Νυχτερινή Έξοδος

Νυχτερινή Εξοδος

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 121)
  • σε club

    Ψήφοι: 33 27.3%
  • στα μπουζούκια

    Ψήφοι: 5 4.1%
  • σε συναυλία (γενικά)

    Ψήφοι: 21 17.4%
  • σε εναλλακτική μουσική σκηνή

    Ψήφοι: 12 9.9%
  • σε ταβέρνα με ζωντανή λαϊκή μουσική

    Ψήφοι: 8 6.6%
  • σε κυριλέ εστατόριο με την ανάλογη μουσική

    Ψήφοι: 3 2.5%
  • σε θέατρο / σινεμά

    Ψήφοι: 22 18.2%
  • άλλο (τι?)

    Ψήφοι: 17 14.0%

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Τώρα το καλοκαίρι περισσότερο σε μπαράκια, όμως αρκετές φορές πάμε και στη ταβέρνα του μαθηματικού μας ή και για κρέπα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Ψήφισα "σε εναλλακτική μουσική σκηνή".
Γενικά, μου αρέσει να πηγαίνω σε ροκ μπαράκια, με εναλλακτική μουσική, όπου θα έχει live κάποιο όχι και τόσο γνωστό συγκρότημα που θα παίζει alternative μουσική. Λατρεύω τα ροκόμπαρα. Επίσης, πηγαίνουμε πολλές φορές με την παρέα μου σε μπυραρίες, για κρασάκι, σε ταβέρνες, σινεμά, σε ρεμπετάδικα... Πιο σπάνια πηγαίνουμε σε club, αρκετά σπάνια. Σε μπουζούκια πήγα μόνο στην τριήμερη της δευτέρας λυκείου, δε μου πολυαρέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Σε club πήγαμε στην πενταήμερη φέτος. Και κοιμήθηκα. Και με ξύπνησαν με νερό. Και είναι πρώτα στη δημοσκόπηση γαμώ.

Επειδή τα έχω πρόσφατα, αεροδρόμια. Πλατείες, δρόμοι, γενικά οτιδήποτε με κόσμο πάνω κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Για καφέ, φαγητό,βόλτα στην παραλία κουβεντιάζοντας:P, κινηματογράφο, συναυλίες (όταν έχει κάτι που μ΄ενδιαφέρει),σπίτι (είτε στο δικό μου είτε στων φίλων) αναλύοντας αυτά που δεν αναλύονται ή παίζοντας playstation μέχρι τελικης πτώσης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Βολτα παραλιακα..απλα, λυτά και με καλη παρεα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Για καφέ, φαγητό,βόλτα στην παραλία κουβεντιάζοντας:P, κινηματογράφο, συναυλίες (όταν έχει κάτι που μ΄ενδιαφέρει),σπίτι (είτε στο δικό μου είτε στων φίλων) αναλύοντας αυτά που δεν αναλύονται ή παίζοντας playstation μέχρι τελικης πτώσης:P

