Οδοντιατρική

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Καλά εγώ θα πάω αύριο. Άλλωστε βαριέμαι και αυτή η επιλογή είναι μια λύση :P
Πάντως και εγώ νομίζω πως δεν θα έχει νόημα αυτή η συνάθροιση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas_meg

Νεοφερμένος

Ο kostas_meg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
πήγα κι εγω εχθες αλλα ηταν τοσο μπαχαλο που εφυγα :P εσυ το παρακολουθησες;

το ειδες αυτο; https://www.dent.uoa.gr/proboli-anakoinwshs/minyma-pros-toys-prwtoeteis-foithtes.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Ναι το παρακολούθησα...Αλλά μην νομίζεις ότι είπαν τίποτα το σημαντικό :P Το αντίθετο μάλιστα.
Όταν είδα πως ενδέχεται να μην γίνει φέτος η εκδήλωση υποδοχής των πρωτοετών πραγματικά σπάστηκα. Θα ήταν μία καλή πρώτη γνωριμία τόσο με τη σχολή όσο και με τους συναδέλφους μας!!! Το περίμενα πως και πως..
Άσε που φουντώνουν οι φήμες πως θα χάσουμε το εξάμηνο. Ανευθυνότητα εντελώς δηλαδή. Γιατί να επιβαρυνθούμε κύριοι με αυτόν τον τρόπο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kostas_meg

Νεοφερμένος

Ο kostas_meg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
δυστυχως ξεκιναμε σε μια σκληρη χρονια και προκειμενου να μη γινουν οι συγκεκριμενες απολυσεις , ενω και οι πρυτανεις αδρανουν και σηκωνουν τα χερια στις καταληψεις, αυτοι που την πληρωνουν ειναι οι φοιτητες ..παντα η παιδεια ηταν το θυμα σε ολα..ελπιζω τουλαχιστον οπως φαινεται απο την ανακοινωση αν και οταν ανοιξουμε το κλιμα να ειναι φιλοξενο και ζεστο στη σχολη μας . Οι γιατροι εν τω μεταξυ του ΕΚΠΑ εχουν φτιαξει ομαδα στο facebook και εχουν κανει μερικες συναντησεις..να προσπαθησουμε να κανουμε κατι αναλογο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Έχουν κάνει συναντήσεις;;; Καλά, τι να σου πω. Ο καθένας όπως νομίζει πράττει.
Καλό θα ήταν να προσπαθήσουμε αλλά τώρα με τις απεργίες όλα είναι πάνω κάτω. Κάτσε να ανοίξει επιτέλους η σχολή... Από τη Δευτέρα άλλωστε προετοιμάζουν κατάληψη τα βλαστάρια μας. Τι να πεις μετά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas_meg

Νεοφερμένος

Ο kostas_meg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλα οταν λεω συναντησεις , μη φανταστεις για να "συνδικαλιστουν" αλλα για καφεδες και σε κλαμπ :P απλα ελεγα να μαζευομασταν σε μια ομαδα αφου δε βλεπω να συναντιομαστε ποτε ως φοιτητες στη σχολη μας :P καινουργια καταληψη; οι του ΕΚΠΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Ναι ναι, η Οδοντιατρική ΕΚΠΑ λένε πως θα κάνει κατάληψη από Δευτέρα. Είχε γίνει συνέλευση των φοιτητών μέσα στη βδομάδα και κάτι τέτοιο διαφαίνεται.
Εγώ ρε είμαι μέσα στη δημιουργία αυτής της ομάδας στο fb! Θα γνωριστούμε επιτέλους με τους συμφοιτητές μας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Γεια σας και απο μενα μαγκες. Πως παει το ΕΚΠΑ? Το ΑΠΘ εχει παρει φορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas_meg

Νεοφερμένος

Ο kostas_meg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
καλησπερα γιαννη ! τα ιδια και τα ιδια ! ειλικρινα σας ζηλευω..για πες, πως πατε;

κωστα θελεις να μου στειλεις το facebook σου να φτιαξουμε αυτη την ομαδα και σιγα σιγα θα βρισκουμε ολο και πιο πολλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Το τραγικό της υπόθεσης είναι ότι δεν έχω fb. Μην ανησυχείς το έχω βάλει στο πρόγραμμα. Είναι μέχρι να πάρω την απόφαση(να σου πω την αλήθεια ποτέ μου δεν το συμπάθησα γιατί το έβλεπα κάπως άβολα το όλο θέμα...) Χωρίς πλάκα τώρα, θα κάνω λογαριασμό στο fb σύντομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Να κάνετε ομαδούλα στο fb για το έτος σας ή να μπείτε σε κάποια που αφορά όλη την Οδοντιατρική (σίγουρα θα υπάρχει). Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο βοηθητικό είναι! (Είναι ένας βασικός λόγος που δεν έχω σιχτιρίσει ακόμα το facebook για να το κλείσω να ησυχάσουμε :P ).

