Ο κολλητός μου είναι ''ψυχρός'' μαζί μου τον τελευταιο καιρό

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
γιατι εχω κ εγω ενα προαισθημα οτι του αρεσεις και κρατα αυτην τη νσταση γιατι φοβαται μηπως χαλασει η φιλια σας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ρε παιδία δεν ξέρω..
δεν μπορώ να το φανταστώ αυτό το σενάριο..
πραγματικά είναι υπερβολική η αδιαφορία για να του αρέσω!
Τόση που με πληγώνει..
και εχτως αυτού αν του άρεσα και δεν ηθελε να το καταλαβω θα έμενε οπως πριν!
δεν θα γινόταν έτσι...
άσε που τώρα τελευταία κάνει πολύ παρέα με μια απ'τις κολλητές μου..
σήμερα ήρθε στο σκουλ όταν είχαν κενη[είναι σε άλλο σχολείο]
και όλο μιλούσε με τα άλλα κορίτσια και πιο πολύ με την κολλητή μου!
εγώ σαν να μην υπήρχα:(:(:(
πραγματικά με πληγώνει:/::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Ειδες το προσεξες.....
κανει πραγματα τα οποια εσυ τα προσεχεις και σε ενοχλουν...προσπαθει να σε κανει να ζηλεψεις.ενα τελευταιο θελω απλα να αναφερεις εσυ εισαι με καποιον και αν ναι ο κολλητος σ τι γνωμη ειχε εκφρασει γι αυτον???(βσκ αν θες μας τα λες ολα αυτα απλα θελω να εχω κ αλλα επιχειρηματα χιχι :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
:hmm:Θα του μιλησεις ξεκαθαρα.Σε εμενα αυτο ειχε τυχει περσυ.Τελικα με θεωρουσε αναξιο για φιλο του λογω μιας παρεξηγησης .Μην σκεφτεσαι,απλα ρωτα τον.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
μην βγαζετε αμεσως συμπερασματα γιατι μπορει να μπλεχτειτε χειροτερα...λεω να του μιλησεις να τους πεις πως νιωθεις με την συμπεριφορα του και τον λογο που τα κανει ολα αυτα...τονισε οτι θα εισαι παντα κοντα του ο,τι και να γινει οποτε μπορει να σου λεει ο,τι θελει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ισως καποια να μπηκε στην μεση και να ειπε κακα πραγματα για σενα,αν και απιθανο..
Τελικα μιλησατε?δεν εκατσα να διαβασω ολα τα σχολια :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis dog

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
τελικα τι εγινε ρε ντεπυ του μιλησες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Λοιπον σόρρυ που δεν πόσταρα πιο πριν!:)

Το σάββατο πήγα σε ένα πάρτυ και ήταν και αυτός εκεί!
Σε κάποια φάση του λέω ρε αγόρι μου έλα να μιλήσουμε λίγο που σε θέλω!
Τελος πάντων φύγαμε από τη μουσική κλπ
και του είπα γιατί άλλαξε η συμπεριφορά του και τέτοια!
μου έλεγε τιποτα δεν έγινε,ιδέα σου είναι και άλλα τέτοια
εε και του λεω καλά τώρα χαζή με περνάς?πες οτι με βαρέθηκες να τελειώνουμε..
εε με τα πολλά μου είπε τι είχε γίνει!
Ένα ηλιθιο που δεν τα πήγαινα καλά μαζί του
του είπε πως τον έβριζα και του δειξέ κάτι συνομιλίες που μιλούσε μαζί μου και έλεγα ένα σωρο βρισίες και ότι άλλο φανταστείς για τον κολλητό μου!
Μετά από το χεσίδι που φαγε γιατί τα πίστεψε και δεν ήρθε να μου μιλήσει
πήραμε τηλ τον άλλο τον μ**** και του τα παμε ένα χεράκι!
Αυτός έλεγε για άλλο κοριτσι μιλούσα εγώ και τέτοιες μπουρδες!
Εεεε και την επόμενη μέρα έφαγε ξύλο από τον κολλητό,κάτι που δεν μου πε πως θα κανει..
εε παρόλα αυτά τα βρήκαμε και οκ είμαστε όπως παλία :D:D:D
Πάντως ακόμα ψάχνω τον λόγο που μπλέχτηκε στα πόδια μου αυτό το χαζό!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εεεε και την επόμενη μέρα έφαγε ξύλο από τον κολλητό,κάτι που δεν μου πε πως θα κανει..
Μου αρέσει όταν λύνονται οι παρεξηγήσεις με δημοκρατικές διαδικασίες πάντως. :P

Τέσπα το θέμα είναι ότι όλα πήγαν Οk τελικά. Και η εμπιστοσύνη γενικότερα είναι σημαντικό θέμα στις σχέσεις μεταξύ των ανθρώπων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
:whistle:προβλημα-προβλημα-προβλημα!!

