Ο κολλητός μου είναι ''ψυχρός'' μαζί μου τον τελευταιο καιρό

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Γεία σας παιδία!
Λοιπόν ας πω και γω το κάπως πρόβλημά μου.
Βασικά έχω/είχα(δεν ξέρω τι να βάλω) 2 κολλητούς!
Ο ένας από αυτούς(με τον οποίο υπάρχει και το "πρόβλημα") τον τελευταίο καιρό είναι κάπως ψυχρός,τι κάπως πολύ ψυχρός!
Στο μσν ούτε που μου μιλά και όταν του μιλήσω εγώ απαντάει ψυχρά!
Από κοντά οταν βρεθούμε μου λεει μόνο ένα γειά σου και σπάνια ένα φιλί στο μάγουλο και μετά ή μιλά με τις άλλες φίλες μου ή απλά φεύγει!
Αυτό γίνεται εδώ και 2-3 μήνες:(:(
Με το παιδί αυτό είμασταν κολλητάρια,βγαίναμε με την παρέα κάθε μέρα,μιλούσαμε για ότι φανταστείς,μου τα λεγέ και του τα λεγά όλα και ούτε κατάλαβα πως έγινε και απομακρυνθήκαμε:(:(
Αυτό άρχισε μόλις έφυγα για κατασκήνωση ή λίγες μέρες πριν την κατασκήνωση!
Δεν ξέρω τι γίνεται και πραγματικά στεναχωρίεμαι:(
Τι να κάνω?Να του μιλήσω?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis dog

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
εγω πιστευω πως ναι πρεπει να του μιλησεις...μαλλον καμια παρεξηγηση θα ειναι αρα μιλα του να την λυσετε...ποσα χρονια ειστε κολλητοι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Eννοείτε να του μιλήσεις. Είναι κάτι που αφορά και τους δύο. Άσε τις υποθέσεις του στυλ ''λες να τον πείραξε αυτό,εκείνο, το άλλο'', μίλα του καθαρά. Πες του ότι διακρίνεις μια ψυχρότητα και θέλεις να μάθεις τι είναι αυτό που τον πείραξε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Γεία σας παιδία!
Λοιπόν ας πω και γω το κάπως πρόβλημά μου.
Βασικά έχω/είχα(δεν ξέρω τι να βάλω) 2 κολλητούς!
Ο ένας από αυτούς(με τον οποίο υπάρχει και το "πρόβλημα") τον τελευταίο καιρό είναι κάπως ψυχρός,τι κάπως πολύ ψυχρός!
Στο μσν ούτε που μου μιλά και όταν του μιλήσω εγώ απαντάει ψυχρά!
Από κοντά οταν βρεθούμε μου λεει μόνο ένα γειά σου και σπάνια ένα φιλί στο μάγουλο και μετά ή μιλά με τις άλλες φίλες μου ή απλά φεύγει!
Αυτό γίνεται εδώ και 2-3 μήνες:(:(
Με το παιδί αυτό είμασταν κολλητάρια,βγαίναμε με την παρέα κάθε μέρα,μιλούσαμε για ότι φανταστείς,μου τα λεγέ και του τα λεγά όλα και ούτε κατάλαβα πως έγινε και απομακρυνθήκαμε:(:(
Αυτό άρχισε μόλις έφυγα για κατασκήνωση ή λίγες μέρες πριν την κατασκήνωση!
Δεν ξέρω τι γίνεται και πραγματικά στεναχωρίεμαι:(
Τι να κάνω?Να του μιλήσω?:hmm:
:hmm:μ αρέσει που ρωτάς κιόλας ...ρώτα τον...δεν γίνεται έτσι ξαφνικα να μην σ μιλάει :hmm:


α και μετα πες μας τι έγινε :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
χμμμ 4-5 πάνω κάτω! Γίναμε κολλητοί όταν ήμουν πρώτη γυμνασίου και αυτός β':/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis dog

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
ε αντε λοιπον ολοι στο λεμε πηγαινε και ρωτα τον...
τοσα χρονια κολλητοι εισται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
εγω πιστευω πως ναι πρεπει να του μιλησεις...μαλλον καμια παρεξηγηση θα ειναι αρα μιλα του να την λυσετε...ποσα χρονια ειστε κολλητοι??

