Οικονομολόγος - Χρηματιστής

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
θες λογιστικη ή χρηματοοικονομικη => λοχρη
θες οτιδηποτε αλλο ή θες τα προηγουμενα αλλα δεν περασες λοχρη=> οδε
δεν περασες οδε=> οικονομικο
Φιλε Βασιλη δεν καταλαβαινω με ποια λογικη κανεις αυτη την ιεραρχιση...Εγω ας πουμε εβγαλα στο 5ο 18256 και εβαλα οικονομικων επιστημων πρωτη επιλογη ασχετα αν εχει περισσοτερα μαθηματικα και ειναι πιο γενικο σαν τμημα.
Γιατι τετοια θεοποιηση του Λοχρη και του Οδε,δεν τα υποτιμω σαν τμηματα,αλλα γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Έχεις σοβαρή έλλειψη κατανόησης του κλάδου και του αντικειμένου σπουδών σου. Αυτό θα το θυμηθείς σε λίγα χρόνια από σήμερα. Ελπίζω να μην είναι αργά τότε για σένα, όπως ήταν η πρώτη σου επιλογή με την εισαγωγή σου στην Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων και το χάσιμο μιας ολόκληρης χρονιάς. Στην αυτή όμως περίπτωση, η διαπίστωση της λανθασμένης αντίληψης θα σου έχει στοιχίσει ολόκληρα 4 χρόνια.

Φιλικά...

Γιατι τετοια θεοποιηση του Λοχρη και του Οδε,δεν τα υποτιμω σαν τμηματα,αλλα γιατι?
Γιατί προφανώς δεν είχε κανέναν να του εξηγήσει πριν σπουδάσει ότι τα γενικά διδάσκονται στο προπτυχιακό και όχι σε Μάστερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vasilis12345

Δραστήριο μέλος

Ο vasilis12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 415 μηνύματα.
οχι αγαπητε
καταρχας, σου απογορευω να αναφερεσαι σε εμενα, στρατο πηγα μια βολτα, αυτο δεν σε αφορα, δεν εχασα καμια χρονια, τελεια και καμια επαναφορα σε αυτο το θεμα που δεν σε αφορα
ειναι αδιακριτο και δεν εχει καμια σχεση με την συζητηση

μια αποψη μου μια χαρα ειναι και επαληθευεται συχνα σε προκυρηξεις που βγαινουν απο τραπεζες και ελεγκτικες (βρες μονος σου, δεν σκοπευω να σου κανω δωρεαν επαγγελματικο προσανατολισμο)


Ωστοσο υπαρχει μια πιθανοτητα οπως εσυ υποννοεις να ειμαι εγω στον κοσμο μου επαγγελματικα, ισως να εχεις δικιο, αλλα παρ ολα αυτα οταν μπω στην συγκεκριμενη αγορα εργασιας θα προσαρμοστω
Αυτο που με φοβιζει ειναι η δικη σου σοβαρη ελλειψη της θεσης σου, μιλας απολυτα, αφοριστικα και εχεις μια ψευδαισθηση οτι η γνωμη σου εναρμονιζεται με την πραγματικοτητα και οτι εισαι εσυ σε θεση να μου πεις, αν αυτα που λεω ανταποκρινονται στη πραγματικοτητα

Αλλα φυσικα, αμα δεν μπορεις να καταρριψεις τα γεγονοτα λες αοριστα πραγματα
"δεν ειναι ετσι" "λες βλακειες" "δεν εχεις επαφη με τον επαγγελματικο κοσμο"

Σε προκαλω να παρεις κατι απο αυτα που ειπα και να μας πεισεις που υπερβαλλει ή οχι

Αλλα το να κανεις προσωπικη επιθεση σε εμενα σε κανει απλα χυδαιο
Αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.

vasilis12345

Δραστήριο μέλος

Ο vasilis12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Μην υπεκφευγεις, πες μου που παραπληροφορησα το κοινο της συζητησης για πες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Μην υπεκφευγεις, πες μου που παραπληροφορησα το κοινο της συζητησης για πες