λοιπον....το δικο μου το προβλημα ειναι παρομοιο με της ντεπης(πως γραφεται αυτο το ονομα?)αλλα οχι το ιδιο..λοιπον αρχιζω...η "αγαπημενη""μου παρεα αποτελειται απο πολλα παιδια με τα οποια τα θεωρω πολυ καλους μου φιλους,,ειμαστε 5 ατομα...2 αγορια και 3 κοριτσια...τα δυο αγορια αυτα ειναι κολλητοι μου και ποοτε δεν εγινε κατι περισσοτερο αν και μερικες φορες ετεινε ...το θεμα μου λοιπον ειναι με τον ενα απο αυτα τα 2.τις τελευταιες μερες εμαθε ο ενας κολλητος μου πως τα εχω με ενα παιδι εκτος σχολειου μας και το ειπε στον αλλο κολλητο μου..απο ποτε η συμπεριφορα του αλλαξε...αποτομα...δεν μου μιλαγε συχνα ,με απεφευγε με το αποκορυφωμα σημερα οπου ηρθε ο αλλος κολλητος μου και μου ειπε πως απ εδω και περα ο χ δεν θα ερχεται στα παιδια οταν θα ειμαι εγω και απλα να μην παρεξηγηθουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εμεινα στηλη αλατος οπως καταλαβαινεται:eek::eek::eek::eek::eek:και ακολουθησε η γνωστη ερωτηση στο παιδι που μου ειπε αυτα τα πραγματα ...και γιατι παρακαλω???η απαντηση ??''δεν ξερω..''
η υπολοιπη παρεα του μιλησε στο διαλλειμα για εμενα και γτ μου κρατα μουτρα και καταφεραν να αποσπασουν καποιες πληροφοριες....αλλα εκεινος δεν ττους εδινε και πολλα περιθωρια και εκοβε την συζητηση μαχαιρι....συνεχιστηκε λοιπον η μερα διχως να ανταλλαξει μαζι τμου ουτε μια κουβεντα !!:/::/:και με εμενα να κανω το καραγκιοζη και το παιζω αδιαφορη....:whistle::whistle::whistle:την ωρα που φευγαμε λοιπον μου ειπε ο αλλος κολλητος μου που ειχαν συζητησει πως δεν μου μιλουμε επειδη δεν τον χαιρετω και δεν του μιλω καποιες φορες,επειδη τον διορθωσα σε κατι αλλο στα μαθηματικα και θεωρησε πως τον προσβαλα και επειδη μιλησα σε μια κοπελα που δεν τα πανε καλα.....:/::/:οπως καταλαβατε καταρρευσα ψυχικα....ενιωσα ενα κενο..πατος..:(η αληθεια ειναι οτι εγω δεν του ειχα κανει τιποτα...και η αποτομη αλλαγη της συμπεριφορας του με πληγωσε παρα πολυ....χωρις ομως να το δειξω...τι να κανω???και γτ να εναι ετσι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Να πας και να του μιλήσεις.Καποιοι ανθρωποι απλα ειναι ευαισθητοι και παρεξηγουν.Καμια φορα κανουμε κι εμεις κατι λαθος και δεν το καταλαβαινουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
:whistle:προβλημα-προβλημα-προβλημα!!

