ΟΕΦΕ: Φυσική Γ' Λυκείου

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσαν τα θέματα (εκτός από το Δ5 γιατί αυτό δεν έλυσα:P). Σε καμιά περίπτωση όμως δεν ήταν για 3 ώρες. Προσωπικά, μου έφαγαν 3,5-4 ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσαν τα θέματα (εκτός από το Δ5 γιατί αυτό δεν έλυσα:P). Σε καμιά περίπτωση όμως δεν ήταν για 3 ώρες. Προσωπικά, μου έφαγαν 3,5-4 ώρες.
Σημερα θα το δω και εγω με την υσηχια μου.Ηδη ξεκινησα εκανα θωρια και Β1-Β2-Β3 (ειναι λιγο περιεργο.Βασικα δεν καταλαβα τι ζηαει θα το ψαξω θα ρωτησω τον ΕΞΕΤΑΣΤΗ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ) Γ και Δ ακομα δεν γυρισα να τα κοιταξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katsarida003

Νεοφερμένος

Η katsarida003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Μόνο το γ θέμα μου άρεσε :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Για πειτε παιδια πως τα πηγατε;; Εγω πηρα 70/100 και δεν με χαλασε καθολου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Εγω πηρα 77% αν και περιμενα λιγοτερο :P τελικα μου πηραν σωστη τη δικαιολογηση στο Β1 και δεν εχασα ολο το Δ5... Νταξει εκανα μια βλακια στο 1ο θεμα και εχασα -5 τα οποια ηταν τζαμπα... Πιστευω μεχρι 17 μπορουσα να γραψω αλλα εχασα απο βλακειες κ απ το χαζο 4ο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εμας δεν μας τα βαθμολογησε(η πρωτη χρονια λεει που το κανει)...
τι να πω..ισως ειναι καλυτερααααα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ναι τα θεματα δεν αξιζανε μας το πε και μας. Ηταν πολυ δυσκολα και εκτος απο το πνευμα των εξετασεων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
76 ^^ το τρίτο το έπιασα όλο και στο 4ο έχασα 8 μονάδες
Στο 2ο έχασα τα δυο απο τα τέσσερα. και στο πρώτο 5 μονάδες (τσάμπα αφού διάβασα γωνιακό ταχύτητα ενώ έλεγε επιτάχυνση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγώ έκατσα ένα τρίωρο σπίτι μου και το προσπάθησα. Ο πιο σκληρός διορθωτής, αν μου έκοβε όλα τα μόρια από τα Δ2,Δ3,Δ4,Δ5 (στα οποία δεν εφάρμοσα σωστά ΑΔΜΕ, τεσπα με μπερδέψανε τα σχήματα), θα έπαιρνα ένα 80. Τα άλλα τα είχα σωστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ήταν κάπως πιο τσιμπημένα σε σύγκριση με τα περσινά ή είναι η ιδέα μου...?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trick

Νεοφερμένος

Η trick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Εξωπραγματικά, θαρρώ...πολλή σκέψη για 3 ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ήταν κάπως πιο τσιμπημένα σε σύγκριση με τα περσινά ή είναι η ιδέα μου...?:hmm:
Αρκετα μπορεις να πεις ειδικα το 4ο θεμα πολυ φαντασια(μαλλον διαβαζουν πολυ παναγιωτακοπουλο η επιτροπη για οσους εχουν καποιο βοηθημα του)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
:offtopic: Μηπως θα μπορούσε κάποιος να μου στείλε τα θέματα και τις απαντήσεις του ΟΕΦΕ στη φυσική; (στο φροντηστηριο που πηγαίνω δεν γράφουμε ΟΕΦΕ)
Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Παιδια πως σας φανηκαν τα θεματα οεφε στην φυσικη γενικης? :) ειδικα η ερωτηση με τον δημοκριτο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Παιδια πως σας φανηκαν τα θεματα οεφε στην φυσικη γενικης? :) ειδικα η ερωτηση με τον δημοκριτο....
ευκολάκια ήταν δεν μπορείς να πεις..το εχει μέσα στο βιβλιό αυτη του δημόκριτου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ευκολάκια ήταν δεν μπορείς να πεις..το εχει μέσα στο βιβλιό αυτη του δημόκριτου
Να σου πω την αληθεια δεν τα κοιταξα λεπτομερως αλλα ευκολα μου φανηκαν:) Παμε να σκισουμε??
Ναι το εχω δει, απλως ηταν λιιγο κουλο:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Να σου πω την αληθεια δεν τα κοιταξα λεπτομερως αλλα ευκολα μου φανηκαν:) Παμε να σκισουμε??
Ναι το εχω δει, απλως ηταν λιιγο κουλο:whistle:
Aυτο εννοείτε..περιμένω να δω τι θέματα θα βάλουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Aυτο εννοείτε..περιμένω να δω τι θέματα θα βάλουν
εε πολυ 2ο περιμενουμε λογικα...αφου εβγαλαν απο την υλη και το Τ1/2...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Takis_Kal

Νεοφερμένος

Ο Takis_Kal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 63 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Εχει κανενας τα φετινα θεματα ? 2014
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top