καμμένος????σε νιώθω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

Or3st1s SOAD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ορεστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
shadowfax απορω πραγματικα πως κοιμηθηκες στο club .Πρεπει να μην ειχες κοιμηθει για μερες....Κι εγω φετος πηγα για πρωτη φορα μπουζουκια σε ενα ελεινο μαγαζι στο βολο στην τριημερη:3 ωρες απολυτης βαρεμαρας αν εξαιρεσω το τσιφτετελι που εριξε ο μαθηματικος που εκλαιγα απο τα γελια:P.Μακραν συναυλια ειναι το αγαπημενο μου και ειδικοτερα μεταλ και ροκ ακουσματα.Φετος πηγα τον ιουνιο στη γερμανια sto rock am ring και δεν ηθελα να φυγω αλλα ειχα και τις εξετασεις.Απο εκει και περα ολα τα αλλα ειναι καλα αρκει να εχεις και καλη παρεα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Γιατί ρε παιδιά;:redface: Και εγώ έχω κοιμηθεί ,σε ρεμπετάδικο όμως, στην εκδρομή:worry:
Και σε μια φάση... ανοίγω τα μάτια και βλέπω τους άλλους να φεύγουν:eek: ....σοκ σοκ σοκ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γιατί ρε παιδιά;:redface: Και εγώ έχω κοιμηθεί ,σε ρεμπετάδικο όμως, στην εκδρομή:worry:
Και σε μια φάση... ανοίγω τα μάτια και βλέπω τους άλλους να φεύγουν:eek: ....σοκ σοκ σοκ....
χαχα και εγω κοιμηθηκα στο ρεμπεταδικο στην 3ημερη της 3ης γυμνασιου:P
αλλα οχι μονο εγω ηταν και αλλα 7-8 ατομα...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Όλοι τόσο σούπερ περνάτε στις εκδρομές; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Or3st1s SOAD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ορεστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
χαχαχα...ενταξει γενικα στις πολυημερες δεν κοιμομαστε πολυ,ενα παιδι τον ειχε παρει ο υπνος στα μπουζουκια και ροχαλιζε κιολας...απλως πως γινεται να σε παρει ο υπνος με τοσο θορυβο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Καλά ρε,στα ρεμπετάδικα πάτε και κοιμάστε???Εμείς εκεί περνάμε τα πιο σούπερ βράδια..Στα κλαμπ πάλι είναι πολύ ψόφια η διάθεση στις 4ήμερες...Αλλά είμαστε παιδιά του ρεμπέτικου,γι' αυτό!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Ήταν το πρώτο βράδυ.
Η διαδρομή ήταν πολύωρη.
Οι θέσεις στο λεωφορείο άβολες.
Η μουσική σε νανουρίζει και λίγο.
Τι άλλο να πω για να δικαιολογηθώ;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
χαχαχα...ενταξει γενικα στις πολυημερες δεν κοιμομαστε πολυ,ενα παιδι τον ειχε παρει ο υπνος στα μπουζουκια και ροχαλιζε κιολας...απλως πως γινεται να σε παρει ο υπνος με τοσο θορυβο??
σιγα με τον πονοκεφαλο που ειχα με πηρε ο υπνος αμεσως:Pαλλα δεν με ειχε αρεσει καθολου ενω φετος με λιγοτερο υπνο και περισσοτερη κουραση δεν καθομουν κατω καθολου(στο κλαμπ παντα γτ στη ταρβερνα επεσε πλ βαρεμαρα :S):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Or3st1s SOAD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ορεστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Aς ειναι καλα τα παιδια που μενανε απο πανω μας στο ξενοδοχειο και πεταγανε αυγα στο μπαλκονι μας.Πολεμος εγινε μεσα στη νυχτα.Με 10 λεπτα υπνο για 2 μερες και ενα μεθυσι δεν μπορεσα να κοιμηθω ουτε στο κλαμπ ουτε στα μπουζουκια.Ειχε χαβαλε αλλα μακρια απο εμενα αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ήταν το πρώτο βράδυ.
Η διαδρομή ήταν πολύωρη.
Οι θέσεις στο λεωφορείο άβολες.
Η μουσική σε νανουρίζει και λίγο.
Τι άλλο να πω για να δικαιολογηθώ;:redface:
Ναι,επίσης το χαβιάρι ήταν πολύ μαύρο,το κρασί πολύ παλιό...!:PΈλα τώρα ρε,αυτά αξίζουν στις πολυήμερες...Το πρώτο βράδυ που είσαι μες στον ενθουσιασμό και περιμένεις να περάσεις σούπερ,οι θέσεις στο λεωφορείο που ακριβώς επειδή είναι άβολες τις αλλάζουμε κάθε λίγο και λιγάκι για να καθόμαστε και με άλλον κάθε φορά,η μουσική του λεωφορείου που στο 95% των παιδιών δεν αρέσει και κάνουμε τρελό χαβαλέ...!Μη μου τα απομυθοποιείς τώρα..Και οι 2 4ήμερές μου έτσι ήταν!(ειδικά η Σαλονικιά!!:clapup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Ναι,επίσης το χαβιάρι ήταν πολύ μαύρο,το κρασί πολύ παλιό...!:PΈλα τώρα ρε,αυτά αξίζουν στις πολυήμερες...Το πρώτο βράδυ που είσαι μες στον ενθουσιασμό και περιμένεις να περάσεις σούπερ,οι θέσεις στο λεωφορείο που ακριβώς επειδή είναι άβολες τις αλλάζουμε κάθε λίγο και λιγάκι για να καθόμαστε και με άλλον κάθε φορά,η μουσική του λεωφορείου που στο 95% των παιδιών δεν αρέσει και κάνουμε τρελό χαβαλέ...!Μη μου τα απομυθοποιείς τώρα..Και οι 2 4ήμερές μου έτσι ήταν!(ειδικά η Σαλονικιά!!:clapup:)
Ήμουν κουρασμένη ρε Νατάσα:/: και στο λεωφορείο δεν μπορούσα να κοιμηθώ ακούγοντας Πανταζή και Καρρά από τις 7 το πρωί!!!! Όχουυυυυυυυ...:pfff:Δείξτε λίγο κατανόηση στα κουρασμένα νιάτα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Όλοι τόσο σούπερ περνάτε στις εκδρομές; :whistle:
Tα ξέχασες? Πάντα στις εκδρομές υπάρχουν μερικοί που δεν θέλουν ΚΑΘΟΛΟΥ τα μπουζούκια και μερικοί που δεν θέλουν ΚΑΘΟΛΟΥ τα κλαμπ. Για λόγους ισότητας πάμε και στα 2. Έτσι αυτοί που βρίσκονται εκεί που δεν θέλουν, κοιμούνται (ή κάνουν ότι κοιμούνται :P). Αλλά, μόλις γυρίσουμε στο ξενοδοχείο ξαναζωντανεύουν.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Ήμουν κουρασμένη ρε Νατάσα:/: και στο λεωφορείο δεν μπορούσα να κοιμηθώ ακούγοντας Πανταζή και Καρρά από τις 7 το πρωί!!!! Όχουυυυυυυυ...:pfff:Δείξτε λίγο κατανόηση στα κουρασμένα νιάτα:(
Φετος στην εκδρομη ξεκινησαμε στης 6.00
το πρωι με κωστοπουλο εγω παντως μια χαρα αφεθηκα στην αγκαλια του μορφεα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top