Μην συγχύζεσαι, στην συζήτηση συμμετέχει και ο άλλος φίλος, που δεν του έχεις απαντήσει. Είναι και νέος στον χώρο, πληροφόρησε τον να διαπιστώσουμε και εμείς την λογική σου, γιατί μέχρι στιγμής, έχω την εντύπωση ότι είσαι ένας μέσος φοιτητής Λογιστικής που η μοναδική πηγή άντλησης γνώσεων είναι:

  • To ischool
  • Επαγγελματικά φόρουμ ενδιαφέροντος
  • Φόρουμ αποφοίτων σχολών διοίκησης
  • Και γενικά έναν σορό "ΦΟΡΟΥΜΣ"

Δεν λέω καλό το ιντερνετ και όλη η πληροφορία που υπάρχει αποθηκευμένη σε αυτο, όμως η αγορά έχει άλλη άποψη... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis12345

Δραστήριο μέλος

Ο vasilis12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 415 μηνύματα.

  • To ischool
  • Επαγγελματικά φόρουμ ενδιαφέροντος
  • Φόρουμ αποφοίτων σχολών διοίκησης
  • Και γενικά έναν σορό "ΦΟΡΟΥΜΣ"

επισης να προσθεσεις την εργασια μου
να προσθεσεις γνωστους τραπεζικους, εκκαθαριστες και ορκωτους ελεγκτες (καλα, συμπαθα ειμαι κοινωνικος)
να προσθσεις τις προκυρηξεις που λεγαμε
δες λιγο τι βγαζουν οι τραπεζες, δες λιγο τι βγαζουν οι ελεγκτικες, μην τα λεω ολα

ενα σχολιο
-δεν πληροφορουμαι και τοσο απο το ischool, γενικα δεν πληροφορουμαι και τοσο απο φορουμς, πιο πολυ αποψεις διαβαζω
τα αρθα προτιμω σε εφημεριδες και σε εντυπα πανεπιστημιων ειτε αμερικανικα ειτε βρετανικα
το οποια ενω δεν ειναι ικανα να πληροφορησουν επαρκως, σου δινουν μια καλη μυρωδια

παλι ομως, δεν λες ΤΙ ειπα συγκεκριμενα που ηταν λαθος
περιμενω

δεν γινεται να με περιγραφεις σαν ανεδαφικο και να μην μπορεις να σχολιασεις μια "ατασταλια"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Μην υπεκφευγεις, πες μου που παραπληροφορησα το κοινο της συζητησης για πες

Μην συγχύζεσαι, στην συζήτηση συμμετέχει και ο άλλος φίλος, που δεν του έχεις απαντήσει. Είναι και νέος στον χώρο, πληροφόρησε τον να διαπιστώσουμε και εμείς την λογική σου, γιατί μέχρι στιγμής, έχω την εντύπωση ότι είσαι ένας μέσος φοιτητής Λογιστικής που η μοναδική πηγή άντλησης γνώσεων είναι:

  • To ischool(και συγκεκριμένα τα μηνύματά μου)
  • Επαγγελματικά φόρουμ ενδιαφέροντος
  • Φόρουμ αποφοίτων σχολών διοίκησης
  • Και γενικά έναν σορό "ΦΟΡΟΥΜΣ"

Δεν λέω καλό το ιντερνετ και όλη η πληροφορία που υπάρχει αποθηκευμένη σε αυτο, όμως η αγορά έχει άλλη άποψη... ;)


δεν σκοπευω να σου κανω δωρεαν επαγγελματικο προσανατολισμο)
Εδώ βρίσκεται η διαφορά μας, εδώ μέσα δεν έχω διαβάσει τίποτα το χρήσιμο ή πληροφοριακού ενδιαφέροντος, που να έχει γραφτεί από το πληκτρολόγιό σου. Απεναντίας όποιος δεν έχει παρωπίδες, μπορεί να αναζητήσει πληθώρα μηνυμάτων μου με πληροφοριακό καθαρά χαρακτήρα (Νόμους-Νομοσχέδια-Προκηρύξεις) που πολλές φορές ακόμα και για μένα τον ίδιο, αποτελούν δομημένη μορφή αποθηκευμένης πληροφορίας προς ανάγνωση. Για μένα αυτό το φόρουμ όπως και το αντίστοιχο επαγγελματικό των λογιστών, είναι ένα είδος "Cloud Storage" και τίποτε άλλο.

