Ξενυχτάτε διαβάζοντας;

Ξενυχτάτε για να διαβάσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 331)
  • Ναι

    Ψήφοι: 52 15.7%
  • Αρκετές φορές

    Ψήφοι: 58 17.5%
  • Συχνά

    Ψήφοι: 38 11.5%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 92 27.8%
  • Όχι

    Ψήφοι: 91 27.5%

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
12 περίπου κάθε νύχτα, ο εγκέφαλος σταματά να ανταποκρίνεται. Κι επειδή είναι κρίμα να κουράζομαι να σπρώχνω το όχημα αντί να γεμίσω το ρεζερβουάρ με ένα 7ωρο ύπνο, τα παρατάω όλα και πέφτω ανάσκελα. Το ίδιο κάθε νύχτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Bασικα,αναποδα τα λες.Το βραδυ δημιουργειται η φαια ουσια.Κοινως,η κινητηριος δυναμη του εγκεφαλου.Οποτε,εκεινες τις ωρες τρεχει πιο καλα το οχημα.Απλα,το πρωι μπορει να εισαι εξαντλημενος :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
12 περίπου κάθε νύχτα, ο εγκέφαλος σταματά να ανταποκρίνεται. Κι επειδή είναι κρίμα να κουράζομαι να σπρώχνω το όχημα αντί να γεμίσω το ρεζερβουάρ με ένα 7ωρο ύπνο, τα παρατάω όλα και πέφτω ανάσκελα. Το ίδιο κάθε νύχτα.
Κι εγω αυτο εκανα μεχρι τα Χριστουγεννα. Μετα ομως που μπαινεις στην τελικη ευθεια κοιμομουνα γυρω στις 1,30. Και απο Απριλιο και μετα δεν ξαναπατησα σχολειο, οποτε κοιμομουνα μεχρι 9,30 το πρωι για να συμπληρωνω 8ωρο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!! τι μαθηταρες ειμαστε τοτε?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Το ξενυχτι σπανια αποδιδει. Ακομα και να αντεξεις να βγαλεις την νυχτα την επομενη μερα θα εισαι ενα ρακος. Εαν δεν μπορεις να κοιμηθεις(εχεις μια εργασια να παραδωσεις, και λοιπες περιπτωσεις. Καλυτερα να κοιμηθεις ενα 2-3. Το μυαλο θα ξυπνησει πιο καθαρο μετα.

Εαν κανεις σωστο διαβασμα με προγραμμα καθε μερα το ξενυχτι ειναι περιττο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Καλύτερα να ξυπνήσεις νωρίτερα το πρωί... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Bασικα,αναποδα τα λες.Το βραδυ δημιουργειται η φαια ουσια.Κοινως,η κινητηριος δυναμη του εγκεφαλου.

Μην τα λες έτσι απότομα αυτά γιατρέ μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
XAXAΧΑ αυτα μου τα λεγαν στο λυκειο.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
XAXAΧΑ αυτα μου τα λεγαν στο λυκειο.. :P

Ε ναι μην μεταδίδεις όμως ψευδείς πληροφορίες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
μα δεν κανω και τιποτα αλλο...το πρωι δεν πολυλειτουργω ενω το βραδυ ξυπναω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Μέχρι πέρυσι τελείωνα τα μαθήματα κατά τις 9 το πολύ 10-10:30 ήμουνα στο κρεβάτι. Φέτος όμως μπορεί να πάει και 2-2:30 και όχι μια και δυο, σχεδόν κάθε μέρα, ίσως λόγω κακού προγραμματισμού. Προσπαθώ πάντως με ουσιαστικό-ποιοτικό διάβασμα να ελαττώσω τις ώρες γιατί δε με βλέπω καλά:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Οχι ξενυχτι για διαβασμα...ειναι καταστροφικο!Σας μιλαω απο προσωπικη πειρα.Αν δε μπορειτε να συμπληρωσετε 8ωρο το 7ωρο τουλαχιστον ειναι υποχρεωτικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schooliki

