Οδοντιατρική

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Εμένα να δεις που από την βαρεμάρα θα φάω καμία ώρα τους τοίχους...
(είμαι και σε δίαιτα :P)
Και είναι τόσο ωραία τα μαθήματα που θαα κάνουμε στη σχολή.

Δεν εχει νοημα παντως να ανοιξουμε αν διωξουν το 40% των υπαλληλων. ολα θα υπολειτουργουν μετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Συμφωνώ, αλλά το ήδη υπαλληλικό προσωπικό δεν υπολειτουργεί;;;
Η κατάσταση είναι ειδεχθής. Μάλιστα στη σχολή μου η γραμματεία έχει ΤΟ τουπέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Από το άρθρο που παρέθεσες:
1)...λέει η Ειρήνη Παρασύρη από το Ηράκλειο της Κρήτης η οποία φοιτά στην Οδοντιατρική Σχολή του Πανεπιστημίου Αθηνών...
Βρήκαμε άλλη μία συμφοιτήτρια!!! (:P)
2)...«Ζημιωμένοι στο τέλος θα βγούμε μόνο εμείς», σημειώνουν αρκετοί φοιτητές.
Για αυτούς τους φοιτητές η εγκεφαλική δραστηριότητα πρέπει να έχει σταματήσει σε νεογνική ηλικία. Δεν βλέπουν τι συμβαίνει γύρω μας; Μήπως νομίζουν πως δεν θα διώξουν κανένα από το ΕΚΠΑ και το ΕΜΠ; Πόσες οικογένειες θα βρεθούν κατ'επέκταση στο δρόμο;
Υ.Γ: Εντάξει όντως η απεργία έχει διαρκέσει μεγάλο χρονικό διάστημα, όμως όταν υπάρχει αληθινό αίτιο ύπαρξής της πρέπει όλοι να κάνουμε αμοιβαίες υποχωρήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas_meg

Νεοφερμένος

Ο kostas_meg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Το πιο σωστό το διάβασα σήμερα στην καθημερινή όσον αφορα την κατασταση..Την ευθυνη δεν την φερουν ουτε οι απεργοι που δικαιολογημενα διαμαρτυρονται ουτε και το κρατος κανοντας περικοπες οπως εχουν γινει παντου (ίσως το μεγαλυτερο μερος της ευθυνης), αλλα οι παλαιοτερες κυβερνησεις που ειχαν βαλει με καθε μεσο τα συγκεκριμενα ατομα αδιαφορωντας για τις μελλοντικες συνεπειες που ειναι αυτες που βλεπουμε..

Υ.Γ. Η ομάδα στο facebook δημιουργηθηκε και οσοι θελετε ειστε ευπροσδεκτοι να μπειτε σε αυτη αλλα και να τη δειξετε και σε οποιους γνωστους εχετε που θα αποτελεσουν συμφοιτητες μας. Η ομάδα ειναι αυτη :
https://www.facebook.com/groups/1411712272391221/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Παίδες όσοι πιστοί προσέλθετε στην ομάδα μας! Άντε και για να γνωριστούμε από κοντά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Συμφοιτητές από ΑΠΘ μεριά, για πείτε μας την σύντομη εμπειρία σας από τη σχολή σας!!! Γιατί εμείς ψωνίσαμε από σβέρκο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panabarbes

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Ελπίζω οι κινητοποιήσεις να φέρουν ένα -κάποιο- θετικό αποτέλεσμα.Έχουν αρχίσει και γίνονται κουραστικές, ιδίως όταν πλησιάζει Νοέμβρης μήνας και δεν έχουν γίνει ακόμη οι εγγραφές!