Βλέπεις φίλε μου δεν διστάζω να ενημερώσω αλλά και να ενημερωθώ πάνω στον κλάδο σπουδών και εργασίας μου, χωρίς να φοβάμαι τον υποτιθέμενο ανταγωνισμό(των όσων διαβαζουν τις πληροφορίες) - (γιατί αυτό εκλαμβάνω από τα λόγια σου περί "δωρεάν Επαγγ. προσανατολισμού)., γιατί εγώ προσωπικά έχω βρεί εδώ και καιρό τον δρόμο μου στον χώρο και τον χρόνο και δέν έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου, ότι αύριο μεθαύριο που θα βγείς στην αγορά εργασίας ότι "όσοι λιγότεροι ξέρουν, τόσο το καλύτερο".

Γιατί αυτήν την εικόνα δίνεις εδώ μέσα, καθώς συνήθως το ύφος γραφής σου είναι "ερωτηματικό" και σχεδόν ποτέ "καταφατικό"(εκτός των περιπτώσεων της θεωρητικής υποστήριξης της σχολής σου). ;)

Y.Γ. Το συγκεκριμένο μήνυμα σε πόσα άλλα φόρουμς το έχεις γράψει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vasilis12345

Δραστήριο μέλος

Ο vasilis12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 415 μηνύματα.
ε πες ντε ενα χωριο που δεν σου αρεσε
το υφος μου ειναι ερωτηματικο επειδη ειμαι στοχαστικος τυπος και δινω περιθωρια να κανω λαθος (κατι που δεν κανεις εσυ)

τωρα πως εσυ κρινεις αλλη μια φορα τι ειναι χρησιμο και τι οχι, το αφηνω στην ταπεινη σου κριση

εγω σου λεω διαβασε τις δημοσιευσεις των εταιριων

εσυ στειλε οσα νομοσχεδια θες

τα νομοσχεδια ειναι για τα δικαστηρια και το δημοσιο, οι εταιριες για την αγορα
εσυ συμμετεχεις στον μεσο τυπολατρη ελληνα που κολλαει σε τυπους και διαταξεις του δημοσιου
εγω θα μεινω στην αγορα, νιωθω πιο ανετα εκει

δεν επανερχομαι, διαγραφομαι απο θεμα γιατι σπαμμαρεις χωρις λογο, αν βρεις τελικα κατι συγκεκριμενο που να διαφωνεις με επιχειρηματα, στειλε προσωπικο μηνυμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.
ε πες ντε ενα χωριο που δεν σου αρεσε

Γιατί το ζορίζεις τόσο? Στο έχω ξαναπεί δεν είναι "ένα χωρίο" αλλά ολόκληρο το "χωριό" βρίσκεται σε σύγχυση. ;)
Να δω πότε θα απαντήσεις στον φίλο και αυριανό σου συνάδελφο(Lucas)...


εγω θα μεινω στην αγορα, νιωθω πιο ανετα εκει

Ε τώρα μην με προκαλείς να πω πράματα που και ισχύουν και φαίνονται. Η επαφή σου με την αγορά είναι από μηδενική εώς ανύπαρκτη. Τώρα οι πωλήσεις εντύπων στον δρόμο με την λογιστική αγορά, θέλω να πιστεύω πώς έχει αρκετή διαφορά. Δέν νομίζεις? ;)

Ωστοσο υπαρχει μια πιθανοτητα οπως εσυ υποννοεις να ειμαι εγω στον κοσμο μου επαγγελματικα, ισως να εχεις δικιο, αλλα παρ ολα αυτα οταν μπω στην συγκεκριμενη αγορα εργασιας θα προσαρμοστω

επισης να προσθεσεις την εργασια μου

Σίγουρα περί σύγχυσης πρόκειται... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Εγω ας πουμε εβγαλα στο 5ο 18256 και εβαλα οικονομικων επιστημων πρωτη επιλογη ασχετα αν εχει περισσοτερα μαθηματικα και ειναι πιο γενικο σαν τμημα.