Δραστήριο μέλος

Ο schooliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 594 μηνύματα.
Μέχρι πέρυσι τελείωνα τα μαθήματα κατά τις 9 το πολύ 10-10:30 ήμουνα στο κρεβάτι. Φέτος όμως μπορεί να πάει και 2-2:30 και όχι μια και δυο, σχεδόν κάθε μέρα, ίσως λόγω κακού προγραμματισμού. Προσπαθώ πάντως με ουσιαστικό-ποιοτικό διάβασμα να ελαττώσω τις ώρες γιατί δε με βλέπω καλά:confused:
Να υποθέσω ότι κοιμάσαι το μεσημέρι 3-4 ώρες; Ή ότι το βραδάκι κυκλοφορείς στα μπαράκια 2-3 ώρες; Ή ότι πας από τώρα 4 ώρες φροντιστήριο τη μέρα; Ή ότι έχεις βάλει στοίχημα με τον εαυτό σου, ότι δε θα πάρεις φέτος σε κανένα μάθημα κάτω από 20, είτε σε προφορικά είτε σε γραπτά, και μαθαίνεις τα πάντα παπαγαλλία;
Γιατί αν δεν εξηγείται κάπως το ξενύχτι που κάνεις στην Α' Λυκείου, τότε στη Β' Λυκείου υπολογίζω ότι θα κοιμάσαι 2 ώρες την ημέρα. Ενοείται βεβαίως ότι στη Γ' Λυκείου δε θα κοιμάσαι καθόλου.
Μάλλον, το πιο πιθανό, είναι αυτό που η ίδια υποψιάζεσαι, ότι δηλαδή δεν υπάρχει "ουσιαστικό-ποιοτικό διάβασμα". Κάντο και θα δεις πως θα τελειώνεις όπως και πέρυσι στις 10.
Παιδιά ηρεμήστε. Ασφαλώς ο καθένας έχει τις δικές του παραγωγικές ώρες, όμως δε μπορώ να φανταστώ ότι οι ώρες αυτές μπορεί να είναι μεταμεσονύκτιες για μαθητή, ο οποίος τη άλλη μέρα θα ξυπνήσει για το σχολείο. Δώστε μου ένα παράδειγμα εργαζόμενου που ξυπνά στις 7 π.μ. και δουλεύει μέχρι την άλλη μέρα στις 2.30 π.μ. καθημερινά.
Υ.Γ. Υποθέτω ότι ισχύει το "Μαθητής Α' Λυκείου". Αλλά και να μην ισχύει, ακόμα και Γ' Λυκείου να είσαι, δε θα άλλαζα τίποτα στην τελευταία παράγραφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
παίδες εδώ ειναι το θεμα μου...θυμαμαι σαν τωρα 2α γυμνασιου ..να καθομαι 5 μερες να διαβαζωω ιστορια για τις εξετασεις και να φτανει κυριακη βραδυ(δευτ.εγραφα)και να εχω βγάλει την υλη μια φορα... καθομαι 12 τ βρδυ...και λεω ας ριξω μια ματια στα πιο σος...τι να σας πω?καθησα και εβγαλα ακομα μια φορα την υλη..και πιστεψτε με...το 19 που εγραψα χαρη σε αυτο το βραδυ το εγραψα(19? ωραιοι βαθμοι για ιστορια :P)
τωρα ειμαι β'λυκειιου και η αληθεια ειναι οτι καθε βραδυ ειμαι ΨΟΦΙΟΣ...και με παιρνει ο υπνος και 10 ,10:30...,μεχρι και 9:15 με εχει πάρει...
τωρα τα χριστουγεννα,την πρωτοχρονια (ειχαμε και κοσμο ολη μερα:P)παλευα απο τις 5 τ μεσημερι ως το βραδυ 12:30...και ειχα γραψει προλογο και μιση παραγραφο ακομα απο το κυριο θεμα... και καθησα στη μια ...και μεσα σε 25 λεπτα εγρα4α 3.5 παραγραφους...
την επομενη μερα ..λέω ας το κανω και για τα μαθηματικα(ειχα 17 ασκς λόγω χριστουγεννων)
και τα μαθηματικα κακα τα ψεμματα μου παιρνουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ωρα...ακομα και για πολυ λιγες ασκησεις...
ομως καταφερα μεσα σε 1,5 ωρα (ισως 2 παρα ) και ελυσα τις 16 ασκησεις...(την αλλη δεν την ηξερα :$)
και γενικα...το μυαλο μου δουλευει καλυτερα τοτε...δεν μου αποσπα τιποτα την προσοχη...
ειμαι συγκεντρωμενος..
και το κυριοτερο θυμαμαι την λυση των ασκησεων πολυ καλύτερα ..και τα κατανοω καλυτερα...
νομίζω οτι ειναι μεγάλο προβλημα αυτο...μιας που ειμαι πολυ κουρασμενος τις καθημερινες για να διαβάζω τοτε...:/
φέτος δεν με νοιάζει καθόλου...αλλα του χρόνου? :/ τι θα κανατε στην θεση μου?
οποια προταση ευπροσδεκτη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλημέρα και από εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
τις 3 τελειταιες μερες με εχει πιασει ενα πραγμα και διαβαζω γυρω στι 2 και κατι μεχρι τις 4:P
να ανησυχισω;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Να υποθέσω ότι κοιμάσαι το μεσημέρι 3-4 ώρες; Ή ότι το βραδάκι κυκλοφορείς στα μπαράκια 2-3 ώρες; Ή ότι πας από τώρα 4 ώρες φροντιστήριο τη μέρα; Ή ότι έχεις βάλει στοίχημα με τον εαυτό σου, ότι δε θα πάρεις φέτος σε κανένα μάθημα κάτω από 20, είτε σε προφορικά είτε σε γραπτά, και μαθαίνεις τα πάντα παπαγαλλία;
Γιατί αν δεν εξηγείται κάπως το ξενύχτι που κάνεις στην Α' Λυκείου, τότε στη Β' Λυκείου υπολογίζω ότι θα κοιμάσαι 2 ώρες την ημέρα. Ενοείται βεβαίως ότι στη Γ' Λυκείου δε θα κοιμάσαι καθόλου.
Μάλλον, το πιο πιθανό, είναι αυτό που η ίδια υποψιάζεσαι, ότι δηλαδή δεν υπάρχει "ουσιαστικό-ποιοτικό διάβασμα". Κάντο και θα δεις πως θα τελειώνεις όπως και πέρυσι στις 10.
Παιδιά ηρεμήστε. Ασφαλώς ο καθένας έχει τις δικές του παραγωγικές ώρες, όμως δε μπορώ να φανταστώ ότι οι ώρες αυτές μπορεί να είναι μεταμεσονύκτιες για μαθητή, ο οποίος τη άλλη μέρα θα ξυπνήσει για το σχολείο. Δώστε μου ένα παράδειγμα εργαζόμενου που ξυπνά στις 7 π.μ. και δουλεύει μέχρι την άλλη μέρα στις 2.30 π.μ. καθημερινά.
Υ.Γ. Υποθέτω ότι ισχύει το "Μαθητής Α' Λυκείου". Αλλά και να μην ισχύει, ακόμα και Γ' Λυκείου να είσαι, δε θα άλλαζα τίποτα στην τελευταία παράγραφο.