Eννοείτε να του μιλήσεις. Είναι κάτι που αφορά και τους δύο. Άσε τις υποθέσεις του στυλ ''λες να τον πείραξε αυτό,εκείνο, το άλλο'', μίλα του καθαρά. Πες του ότι διακρίνεις μια ψυχρότητα και θέλεις να μάθεις τι είναι αυτό που τον πείραξε.

:hmm:μ αρέσει που ρωτάς κιόλας ...ρώτα τον...δεν γίνεται έτσι ξαφνικα να μην σ μιλάει :hmm:


α και μετα πες μας τι έγινε :redface::P

Απ'ότι βλέπω υπάρχει ομωφωνία!
Δεν βλέπω όμως κάποιο προφανή λόγο για να μην μου μιλά:hmm:
Αλλά θα του μιλήσω αύριο από κοντά και
θα σας πώ τι έγινε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ευχαριστώ πάντως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Μπορεί να τον απήγαγαν εξωγήινοι και να τον αντικατέστησαν με ένα cyborg.

Στα σοβαρά τώρα,είμαι σχεδόν σίγουρος ότι άρχισε να αισθάνεται κάτι περισσότερο για εσένα και δεν ξέρει πως να το χειριστεί επειδή είστε φίλοι οπότε αντιδρά έτσι.

...αλλά μπορεί να είναι και cyborg.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
ο απο πανω παιζει να εχει και ενα δικιο!
αυτος μπορει να ειναι κρυφοκαψουρης και να αντιδρα ετσι.... (τι ανωμαλιες θεε μου)
εαν οχι τοτε εχει καποιο προβλημα ο τυπος
εαν δεν ειναι ουτε αυτο τοτε σε βαρεθηκε απο φιλη και προσπαθει να ξεκοψει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
μια άλλη εκδοχή είναι να του είπαν πράγματα για σένα όταν έλειπες που φυσικά δεν ισχύουν και έχει φτιάξει μια λάθος εικόνα για σένα...πρέπει λοιπόν να λύσετε την παρεξήγηση αυτή αν όντως ισχύει αυτό.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Συμφωνώ με όλους τους προηγούμενους!! Όταν δε γνωρίζουμε γιατί δε μας μιλούν οι φίλοι μας ζητούμε εξηγήσεις γιατί μας τρώει η περιέργεια και το άγχος!! Δε μου λες, παίζει να του έχει πει τίποτα καμιά για εσένα?? Ή το παω πολύ στο μεξικανικο σενάριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Στα σοβαρά τώρα,είμαι σχεδόν σίγουρος ότι άρχισε να αισθάνεται κάτι περισσότερο για εσένα και δεν ξέρει πως να το χειριστεί επειδή είστε φίλοι οπότε αντιδρά έτσι.

Αυτό ακριβώς σκέφτηκα όταν διάβασα το αρχικό ποστ σου lovesome.

Βέβαια στην περίπτωση που ισχύει αυτό,όταν του μιλήσει,τι ακριβώς περιμένουμε να της απαντήσει? Εγώ λεω ότι θα κωλώσει...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Μπορεί να τον απήγαγαν εξωγήινοι και να τον αντικατέστησαν με ένα cyborg.

Στα σοβαρά τώρα,είμαι σχεδόν σίγουρος ότι άρχισε να αισθάνεται κάτι περισσότερο για εσένα και δεν ξέρει πως να το χειριστεί επειδή είστε φίλοι οπότε αντιδρά έτσι.

...αλλά μπορεί να είναι και cyborg.
χμμμ..αυτό πραγματικά δεν μου πέρασε από το νου:hmm:
πες είναι έτσι όμως..και παώ να του μιλήσω...
σκατά θα τα κάνω...αφού ξέρει πως τα χω με άλλον:/:

αλλά δεν νομίζω να παίζει αυτό...

