Νυχτερινή Έξοδος

Νυχτερινή Εξοδος

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 121)
  • σε club

    Ψήφοι: 33 27.3%
  • στα μπουζούκια

    Ψήφοι: 5 4.1%
  • σε συναυλία (γενικά)

    Ψήφοι: 21 17.4%
  • σε εναλλακτική μουσική σκηνή

    Ψήφοι: 12 9.9%
  • σε ταβέρνα με ζωντανή λαϊκή μουσική

    Ψήφοι: 8 6.6%
  • σε κυριλέ εστατόριο με την ανάλογη μουσική

    Ψήφοι: 3 2.5%
  • σε θέατρο / σινεμά

    Ψήφοι: 22 18.2%
  • άλλο (τι?)

    Ψήφοι: 17 14.0%

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
μ'αρέσουν τα χαλαρά πράγματα (ε τι, Θεσσαλονίκη μένουμε...:P)
επιτραπέζια,σοκολάτα,βόλτες στην παραλία,φαγητό σε κάνα γυράδικο/goody's :P
που και που μ'αρέσουν τα ξενύχτια
άντε κανα κλαμπ όποτε έχω όρεξη για χορό ή ρεμπετάδικο με καλή παρέα (έχει πλάκα :P) ή κρασιά/ρετσίνες :D
οι συναυλίες δεν μ'αρέσουν ιδιαίτερα...:/: πολλή φασαρία και σπρωξίδι...
μ'αρέσουν και τα ροκάδικα αλλά δεν έχω παρέα να πάω...:P
α και θεατρο και σινεμα :D

Τι λέτε παιδιά!!!Πολύ ωραία είναι τα κλαμπ και τα μπουζούκια αλλά αυτά που δεν είναι τέρμα στριμωξίδι και δε θες μισή ωρα για να πας στην τουαλέτα!!Δεν εχω πρόβλημα για συναυλίες και πιο έντεχνα events αλλά προτιμώ τα πρώτα!Το καλύτερο απ'όλα βέβαια είναι με διαφορά ταβέρνα με ζωντανή λαική μουσική και ρετσίνα!!!!! ΑΘΩΝΟΣ 4 EVER AND EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oι Σαλονικιοί καταλαβαίνουν!!!!

Πάντως όσον αφορά τα μπουζούκια θα'ρθει καιρός που κάποιοι απο δω μέσα θα ψοφάν για να πάνε στον Πλούταρχο ή στην Πέγκυ!!!!Ξέρω κι άλλους που το παίζαν ροκάδες και μεταλλάδες αλλά στο σωστό timing το μόνο μέρος που τους ταίριαζε ήταν τα μπουζούκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και όταν λέω μπουζούκια δεν εννοώ σκυλάδικα και τσιφτετελάδικα!Αυτά δε μαρέσουν!

Και φυσικά μην ξεχνάμε το σινεμά!!Σταθερή αξία!

Άθωνος :inlove:, αχ έχουμε καιρό να πάμε ρε γμτ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

lostie

Νεοφερμένος

Η lostie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Οπου να΄ναι συνηθως σινεμα η για φαι. Πιτα του παππου, εχει κατι σουβλακια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Τι από τα παρακάτω προτιμάτε??

Νυχτερινή Έξοδο..

Α. σε club
Β. στα μπουζούκια
Γ. σε συναυλία (γενικά)
Δ. σε εναλλακτική μουσική σκηνή
Ε. σε ταβέρνα με ζωντανή λαϊκή μουσική
ΣΤ. σε κυριλέ εστατόριο με την ανάλογη μουσική
Ζ. σε θέατρο / σινεμά
Η. άλλο

Προσωπικά, προτιμώ το Γ, το Δ και το Ζ... Το ΣΤ μου φαίνεται καλό, αλλά για μεγαλύτερες ηλικίες. Και το Ε θεωρώ ότι είναι για μεγαλύτερες ηλικίες επίσης. Το Α και το Β δεν μου αρέσουν καθόλου..

