Ξενυχτάτε διαβάζοντας;

Ξενυχτάτε για να διαβάσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 331)
  • Ναι

    Ψήφοι: 52 15.7%
  • Αρκετές φορές

    Ψήφοι: 58 17.5%
  • Συχνά

    Ψήφοι: 38 11.5%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 92 27.8%
  • Όχι

    Ψήφοι: 91 27.5%

etrygeom

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Πάντα διάβαζα βράδυ, και από τα 16 και μετά ξενυχτούσα συχνότατα διαβάζοντας. :zilia:
Αυτό που ανέφεραν μερικοί ότι είχαν τα μαθήματα τους έτοιμα μέχρι τις 6 το απόγευμα το πολύ, δεν το κατάφερα ποτέ σε όλη μου τη σχολική "καριέρα". :zilia:

Same here. Με πιάνει, πάντως, μια απίστευτη σπαρίλα κάθε απόγευμα με αποτέλεσμα να κουκουβαγίζω τις μεταμεσονύχτιες ώρες.

Κάτι άσχετο: Μια τεχνική που ανέφερε ο Anarki σε προηγούμενες σελίδες, τονώνει τον οργανισμό "κανονικά και με τον νόμο" (δοκιμασμένη) :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εεε...εγώ πέρσυ έριχνα τρελά ξενύχτια, όχι για το σχολείο, αλλά για τα γαλλικά...
Είχα τον χρόνο να διαβάσω το απόγευμά μα μου έλειπε η διάθεση :$ Οπότε μιλάμε για ύπνο μετά τις 2 ή 3 το βράδυ και γεμάτο πρόγραμμα όλη την επόμενη μέρα.. Φέτος προσπαθώ να οργανωθώ κάπως και διαβάζω αμέσως μόλις γυρίσω σπίτι (έτσι κι αλλιώς φροντιστήρια δεν έχω, μόνο χορό, οπότε το εκμεταλλεύομαι :D).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
συνηθως αν εχω χασει ωραια καθομαι μεχρι της 10.30 την πεμπτη που εχω και βιολογια να διαβασω και αρχαια και ιστορια και θρησκευτικα και πληροφορικη αγλλικα σχολ. και φροντ. αλλα τα καταφερνω:xixi: .αλλα μερικες φορες αν εχω τεστ τριμηνου,διαγωνισμα ή εργασια σε καποιο μαθημα κανω των επομενων ημερων απο οσα μπορω και θελω γαι νε αφωσιωθω εκει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Καποτε χαλαρα διαβαζα μεχρι τις 12.30 ή 1,αλλα παντοτε απο αναγκη.Πανε αυτες οι μερες ομως:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia_93

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
οχι φυσικα... ειναι κατι πολυ ανουσιο...δηλαδη απο την ωρα που γυρνατε στο σπιτι δεν εχετε καθολου χρονο για διαβασμα;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
αν κ δεν παω ποτε αδιαβαστος, δεν ξενυχταω κιολας για να διαβασω...αμα ξενυχταω απο τη β γυμνασιου, στο λυκειο τι θα κανω?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Οχι ρε, μην τρελαθουμε, γ γυμνασιου πηγαινω ωρε. :p
Mε τρομαζει η ιδεα οτι στην 3η Λυκειου θα πρεπει και να ξενυχταω κιολας, δεν το μπορω το ξενυχτι, ας διαβαζω ολη μερα, το ξενυχτι δεν το μπορω. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ δεν ξενυχτάω.2 φορές το κανα λόγω κακού προγραμματισμού.Κοινώς μλκ δικιά μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Ναι, αλλά μόνο άμα έχω όρεξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
πέρσυ καθημερινά ως τις 3-4 τη νύχτα! είχα φρικάρει λίγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Μια απ' τα ιδια με την αποπανω. Βεβαια ηταν καθαρα αποτελεσμα της τεμπελιας μου τις "νορμαλ" ωρες και δεν ειχα αλλη επιλογη. :P

Ελπιζω να μη χρειαστει ξανα κατι τετοιο (κουνια που με κουναγε :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάντως και να μην προλάβω κάτι δεν σκάω κιόλας.
Ή θα το κάνω σχολείο,ή το μεσημέρι ,ή αν δεν προλάβω δεν θα το κάνω:P
Σιγά.Ό,τι μένει το παίρνω για την επόμενη φορά.Δεν χάθηκε κι ο κόσμος.
Εγώ θέλω και ύπνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Οχι, ηξερα οτι αν ελεγα "δε βαριεσαι, θα τα κανω μαζι με τα επομενα" απλα θα μαζευοντουσαν περισσοτερα για το επομενο ξενυχτι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Σε καθημερινη βαση οχι.
Το εκανα Γ Λυκειου 3-4 φορες που με ειχαν πιασει τα διαολια μου και δεν θα μπορουσα να κοιμηθω αν δεν τελειωνα οτι ειχα και δεν ειχα.

Τωρα ως φοιτητης, σε περιοδο εξεταστικης, ναι, αρκετες φορες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγώ από ότι θυμάμαι δεν ξενυχτούσα διαβάζοντας (για τη 2η φορά λέω γιατί τη 1η δε διάβαζα γενικώς). Βασικά μετά τις 9 περίπου δε μπορούσα να διαβάσω, κόλαγα και σκευτόμουν άλλα οπότε το σταμάτησα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Πάντα προτιμούσα να ξυπνάω πρωί νωρίς όταν πρόκειται να διαβάσω.Το βράδυ με εμπνεέι για χαβαλέ,διασκέδαση,ξενύχτια κτλ,αλλά όχι για διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
πέρσυ καθημερινά ως τις 3-4 τη νύχτα! είχα φρικάρει λίγο!


Χμμ... Κι εγώ το ίδιο, δυστυχώς... Ειδικά η προ-προηγούμενη εβδομάδα ήταν κόλαση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
σπανια το εκανα στις πανελληνιες.... μονο οταν ειχα διαγωνισμα και τις ημερες που διναμε...δεν παλευεται η γ λυκειου χωρις υπνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Όχι,δεν έχω ξενυχτήσει ποτέ διαβάζοντας για το σχολείο.Λίγο το μεσημέρι στο κενό που έχω,αλλά λίγη ώρα.Δεν βρίσκω κανένα νόημα σε όλο αυτό.Άσχετο:Μια κοπελιά διάβαζε μέχρι τις 1 το βράδυ ΑΟΔΕ και πήρε 18 και εγώ που διάβασα 1 ωρίτσα και αν,πήρα 20:PΆμα δεν λειτουργεί σωστά ο εγκέφαλος και δεν σκέφτεται λογικά κάποιος,όσες ώρες και να διαβάζει,δεν έχει σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Παλιοτερα μεχρι τις 11 το πολυ ημουν στο κρεβατακι μου για υπνο.

Τωρα πλεον μπορω και συγκεντρωνομαι μονο αργα το βραδυ και διαβαζω αφου εχω πιει καφε πριν εννοειται. :P

Δεν ειναι και οτι καλυτερο αυτο που κανω,αφου μπορει να εχω κοιμηθει 1-2 ωρες και μετα να θελω παλι 2 καφεδες για να παω στο σχολειο το πρωι,αλλα ok... =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top