Χωρίς να βρίσκομαι στον κόσμο μου, αλλά αν είναι να καθυστερήσουμε τόσο, τουλάχιστον να καταφέρουμε να αποφύγουμε την διαθεσιμότητα του προσωπικού μας! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Σορρυ, που δεν εχω απαντησει καμποσες μερες. Λοιπον , τα μαθηματα εδω γινονται κανονικα, ολα πανε κατα ευχη του θεου. Λοιπον, να ξερετε οτι μπαινουμε κατευθειαν στα βαθεια. Τι εννοω? Οτι μαθαινουμε κατευθειαν την μορφολογια,την λειτουργια των δοντιων καθως και τα παντα για την στοματικη κοιλοτητα και οτι υπαρχει μεσα σε αυτην. Πολλοι θα μεινετε εκπληκτοι. Θα διαπιστωσετε πραγματα που δεν προσεχατε προηγουμενως. Σας το υποσχομαι αυτο :P.H σχολη μας ριχνεται κατευθειαν στα "βαθεια", σε σχεση με τους ιατρους που εχουν τα γενικα και αοριστα μαθηματα περι ιατρικης. Καποια απο αυτα τα εχουμε και εμεις. (Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ!!! ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ) .Τα ιατρικα μαθηματα ειναι αρκετα βαρετα μπορω να πω με εξαιρεση την ανατομια που αφορα τα κοκαλα μας στο 1ο εξαμηνο και εχει αρκετο ενδιαφερον. Οι καθηγητες -οδοντιατροι μπορω να πω οτι ειναι πολυ καλοι και φιλικοι απενατι μας(μας αποκαλουν συναδελφους btw). Αυτην την αισθηση μου εχουν δωσει δηλαδη. Το μονο που μου εχει ξινισει ειναι το εργαστηριο της οδοντικης μορφολογιας, που λαξευουμε δοντι σε κερι!!!!!!!!!!!!!!! Μιλαμε δεν το εχω καθολου. Εχω κοψει τα δακτυλα μου,ξοδεψει ατελειωτες προσπαθειες μεχρι να καταφερω να δωσω στο κερι την μορφη του μπροστινου κοπτηρα της ανω γναθου μας :P (ανω κεντρικος τομεας για τους αθηναιους οδοντιατρους που δεν εχουν αρχισει ακομα τα μαθηματα :P- ναι ναι το ξερω ειμαι ψωνιο :)-εμαθα και επιστημονικη ορολογια- ε καλα τωρα!!).Eξασκηση θελει, τιποτα αλλο και ειμαστε κομπλε. Κραταω επαφη με ολα τα μαθηματα με οτι σημειωσεις μπορω να βρω. Η σχολη παιδες ειναι πολυ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ. Το μονο που την χαλαει λιγο ειναι αυτα τα γενικα αρχικα ιατρικα μαθηματα. Αλλα μονο τα 2 πρωτα χρονια . Κωστα περιμενω απαντηση σου!! Οτι ερωτησεις εχετε, εδω ειμαστε οι ΑΠΘιτες, θα απαντησω as soon as possible.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babletheone

Νεοφερμένος

Ο babletheone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Ενδιαφέρουσα ρε παιδί μου είναι η σχολή,ενδιαφέρον είναι το πανεπιστήμιο

Ένας φίλος από το 1ο πεδίο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Σορρυ, που δεν εχω απαντησει καμποσες μερες. Λοιπον , τα μαθηματα εδω γινονται κανονικα, ολα πανε κατα ευχη του θεου. Λοιπον, να ξερετε οτι μπαινουμε κατευθειαν στα βαθεια. Τι εννοω? Οτι μαθαινουμε κατευθειαν την μορφολογια,την λειτουργια των δοντιων καθως και τα παντα για την στοματικη κοιλοτητα και οτι υπαρχει μεσα σε αυτην. Πολλοι θα μεινετε εκπληκτοι. Θα διαπιστωσετε πραγματα που δεν προσεχατε προηγουμενως. Σας το υποσχομαι αυτο :P.H σχολη μας ριχνεται κατευθειαν στα "βαθεια", σε σχεση με τους ιατρους που εχουν τα γενικα και αοριστα μαθηματα περι ιατρικης. Καποια απο αυτα τα εχουμε και εμεις. (Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ!!! ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ) .Τα ιατρικα μαθηματα ειναι αρκετα βαρετα μπορω να πω με εξαιρεση την ανατομια που αφορα τα κοκαλα μας στο 1ο εξαμηνο και εχει αρκετο ενδιαφερον. Οι καθηγητες -οδοντιατροι μπορω να πω οτι ειναι πολυ καλοι και φιλικοι απενατι μας(μας αποκαλουν συναδελφους btw). Αυτην την αισθηση μου εχουν δωσει δηλαδη. Το μονο που μου εχει ξινισει ειναι το εργαστηριο της οδοντικης μορφολογιας, που λαξευουμε δοντι σε κερι!!!!!!!!!!!!!!! Μιλαμε δεν το εχω καθολου. Εχω κοψει τα δακτυλα μου,ξοδεψει ατελειωτες προσπαθειες μεχρι να καταφερω να δωσω στο κερι την μορφη του μπροστινου κοπτηρα της ανω γναθου μας :P (ανω κεντρικος τομεας για τους αθηναιους οδοντιατρους που δεν εχουν αρχισει ακομα τα μαθηματα :P- ναι ναι το ξερω ειμαι ψωνιο :)-εμαθα και επιστημονικη ορολογια- ε καλα τωρα!!).Eξασκηση θελει, τιποτα αλλο και ειμαστε κομπλε. Κραταω επαφη με ολα τα μαθηματα με οτι σημειωσεις μπορω να βρω. Η σχολη παιδες ειναι πολυ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ. Το μονο που την χαλαει λιγο ειναι αυτα τα γενικα αρχικα ιατρικα μαθηματα. Αλλα μονο τα 2 πρωτα χρονια . Κωστα περιμενω απαντηση σου!! Οτι ερωτησεις εχετε, εδω ειμαστε οι ΑΠΘιτες, θα απαντησω as soon as possible.