λοιπον....το δικο μου το προβλημα ειναι παρομοιο με της ντεπης(πως γραφεται αυτο το ονομα?)αλλα οχι το ιδιο..λοιπον αρχιζω...η "αγαπημενη""μου παρεα αποτελειται απο πολλα παιδια με τα οποια τα θεωρω πολυ καλους μου φιλους,,ειμαστε 5 ατομα...2 αγορια και 3 κοριτσια...τα δυο αγορια αυτα ειναι κολλητοι μου και ποοτε δεν εγινε κατι περισσοτερο αν και μερικες φορες ετεινε ...το θεμα μου λοιπον ειναι με τον ενα απο αυτα τα 2.τις τελευταιες μερες εμαθε ο ενας κολλητος μου πως τα εχω με ενα παιδι εκτος σχολειου μας και το ειπε στον αλλο κολλητο μου..απο ποτε η συμπεριφορα του αλλαξε...αποτομα...δεν μου μιλαγε συχνα ,με απεφευγε με το αποκορυφωμα σημερα οπου ηρθε ο αλλος κολλητος μου και μου ειπε πως απ εδω και περα ο χ δεν θα ερχεται στα παιδια οταν θα ειμαι εγω και απλα να μην παρεξηγηθουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εμεινα στηλη αλατος οπως καταλαβαινεται:eek::eek::eek::eek::eek:και ακολουθησε η γνωστη ερωτηση στο παιδι που μου ειπε αυτα τα πραγματα ...και γιατι παρακαλω???η απαντηση ??''δεν ξερω..''
η υπολοιπη παρεα του μιλησε στο διαλλειμα για εμενα και γτ μου κρατα μουτρα και καταφεραν να αποσπασουν καποιες πληροφοριες....αλλα εκεινος δεν ττους εδινε και πολλα περιθωρια και εκοβε την συζητηση μαχαιρι....συνεχιστηκε λοιπον η μερα διχως να ανταλλαξει μαζι τμου ουτε μια κουβεντα !!:/::/:και με εμενα να κανω το καραγκιοζη και το παιζω αδιαφορη....:whistle::whistle::whistle:την ωρα που φευγαμε λοιπον μου ειπε ο αλλος κολλητος μου που ειχαν συζητησει πως δεν μου μιλουμε επειδη δεν τον χαιρετω και δεν του μιλω καποιες φορες,επειδη τον διορθωσα σε κατι αλλο στα μαθηματικα και θεωρησε πως τον προσβαλα και επειδη μιλησα σε μια κοπελα που δεν τα πανε καλα.....:/::/:οπως καταλαβατε καταρρευσα ψυχικα....ενιωσα ενα κενο..πατος..:(η αληθεια ειναι οτι εγω δεν του ειχα κανει τιποτα...και η αποτομη αλλαγη της συμπεριφορας του με πληγωσε παρα πολυ....χωρις ομως να το δειξω...τι να κανω???και γτ να εναι ετσι???




Πραγματικά νευριάζω όταν είναι κάτι "ιστορίες-προβλήματα" τα οποία προκείπτουν επειδή ένας-μία τα έφτιαξε με άλλον-άλλη. Και εγώ έχω κολλητή και μου αρέσει(:inlove: ) και όταν έχει πρόβλημα με γκόμενο κτλ ΠΑΝΤΑ είμαι εκεί για να τη βοηθήσω.. Εγώ την ακούω κάθε μέρα να λέει "και μου είπε αυτός το ένα αυτός το άλλο" αλλά ποτέ δε γύρισα να της πω "χ**στηκα"...Για αυτό είναι και οι φίλοι για να σε βοηθούν και να νιώθεις ότι έχεις κάποιον για να πεις τον "πόνο" σου(και όχι μόλις μάθει κάτι καλό για σένα, πχ να τα φτιάξεις με κάποιον, να κατεβάσει μούτρα, εεε ΟΧΙ!!!)!! Τώρα σε σχέση με το πρόβλημά σου τι να σου πω! Ή τα κάνει όλα αυτά για να τον προσέξεις ή έχει κάλο στον εγκέφαλο:P:P Παρεμπιπτόντως πόσο χρονών είναι ο κολλητός σου;;(αυτός που ως δια μαγείας σε γράφει πια!)





Ειδάλλως ακολούθα τη συμβουλή που έδωσαν στο προηγούμενο κορίτσι---------> ΜΊΛΑ ΤΟΥ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Σορυ αλλα δεν μπαινω στη διαδικασια να διαβασω τι λεει:redface:

Θα μου βγουν τα ματια:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Σιγουρα πρεπει να του μιλησεις.Ως δια μαγειας δεν θα λυθουν τα προβληματα σου και αν βαλεις καποιον αλλο του μιλησει και να του πει αυτο κι αυτο δεν θα δεις και πολυ προκοπη.Το θεμα ειναι να του πεις εσυ αυτα που θες εσυ και να σου κι εκεινος αυτα που θελει.Αμα βαλετε ταχυδρομο να ματαφερει τα λογια του καθενος,σωθηκατε.Οι μισες πληροφοριες θα χαθουν καπου στη μεση του δρομου.


Οποτε,μπορεις εσυ να πας να τον πιασεις σε καποια στιγμη μονο του και να αρχισεις να του μιλας σοβαρα και αν παει να σε αποφυγει πατα ποδι,με την εννοια μην το αφησεις ετσι.Τουλαχιστον,ακομα κι αν θελει να συνεχισει να σε αποφευγει να ξερεις και τον λογο.Κι οχι τον λογο που σου ειπε ο αλλος κολλητος σου(που δνε ξερουμε αν οντως ειναι ακριβως ετσι τα πραγματα),αλλα να τα ακουσεις απο τον ιδιο.


