Ξενυχτάτε διαβάζοντας;

Ξενυχτάτε για να διαβάσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 331)
  • Ναι

    Ψήφοι: 52 15.7%
  • Αρκετές φορές

    Ψήφοι: 58 17.5%
  • Συχνά

    Ψήφοι: 38 11.5%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 92 27.8%
  • Όχι

    Ψήφοι: 91 27.5%

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ποτέεεεεε!!! Ούτε στις πανελλαδικές δεν ξενυχτούσααα!!! 11 το βράδυ τα βιβλία κλείνουν!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Με σωστό προγραμματισμό δε χρειάζονται ξενύχτια. Εγώ ας πούμε διάβαζα μέχρι τις 11:30 το αργότερο και ξενυχτούσα μόνο αν έγραφα κανένα διαγώνισμα στο σχολείο την επόμενη ή αν δεν είχα προλάβει να γράψω έκθεση μέσα στο σαββατοκύριακο, αλλά και πάλι σε λογικά πλαίσια. Ό,τι μου έμενε το βράδυ το διάβαζα μετά το σχολείο, το μεσημέρι και τα σαββατοκύριακα αν είχα αφήσει κάτι επειδή δεν προλάβαινα.. Υπερβολές του τύπου διαβάζω μέχρι τις 3 και ξυπνάω πάλι στις 6 για επανάληψη ούτε τις αντέχω εγώ προσωπικά, και πιο πολύ σε φθείρουν και σε ταλαιπωρούν παρά σε βοηθάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόρη Καραβοκύρη

Νεοφερμένος

Η Χιόνι Ericson ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Nα θυσιάστει ο ύπνος στν βωμό του διαβάααασματος ?!...απαπαπαπα :P :P ...δεν γίνονται αυτα τα πραγματα.....!
βασικα , πέρα απο την πλάκα , δεν αποδίδεις κιολας....εστώ και αν λύσεις /διαβάσεις , την επομένη μέρα θα θύμασαι αμύδρα πραγματα....και θα σου έχει μείνει μονο η κουραση....όπότε sweet dreams, και αν θες ντε και καλα να διαβάσεις , ξύπνα νωρίτερα ;) ;) και αν περισσέψει χρόνος , ξαναπέσε....;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Nα θυσιάστει ο ύπνος στν βωμό του διαβάααασματος ?!...απαπαπαπα :P :P ...δεν γίνονται αυτα τα πραγματα.....!
βασικα , πέρα απο την πλάκα , δεν αποδίδεις κιολας....εστώ και αν λύσεις /διαβάσεις , την επομένη μέρα θα θύμασαι αμύδρα πραγματα....και θα σου έχει μείνει μονο η κουραση....όπότε sweet dreams, και αν θες ντε και καλα να διαβάσεις , ξύπνα νωρίτερα ;) ;) και αν περισσέψει χρόνος , ξαναπέσε....;) ;)

δεν ισχυει οτι την επομενη μερα θα θυμασαι αμυδρα,ειναι αναλογα με τον οργανισμο του καθενα.εγω ΑΟΔΕ που κυριως το εφαρμοσα το συστημα 20 εγραψα...ειναι αναλογα στον καθενα εγω πχ δεν μπορουσα να διαβασω αν ξυπναγα απο τις 5 τα χαραματα κυριως να αποστηθίσω...

ισχυει μονο οτι σε οτι αφορα τις πανελληνιες(την γραπτη εξεταση) δεν συμφερει καθως δεν ειναι συνηθισμενος ο εγκεφαλος να λειτουργει στο full:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
O προγραμματσμος δεν εχει καμια σχεση με το ξενυχτι...Θα ηθελα να ακουσω βαθμους απο αυτους που λενε οτι κοιμοτοσταν απο τισ 11....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγω μετα τις 11(κατα τις 1+) και εγραψα

17.8(εχασα 0.2 απο ασκησεις και ολα τα αλλα απο ορισμους και σ/λ:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
O προγραμματσμος δεν εχει καμια σχεση με το ξενυχτι...

κι εγω που ξενυχτισα τι καταλαβα? 17 εβγαλα(για την ακριβεια σε μορια ειναι 16.934)....ο σωστος προγραμματισμος ειναι το θεμα...μην νομιζεις οτι το σκοτωνομαι στο διαβασμα ειναι το κλειδι της επιτυχιας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
κι εγω που ξενυχτισα τι καταλαβα? 17 εβγαλα(για την ακριβεια σε μορια ειναι 16.934)....ο σωστος προγραμματισμος ειναι το θεμα...μην νομιζεις οτι το σκοτωνομαι στο διαβασμα ειναι το κλειδι της επιτυχιας....

