Νομική vs Παιδαγωγικό

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Eκανες την πιο σωστη επιλογη! Για να πας Νομικη πρεπει να το θελεις πραγματικα κ να εχεις κουραγιο ετσι ωστε να διαβαζεις συνεχως διχως να εισαι σιγουρος για επαγγελματικη αποκατασταση!

σε ποια πολη δηλωσες παιδαγωγικο;Ισως να ειμαστε μαζι!
γεια σου νατασα αθηνα εβαλα!
εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
γεια σου νατασα αθηνα εβαλα!
εσυ?
μπραβο για την επιλογη σου!!κι εγω καθησα και το εψαξα πολυ καλα το πραγμα και ακολουθωντας την καρδια μου αποφασισα παιδαγωγικα!η νομικη θελει μερακι,αφοσιωση και πολυ δουλεια!καποιος που δεν την αγαπα,ας μην τι διακινδυνεψει.
κι εγω αθηνα δηλωσα!ειμαι 400 μορια πανω.μετα βολο....να πω την αληθεια θα μου αρεσε πολυ!κοριτσια λετε να ειμαστε συμφοιτητριες??
παντως...το κακο των παιδαγωγικων ειναι οτι εχει ελαχιστα αγορια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
γεια σου και γεια σας παιδια!
παιδαγωγικα εβαλα στο μηχανογραφικο και πλεον το χαιρομαι!
ψαχτηκα και βρηκα τα μαθηματα της νομικης ειναι αισχος! καλα λετε παιδες θελει τσαγανο και αφοσιωση!!
εξαλλου παιδαγωγικα μπορεις να προσφερεις τοσα...σε παιδακια...πριν σε 'πηδηξουν'ως καθηγητρια ( σε γυμνασιο πια!)
τεσπα, ειδα και μια φοιτητρια που ξερω στο παιδαγωγικο και λεει ειναι πολυ ευκολη σχόλη και οι διορισμοι σιγουροι για 5-6 χρονια τουλαχιστον ακομη ( συμφωνα με οσα τους λενε οι πανεπιστημιακοι).
η νομικη ειναι για αλλους τυπους οχι για μενα, και χαρηκα που το καταλαβα!
εσυ τι επελεξες? καλη επιτυχια ο,τι και αν ειναι! και σε ολους!
-----------------------------------------

γεια επελεξα παιδαγωγικα τελικα! η νομικη δεν παει σε μενα χαχα.
καλη επιτυχια σε σενα!!





Άντε καλές σπουδές!!!Εγώ πάλι το αντίθετο!!Όταν διάβασα το πρόγραμμα σπουδων της νομικής ξετρελάθηκα και μου φάνηκαν τόσο ενδιαφέροντα τα μαθήματα!!!Τέλοςπάντων!Ό,τι αγαπάει ο καθένας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
μπραβο για την επιλογη σου!!κι εγω καθησα και το εψαξα πολυ καλα το πραγμα και ακολουθωντας την καρδια μου αποφασισα παιδαγωγικα!η νομικη θελει μερακι,αφοσιωση και πολυ δουλεια!καποιος που δεν την αγαπα,ας μην τι διακινδυνεψει.
κι εγω αθηνα δηλωσα!ειμαι 400 μορια πανω.μετα βολο....να πω την αληθεια θα μου αρεσε πολυ!κοριτσια λετε να ειμαστε συμφοιτητριες??
παντως...το κακο των παιδαγωγικων ειναι οτι εχει ελαχιστα αγορια...:P
αχ μακαρι να ειμαστε συμφοιτητριες...αλλα δεν ξερω αν θα βαλω τελικα παιδ/κα! ασε τι μπερδεμα!
παντως προς τα εκει κλινω...
-----------------------------------------
Άντε καλές σπουδές!!!Εγώ πάλι το αντίθετο!!Όταν διάβασα το πρόγραμμα σπουδων της νομικής ξετρελάθηκα και μου φάνηκαν τόσο ενδιαφέροντα τα μαθήματα!!!Τέλοςπάντων!Ό,τι αγαπάει ο καθένας!
στελλα εσυ τι θα δηλωσεις? νομικη? σε ποια πολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
αχ μακαρι να ειμαστε συμφοιτητριες...αλλα δεν ξερω αν θα βαλω τελικα παιδ/κα! ασε τι μπερδεμα!
παντως προς τα εκει κλινω...
-----------------------------------------

στελλα εσυ τι θα δηλωσεις? νομικη? σε ποια πολη?


