Ο κολλητός μου είναι ''ψυχρός'' μαζί μου τον τελευταιο καιρό

Trifonas93

Νεοφερμένος

Ο Trifonas93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
και εγω νομιζω οτι σε ψιλογουσταρει...καταρχας,το σιγουρο ειναι οτι πρεπει να του μιλησεις...αυτο ειναι σιγουρο!Δεν νομιζω να σε βαρεθηκε...αλλιως θα εχει δημιουργιθει καποια παρεξηγηση...πρεπει να τον κανεις να σου εξιγισει τον λογο οπωσ και να εχει γιατι ολοι δικαιουμαστε εξηγησεις...αυτα! :) Ελα να μας πεισ τι εγινε...καιμην το αφησεισ το θεμα γιατι οσο το αφηνεις χειροτερευει,να το θυμασε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
τελικα πηγα και του μιλησα και λυθηκε η παρεξηγηση...πιστευε πως τον ειχα βαρεθει απο φιλο μου και δεν μιλιοταν...για να ειμαι ειλικρινης και εγω αυτο πιστευα ...αλλα τελικα ολα ωραια και ολα καλα.ευχαριστω παιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top