω αύριο. θα σέρνομαι μέχρι τη στάση. παραδόξως είμαι απίστευτα χαρούμενη που αρχίζουν τα σχολεία!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Το παρακάτω κείμενο το είχα γράψει πέρυσι την παραμονή που θα άνοιγαν τα σχολεία:

Νομίζω ότι και φέτος τα ίδια ακριβώς θα γίνουν στα σχολεία, με εξαίρεση ότι αφορά τα (πώς τα λένε?) βιβλία.
Υπάρχει και κάτι άλλο: Δεν είμαι πια μαθητής και τα παραπάνω είναι για μένα ανάμνηση. Βέβαια, συμφωνήσαμε αύριο να πάμε εμείς οι ...βετεράνοι στον αγιασμό του (πρώην) σχολείου μας, αλλά δεν θα είναι το ίδιο. Θα κρατήσουμε τις καλές αναμνήσεις και θα προχωρήσουμε μπροστά στην καινόυργια μας ζωή.
ΚΑΛΗ (όσο είναι δυνατόν με όσα συμβαίνουν) ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

Χαχα;p Είσαι άπαιχτος:clapup:λιώνωωω:loltooth:
να δω πώς θα ξυπνήσω αύριο. θα σέρνομαι μέχρι τη στάση. παραδόξως είμαι απίστευτα χαρούμενη που αρχίζουν τα σχολεία!!!!!!!!!!!
Μια απ' τα ιδια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Σκέφτομαι τώρα εγώ... τι ώρα να πάω... Γιατί απ ότι θυμάμαι πέρυσι περιμέναμε μέχρι τις 11 για να γίνει αυτός ο ριμαδοαγιασμός και να ακούσουμε τους τόσο προτότυπους λόγους. Οπότε λέω να ξεκινήσω από το σπίτι μου κατά τις 10!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Σκέφτομαι τώρα εγώ... τι ώρα να πάω... Γιατί απ ότι θυμάμαι πέρυσι περιμέναμε μέχρι τις 11 για να γίνει αυτός ο ριμαδοαγιασμός και να ακούσουμε τους τόσο προτότυπους λόγους. Οπότε λέω να ξεκινήσω από το σπίτι μου κατά τις 10!
Πηγαινε 9 και και εισαι οκ:sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ύπνος νωρίς σήμερα (ναι, καλά), γιατί αύριο δεν ξέρω τι ώρα θα ξυπνήσετε εσείς αλλά ξέρω ότι εγώ θα σηκωθώ 5 και κάτι. :P

Επίσης, σαν το κλασ(σ)ικό ιδιωτικό που 'μαστε, δεν έχει "άντε για καφέ" μετά τον αγιασμό, αναχωρήσεις από τις δωδεκάμιση και τέτοια. Full 8ωρο προβλέπεται, πιστεύω ότι θα πέσουμε και σε κανά 2-3 καθηγητές που θα επιμείνουν να κάνουν μάθημα αντί για post-καλοκαιριάτικη συζήτηση. Μιζέρια...

Καλή σχολική χρονιά και επίσημα, πλέον. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Αντε νανακια απο τωρα παιδια,αυριο εχει σχολειιιιιιιιοοοοοοοοοοο!!!!!Για να συμπαρασταθω κι εγω στους χιλιαδες μαθητες που θα σηκωθουν με κεφι να πανε στον αγιασμο,μαλλον θα περασω κι εγω αυριο απ' το σχολειο μου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
και εγω λεω να παω στον αγιασμο αυριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mrbobe

Νεοφερμένος

Ο mrbobe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Άντε τώρα να ξεσυνηθίσω τα ξενύχτια ,τις ταινίες, τις βόλτες και τα συναφή. 7 η ώρα ξεκινά το μαρτύριο...αλλά μετΑΑΑ αααα φτου το ξέχασα ξεκινάω ΚΑΙ φροντιστήριο... :) ενιγουέι καλή σχολική χρονιά ( ή καλή χρονική σχολιά όπως είχε πει μια φορά ένας Μ*λάκας πρόεδρος) και ας ελπίσουμε να περάσει ανώδυνα. Αν και με τόσες περικοπές και μπλα μπλα μπλα της κυβέρνησης έιναι αδύνατον να μην το ρίξουν στις απεργίες οι καθηγητές. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Άντε παιδιά καλή σχολική χρονιά και από αύριο επισήμως για το σχολείο!! Ας πάμε όσο καλύτερα μπορούμε εμείς της τρίτης με ηρεμία πάνω απ όλα! Άλλοι 8 μήνες μας έμειναν ακριβώς!!
Ηραμία πάνω απ όλα, τη χρειαζόμαστε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεότη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Θεότη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
καλή σχολική χρονιά ..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Με βλέπω να ξυπνάω 6:00, αύριο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Mε βλεπω να κοιμαμαι 6:00,αυριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
γαμω τα ελληνικα σχολεια
λολ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top