Επισης,αμα οντως θυμωσε με τετοια μικροπραγματα καλο θα 'ταν να του το διευκρινησεις.Πού να προκυψει και καποιο σοβαρο θεμα στην παρεα(φτου φτου φτου,δηλαδη) τοτε τι θα εκανε;Ειδικα,αν παρεξηγηθηκε τοσο που μιλησες με ατομο το οποιο αυτος δεν συμπαθει καθολου.ι εγω διαφορα ατομα που απεχθνομαι/αντιπαθω/δεν παω,αλλα αυτο δεν σημαινει πως θα απαγιρευσω στις φιλες μου να μιλανε μαζι τους.


Καλη σου τυχη και μην στενοχωριεσαι!:)Θα μου πεις,ευκολο να το λες,δυσκολο να το κανεις,αλλα ισως στο τελος να αγχωνεσαι αδικα.Η αληθεια ειναι πως τεινω να πιστευω πως ο κολλητος σου τα κανει ολα αυτα απο ζηλεια και ειναι λογικο.Του αρεσεις και ξαφνικα βλεπεις πως καποιο αλλο αγορι ''σε πηρε μακρυα απο εκεινον''(μεταφορικα,εννοωντας πως δεν θα καθεσαι με τον κολλητο σου τοσο οσο καθοσουν ,τωρα που εχεις αγορι, και καμια φορα θα μιλησεις για εκεινο)πραγμα που τον εκανε να νευριασει και να εχει,ετσι αυτην την συμπεριφορα απέναντί σου.Σιγουρα δεν ειναι και η καλυτερη δυνατη αντιδραση,αλλα ο καθε ανθρωπος αντιδραει διαφορετικα στα ιδια πραγματα,δυτυχως ή ευτυχως.:)


Επισης,αδαμαντια αμα θελεις μεγαλωσε λιγακι τα γραμματα στο ποστ σου γιατι ,ειδικα εκεινοι που εχουν προβλημα με τα ματακια τους θα δυσκολευτουν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Σορυ αλλα δεν μπαινω στη διαδικασια να διαβασω τι λεει:redface:

Θα μου βγουν τα ματια:confused:

Χαχα!!Όρίστε για να μην ξεστραβωθείς!!!(είμαι λίιιιγο υπερβολικός αλλά εμένα μου βγήκαν τα μάτια:redface: σόρρυυυ)



προβλημα-προβλημα-προβλημα!!

λοιπον....το δικο μου το προβλημα ειναι παρομοιο με της ντεπης(πως γραφεται αυτο το ονομα?)αλλα οχι το ιδιο..λοιπον αρχιζω...η "αγαπημενη""μου παρεα αποτελειται απο πολλα παιδια με τα οποια τα θεωρω πολυ καλους μου φιλους,,ειμαστε 5 ατομα...2 αγορια και 3 κοριτσια...τα δυο αγορια αυτα ειναι κολλητοι μου και ποοτε δεν εγινε κατι περισσοτερο αν και μερικες φορες ετεινε ...το θεμα μου λοιπον ειναι με τον ενα απο αυτα τα 2.τις τελευταιες μερες εμαθε ο ενας κολλητος μου πως τα εχω με ενα παιδι εκτος σχολειου μας και το ειπε στον αλλο κολλητο μου..απο ποτε η συμπεριφορα του αλλαξε...αποτομα...δεν μου μιλαγε συχνα ,με απεφευγε με το αποκορυφωμα σημερα οπου ηρθε ο αλλος κολλητος μου και μου ειπε πως απ εδω και περα ο χ δεν θα ερχεται στα παιδια οταν θα ειμαι εγω και απλα να μην παρεξηγηθουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εμεινα στηλη αλατος οπως καταλαβαινεταικαι ακολουθησε η γνωστη ερωτηση στο παιδι που μου ειπε αυτα τα πραγματα ...και γιατι παρακαλω???η απαντηση ??''δεν ξερω..''
η υπολοιπη παρεα του μιλησε στο διαλλειμα για εμενα και γτ μου κρατα μουτρα και καταφεραν να αποσπασουν καποιες πληροφοριες....αλλα εκεινος δεν ττους εδινε και πολλα περιθωρια και εκοβε την συζητηση μαχαιρι....συνεχιστηκε λοιπον η μερα διχως να ανταλλαξει μαζι τμου ουτε μια κουβεντα !!και με εμενα να κανω το καραγκιοζη και το παιζω αδιαφορη....την ωρα που φευγαμε λοιπον μου ειπε ο αλλος κολλητος μου που ειχαν συζητησει πως δεν μου μιλουμε επειδη δεν τον χαιρετω και δεν του μιλω καποιες φορες,επειδη τον διορθωσα σε κατι αλλο στα μαθηματικα και θεωρησε πως τον προσβαλα και επειδη μιλησα σε μια κοπελα που δεν τα πανε καλα.....οπως καταλαβατε καταρρευσα ψυχικα....ενιωσα ενα κενο..πατος..η αληθεια ειναι οτι εγω δεν του ειχα κανει τιποτα...και η αποτομη αλλαγη της συμπεριφορας του με πληγωσε παρα πολυ....χωρις ομως να το δειξω...τι να κανω???και γτ να εναι ετσι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Χαχα!!Όρίστε για να μην ξεστραβωθείς!!!(είμαι λίιιιγο υπερβολικός αλλά εμένα μου βγήκαν τα μάτια:redface: σόρρυυυ)