Προφανώς αυτή η επιλογή σου φίλε Lucas και ίσως μελλοντικέ συνάδελφε, θα σε βάλει σε ένα τμήμα , με 1.500 εως 3.000 μόρια λιγότερα από τον βαθμό σου.Αυτό σημαίνει πώς σίγουρα έχεις κάνει μια πρώτη αναζήτηση και ανάλυση, με αποτέλεσμα να δηλώνεις αυτά τα τμήματα. Χαίρομαι για τέτοιου είδους άτομα, που επιλέγουν κάτι για κάποιον λόγο και όχι χωρίς λόγο.

Θα ήθελα να μοιραστείς εδώ μέσα το σκεπτικό σου, αλλά και τις προοπτικές που δίνεις στο μέλλον σου, με αυτήν σου την επιλογή. Ελπίζω αυτήν την πλεονεξία των 1.500 ή 3.000 μορίων που διαθέτεις, να την μετατρέψεις σε μόρια γνώσης και σωστού επαγγελματικού προσανατολισμού και να μην "χαθείς" μέσα στην 4ετή πορεία σου μέσα στο Πανεπιστήμιο.

Για όποια απορία θελήσεις και μπορώ να βοηθήσω, μπορείς να με ενοχλήσεις με προσωπικό μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rhodes13

Νεοφερμένος

Ο rhodes13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
γεια σας ειμαι μαθητης γ λυκειου και σκοπευω να σπουδασω οικονομικα. Ποια σχολη και γιατι μου προτεινεται αναμεσα στο λοχρη ασσοε λοχρη παμακ και οικονομικων επιστημων ασσοε. Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Θα ήθελα να μοιραστείς εδώ μέσα το σκεπτικό σου, αλλά και τις προοπτικές που δίνεις στο μέλλον σου, με αυτήν σου την επιλογή. Ελπίζω αυτήν την πλεονεξία των 1.500 ή 3.000 μορίων που διαθέτεις, να την μετατρέψεις σε μόρια γνώσης και σωστού επαγγελματικού προσανατολισμού και να μην "χαθείς" μέσα στην 4ετή πορεία σου μέσα στο Πανεπιστήμιο.
Αρχικα συγγνωμη για την καθυστερημενη απαντηση αλλα μεσολαβισαν και διακοπες :p
Φιλε γιωργο,την επιλογη αυτη τν εκανα επειδη θελω να ασχοληθω με την επιστημη αυτη που λεγεται οικονομικα οσο και αν καποιοι την εξευτελιζουν...απλα με γοητευει το γεγονος οτι ασχολειται με την κοινωνια γυρω μας και τον ιδιο τον ανθρωπο.
Προσωπικη μου αποψη αλλα το θεωρω βλακωδες να σπουδασεις κατι απλα για να δουλεψεις σε μια εταιρεια(πειτε με ''ρομαντικο'',πειτε οτι πλεον τα χρηματα ειναι πολυ σημαντικα σε καθε τι που κανουμε,αλλα αυτη ειναι η αποψη μου)
Απλα δεν καταλαβαινω τον λογο να κλεινεις τοσες πολλες πορτες στο μελλον σου μολις απο τα 18 σου σπουδαζοντας κατι τοσο ειδικο(βλ.λοχρη)
Φιλε Βασιλη,θα ηθελα μια απαντηση η αληθεια ειναι...και πανω απ'ολα χωρις εντασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Αρχικα συγγνωμη για την καθυστερημενη απαντηση αλλα μεσολαβισαν και διακοπες :p
Φιλε γιωργο,την επιλογη αυτη τν εκανα επειδη θελω να ασχοληθω με την επιστημη αυτη που λεγεται οικονομικα οσο και αν καποιοι την εξευτελιζουν...απλα με γοητευει το γεγονος οτι ασχολειται με την κοινωνια γυρω μας και τον ιδιο τον ανθρωπο.
Προσωπικη μου αποψη αλλα το θεωρω βλακωδες να σπουδασεις κατι απλα για να δουλεψεις σε μια εταιρεια(πειτε με ''ρομαντικο'',πειτε οτι πλεον τα χρηματα ειναι πολυ σημαντικα σε καθε τι που κανουμε,αλλα αυτη ειναι η αποψη μου)
Απλα δεν καταλαβαινω τον λογο να κλεινεις τοσες πολλες πορτες στο μελλον σου μολις απο τα 18 σου σπουδαζοντας κατι τοσο ειδικο(βλ.λοχρη)
Φιλε Βασιλη,θα ηθελα μια απαντηση η αληθεια ειναι...και πανω απ'ολα χωρις εντασεις