ναι εννοειται και κυριως στον προγραμματισμο οπου,κακα τα ψεματα δεν υπαρχουν stade ασκησεις και μεθοδολογιες παρα μονο για να βρεις max k min....ειναι κυριως θεμα σκεψης και νεοτροπιας του καθενός...
μπραβο για τα μορια μακαρι να περασεις οπου θες(αρκει να μην μου φας τη θεση:P)

και κυριως να προσεχετε στο ξενυχτι μην παθετε τπτ εμενα σε μια περιοδο ηταν ετοιμο να σκασει το στομαχι μου απο τους καφεδες και πιστέψτε με,σιγουρα δεν αξιζε για τα μορια που εβγαλα(16109)- αλλα και για 19999 μορια-να θεσω σε κινδυνο την υγεια μου....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
ναι εννοειται και κυριως στον προγραμματισμο οπου,κακα τα ψεματα δεν υπαρχουν stade ασκησεις και μεθοδολογιες παρα μονο για να βρεις max k min....ειναι κυριως θεμα σκεψης και νεοτροπιας του καθενός...
μπραβο για τα μορια μακαρι να περασεις οπου θες(αρκει να μην μου φας τη θεση:P)

και κυριως να προσεχετε στο ξενυχτι μην παθετε τπτ εμενα σε μια περιοδο ηταν ετοιμο να σκασει το στομαχι μου απο τους καφεδες και πιστέψτε με,σιγουρα δεν αξιζε για τα μορια που εβγαλα(16109)- αλλα και για 19999 μορια-να θεσω σε κινδυνο την υγεια μου....:/:

ναι αυτο με τους καφεδες να προσεξετε απισης...εγω ειχα βαλει οριο...εναν την ημερα....αλλα να ειναι βαρης για να με πιανει(και καλα)...
ευχαριστω κι εσυ δεν τα πηγες καθολου ασχημα...αχαριστη δεν ειμαι αλλα κατι ψιλα θα ηθελα παρα πανω για να ειμαι πιο σιγουρη οτι θα μπω ψυχολογια....(σου την τρωω?????:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Αν δεν πίνετε καφέ , το τσάι έχει ακόμη περισσότερη καφείνη από τον καφέ. Εγώ καθημερινά το χειμώνα πίνω 2 κούπες τσάι ανακατεμένο με αποξηραμένο διόσμο (υπάρχει σε φακελάκι τσαγιού, αλλά ο σπιτικός είναι πιο δυνατός) και ένα κουταλάκι του γλυκού μέλι, αντί για ζάχαρη. Εκτός ότι δίνει τρομερή ενέργεια και κάνει καλό και στο λαιμουδάκι (το χειμώνα είμαι μονίμως με πονόλαιμο), ο δυόσμος με το μέλι δίνει διαύγεια και βοηθάει και στη μνήμη. Το πίνω χρόνια.
Δεν μπορώ καθόλου τον καφέ απαπααα , ούτε την αίσθηση που αφήνει στο στόμα και η μυρωδιά γιακ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Αν δεν πίνετε καφέ , το τσάι έχει ακόμη περισσότερη καφείνη από τον καφέ. Εγώ καθημερινά το χειμώνα πίνω 2 κούπες τσάι ανακατεμένο με αποξηραμένο διόσμο (υπάρχει σε φακελάκι τσαγιού, αλλά ο σπιτικός είναι πιο δυνατός) και ένα κουταλάκι του γλυκού μέλι, αντί για ζάχαρη. Εκτός ότι δίνει τρομερή ενέργεια και κάνει καλό και στο λαιμουδάκι (το χειμώνα είμαι μονίμως με πονόλαιμο), ο δυόσμος με το μέλι δίνει διαύγεια και βοηθάει και στη μνήμη. Το πίνω χρόνια.
Δεν μπορώ καθόλου τον καφέ απαπααα , ούτε την αίσθηση που αφήνει στο στόμα και η μυρωδιά γιακ
αληθεια...χμμμ...μου αρεσουν τα τσαγια και γενικα τα ροφηματα με βοτανα και το εχω ψαξει πολυ το θεμα...αλλα οσα εχω δοκιμασει δεν μου εκαναν τιποτα....ουτε με τζιντζερ που λενε οτι ειναι τονωτικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
αληθεια...χμμμ...μου αρεσουν τα τσαγια και γενικα τα ροφηματα με βοτανα και το εχω ψαξει πολυ το θεμα...αλλα οσα εχω δοκιμασει δεν μου εκαναν τιποτα....ουτε με τζιντζερ που λενε οτι ειναι τονωτικο