προβλημα-προβλημα-προβλημα!!

λοιπον....το δικο μου το προβλημα ειναι παρομοιο με της ντεπης(πως γραφεται αυτο το ονομα?)αλλα οχι το ιδιο..λοιπον αρχιζω...η "αγαπημενη""μου παρεα αποτελειται απο πολλα παιδια με τα οποια τα θεωρω πολυ καλους μου φιλους,,ειμαστε 5 ατομα...2 αγορια και 3 κοριτσια...τα δυο αγορια αυτα ειναι κολλητοι μου και ποοτε δεν εγινε κατι περισσοτερο αν και μερικες φορες ετεινε ...το θεμα μου λοιπον ειναι με τον ενα απο αυτα τα 2.τις τελευταιες μερες εμαθε ο ενας κολλητος μου πως τα εχω με ενα παιδι εκτος σχολειου μας και το ειπε στον αλλο κολλητο μου..απο ποτε η συμπεριφορα του αλλαξε...αποτομα...δεν μου μιλαγε συχνα ,με απεφευγε με το αποκορυφωμα σημερα οπου ηρθε ο αλλος κολλητος μου και μου ειπε πως απ εδω και περα ο χ δεν θα ερχεται στα παιδια οταν θα ειμαι εγω και απλα να μην παρεξηγηθουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εμεινα στηλη αλατος οπως καταλαβαινεταικαι ακολουθησε η γνωστη ερωτηση στο παιδι που μου ειπε αυτα τα πραγματα ...και γιατι παρακαλω???η απαντηση ??''δεν ξερω..''
η υπολοιπη παρεα του μιλησε στο διαλλειμα για εμενα και γτ μου κρατα μουτρα και καταφεραν να αποσπασουν καποιες πληροφοριες....αλλα εκεινος δεν ττους εδινε και πολλα περιθωρια και εκοβε την συζητηση μαχαιρι....συνεχιστηκε λοιπον η μερα διχως να ανταλλαξει μαζι τμου ουτε μια κουβεντα !!και με εμενα να κανω το καραγκιοζη και το παιζω αδιαφορη....την ωρα που φευγαμε λοιπον μου ειπε ο αλλος κολλητος μου που ειχαν συζητησει πως δεν μου μιλουμε επειδη δεν τον χαιρετω και δεν του μιλω καποιες φορες,επειδη τον διορθωσα σε κατι αλλο στα μαθηματικα και θεωρησε πως τον προσβαλα και επειδη μιλησα σε μια κοπελα που δεν τα πανε καλα.....οπως καταλαβατε καταρρευσα ψυχικα....ενιωσα ενα κενο..πατος..η αληθεια ειναι οτι εγω δεν του ειχα κανει τιποτα...και η αποτομη αλλαγη της συμπεριφορας του με πληγωσε παρα πολυ....χωρις ομως να το δειξω...τι να κανω???και γτ να εναι ετσι???


τασο θενξ ρε συ:clapup:

Λοιπον αδαμαντια,αν πηγαινες να του ελεγες τι σε πληγωσε θα εχανες λιγοτερο χρονο απο το να το γραψεις εδω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
πφφφφ...θα παω και ο θεος βοηθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
πφφφφ...θα παω και ο θεος βοηθος...

Τώρα εάν δεν είναι αυτός καλά δε φταις εσύ! Δε θα κάτσεις να χαλιέσαι για τον καθένα τώρα!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
στεναχωριεμαι βρε τασο γιατι εμενα ηταν ο καλυτερος μου φιλος απ ολη την παρεα...και αυτο το ''χαστουκι που εφαγα "" σημερα μου εκατσε βαρυ..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
πόσο μου έχουν λείψει αυτές οι καταστάσεις της εφηβείας...:redface:
ζηλεύω...θέλω να ξαναγίνω έφηβος τώρα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top