Πίσω στα σχολεία

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ανυπομονώ! 6 15,38%

Ανώμαλοι η απλά μαζοχιστές:P?
και τα 2 μαλλον....:P
εγω δε θελωωωω.....λυπηθειτε με δειξτε λιγο ελεος!!! οποιοι θελουν ας πανε οι υπολυποι ας συνεχισουμε ανεμελα τις χαλαρες διακοπες μας!!!!:D (μεγαλες προσδοκιες εχω...τρομαρα μου!:P)
ΒΕ COOL WITHOUT SCHOOL...ολοι μαζι στην εξτρατεια!!...για ενα αυριο χωρις μεθαυριο:P
Tεσπα ας χαλαρωσουμε τουλαχιστον αυτες τις λιγες μερες που μας απομενουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Δες το αλλιώς: Είναι ωραίες οι αλλαγές στη ζωή μας, διαφορετικά θα ήταν πολύ μονότονη. Τι πιο ωραίο να γνωρίζεις καινούργια πρόσωπα και να κάνεις καινούργιες φιλίες? Δεν είναι πολύ βαρετό να είσαι μόνο με τα ίδια άτομα από τον παιδικό σταθμό ως την Γ λυκείου? Χωρίς αλλαγή στις συνθήκες δεν υπάρχει εξέλιξη (είπε κάποιος τύπος). Για το φροντιστήριο, μήπως βιάζεσαι? Καλή σχολική χρονιά.

Εγω σου λεω απο εμπειρια, ως γιος στρατιωτικου, δεν θα σου αρεσε να πηγαινες σε καινουργιο σχολειο καθε 1-2 χρονια. Για να πω την αληθεια το να εχεις τα ιδια παιδια φαινεται ιδανικο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Ανυπομονώ! 6 15,38%

Ανώμαλοι η απλά μαζοχιστές:P?

Ξέρεις ότι το σχολείο δεν ειναι μόνο διάβασμα.Το διάβασμα έρχεται μετα το σχολείο!!!και το γεγονός ότι μερικοί ανυπομώνουν οφείλεται στο ότι είτε βαρέθηκαν το καλοκαίρι γιατί δεν έκαναν και κάτι το ίδιαιτερο είτε στο ότι στο σχολείο θα βρεθούν με τους φίλους τους και θα κάνουν καινούριες γνωριμίες είτε στο ότι αυτή η χρονία θα είναι η διαφορετική ή θα την αντιμετωπίσουν διαφορετκά!!!έγω προσωπικά ανύπομωνω για τα κενα ,για τ ταξιδια που θα κανουμε και ως ομάδες και ως σχολείο και τις εξόδους μας σαν σχολείο(περσυ π.χ πηγαμε σινεμα και μετα πήγαμε για καφέ και είμασταν και μόνο το τμήμα μου) και άλλα πολλά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αχ, 2 days left!
Θυμάμαι το άγχος της πρώτης μέρας, μάτι δεν έκλεινα το βράδυ! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Έγω ψιλοανυπομωνώ γίατι θα είμαι τρίτη και αν κρίνω από την περσινή τρίτη θα περάσουμε τέλεια!!!'εχει βιολογία που τρελένομαι και απο ότι ακούγεται θα έχουμε πολύ καλούς καθηγητές!!!μέτα με την παρέα μού τα 'χουμε κάνει κώλο κ προτιμώ το σχολείο παρά τους τσακωμούς.....φέτος το καλοκαίρι δεν περασα καθόλου κάλα ωστόσο ξεκουράστηκα!
φίλε μου η τρίτη γυμνασίου είναι όντως πολύ ωραία τάξη.Εγώ βασικά το μόνο που θυμάμαι από του γυμνάσιο είναι η τρίτη. Είναι πολύ ωραία και εύκολη τάξη. Ούτε θα καταλάβεις πότε θα περάσει η χρονιά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Να μαστε λοιπον περασε το καλοκαιρακι και τωρα πισω στα θρανια:clapup:Πως αισθανεστε?