Ναι ισχύει το bold. Το πρόβλημα με μένα πιστεύω είναι ότι έχω συνηθίσει στο παλιό σύστημα γυμνασίου μάθε-τα-ολα-παπαγαλια-χωρις-να-σε-ενδιαφερει-το-βαθυτερο-νοημα. Γιατί στα διαγωνίσματα έβαζαν όλο θεωρίες που αν δεν κάτσεις να τις αποστηθίσεις δε βγαίνεις. Φυσικά και δε μου άρεσε είχα κουραστεί αφάνταστα. Ενώ φέτος μπαίνεις περισσότερο στη λογική του πράγματος, προσπαθείς να αποδείξεις, να κρίνεις και το σημαντικότερο λοιπόν είναι να ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ. Γι' αυτό προσπαθώ να αποβάλλω τη συνήθεια που μόνο καλό δε μου έκανε-έχω τρομερά κενά στα μαθήματα που με ενδιαφέρουν τουλάχιστον. Φυσικά και δεν αποσκοπώ σε 20 σε κανένα μάθημα, το θεωρώ αδύνατον για φέτος. Απλώς δεν ξέρω ακόμα τον τρόπο διαβάσματος. Αλλά πού θα μου πάει, θα βρω κι εγώ το ρυθμό μου. :worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schooliki