Έλα ρε Γιάννη ΑΠΘίτη!
Χαίρομαι που σου αρέσει τόσο πολύ η σχολή! Λαξεύετε δόντι σε κερί; Καλό ακούγεται! Άλλωστε στη σχολή μας πρέπει να πιάνουν τα χέρια μας! Αδημονώ να ανοίξει η σχολή μας γιατί το να μην έχεις να κάνεις τίποτα σου τη δίνει στα νεύρα.
Να σου πω.Στις Βιολογίες/Χημείες/Φυσική κρατάς σημειώσεις; Σε τετράδιο ή φύλλα Α4; Στα εργαστήρια μπαίνετε με αλφαβητική σειρά; Γίνεται καλή παράδοση εκεί;
Αυτά τα λίγα από μένα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Καλημερα παιδια. Κωστα thanks για την αμεση απαντηση σου. Προλαβαινω να γραψω καποια μηνυματα,πριν φυγω για το πανεπιστημιο.Λοιπον να απαντησω στις ερωτησεις σου. Σημειωσεις κραταω σε τετραδιο. Τα Α4 δεν με βολευουν τοσο γιατι τα χανω:(. Εχουμε μονο βιολογια στο α εξαμηνο. Στο εργαστηριο δεν γινονται παραδοσεις. Η παραδοση εχει γινει στο αμφιθεατρο της οδοντικης μορφολογιας και στο εργαστηριο το μονο που γινεται ειναι να ερχεται ο καθηγητης να βαζει κατι οδηγιες στον πινακα και να μας λεει "Οριστε,καντε το δοντι τωρα".What the hell?? Υπαρχουν ομως καποιοι βοηθοι εκει που ειναι πολυ φιλικοι και προθυμοι και μας βοηθανε οταν εχουμε αναγκη:clapup:. Σημειωσεις μην φανταστεις οτι θα τις προλαβαινεις ολες.Τωρα για αυτο που λες οτι χρειαζεται χερι το ακουω απο πολλους και εχω λιγο προβληματιστει. Δηλαδη χρειαζεται να ειμαστε καλλιτεχνες και να λαξευουμε δοντια σε διαφορα αντκειμενα? Ειναι μια παραμετρος που με προβληματιζει πολυ τελευταια. Εγω ξερω οτι "χρειαζεται χερι" με την εννοια οτι ολες μας οι επεμβασεις στην στοματικη κοιλοτητα του ασθενη γινονται με τα χερια μας. Το πως και σε ποιο ακριβως σημειο θα το μαθουμε στην πρακτικη στο 3ο ετος. Συν το οτι χρειαζεται ΑΡΚΕΤΗ δυναμη στις εξαγωγες δοντιων. Αυτο που διαπιστωσα ομως με προσωπικη προσπαθεια, ειναι οτι χρειαζεται ΕΞΑΣΚΗΣΗ. Εδωσα στο κερι την μορφη του δοντιου με την τριτη φορα τραυματιζοντας τα δακτυλα μου, αλλα το καταφερα στην τελικη;).

Υ.Σ: Τα εργαστηρια στα αλλα μαθηματα ξεκινανε απο 4 Νοεμβρη , απο την αλλη βδομαδα δηλαδη. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Και εγώ νομίζω τετράδιο θα χρησιμοποιώ για τις σημειώσεις.
Όσον αφορά στο χέρι, αναφέρομαι στις εξαγωγές, στις κινητές/ακίνητες προσθετικές που σταδιακά θα φτιάχνουμε μερικές ή ολικές οδοντοστοιχίες σε αμάλγαμα και σε κάθε είδους επέμβαση-μικροεπέμβαση (βλέπε Οδοντική Χειρουργική, Γναθοπροσωπική Χειρουργική, Στοματική Χειρουργική & Γενική Χειρουργική). Φυσικά και δεν ακολουθούν όλοι οι οδοντίατροι χειρουργική ειδικότητα (μεταπτυχιακή ειδίκευση την λένε) αλλά όποιος θέλει θα καταλάβει μέσα στη σχολή αν τελικά του ταιριάζει. Το 'καλλιτεχνικό' κομμάτι που λες είναι αντίστοιχο με αυτό που απαιτείται και σε άλλες ιατρικές ειδικότητες όπως η πλαστική χειρουργική (βλέπε αισθητική επανορθωτική οδοντιατρική -πολύ της μόδας- ή ορθοδοντική).
Δεν χρειάζεται δηλαδή ντε και καλά αλλά αν η ειδικότητα που θες να ακολουθήσεις είναι σχετική επιβάλλεται. Είναι γεγονός ότι απαιτείται και δύναμη στην ειδικότητά μας. Π.χ πάσης φύσης χειρουργός ξέρει να δουλεύει το περιστατικό πρακτικά και αισθητικά (καλλιτεχνικά δηλαδή). Τώρα το λάξευμα ενός δοντιού ρε συ δεν σχετίζεται με χειρουργική δεξιοτεχνία. Μην αγχώνεσαι! Στην αρχή είμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Δεν αρχισατε ακομα στο ΕΚΠΑ? Ουτε καν εγγραφες?