ο απο πανω παιζει να εχει και ενα δικιο!
αυτος μπορει να ειναι κρυφοκαψουρης και να αντιδρα ετσι.... (τι ανωμαλιες θεε μου)
εαν οχι τοτε εχει καποιο προβλημα ο τυπος
εαν δεν ειναι ουτε αυτο τοτε σε βαρεθηκε απο φιλη και προσπαθει να ξεκοψει :P
μόνο 2 εκδοχές υπάρχουν?:worry:

μια άλλη εκδοχή είναι να του είπαν πράγματα για σένα όταν έλειπες που φυσικά δεν ισχύουν και έχει φτιάξει μια λάθος εικόνα για σένα...πρέπει λοιπόν να λύσετε την παρεξήγηση αυτή αν όντως ισχύει αυτό.....

Συμφωνώ με όλους τους προηγούμενους!! Όταν δε γνωρίζουμε γιατί δε μας μιλούν οι φίλοι μας ζητούμε εξηγήσεις γιατί μας τρώει η περιέργεια και το άγχος!! Δε μου λες, παίζει να του έχει πει τίποτα καμιά για εσένα?? Ή το παω πολύ στο μεξικανικο σενάριο?

εγώ αυτό σκέφτομαι...:hmm:
αλλά τι να σου πω τώρα...
δεν μου έρχεται τίποτα στο μυαλό:confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
χμμμ..αυτό πραγματικά δεν μου πέρασε από το νου:hmm:
πες είναι έτσι όμως..και παώ να του μιλήσω...
σκατά θα τα κάνω...αφού ξέρει πως τα χω με άλλον:/:

αλλά δεν νομίζω να παίζει αυτό...

Τώρα είναι που είμαι πεπεισμένος.Είναι δύσκολο να συνειδητοποιήσεις ότι είσαι in love with a close friend και να το χειριστείς.Ειδικά τώρα αν υπάρχει και άλλο πρόσωπο στη μέση,είναι κλωτσιά in the nuts.Γι'αυτό φέρεται έτσι,δεν ξέρει τι να κάνει το παιδί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Τώρα είναι που είμαι πεπεισμένος.Είναι δύσκολο να συνειδητοποιήσεις ότι είσαι in love with a close friend και να το χειριστείς.Ειδικά τώρα αν υπάρχει και άλλο πρόσωπο στη μέση,είναι κλωτσιά in the nuts.Γι'αυτό φέρεται έτσι,δεν ξέρει τι να κάνει το παιδί.

μαα αυτό δεν παίζει"/
δεν ξέρω..ίσως ο τρόπος που με κοιτά να με κάνει να το πιστεύω αυτό!
ένα γεια και μετά αδιαφορία πλήρης..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
μπορεί να του έκανες/είπες κάτι που τον στεναχώρησε/θύμωσε χωρίς εσύ να το είχες σκοπό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
και να το κάνει τόσο θέμα?
"/
δεν είναι έτσι:/:
όμως θα το σκεφτώω και αυτό:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
μαα αυτό δεν παίζει"/
δεν ξέρω..ίσως ο τρόπος που με κοιτά να με κάνει να το πιστεύω αυτό!
ένα γεια και μετά αδιαφορία πλήρης..:confused:

Όταν ποθείς κάτι πολύ και είναι απαγορευμένο,προσπαθείς να είσαι όσο πιο απόμακρος γίνεται και να φαίνεσαι αδιάφορος,γιατί φοβάσαι πως αν ανοιχτείς έστω και στο ελάχιστο θα φανεί πως στην πραγματικότητα δεν υπάρχει κάτι που να θες περισσότερο απ'αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Όταν ποθείς κάτι πολύ και είναι απαγορευμένο,προσπαθείς να είσαι όσο πιο απόμακρος γίνεται και να φαίνεσαι αδιάφορος,γιατί φοβάσαι πως αν ανοιχτείς έστω και στο ελάχιστο θα φανεί πως στην πραγματικότητα δεν υπάρχει κάτι που να θες περισσότερο απ'αυτό...

τώρα τι να πω...
ακόμα πιστευω πως δεν είναι αυτό...
είναι υπερβολικά απόμακρος για να είναι αυτό:worry::worry:
πφφ..:/::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top