Δραστήριο μέλος

Ο schooliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 594 μηνύματα.
Ναι ισχύει το bold. Το πρόβλημα με μένα πιστεύω είναι ότι έχω συνηθίσει στο παλιό σύστημα γυμνασίου μάθε-τα-ολα-παπαγαλια-χωρις-να-σε-ενδιαφερει-το-βαθυτερο-νοημα. Γιατί στα διαγωνίσματα έβαζαν όλο θεωρίες που αν δεν κάτσεις να τις αποστηθίσεις δε βγαίνεις. Φυσικά και δε μου άρεσε είχα κουραστεί αφάνταστα. Ενώ φέτος μπαίνεις περισσότερο στη λογική του πράγματος, προσπαθείς να αποδείξεις, να κρίνεις και το σημαντικότερο λοιπόν είναι να ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ. Γι' αυτό προσπαθώ να αποβάλλω τη συνήθεια που μόνο καλό δε μου έκανε-έχω τρομερά κενά στα μαθήματα που με ενδιαφέρουν τουλάχιστον. Φυσικά και δεν αποσκοπώ σε 20 σε κανένα μάθημα, το θεωρώ αδύνατον για φέτος. Απλώς δεν ξέρω ακόμα τον τρόπο διαβάσματος. Αλλά πού θα μου πάει, θα βρω κι εγώ το ρυθμό μου. :worry::P
Αν κρίνω από τα μηνύματά σου (ωραία γραμμένα για την ηλικία σου), δεν έχω καμιά αμφιβολία ότι όλα θα πάνε καλά:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Ιδιαίτερα την περίοδο των πανελλαδικών διάβαζα πιο πολύ βράδυ. Και τώρα ακόμα...Δεν ξέρω γιατί...Ίσως γιατί έχω τσακωθεί με το πρωινό ξύπνημα ή επηρεάζομαι την ημέρα. Αλλά παιδιά το διάβασμα το βράδυ μετά τις 00.00 ειδικά είναι τέλειο. Όλοι κοιμούνται, βάζεις λίγο χαλαρά μουσικλή και δεν υπάρχει τίποτα να σε ενοχλήσει...

Το ΑΟΔΕ θυμάμαι το είχα δώσει χωρίς να έχω κοιμηθεί. Το πρωί ενώ όλοι φαντάζομαι θα διάβαζαν από τις 08.00 εγώ πάλι ξυπνούσα 12.00 άρχιζα 13.00 και όλο το βράδυ διάβαζα. Σε κακό δε μου βγήκε...20άρα...έγραψα.

Και τώρα στη σχολή, διαβάζω βράδυ. Όχι μέχρι τις 05.00, αλλά μέχρι τις 02.00 σε ποερίοδο εξεταστικής σίγουρα. να ξυπνήσω 08.00 να διαβάσω δεν παίζει! χαα. Δε λειτουργώ!

Κατά τη γνώμη μου αν είναι να βγάλετε ύλη παλέψτε το...μη διακαιολογείστε ότι δεν αποδίδει το μυαλό. Εάν δεν είχα ξενυχτήσει στο ΑΟΔΕ θα είχα χάσει όλο το τελυταίο θέμα. Γιατί ήταν από την τελευταία σελίδα της ύλης και είναι από τα τελυταία που αποστήθιζα... Δε λέω να το κάνετε συνήθειο. Απλώς εάν τύχει, έκτακτη ανάγκη παλέψτε το! Αλλιώς κάντε πρόγραμμα! Αντί για 20 θα είχα γράψει 15.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
χαχαχα! Είναι και αυτό μια άποψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top