Δ Ζ και φυσικα το Η [μπυρες απ το περιπτερο και ή παγκακι ή ξαπλωστρες στην παραλια(καλοκαιρακι)]

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notebook___ΑΡΚΑς

Νεοφερμένος

Ο ο βιολιστης της στεγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Τι από τα παρακάτω προτιμάτε??

Νυχτερινή Έξοδο..

Α. σε club
Β. στα μπουζούκια
Γ. σε συναυλία (γενικά)
Δ. σε εναλλακτική μουσική σκηνή
Ε. σε ταβέρνα με ζωντανή λαϊκή μουσική
ΣΤ. σε κυριλέ εστατόριο με την ανάλογη μουσική
Ζ. σε θέατρο / σινεμά
Η. άλλο

Προσωπικά, προτιμώ το Γ, το Δ και το Ζ... Το ΣΤ μου φαίνεται καλό, αλλά για μεγαλύτερες ηλικίες. Και το Ε θεωρώ ότι είναι για μεγαλύτερες ηλικίες επίσης. Το Α και το Β δεν μου αρέσουν καθόλου..
εγω προτιμω Δ,Ε,Ζ,Η.....αλλα δυστυχως στην πολη μου μονο το Ε υπαρχει και που και που κανενα ονοματακι σε κανα μπαρ..!!
το καλοκαιρακι ομως ερχονται καμποσα θεατρακιαα,ξερετε μωρεε περιοδειες φαση..!
αυτο που κανουμε συχνα ειναι καμια μπυρα σε μπαρ(οχι κλαμπ...) και μετααα σε παρκακι πλατειααα με χαβαλε και τραγουδια!!
επισης μερικοι καθονται στο σπιτακι και βλεπουν ταινιες....ειναι της μοδας ξερεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Δεν ξερω πιο ειναι πιο απαισιο.Τα μπαρ-κλαμπ η τα μπουζουκια-ρεμπεταδικα κτλ

Άλλο "μπουζούκια" (=πίστα) και άλλο ρεμπετάδικο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Άλλο "μπουζούκια" (=πίστα) και άλλο ρεμπετάδικο.;)
Εγω τα βαζω στο ιδιο τσουβαλι γιατι το θεαμα που προσφερουν ειναι ιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Εγω τα βαζω στο ιδιο τσουβαλι γιατι το θεαμα που προσφερουν ειναι ιδιο
τα ρεμπέτικα διαφόρουν από την ελαφρολαϊκή μουσική του σήμερα...
πάντως επί της ουσίας έχεις δίκιο εν μέρει. π.χ. εγώ πήγα σε ρεμπετάδικο,και παίξανε και σκυλάδικα,για να ανάψει το κέφι :P έτσι είναι συνήθως τα φοιτητικά ρεμπετάδικα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,895 μηνύματα.
ε, με Βαμβακάρη ή Ζαγοραίο δεν βγαίνει το πρόγραμμα
πρέπει να παίξει και λίγο ντραμμομπουζουθεοδωρίδου τίγκα στον καπνό...και οι λοιποί

προσωπικά προτιμώ τα: Δ,Ε,Ζ,Η..
ως φοιτητής δεν είχα τέτοιου είδους περιέργιες
μια φορά πήγα και δεν μου άρεσε το υπερθέαμα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Λίγο απ'όλα,ανάλογα με το mood.Γενικότερα θα έλεγα,I love partying! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Συναυλια και εναλλακτικη μουσικη σκηνη. Σπανια σε θεατρο/σινεμα..αν και αγαπω πολυ τις ταινιες, προτιμω να τις βλεπω σπιτι με την ησυχια μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Εγω τα βαζω στο ιδιο τσουβαλι γιατι το θεαμα που προσφερουν ειναι ιδιο

Πλάκα με κάνεις; Το στηρίζεις κάπου αυτό;

Το ίδιο είναι η νεοελληνική πίστα που είναι μια κακόγουστη πασαρέλα και το ίδιο ο Τσιτσάνης, ο Χιώτης κι ο Βαμβακάρης;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicoleta1994

Νεοφερμένος

Η Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
αναλογα τα κεφια ;) ολα καλα ειναι ..η παρεα μετραει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Τι από τα παρακάτω προτιμάτε??