Επίσης μανάρια του ΑΠΘ, κλείσατε εσείς για σήμερα? Εμείς μονοήμερη κατάληψη, μην πατήσετε στα κοινά μας μαθήματα θα φάτε πόρτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unikagia

Νεοφερμένος

Η Unikagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Και εγώ πρωτοετής οδοντιατρικής στο εκπα είμαι. Από τι διάβασα παραπάνω θα γίνουν καταλήψεις δηλαδή τα μαθήματα δεν θα ξεκινήσουν ούτε την επόμενη εβδομάδα;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas_meg

Νεοφερμένος

Ο kostas_meg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
καλως ηρθες unikagia :) Απ´ο,τι μας λεει ο σοφιστης και απο αυτα που μου ειπε ο αδερφος μου που ειναι 4ετης , εχουμε καταληψη και την επομενη εβδομαδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Καλώς την συμφοιτήτρια! Ναι δυστυχώς και εγώ για καταλήψεις ακούω από Δευτέρα.Όπως μου λένε η σχολή θα ανοίξει αρχές Νοέμβρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Να κάνετε ομαδούλα στο fb για το έτος σας ή να μπείτε σε κάποια που αφορά όλη την Οδοντιατρική (σίγουρα θα υπάρχει). Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο βοηθητικό είναι! (Είναι ένας βασικός λόγος που δεν έχω σιχτιρίσει ακόμα το facebook για να το κλείσω να ησυχάσουμε :P ).

Επίσης μανάρια του ΑΠΘ, κλείσατε εσείς για σήμερα? Εμείς μονοήμερη κατάληψη, μην πατήσετε στα κοινά μας μαθήματα θα φάτε πόρτα. :P
Την πατησα και κατεβηκα για βιολογια:(. Και η κατασταση στα λεωφορεια δεν παλευεται...Και τωρα ξανα πρεπει να παμε για αγγλικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unikagia

Νεοφερμένος

Η Unikagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αρχες Νοεμβρη!!!!:eek: Δηλαδη θα κανουμε ενα μηνα και μετα καλα χριστουγεννα:hmm: Παντως πιστευω οτι δεν θα αργησουμε τοσο οταν στο απθ εχουν ξεκινησει ηδη καποια μαθηματα . Ελπιζω στο τελος να επικρατησει η λογικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas_meg

Νεοφερμένος

Ο kostas_meg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Το θέμα ειναι πως αν οντως ξεκινησουμε αρχες νοεμβρη τι θα προλαβουμε να διδαχτουμε και τι θα σωθει απο το εξαμηνο..οπως και να εχει θετικη σκεψη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unikagia

Νεοφερμένος

Η Unikagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ακουσα οτι στο καποδιστριακο οι διοικητικοί υπάλληλοι θα συνεχισουν τις απεργιακες κινητοποιησεις και την επομενη εβδομαδα.Απεργιες και καταληψεις και στην μεση οι φοιτητες:wall: Και θελω τοσο πολυ να ξεκινησουμε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kostas_meg

Νεοφερμένος

Ο kostas_meg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Το νέο πλεον θα ειναι αν σταματησουν οι απεργιες :ρ Κι εγω ανυπομονουσα αλλα επειδη οπως διαφαινεται θα αργησει αυτη η μερα ελεγα με το σοφιστη να φτιαξουμε αυτη την ομαδα στο facebook ..εχουμε ηδη μαζευτει 3..αλλοι 87 μονο λειπουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Ακουσα οτι στο καποδιστριακο οι διοικητικοί υπάλληλοι θα συνεχισουν τις απεργιακες κινητοποιησεις και την επομενη εβδομαδα.Απεργιες και καταληψεις και στην μεση οι φοιτητες:wall: Και θελω τοσο πολυ να ξεκινησουμε:clapup:

Εμένα να δεις που από την βαρεμάρα θα φάω καμία ώρα τους τοίχους...
(είμαι και σε δίαιτα :P)
Και είναι τόσο ωραία τα μαθήματα που θαα κάνουμε στη σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top