Ξανά Πανελλήνιες ή να μείνω στη σχολή;

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Bασικά είπε πως της άρεσε η σχολή αλλά θέλει το θέατρο ερασιτεχνικά...

οταν μιλαει για ξανα πανελληνιες θα πει πως εχει αμφιβολιες και για τη σχολη....
και κατι ανεφερε για σχολη θεατρου στο πρωτο της μηνυμα (πως αν ξεκινησει στα 23 της αλλη θα την τελειωνουν τοτε) αρα δε νομιζω να το θελει τοσο ερασιτεχνικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni999

Νεοφερμένος

Η eleni999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
οχι δεν το θελω ερασιτεχνικα το θελω επεγγελματικα:)ειναι κατι που ονειρευομαι απο παντα.ξερω οτι τωρα δεν η καταληλη περιοδος να το πω στους γονεις μου .η σχολη στη ροδο μου αρεσει αλλα αν παω εκει θα χασω την ευκαιρια για τουλαχιστον 4 χρονια να σπουδασω ηθοποιος και να προσθαθησω να βρω δουλεια σε αυτο !αν η σχολη αυτη ηταν στην αθηνα θα ηταν το ιδανικο .για αυτο σκεφτομαι μηπως δωσω ξανα για να μπορεσω να συνδιασω και τα δυο ταυτοχρονα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ε δεν μπορείς να τα κάνεις και τα 2 θαρρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Δεν σου αρέσει η ιστορία και είσαι στο ιστορικό αρχαιλογικό?? Ως γνωστόν αρχαιολόγος και στην Ελλάδα δεν έχεις καμία ελπίδα....άρα αναγκάζεσαι να επιλέξεις το ιστορικό τμήμα....καλύτερα να χάσεις μια χρονιά παρά να χαραμίσεις τη ζωή σου...κάνοντας κάτι που δεν σε γεμίζει!:iagree:

Εγώ στη θέση σου θα ξαναέδινα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LatinosErastis

Νεοφερμένος

Ο LatinosErastis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Λοιπόν αυτή τη στιγμή είμαι πρωτοετής φοιτητής κανονικά γραμμένος στη σχολή μου και τα λοιπά. Θέλω όμως να ξαναδώσω πανελλήνιες μήπως περάσω στη σχολή που πραγματικά μου αρέσει. Η απορία που έχω είναι η εξής: Μπορώ να ξαναδώσω κανονικά και εάν δεν τα πάω καλά να μην κάνω μηχανογραφικό και να συνεχίσω να φοιτώ στη τωρινή σχολή μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Λοιπόν αυτή τη στιγμή είμαι πρωτοετής φοιτητής κανονικά γραμμένος στη σχολή μου και τα λοιπά. Θέλω όμως να ξαναδώσω πανελλήνιες μήπως περάσω στη σχολή που πραγματικά μου αρέσει. Η απορία που έχω είναι η εξής: Μπορώ να ξαναδώσω κανονικά και εάν δεν τα πάω καλά να μην κάνω μηχανογραφικό και να συνεχίσω να φοιτώ στη τωρινή σχολή μου;
φυσικα κανενας δε σε υποχρεωνει να δωσεις το μηχανογραφικο...
βασικα και να κανεις και να περασεις σε αλλη σχολη, αν πρωτα δεν παρεις διαγραφη απο την τωρινη σχολη σου, θα θεωρεισαι κανονικα φοιτητης της σχολης αυτης.. αλλα το Φεβρουαριο θα πρεπει να δηλωσεις οτι ξαναδινεις πανελληνιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LatinosErastis

Νεοφερμένος

Ο LatinosErastis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ναι ανθρωπέ μου εγώ άλλο σε ρωτάω. Το να δώσω πανελλήνιες ενώ είμαι γραμμένος σε σχολή γίνεται; Και μετά αν θέλω διαγράφομαι και πηγαίνω στην άλλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Ναι ανθρωπέ μου εγώ άλλο σε ρωτάω. Το να δώσω πανελλήνιες ενώ είμαι γραμμένος σε σχολή γίνεται; Και μετά αν θέλω διαγράφομαι και πηγαίνω στην άλλη.
ε ολοι ετσι κανουν.. δεν ξερω κανεναν που πηγε να δωσει αφου διαγραφηκε πρωτα απο τη σχολη του ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LatinosErastis

Νεοφερμένος

Ο LatinosErastis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου, μήπως θα μπορούσε και κανένας άλλος να μου πει ότι ξέρει πάνω στο θέμα αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ναι ανθρωπέ μου εγώ άλλο σε ρωτάω. Το να δώσω πανελλήνιες ενώ είμαι γραμμένος σε σχολή γίνεται; Και μετά αν θέλω διαγράφομαι και πηγαίνω στην άλλη.
Φυσικα και γινεται,μην κολλας πουθενα:no1:!! Αν επιτρεπεται, σε ποια σχολη εισαι και που θελεις να μπεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LatinosErastis