Παιδια οποιος το χει,το χει.Το σχολειο πρεπει να συνηθιζεται απο την πρωτη μερα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Κοίτα οι πρώτες μέρες είναι ωραίες διότι γνωρίζεις τους νέους καθηγητές και βλέπεις και τους φίλους σου... Μετά καταντάει ρουτίνα... όπως και να 'χει ωραία θα περάσουμε και φέτος!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Παιδιά, έλεος! Γιατί αγχώνεστε; Γ@μ@τα θα περάσουμε και φέτος :P
Αστεία, βλακείες μες στο μάθημα, πλάκες με τους καθηγητές κ.λπ, κ.λπ, κ.λπ !!!
Προσωπικά το μόνο που με αγχώνει, (λίγο) είναι τα μαθήματα. Γιατί απ'οτι έχω ακούσει η Α τάξη του Λυκείου δεν είναι κ τόσο εύκολη!
Κατα τ'άλλα, όλα οκ, Σούπερ θα είναι...Ανυπομονώ να δω κ πάλι όλους τους φίλους μου, να γνωρίσω καινούρια παιδιά κ επισης να γνωρίσω κ τους καθηγτές........

...........Θα τους κάνουμε τη ζωή κόλαση φέτος! Μπουαχαχαχαχ !!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
καλη χρονια σε ολους !!!!
καλη επιτυχια στους μαθητες που δινουν πανελληνιες αλλα και οποιαδηποτε αλλη εξεταση !!!!
αντε να δουμ εκαι φετος !!!
ειμαι σιγουρη πως θα ειναι μια τελεια χρονια με γελιο , επιτυχιες ,νεες φιλιες και εμπειριες που θα μας μεινουν αξεχαστες !!!!
νεοι καθηγητες ...(τουλαχιστον εμας νεοι θα μας παρουν γιατι οι παλιοι μας ξερουν και δεν μας αντεχουν... οι κακοι μονο και μονο επειδη εχουμε χιουμορ...:devil:)
νεοι σημμαθητες , νεα βιβλια , νεα τετραδια ,νεα μολυβια....
παιδια μια νεα , ομορφη και δημιουργικη χρονια ειναι μπροστα μας ...δωστε βαση γιατι θα περασει χωρις καλα καλα να το καταλαβουμε !!!!!

:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους τους σύντροφους και συναγωνιστές πανελλαδικιώτες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Kαλη επιτυχια σε ολους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Μετά από τόσες ημέρες ξέγνοιαστου καλοκαιριού ήρθε η μέρα να ξαναπίξουμε στο διάβασμα.:/:
Καλή επιτυχία στα παιδιά που δίνουν φέτους και καλή σχολική χρονιά:)


Έχω μια διαίσθηση ότι φέτος θα περάσω πολύ καλά!:whistle:
Άντε να δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Αύριο σχολείο..:'( αxxx δεν θελω...:(
Καλή μας επιτυχία και καλή σχολική χρονιά να έχουμε...=)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Καλη σας Χρονια!!!!Μην Μασατε τιποτα,μια χαρα χρονια ειναι απλως εχει και καμποσο διαβασμα μετα ομως...ΑΡΑΓΜΑ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
αραγμα?τα μαθητικα χρονια ειναι τα πιο ξεγνοιαστα ,μετα αρχιζουν τα βασανα με μοναδικη πολτελεια να επιλεγεις εαν θα πας η οχι στις παραδοσεις των πανεπιστημιων,αλλιως τρεχεις και δεν φτανεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Απομένουν περίπου 21 ώρες μέχρι να χτυπήσει το κουδούνι για να κάνετε αγιασμό!! Καλή σχολική χρονιά να έχετε, κοιτάξτε να το χαρείτε, να γελάσετε με την ψυχή σας και να διαβάζετε γιατί μετά θα το μετανιώνετε!!! Τώρα που λέτε για πρώτη μέρα, μου θυμίσατε αυτές τις χρονιές του λυκείου που περνούσαμε από εξονυχιστικό έλεγχο και συνέντευξη όποιο καθηγητή ερχόταν στην τάξη... Αποτέλεσμα?? Περίμεναν οι καθηγητές πώς και πώς το χτύπημα του κουδούνιού για να βγουν απ το τρελοκομείο! Ήμασταν πολύ καλά παιδιά όπως καταλαβαίνετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANTIOSSSSS ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ WELCOME ΣΧΟΛΕΙΟ....!!!!!!!!!!!!!!!!11111
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Καλή αρχή να 'χουμε!!!

Καλή σχολική χρονιά κι από εμένα:)

Προτείνω το παρόν θέμα, να κλειδωθεί και να ανοίξει στις 1/9/2011:D:D:D:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καλη Σχολικη Χρονια σε ολους!!




:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
εχθες εριξε τα πρωτα πρωτοβροχια και αυριο σχολειο .....τι σημαινει αυτο?
καλο χειμωνα παιδια και καλη σχολικη χρονια σε ολους μας!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top