Ναι νομική στη θεσσαλονίκη!Τη λατρεύω αυτή τη σχολή...!!!!Αν δεν την έπιανα θα πήγαινα και στο εξωτερικό για να σπουδάσω νομικά...!Εσύ τι δήλωσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ναι νομική στη θεσσαλονίκη!Τη λατρεύω αυτή τη σχολή...!!!!Αν δεν την έπιανα θα πήγαινα και στο εξωτερικό για να σπουδάσω νομικά...!Εσύ τι δήλωσες?
μπραβο καλη επιτυχια!
εγω ιδεα δεν εχω τι να δηλωσω...φοβαμαι ανεργια στη νομικη και μπλοκαρισμα στα παιδ/κα μετα απο 5 χρονια...ασε...τι να κανω δεν ξερω μεχρι τις 14 που πρεπει να το παραδωσω...μεγαλο διλημμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
μπραβο καλη επιτυχια!
εγω ιδεα δεν εχω τι να δηλωσω...φοβαμαι ανεργια στη νομικη και μπλοκαρισμα στα παιδ/κα μετα απο 5 χρονια...ασε...τι να κανω δεν ξερω μεχρι τις 14 που πρεπει να το παραδωσω...μεγαλο διλημμα!



Μπα...Δεν κλείνουν τόσο απότομα τα παιδαγωγικά πιστεύω...Τώρα παίρνουν 1 στους 1...Άντε να παίρνουν 1/4 όταν βγείς εσύ...πολύ καλά είναι!!!Πρόσεχε πάντως γιατι είναι πολύ σοβαρή επιλογή...Η μαμά μου μου έλεγε μη βάζεις νομική γιατί στα 25 θα βλέπεις τις συμμαθήτριες σου διορισμένες δασκάλες να παίρνουν 1200 ευρω το μήνα και θα κλαίς!!!Χαχα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν είναι σοβαρό κριτήριο αυτό...Αν σου αρέσει και το θες θα το παλέψεις για να έχεις πιθανότητες να τα καταφερεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Δεν είναι σοβαρό κριτήριο αυτό...Αν σου αρέσει και το θες θα το παλέψεις για να έχεις πιθανότητες να τα καταφερεις:)


Ναι έχεις πολύ δίκιο σε αυτό που λες...απλά για νομική πρέπει να σ αρέσει πολύ γιατι απαιτείται πολύ πάλη και πολλά χαστούκια για να το καταφέρεις!Εσύ νομική θέλεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Μπα...Δεν κλείνουν τόσο απότομα τα παιδαγωγικά πιστεύω...Τώρα παίρνουν 1 στους 1...Άντε να παίρνουν 1/4 όταν βγείς εσύ...πολύ καλά είναι!!!Πρόσεχε πάντως γιατι είναι πολύ σοβαρή επιλογή...Η μαμά μου μου έλεγε μη βάζεις νομική γιατί στα 25 θα βλέπεις τις συμμαθήτριες σου διορισμένες δασκάλες να παίρνουν 1200 ευρω το μήνα και θα κλαίς!!!Χαχα!!!
εγω ξερω οι δασκαλες παιρνουν παντως 980 ευρω το μηνα και μετα απο χρονια μεγαλωνει ο μισθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
εγω ξερω οι δασκαλες παιρνουν παντως 980 ευρω το μηνα και μετα απο χρονια μεγαλωνει ο μισθος!


καλύτερα απο τα 300 που παίρνουν οι ασκούμενοι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leniw!!

Νεοφερμένος

Η leniw!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
NA ΣΟΥ ΠΩ-ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΠΑΣ ΝΟΜΙΚΗ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ!!ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ Σ'ΑΡΕΣΕΙ?!!!!1:nono:1. ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΤΟ ΜΙΣΗΣΕΙΣ, ΚΑΤΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΘΑ Σ'ΑΡΕΣΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΚΑΙ θα σαι ευχαριστημενη!!!!δεν ειναι ευκολο να δωσεισ ασεπ ωσ νομικος !!οφειλεισ να τηρεις καποιες προυποθεσεις!!!μην πας νοσηλευτικη αυτη ειναι η γνωμη μου!!!!!παντως καλη επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
εγω ξερω οι δασκαλες παιρνουν παντως 980 ευρω το μηνα και μετα απο χρονια μεγαλωνει ο μισθος!

εφω που εχω και τη μαμα μου δασκαλα ξερω οτι ξεκινανε απο χιλια!μην κολλας!δικο εχει η stella!δεν θα μπλοκαρει τοσο ευκολα ο κλαδος αυτος!
πραγματικα μπορει σε αυτο το διαστημα να πειρνουν 1/3!αν τα πας καλα με τις εξετασεις και γενικα διαβαζεις στον ασεπ δεν θα εχεις προβλημα!ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΙ ΠΕΡΙΖΗΤΗΤΗ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ!εχουν τεραστια ελλειψη δασκαλων!
ΣΥΜΒΟΥΛΗ!
ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΩΛΟΧΩΡΑ ΔΕΝ ΕΓΓΥΑΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ!ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕΥΣΤΑ!
ΜΗΝ ΑΝΑΛΩΝΕΣΑΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ!
ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΕΛΚΥΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!
και πιστευω αυτο ειναι τα παιδαγωγικα.απ οτι μου δειχνεις τουλαζιστον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
εφω που εχω και τη μαμα μου δασκαλα ξερω οτι ξεκινανε απο χιλια!μην κολλας!δικο εχει η stella!δεν θα μπλοκαρει τοσο ευκολα ο κλαδος αυτος!
πραγματικα μπορει σε αυτο το διαστημα να πειρνουν 1/3!αν τα πας καλα με τις εξετασεις και γενικα διαβαζεις στον ασεπ δεν θα εχεις προβλημα!ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΙ ΠΕΡΙΖΗΤΗΤΗ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ!εχουν τεραστια ελλειψη δασκαλων!
ΣΥΜΒΟΥΛΗ!
ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΩΛΟΧΩΡΑ ΔΕΝ ΕΓΓΥΑΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ!ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕΥΣΤΑ!
ΜΗΝ ΑΝΑΛΩΝΕΣΑΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ!
ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΕΛΚΥΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!
και πιστευω αυτο ειναι τα παιδαγωγικα.απ οτι μου δειχνεις τουλαζιστον



