Ξενυχτάτε διαβάζοντας;

Ξενυχτάτε για να διαβάσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 331)
  • Ναι

    Ψήφοι: 52 15.7%
  • Αρκετές φορές

    Ψήφοι: 58 17.5%
  • Συχνά

    Ψήφοι: 38 11.5%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 92 27.8%
  • Όχι

    Ψήφοι: 91 27.5%

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Ξενυχτάω γενικώς.Μερικές φορές διαβάζω κιόλας. :P

που το βρήκες και το ξέθαψες ?:P

..............
συνήθως μόνο βράδυ διαβάζω και ξεκινάω μετά τις 2 ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
κι εγώ συνήθως βράδυ διαβάζω ( λιώνω εδώ την υπόλοιπη μέρα :P ) μου αρέσει πιο πολύ, έχεις ησυχία κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
εγώ πάντως δεν το έκανα ποτέ αυτό ,να ξενυχτήσω διαβάζοντας, δεν θυσιάζω τον ύπνο μου για το διάβασμα, ευχαριστώ :P
και δεν ζημιώθηκα καθόλου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
...σχεδόν ποτέ (εκτός αν παρουσιαστεί ανάγκη, φυσικά..) μετά τις 11-12 "κατεβάζω ρολά" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostie

Νεοφερμένος

Η lostie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
με βολευει παρα πολυ. Σχολειο 7 ωρες , φροντ. 2 με 4 ωρες. Ποτε να διαβασω μολις γυρισω απο το φροντ που εχω ενα κεφαλι καζανι; Απλα επειδη μετα απο καποιες μερες νυσταζω, κοιμαμαι μια μερα απο τις 9 και επανερχομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Ξαφνικα εκει που κοιμαμε με πιανει κατι ξυπναω και αρχιζω το διαβασμα!!! γενικα ομως δεν πολυ ξενυχταω διαβαζοντας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
μπααααααααα...σιγα μη χασω τον υπνο μου για το διαβασμα:Pαλλα εχω τελειωσει 2-3 φορες αργα απο το διαβασμα :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliki96

Νεοφερμένος

Η vasiliki96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Προσπαθω να το αποφευγω. Το θεωρώ μεγαλη βλακεια αλλα μερικές φορες δεν μπορεις να κάνεις αλλιώς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaroulitaaaaa

Νεοφερμένος

Η Xaroulitaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
τωρα που ειμαι α λυκειου οχι τις επομενες χρονιες δεν 3ερω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
περσι για το 1ο διαγωνισμα αρχαιων..και τι καταλαβα; 18 εγραψα, ενω στο 2ο εγραψα 19 με διαβασμα μιας ωρας το απογευματακι :Ρ
βεβαια, πιστευω πως εξαρταται απ'το καθε παιδι ξεχωριστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Άντε να κάτσω ως τις 10:30 όταν γράφουμε διαγώνισμα σε κανα δύσκολο μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Δεν το ειχα παρατηρησει μεχρι τωρα, αλλα δεν εχω ξενυχτησει διαβαζοντας μεχρι τωρα.
Αντε το πολυ πολυ να κατσω μεχρι τις 11 να λυσω καμια ασκηση στα μαθηματικα, αν εχω πορωθει απο πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
προσπαθω να μην το κανω αλλα...:confused:
μονο το βραδυ συγκεντρωνομαι και επειδη εχει ησυχια και επειδη μονο το βραδυ μου ασκειται πιεση για να μην παω αδιαβαστη την αλλη μερα...
και ετσι διαβαζω μεχρι τισ 12 για την ωρα... μετα νυσταζω και φωναζει κα η μαμι...;)
τωρα τα επομενα δυο χρονια επειδη ειμαι γενικα ανοργανωτη και της τελευταιας στιγμησ πιστευω θα το κανω πολλεεεεες φορες... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ουτε καν...
Ολοι μου λεγαν τριτη λυκειου θα διαβαζεις ολο το βραδυ κλπ κλπ...
Δε ξερω για τους αλλους αλλα εγω 11μιση ειμαι στο κρεβατακι μου:)
Αν τα βρω σκουρα με τα μαθηματα, σηκωνομαι το πρωι και τα κανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μία φορά έμεινα μέχρι τις 4 και μετά ξύπνησα 7 για να συνεχίσω.
Αλλά σήμερα σίγουρα θα ξενυχτήσω λίγο.Αλλά who cares, δεν έχω σχολείο το πρωί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Δεν ειμαι βραδινος τυπος,προτιμω να ξυπναω νωρις το πρωι. Το βραδυ δεν αποδιδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Ναι. Πάντα βαριέμαι να διαβάσω και καταλήγω να το κάνω αργά το βράδυ ή νωρίς το πρωί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
οταν πηγαινα σχολειο ποτε δεν διαβαζα μεχρι αργα το βραδυ.....στην τριτη λυκειου απλα το πηγα λιγο πιο αργα μεχρι τις 12 περιπου διαβαζα και μετα κοιμομουνα....τωρα στο πανεπιστημιο ηταν μαθηματα π δεν ειχα ανοιξει βιβλιο σε μερικα μαθηματα ολη την χρονια αγχωθηκα και σε μερικα πηγα και κατευθειαν,διαβαζα ολο το βραδυ για να βγαλω την υλη και το πρωι πηγα να δωσω!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgakal

Νεοφερμένος

Η Ολγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
μετα τις 9-10 το πολυ πολυ βρισκομαι εκτος λειτουργειας!!!βεβαια καποιες φορες η αναγκη νικα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
[Off-topic] @Guest854551* : Τελικά θα μείνεις στο τμήμα Στατιστικής :P Η θα δώσεις 4η φορά ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top