Νομική Σχολή Αθηνών

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Τα φιλοσοφικά- κοινωνιολογικά.

Ότι αρκετοί έκαναν χαρακίρι μετά την ανάγνωσή του κι εσύ είσαι ο πρώτος που του άρεσε.
Δε συγκλονισε και τον κοσμο μου αλλα για το γενικα αδιαφορο περιεχομενο του τα λεει πολυ κατανοητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Καλύτερα διάβασε άλλο βιβλίο, να δεις το φως το αληθινό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Καλύτερα διάβασε άλλο βιβλίο, να δεις το φως το αληθινό. :P
Δοκιμασα Διε8νες αλλα δε διαβαζεται με τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Veni, ευχαριστώ. ;)

nikosxdxd, άααραξε. Η πρώτη επαφή είναι δύσκολη. :P Συνηθίζεται το ΔΔΔ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Veni, ευχαριστώ. ;)

nikosxdxd, άααραξε. Η πρώτη επαφή είναι δύσκολη. :P Συνηθίζεται το ΔΔΔ!
Ρε στις παραδοσεις μου αρεσει παρα πολυ και μου φαινεται πολυ ενδιαφερον. Αλλα οταν παω να διαβασω το βιβλιο μου φαινεται πως λεει εντελως διαφορετικα πραγματα, το γαμαει με τη λεπτομερεια και εχει 3000 παραδειγματα...και εχω φτασει σελιδα 30.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Ζωη Κωνσταντοπουλου... :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Ρε στις παραδοσεις μου αρεσει παρα πολυ και μου φαινεται πολυ ενδιαφερον. Αλλα οταν παω να διαβασω το βιβλιο μου φαινεται πως λεει εντελως διαφορετικα πραγματα, το γαμαει με τη λεπτομερεια και εχει 3000 παραδειγματα...και εχω φτασει σελιδα 30.:P
Γενικά είναι δυσνόητο το Διεθνές και η ορολογία, ρε. Άααραξε! Και να φανταστείς ότι ο Ρούκουνας θεωρείται «εύκολος». Πού να διάβαζες από Αντωνόπουλο-Μαγκλιβέρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Λατρεύω Δημόσιο Διεθνές και λατρεύω Γαβουνελη το αγαπημένο μου μάθημα στη Νομική ως τώρα και το σύγγραμα του Ρούκουνα είναι πολυ ωραίο ειμαι κάπου στη μέση τώρα στο δίκαιο της θάλασσας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Λατρεύω Δημόσιο Διεθνές και λατρεύω Γαβουνελη το αγαπημένο μου μάθημα στη Νομική ως τώρα και το σύγγραμα του Ρούκουνα είναι πολυ ωραίο ειμαι κάπου στη μέση τώρα στο δίκαιο της θάλασσας
Μαχαιρι στην καρδια ηταν αυτο...θα το πιασω κι εγω απο δευτερα ελπιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nastazia88

Νεοφερμένος

Η Nastazia88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Τελικα ρε παιδια χρειαζεται τοσο διαβασμα για να μπεις νομικη Αθηνων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
E νταξει υποκειμενικα ειναι αυτα. :P
Mε ξυσιμο δε μπαινεις παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Τελικα ρε παιδια χρειαζεται τοσο διαβασμα για να μπεις νομικη Αθηνων;
φαντασου τι χρειαζεται να βγεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Γειά σας.Υπάρχει κάποιο νομικό βιβλίο που να αναφέρετε στην σύμβαση του ΟΗΕ του 1948 για την γενοκτονία;Απο κάποιο βιβλίο διεθνούς δικαίου προφανώς.Αν ξέρει κάποιος ας πεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
ξερει κανεις αν στ ευρωπαικο δικαιο δ εξ,επιτρεπουν να φερουμε ΣΛΕΕ ή ΣΕΕ?
μου φαινεται στην αρχη των παραδοσεων ειχαν πει πως δεν επιτρεπεται αλλα δε θυμαμαι και ισως να το αλλαξαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
ξερει κανεις αν στ ευρωπαικο δικαιο δ εξ,επιτρεπουν να φερουμε ΣΛΕΕ ή ΣΕΕ?
μου φαινεται στην αρχη των παραδοσεων ειχαν πει πως δεν επιτρεπεται αλλα δε θυμαμαι και ισως να το αλλαξαν

Πέρυσι πάντως μας τις είχαν επιτρέψει. Τώρα δεν ξέρω αν το κάνουν πάντα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Πέρυσι πάντως μας τις είχαν επιτρέψει. Τώρα δεν ξέρω αν το κάνουν πάντα :/:
ναι ναι τελικα το επιτρεπουν και φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna....

Νεοφερμένος

Η anna.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Γειά σου Kirdou. Δε γνωρίζω αν σε απασχολεί ακόμη το ζήτημα αλλά πράγματι υπάρχει σχετικό σύγγραμμα: "Διεθνείς Συμβάσεις Δικαιωμάτων του Ανθρώπου που δεσμέυουν την Ελλάδα", σελίδα 587 για την ακρίβεια. Παλιότερα διανεμόταν μαζί με το Δημόσιο Διεθνές Δίκαιο, για τώρα δεν έχω ιδέα.Ελπίζω να σε βοήθησα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Γειά σου Kirdou. Δε γνωρίζω αν σε απασχολεί ακόμη το ζήτημα αλλά πράγματι υπάρχει σχετικό σύγγραμμα: "Διεθνείς Συμβάσεις Δικαιωμάτων του Ανθρώπου που δεσμέυουν την Ελλάδα", σελίδα 587 για την ακρίβεια. Παλιότερα διανεμόταν μαζί με το Δημόσιο Διεθνές Δίκαιο, για τώρα δεν έχω ιδέα.Ελπίζω να σε βοήθησα..

Σε ευχαριστώ πολύ!Να υποθέσω ότι υπάρχει στο σπουδαστήριο νομικής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top