Χαίρομαι για την πολύ ώριμη σκέψη σου μελλοντικέ συνάδελφε. Τέτοιους επιστήμονες χρειάζεται ο κλάδος μας. Με πάθος και δίψα για αυτό που κάνουν. Αν συνεχίσεις έτσι θα πας πολύ μπροστά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Φιλε γιωργο,την επιλογη αυτη τν εκανα επειδη θελω να ασχοληθω με την επιστημη αυτη που λεγεται οικονομικα

Και σε ποιο τμήμα φίλε Lucas?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Και σε ποιο τμήμα φίλε Lucas?
Οικονομικης Επιστημης στο πανεπιστημιο Πειραιως,μου αρεσε περισσοτερο το προγραμμα σπουδων απο αυτο του Ο.Π.Α και εχω ενα ιδιαιτερο δεσιμο με την περιοχη μου...
Πολλοι μου λενε οτι εκανα βλακεια που δεν δηλωσα Ο.Π.Α αλλα δεν το μετανιωνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Οικονομικης Επιστημης στο πανεπιστημιο Πειραιως,μου αρεσε περισσοτερο το προγραμμα σπουδων απο αυτο του Ο.Π.Α και εχω ενα ιδιαιτερο δεσιμο με την περιοχη μου...
Πολλοι μου λενε οτι εκανα βλακεια που δεν δηλωσα Ο.Π.Α αλλα δεν το μετανιωνω


Εξίσου ελκυστικό προγράμμα σπουδών.Δεν θα το μετανιωσεις σίγουρα.
Πολλοι εχουν θεοποιησει το ΟΠΑ.Δεν αμφιβάλλω για την ποιότητα των σπουδών του αλλα υπάρχουν εξίσου ενδιαφέροντα τμήματα.

Καλη σταδιοδρομία συνάδελφε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Καλη σταδιοδρομία συνάδελφε!
Φιλε werip και Γιωργο να στε καλα για τα λογια που μου λετε,θα τα εχω σαν οδηγο απο τν αλλο μηνα
και πραγματικα ελπιζω και γω να μην χαθω στο πανεπιστημιο,τον ευατο μου φοβαμαι οσο τιποτα,ειναι περιεργη η ηλικια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Φιλε werip και Γιωργο να στε καλα για τα λογια που μου λετε,θα τα εχω σαν οδηγο απο τν αλλο μηνα
και πραγματικα ελπιζω και γω να μην χαθω στο πανεπιστημιο,τον ευατο μου φοβαμαι οσο τιποτα,ειναι περιεργη η ηλικια..

Μένοντας προσηλωμένος στο στόχο σου πίστεψε με δεν θα χαθεις.Και έτσι θα μπορέσεις να διαπρεψεις σε ότι και αν καταπιαστεις.;)
Μείνε παθιασμενος με αυτο που κανεις και όλες οι πόρτες ανοίγουν για σένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Artech

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Artech αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Εξίσου ελκυστικό προγράμμα σπουδών.Δεν θα το μετανιωσεις σίγουρα.
Πολλοι εχουν θεοποιησει το ΟΠΑ.Δεν αμφιβάλλω για την ποιότητα των σπουδών του αλλα υπάρχουν εξίσου ενδιαφέροντα τμήματα.

Καλη σταδιοδρομία συνάδελφε!;)

Άστο werip σας έριξε δούλεμα ο μικρός Λούκας. Δές εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top