Χθες καταφερα να παρω και τις πρωτες σημειωσεις στην ανατομια μαγκες :)(Μας εκανε ενας διαφορετικος καθηγητης μαθημα που τα εξηγουσε πιο αργα και ετσι καταφερα να σημειωσω κατι σε σχεση με τον πρωτο καθηγητη που ηταν ΠΟΛΥ γρηγορος). Εχει να κανει με την οστεολογια-και την μυολογια.Δυσνοητες εννοιες που διχως βιβλιο και εικονες ειναι ακομα πιο δυσκολες. Αναμενουμε τα βιβλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Ναι ναι κρανίου τόπος το ΕΚΠΑ.
Μέσα Νοέμβρη θα ανοίξουμε μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VirginiaOnAir

Νεοφερμένος

Η VirginiaOnAir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Χαιρετώ κι εγώ με τη σειρά μου τους συναδέλφους σε ΑΠΘ και ΕΚΠΑ. Με έχει καλύψει ο Γιάννης στην περιγραφή των μαθημάτων στο ΑΠΘ, αν κι εγώ δεν θεωρώ ότι η ανατομία προς το παρόν παρουσιάζει κάποιο ενδιαφέρον :P. Ίσως από το επόμενο εξάμηνο...
Όσοι είστε από Αθήνα να μας ενημερώνετε για τις εντυπώσεις σας από τη σχολή (btw, αρχίσατε?) γιατί είδα ότι το πρόγραμμα σπουδών παρουσιάζει κάποιες διαφορές σε σχέση με το δικό μας.

Όσο για τις σημειώσεις που είδα ότι σχολιάζατε: σε ορισμένα μαθήματα είναι απλά μάταιο να κρατάτε. Όταν θα παραλάβετε τα συγγράμματα πολύ πιθανό οι σημειώσεις σας να είναι πλέον άχρηστες. (Ίσως σας το έχουν πει, δεν λέω και καμιά μεγάλη σοφία.) Ας πούμε εμείς που κάνουμε Οδοντική Μορφολογία τώρα παίρνουμε το σύγγραμμα "Οδοντική Μορφολογία και εισαγωγή στη σύγκλειση". Αν ήξερα ότι όλα αυτά που έχει ο καθηγητής στις παρουσιάσεις είναι πάνω-κάτω αντιγραφή του βιβλίου, προφανώς και δεν θα κούραζα το χέρι μου να σημειώνω τα πάντα. Τώρα πια τα βγάζω φωτογραφίες και μπορώ πολύ πιο άνετα να παρακολουθώ εκείνη την ώρα ό,τι λέει. Δε λέω ότι το σύστημα με τις φωτογραφίες μπορεί να μας λύσει τα χέρια... Αλλά επειδή έχω δοκιμάσει και στο παρελθόν (στην προηγούμενη σχολή μου) να κρατήσω αναλυτικές σημειώσεις, είδα ότι είναι αδύνατο γιατί αν βάλουν οι πανεπιστημιακοί την κασέτα να παίζει...δεν τους προλαβαίνεις με τπτ! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ακουστε τι εγινε σημερα! Αγαπητη συναδελφε ,Βιργινια χασατε ενα εκπληκτικο πρωινο Τεταρτης. Μπανει ο καθηγητης μεσα και λεει: Βγαλτε μια κολλα χαρτι.Γραψαμε τεστακι σε ολη την υλη μεχρι εκει που φτασαμε :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις???
Σε ποιο μάθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.

Αreti

Νεοφερμένος

Η Αreti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια..πλησιαζει η εξεταστικη......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top