Νομική Κομοτηνής

Celice

Νεοφερμένος

Η Celice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
γεια σας!!κι εγω περασα μελλοντικοι μου συμφοιτητες!!!!!!να ανταλλαξουμε μειλ να τα πουμε.
παιδια,οσοι απο σας βρηκατε σπιτι πειτε μου που περιπου να βρω σπιτι?περιοχη?ευχαριστω πολυ!!!και συγχαρητηρια σε ολους!!!!:):):D:D

περασα κ εγω μαζι σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
congrats!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ελα μωρε επεσε....θα κανω μια ομαδουλα στο facebook αν ειναι,αρκει να με κανουν add!!!Ειμαι ο Spiros Work στο fb :P:P:P:P:P:P

Αντε μεγαλωνει η παρεα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
θα σε κάνω και εγώ add παρόλο που δεν είμαι πρωτοετής.. αν έχεις απορίες ή βοήθεια για κάτι πες μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Και εγω μεσα!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Συναδελφοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μπραβο σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D
Τα λεμε πανω!!!!!!!!!!!
(Να addariastoume ολοι!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
θα σε κάνω και εγώ add παρόλο που δεν είμαι πρωτοετής.. αν έχεις απορίες ή βοήθεια για κάτι πες μου!

Φυσικα,ολοι οι καλοι χωρανε!!!!Thanx για το ενδιαφερον!!!
-----------------------------------------
https://www.facebook.com/profile.php?id=1424987559#/group.php?gid=127355555682&ref=mf
Να και η ομαδα!!!!!
-----------------------------------------
https://www.facebook.com/profile.php?id=1424987559#/group.php?gid=127355555682&ref=mf
Να και η ομαδα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Και εγω μεσα!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Συναδελφοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μπραβο σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D
Τα λεμε πανω!!!!!!!!!!!
(Να addariastoume ολοι!!!)
Συγχαρητήρια σε όλους παιδια...Καλές σπουδές και καλή σταδιοδρομία...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους παιδια...Καλές σπουδές και καλή σταδιοδρομία...!

Εισαι ωραιος,παντως....βγηκες true στο τελος..:bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
περασα εννατη στη νομικη θρακης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εσεις;;;;:):)συγχαρητηρια μελλοντικοι συναδελφοι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrypap3

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
περασα εννατη στη νομικη θρακης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εσεις;;;;:):)συγχαρητηρια μελλοντικοι συναδελφοι!!!
Gabriella, κατ'αρχάς συγχαρητήρια!!!!!!! Ο στόχος σου επιτεύχθη! Καλή φοιτητική ζωή! Πώς μαθαίνεις με ποιά σειρά μπήκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Gabriella, κατ'αρχάς συγχαρητήρια!!!!!!! Ο στόχος σου επιτεύχθη! Καλή φοιτητική ζωή! Πώς μαθαίνεις με ποιά σειρά μπήκες?

Στο site του υπουργειου σου δειχνει τη σχολη και τη σειρα που περασες...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
περασα εννατη στη νομικη θρακης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εσεις;;;;:):)συγχαρητηρια μελλοντικοι συναδελφοι!!!
305ος loooooooooooooooooooool!!!!χαχα...ξέρετε ποια είναι η καλυτερη γειτονιά για σπίτι κομοτηνή?το πανεπιστήμιο που είναι?θελω πληροφοριες guyzzz
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
305ος loooooooooooooooooooool!!!!χαχα...ξέρετε ποια είναι η καλυτερη γειτονιά για σπίτι κομοτηνή?το πανεπιστήμιο που είναι?θελω πληροφοριες guyzzz

Εχω ακουσει κατι για το κεντρο,αλλα δεν ξερω τπτ,οποτε εχει δικιο το παιδι!!!!!Δωστε info!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
παιδια θερμα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!μπραβο μπραβο μπραβο μελλοντικοι δικηγοροι!!!!!!

Σας ειπα και στο αλλο θεμα συγχαρητηρια αλλα σας τα λεω και τωρα!Μπραβο παιδια!Χαιρομαι για σας γιατι ειχα καταλαβει οτι το θελατε πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Εχω ακουσει κατι για το κεντρο,αλλα δεν ξερω τπτ,οποτε εχει δικιο το παιδι!!!!!Δωστε info!!!!
αντε κοπιάστε...πες τε τα μην τα κρατάτε για σας μόνο...:):):P:P γκελ μπουρντα!(καθ ότι υπαρχει μουσουλμανικη μειονότητα μίλησα και τούρκικα):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια θερμα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!μπραβο μπραβο μπραβο μελλοντικοι δικηγοροι!!!!!!
κ σε σενα στελλιτσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλες μας σπουδες παιδια!!!:):):):):):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
κ σε σενα στελλιτσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλες μας σπουδες παιδια!!!:):):):):):D



αντε εσυ και μ ενα λαπτοπ στο χερι!!!χαχα!!!αληθεια ξερεις ποιοι παιρνουν λαπ τοπ?τι σειρα περασες στη σχολη σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
αντε εσυ και μ ενα λαπτοπ στο χερι!!!χαχα!!!αληθεια ξερεις ποιοι παιρνουν λαπ τοπ?τι σειρα περασες στη σχολη σου?
εγω μπηκα εννατη!!!ρε καποιος μ ειπε οτι εχει 600 θεσεις...καλα τοσοι πολλοι???:):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
εγω μπηκα εννατη!!!ρε καποιος μ ειπε οτι εχει 600 θεσεις...καλα τοσοι πολλοι???:):bye:


ναι φετος η κομοτηνη προσφερει 600 θεσεις γι αυτο και επεσε η βαση...μπες εδω https://www.esos.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=916&Itemid=232 και δεσ το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garth vader

Νεοφερμένος

Ο garth vader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
έλεος....:'(:'(:'(έχασα την Θεσσαλονικη για 36 μόόόόόόόόόριαααααα...:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top