ΟΠΑ: Όλα όσα πρέπει να ξέρετε

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
οχι ρε παρακολουθησε την και κατι θα καταλαβεις...μονο εγω κλαιω ακομα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
οχι ρε παρακολουθησε την και κατι θα καταλαβεις...μονο εγω κλαιω ακομα:P

εγω ειμαι τυχερος π εχω εκεινον απο το Cambridge ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
οχι ρε παρακολουθησε την και κατι θα καταλαβεις...μονο εγω κλαιω ακομα:P

Καλά θα δείξει...:hmm: Εσύ γιατί κλαίς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
mazin μαλλον ναι...δεν ξερω τι καπνο φουμαρει ομως ο κυριος...γτ θα δωσω το μαθημα της για τριτη φορα του χρονου τον ιουνιο helllo_kitty:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
mazin μαλλον ναι...δεν ξερω τι καπνο φουμαρει ομως ο κυριος...γτ θα δωσω το μαθημα της για τριτη φορα του χρονου τον ιουνιο helllo_kitty:)

Α τόσο ωραία ε? Με βλέπω να περνάω καλά...:'(:bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Κιττυ και Κελλυ θα φατε την γλυκα στο εμπορικο το 1 και 2...ειδικα οποιες απ τις 2 σας ειναι Μ-Ω...οποια ειναι Α-Λ ειναι πολυ τυχερη!!!κοντοζιγωνει το εμπορικο σε 2 εξαμηνακια...(Ι.ΡΟΚΑΣ το α****ιδι).Οσο αφορα ο μπουρλακης βαζει παλουκια θεματα...η βεντουρα τπτ το αξιολογο..και γω την ειχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Κιττυ και Κελλυ θα φατε την γλυκα στο εμπορικο το 1 και 2...ειδικα οποιες απ τις 2 σας ειναι Μ-Ω...οποια ειναι Α-Λ ειναι πολυ τυχερη!!!κοντοζιγωνει το εμπορικο σε 2 εξαμηνακια...(Ι.ΡΟΚΑΣ το α****ιδι).Οσο αφορα ο μπουρλακης βαζει παλουκια θεματα...η βεντουρα τπτ το αξιολογο..και γω την ειχα

Εγώ είμαι Μ-Ω, άρα να υποθέσω ότι είμαι άτυχη?:( Πάλι καλά που θα είναι του χρόνου, να ξεκουραστούμε τουλάχιστον λίγο καιρό. Δύσκολο αυτό το μάθημα (το εμπορικό) ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
o καθηγητης απλα δεν παει καλα...3 βιβλια υλη..ειναι 2 μαθηματα εμπορικο 1και 2(μαθηματα πτυχιου)..και να τα γραψεις ολα τελεια εχωντας διαβασει παλι σε κοβει γιατι μπορει να θεωρησει οτι αντεγραψες..ειναι κολλημενος ο τυπας..ειμαι και εγω ενα απ τα θυματα του...
σε παραπεμπω εδωω..
https://www.paspasoee.gr/forum/viewtopic.php?t=7332&sid=15f811f52a1a80a837e8b13a76fc8d64
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
o καθηγητης απλα δεν παει καλα...3 βιβλια υλη..ειναι 2 μαθηματα εμπορικο 1και 2(μαθηματα πτυχιου)..και να τα γραψεις ολα τελεια εχωντας διαβασει παλι σε κοβει γιατι μπορει να θεωρησει οτι αντεγραψες..ειναι κολλημενος ο τυπας..ειμαι και εγω ενα απ τα θυματα του...
σε παραπεμπω εδωω..
https://www.paspasoee.gr/forum/viewtopic.php?t=7332&sid=15f811f52a1a80a837e8b13a76fc8d64

Χαχαχα:lol: Πολύ τύχη μου έπεσε όλη μαζί φαίνεται με τους καθηγητές που θα έχω:no1:. Δεν υπάρχει αυτό, τουλάχιστον έχει περάσει ένας άνθρωπος από το μάθημα του? Να ξέρω για να έχω έστω και μια μικρή ελπίδα...
αααααχ, τι τυχερή που είσαι ρε Κέλλυ, σε ζηλεύω!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
αντιγραφη μονο το εμπορικο..για να περασεις.Γενικα το Μ-Ω δεν εχει καλους καθηγητες οσο Α-Λ να το ξερεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
αντιγραφη μονο το εμπορικο..για να περασεις.Γενικα το Μ-Ω δεν εχει καλους καθηγητες οσο Α-Λ να το ξερεις..

χμμμ θα το'χω υπόψην μου:iagree: Λέω τελικά να αλλάξω το επωνυμό μου, αν αυτή είναι η μόνη λύση...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
παιδια δεν ξερετε τι λετε μου φαινεται

απο δετ και απο πληροφοριακα συστηματα διοικησης της οδε βγαινεις business analyst κι οχι αναλυτης προγραμματιστης

δεν πας για τις ιδιες δουλειες

οι business analysts γινονται ολοενα και πιο καλοπληρωμενοι και αναγνωριζεται συνεχως η αξια τους

αυτοι απτην πληροφορικη δε μπορουν να κανουν αυτη τη δουλεια τοσο ευκολα


Έτσι είναι, απλά θέλει ένα πιο εξειδικευμένο μεταπτυχιακό μετά και οπωςδήποτε προυπηρεσία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
χμμμ θα το'χω υπόψην μου:iagree: Λέω τελικά να αλλάξω το επωνυμό μου, αν αυτή είναι η μόνη λύση...:bye:

ρε παιδια εχει κανεις προβλημα με την εγγραφη του στο e-class?:mad::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Όλοι οι πρωτοετείς? Αφού ακόμα να ερεργοποιήσουν τα στοιχεία σας. 3ος όροφος Δεριγνύ αριστερή πόρτα πηγαίντε να τους ρωτήσετε αν σκοπεύουν να το κάνουν φέτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Όλοι οι πρωτοετείς? Αφού ακόμα να ερεργοποιήσουν τα στοιχεία σας. 3ος όροφος Δεριγνύ αριστερή πόρτα πηγαίντε να τους ρωτήσετε αν σκοπεύουν να το κάνουν φέτος

α οκ,γιατι ρωτησα μια κοπελα και μου ειπε οτι καταφερε να μπει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top