Νεοφερμένος

Ο LatinosErastis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Είμαι Πληροφορική και Τηλεπικοινωνιών στο Καποδιστριακό και στοχεύω για Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ η Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών στην Πάτρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ειναι καλο που εχεις υψηλους στοχους, αλλα και το τμημα που εισαι τωρα ειναι παρα πολυ καλο!! Τεσπα, αν τελικα αποφασισεις να ξαναδωσεις, σου ευχομαι καθε επιτυχια... Και για οποια αλλη απορια εχεις, μη διστασεις να ρωτησεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LatinosErastis

Νεοφερμένος

Ο LatinosErastis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!!! Το ξέρω ότι είναι καλό τμήμα απλά δεν μου κάνει προσωπικά ήταν τέταρτη επιλογή μου άλλωστε... Αλλά δεν περίμενα να φάω τέτοια ξενέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μη νομιζεις, και εγω που μπηκα στην πρωτη μου επιλογη και παρολο που λατρευω το αντικειμενο που προκειται να ακολουθησω, τα μαθηματα της σχολης μου φαινονται εντελως ανουσια και βαρετα!! Γι αυτο αλλωστε δεν παταω κιολας... Αν ομως θελεις πολυ κατι, αναγκαζεσαι και κανεις υπομονη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LatinosErastis

Νεοφερμένος

Ο LatinosErastis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγώ έπειτα οποιονδήποτε κλάδο εργασίας και να ακολουθήσω ως Πληροφορικός δεν πρόκειται ποτέ να μου προσφέρει ευχαρίστηση. Είμαι ήδη πρώτο εξάμηνο και σκοπεύω από τώρα να προσπαθήσω να περάσω μονάχα ένα μάθημα σε περίπτωση που στις πανελλήνιες δεν κάνω κάτι ουσιαστικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Ναι ανθρωπέ μου εγώ άλλο σε ρωτάω. Το να δώσω πανελλήνιες ενώ είμαι γραμμένος σε σχολή γίνεται; Και μετά αν θέλω διαγράφομαι και πηγαίνω στην άλλη.


γινεται οποτε μην κολας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
επιτυχια ευχομαι,στους μηχανολογους του εμπ σπουδαζω εγω και να ξερεις οτι ειναι μια παρα πολυ δυσκολη σχολη,με πολλα μαθηματα,πολλες ωρες παρακολουθησης,η οποια ομως κατα την αποψη μου ειναι απο τις καλυτερες αυτην την στιγμη ,σχολη μηχανικων.

ευχομαι να πετυχεις τον στοχο σου και του χρονου να τα λεμε και απο κοντα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouko

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ευρωπός (Κιλκίς). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Φυσικα και μπορεις να δωσεις παν/ιες χωρις να ξεγραφτεις απο τη σχολη σου...κι εγω αυτο κανω..περασα στο τμημα Μηχανικων Πληροφορικης και Τηλεπικοικωνιων της Κοζανης,πηγα γραφτηκα αλλα επειδη αλλος ειναι ο πρωτος μου στοχος κανω ιδιαιτερα και ετοιμαζομαι να ξαναδωσω παν/ιες...απλα αν καταφερεις να περασεις εκει που 8ελεις ξεγραφεσαι απο τη σχολη που εισαι τωρα και εγγραφες στην καινουργια...και εχω και φιλους που ειχαν περασει σε καποια σχολη αλλα ξαναεδωσαν παν/ιες και δεν ειχαν κανενα προβλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LatinosErastis

Νεοφερμένος

Ο LatinosErastis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ παίδες:no1: Μωρέ και ας είναι πανδύσκολη η σχολή, εάν μου δίνει το κίνητρο να ξυπνήσω το πρωί για να πάω και να που προσφέρει κάποιο μέλλον το οποίο μπορώ να σκέφτομαι, χωρίς να χαλιέμαι όπως τώρα....
τότε.... πιστεύω ότι και τα μόρια μπορώ να βγάλω για να μπω σε αυτήν και να βγάλω την ίδια την σχολή με καλό βαθμό στα 5 χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
καλα κανεις και εχεις ενθουσιασμο,βοηθαει,ωστωσο αντικειμενικα,ειναι απο τις πιο δυσκολες,αλλα προσωπικα την γουσταρω πολυ ,με τα προβληματα και τις ελλειψεις που εχει (ειπαμε εμπ ειναι αλλα με ΠΟΛΛΑ προβληματα)

αμα εχεις την ιδια τρελα,τοτε ΝΑΙ δεν θα το μετανιωσεις αν περασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top