Σωστα χριστίνα!!!!και μενα έτσι μου έχει δείξει!Στο παιδαγωγικό θα βρεις πολλά ενδιαφέροντα μαθήματα όπως ας πούμε η παιδοψυχολογία που τους ενθουσιάζει όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εφω που εχω και τη μαμα μου δασκαλα ξερω οτι ξεκινανε απο χιλια!μην κολλας!δικο εχει η stella!δεν θα μπλοκαρει τοσο ευκολα ο κλαδος αυτος!
πραγματικα μπορει σε αυτο το διαστημα να πειρνουν 1/3!αν τα πας καλα με τις εξετασεις και γενικα διαβαζεις στον ασεπ δεν θα εχεις προβλημα!ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΙ ΠΕΡΙΖΗΤΗΤΗ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ!εχουν τεραστια ελλειψη δασκαλων!
ΣΥΜΒΟΥΛΗ!
ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΩΛΟΧΩΡΑ ΔΕΝ ΕΓΓΥΑΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ!ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕΥΣΤΑ!
ΜΗΝ ΑΝΑΛΩΝΕΣΑΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ!
ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΕΛΚΥΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!
και πιστευω αυτο ειναι τα παιδαγωγικα.απ οτι μου δειχνεις τουλαζιστον

Xαρ χαρ:PΔίκιο έχεις αλλά αν θέλετε τη γνώμη μου αποφύγετε τα ιδιωτικα με τα ΧΙΛΙΑ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa

Νεοφερμένος

Η Natassa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
γεια σου νατασα αθηνα εβαλα!
εσυ?
Εγω Θεσ/νικη κ Βολο! Αλλα μαλλον θα πιασω Βολο...ωραια! εσυ ποσο επιασες αν επιτρεπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Εγω Θεσ/νικη κ Βολο! Αλλα μαλλον θα πιασω Βολο...ωραια! εσυ ποσο επιασες αν επιτρεπεται;
καλη επιτυχια!!
εγω επιασα 19209 αλλα τελικα δεν βαζω παιδ/κα αλλα νομικη που μου αρεσει περισσοτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εγω θα σου προτεινα την νομικη (την οποια και εγω επελεξα) καθως εχει πιο πολλες επαγγελματικους εξοδους.δεν παει να πει οτι θα γινεις κατ αναγκην δικηγορος...υπαρχουν χιλιαδες πραγματα να κανεις....σκεψου ομως εσυ τι θες οχι οι γονεις σου...:)
-----------------------------------------
Δεν είναι σοβαρό κριτήριο αυτό...Αν σου αρέσει και το θες θα το παλέψεις για να έχεις πιθανότητες να τα καταφερεις:)

και εγω το πιστευω αυτο ακραδαντα...εγω με το που ειδα τι μαθηματα εχει η νομικη αμεσως μ λυθηκαν τα διλημματα .εξαλλου μου αρεσε απο παντα αυτη η επιστημη.δεν ειναι ασχετο οτι βλεπω οτιδηποτε εχει να κανει με εγκληματα και την επιλυση τους...απο μικρη.τωρα απο την αλλη ξερω οτι ειναι δυσκολο να τα καταφερεις αλλα αν εχεις θεληση ολα τ μπορεις!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna!!!

Νεοφερμένος

Η anna!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καταρχην πολλα συγχαρητηρια για τη βαθμολογια σου και ελπιζω αν κατεθεσες το μηχανογραφικο σου να εβαλες ωσ πρωτη επιλογη αυτο που επιθυμεις!!!!:)
Συμβουλη μου ειναι να δηλωσεις αυτο που πραγματικα θέλεις εσυ και σιγουρα θα πετυχεις επειδη πιστεύεις σ αυτο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Καταρχην πολλα συγχαρητηρια για τη βαθμολογια σου και ελπιζω αν κατεθεσες το μηχανογραφικο σου να εβαλες ωσ πρωτη επιλογη αυτο που επιθυμεις!!!!:)
Συμβουλη μου ειναι να δηλωσεις αυτο που πραγματικα θέλεις εσυ και σιγουρα θα πετυχεις επειδη πιστεύεις σ αυτο!!!
αχ δεν ξερω!!
μου αρεσει και η νομικη και η αγγλικη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top