Νυχτερινή Έξοδο..

Α. σε club
Β. στα μπουζούκια
Γ. σε συναυλία (γενικά)
Δ. σε εναλλακτική μουσική σκηνή
Ε. σε ταβέρνα με ζωντανή λαϊκή μουσική
ΣΤ. σε κυριλέ εστατόριο με την ανάλογη μουσική
Ζ. σε θέατρο / σινεμά
Η. άλλο

Προσωπικά, προτιμώ το Γ, το Δ και το Ζ... Το ΣΤ μου φαίνεται καλό, αλλά για μεγαλύτερες ηλικίες. Και το Ε θεωρώ ότι είναι για μεγαλύτερες ηλικίες επίσης. Το Α και το Β δεν μου αρέσουν καθόλου..


ολα εκτοσ (απο το στ και το ε) αναλογα την παρεα,τη διαθεση και τα λεφτα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
μου αρεσει να βγαινω για φαγητο, διαλεγω Ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Πλάκα με κάνεις; Το στηρίζεις κάπου αυτό;

Το ίδιο είναι η νεοελληνική πίστα που είναι μια κακόγουστη πασαρέλα και το ίδιο ο Τσιτσάνης, ο Χιώτης κι ο Βαμβακάρης;:worry:

Όχι,δεν είναι το ίδιο.Ο Τσιτσάνης και ο Βαμβακάρης (τον άλλο τον μαλάκα πρώτη φορά τον ακούω),δεν ακούγονται με τίποτα,τα μπουζούκια έχουν τουλάχιστον χαβαλέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Τι από τα παρακάτω προτιμάτε??

Νυχτερινή Έξοδο..

Α. σε club
Β. στα μπουζούκια
Γ. σε συναυλία (γενικά)
Δ. σε εναλλακτική μουσική σκηνή
Ε. σε ταβέρνα με ζωντανή λαϊκή μουσική
ΣΤ. σε κυριλέ εστατόριο με την ανάλογη μουσική
Ζ. σε θέατρο / σινεμά
Η. άλλο

Κατά σειρά προτίμησης: ΣΤ, Η (μπαρ/μπιραρία), Ζ (σινεμά, όχι θέατρο), Γ, Δ, Α, Ε, Β
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ταβέρνα για μεζέ και κρασί, σινεμά ή μπιραρία.

τα μπουζούκια-σκυλάδικα τα απεχθάνομαι, και τα κλάμπ με κουράζουν. τι διασκεδαστικό υπάρχει στο να ακούς τέρμα μουσική και να χτυπιέσαι χορέυοντας μέχρι να ξημερώσει, άν δεν μπορείς να μιλήσεις με τον δίπλα.

τα ρεμπετάδικα είναι μια καλή επιλογή, ταξίδι στα στέκια απο του παρελθόντος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Τι από τα παρακάτω προτιμάτε??

Νυχτερινή Έξοδο..

Α. σε club
Β. στα μπουζούκια
Γ. σε συναυλία (γενικά)
Δ. σε εναλλακτική μουσική σκηνή
Ε. σε ταβέρνα με ζωντανή λαϊκή μουσική
ΣΤ. σε κυριλέ εστατόριο με την ανάλογη μουσική
Ζ. σε θέατρο / σινεμά
Η. άλλο

Προσωπικά, προτιμώ το Γ, το Δ και το Ζ... Το ΣΤ μου φαίνεται καλό, αλλά για μεγαλύτερες ηλικίες. Και το Ε θεωρώ ότι είναι για μεγαλύτερες ηλικίες επίσης. Το Α και το Β δεν μου αρέσουν καθόλου..

κατά σειρά απέχθειας

ΣΤ
Β
Α
Ε
Δ
Γ
Ζ
Η

Οπου να΄ναι συνηθως σινεμα η για φαι. Πιτα του παππου, εχει κατι σουβλακια...

άσε ρε που θα βγώ νυχτερινή έξοδο στη πίτα του παππού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Σε πλατείες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
ακρωτηρι...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top