Έλα τώρα, τζίντζερ yuckk :P Ας αρχίσουμε πρώτα με τα ελληνικά βότανα, που τα βρίσκεις παντού. Ο δυόσμος πάντος σε συνδυασμό με το τσάι και το μέλι είναι τούρμπο ενέργειας. Όταν καμιά φορά βαριέμαι να διαβάσω ή κοιμάμαι το μεσημέρι και επίσης βαριέμαι, πίνω ένα τέτοιο και αμέσως μου έρχεται διάθεση για να κάνω κάτι και να σκεφτώ. Δοκίμασέ το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αν δεν πίνετε καφέ , το τσάι έχει ακόμη περισσότερη καφείνη από τον καφέ. Εγώ καθημερινά το χειμώνα πίνω 2 κούπες τσάι ανακατεμένο με αποξηραμένο διόσμο (υπάρχει σε φακελάκι τσαγιού, αλλά ο σπιτικός είναι πιο δυνατός) και ένα κουταλάκι του γλυκού μέλι, αντί για ζάχαρη. Εκτός ότι δίνει τρομερή ενέργεια και κάνει καλό και στο λαιμουδάκι (το χειμώνα είμαι μονίμως με πονόλαιμο), ο δυόσμος με το μέλι δίνει διαύγεια και βοηθάει και στη μνήμη. Το πίνω χρόνια.
Δεν μπορώ καθόλου τον καφέ απαπααα , ούτε την αίσθηση που αφήνει στο στόμα και η μυρωδιά γιακ
Ναι,αυτό για το τσάι το 'χω ξανακούσει,και σκέφτομαι να το εφαρμόσω φέτος,γιατί και οι πολλοί καφέδες δε λένε...(άσε που χαλάνε το δέρμα+κιτρινίζουν τα δόντια+μυρίζει άσχημα η αναπνοή!:P:redface:)...Οπότε μάλλον το τσαγάκι θα δώσει τη λύση...!:clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Εγώ τσάι έπινα κάθε μέρα πάντως. Και κρύο και ζεστό και απ'όλα.
Καλό είναι, σε κρατάει ξύπνιο, αλλά δυστυχώς έχεις συνεχώς μια τάση για τουαλέτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ τσάι έπινα κάθε μέρα πάντως. Και κρύο και ζεστό και απ'όλα.
Καλό είναι, σε κρατάει ξύπνιο, αλλά δυστυχώς έχεις συνεχώς μια τάση για τουαλέτα :P
Ε,ντάξει,αυτό δεν είναι κακό...:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Ξενύχτι και διάβασμα?!Φυσικά είναι ο καλύτερος συνδυασμός.Συνήθως με πιάνει όρεξη μετά τις 2 το βράδυ να ασχοληθώ με το διάβασμα,ειδικά τώρα το καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ε,ντάξει,αυτό δεν είναι κακό...:redface::P

Μη το λες :P
Δε ξέρεις τι τράβηξα στις πανελλήνιες που έπαιρνα στην τάξη τσάι και δεν μου έφτανε ο χρόνος για να πάω στο μπάνιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μη το λες :P
Δε ξέρεις τι τράβηξα στις πανελλήνιες που έπαιρνα στην τάξη τσάι και δεν μου έφτανε ο χρόνος για να πάω στο μπάνιο :P

Ε όχι στο σχολείο ντεε :P Εγώ μιλάω για όταν διαβάζεις στο σπίτι. Ειδικά το βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ε όχι στο σχολείο ντεε :P Εγώ μιλάω για όταν διαβάζεις στο σπίτι. Ειδικά το βράδυ.

Ήμουν εθισμένη.
Σε όλα τα διαγωνίσματα είχα και ένα μπουκάλι τσάι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ήμουν εθισμένη.
Σε όλα τα διαγωνίσματα είχα και ένα μπουκάλι τσάι :P
Ουπς!Όχι,σ' αυτή την περίπτωση μάλλον δεν εκτίμησες(και με το δίκιο σου) τις διουρητικές του ικανότητες....:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top