Νομική Κομοτηνής

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ε μαλλον υποχρεωτικο..ξερω γω.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
παιδιά μη μασάτε ελάτε Κομοτηνή, εγώ μένω εδώ καμιά 15 χρόνια και την έχω βαρεθεί ( λογικό ) αλλά για φοιτητές είναι ότι πρέπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
α ωραια...ε σε λιγο καιρο να μας περιμενεις :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Ο Κώστας θα πάει για σπουδές στη Θεσσαλονίκη. Εσείς θα'ρθειτε , αυτός θα φυγεί!! :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ρε παιδια για τους περσινους αναφερομαι..η εγγραφη ηταν δυσκολη η σας ταλαιπωρησαν;;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
εξαρτάται ποια μέρα θα έρθεις για εγγραφή..
συνήθως μέχρι και τη τελευταία μέρα Σεπτέμβρη υπάρχει εξεταστική...

Για αυτό καλύτερα ελά τις τελευταίες μέρες νωρίς το πρωί...

Θα σε βοηθήσουν και τα παιδιά από τις παρατάξεις στην εγγραφή ή αν θέλετε μπορώ και εγώ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
α ωραια.εγω θα ερθω μαλλον τις πρωτες μερες γιατι εχω μια γνωστη μου που τρ τελειωσε τη νομικη θρακης και θα μ βοηθησει λιγο.αν βεβαια πιασω τη βαση παντα.και αυτες οι παραταξεις πως να τις αντιμετωπισουμε εσυ π ξερεις?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Εγώ θα έλεγα να μην πλησιάσεις καν! (εφόσον έχεις γνωστό στη Κομοτηνή)!
Γιατί δεν υπάρχει καμιά δυσκολία στην εγγραφή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Γκαμπριέλα να πας για εγγραφή τις πρώτες δυο μερες..Μετα θα γίνεται χαμός...Λες να σε έχω και μαθήτρια ; Να επιλέξεις επιλογής εγκληματολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Γκαμπριέλα να πας για εγγραφή τις πρώτες δυο μερες..Μετα θα γίνεται χαμός...Λες να σε έχω και μαθήτρια ; Να επιλέξεις επιλογής εγκληματολογία.
ναι και εγω αυτο σκεφτομουνα να παω νωρις να ξεμπερδευω ευκολα.ε και μετα να ρθω πανω λιγο πριν αρχισουν τα μαθηματα.καλα σιγουρα θα διαλεξω εγκληματολογια αν περασω.ειναι το αγαπημενο μου.εχω και το βιβλιο στο σπιτι.ειναι πολυ ενδιαφερον μαθημα.:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Από επιλογής αξίζουν Εγκληματολογία και Διεθνείς Οργανισμοί.
Όσον αφορά τη σχολή στεγάζονται στο ίδιο κτίριο δύο σχολές... Νομική και Διεθών Οικονομικών Σπουδών..

όσον αφορά έσενα @ KeepBreathing αν περιμένεις μια πολή όπως η Αθήνα ή Θεσσαλονίκη καλύτερα να μείνεις εκεί που είσαι και να μην έρθεις στην Κομοτηνή..

Άλλωστε και η σχολή είναι μέσα σε δάσος θα μπορούσα να πω.. Πίσω από τη σχολή είναι δασική περιοχή και υπάρχουν και διάφορα ζωά.. Αλεπούδες κτλπ! (μας είχε πει η καθηγήτρια Φορολογικού Δικαίου ότι είχε δει μια αλεπού παλιά)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
για να βρεις σπίτι που πρέπει να απευθυνθείς? υπάρχουν μεσιτικά γραφεια σωστά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
ναι υπάρχουν... αλλά δεν θα χρειαστεί μεσολάβηση μεσιτικού γραφείου.. μικρή πόλη είναι :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
οποιος ενδιαφερεται για την νομικη κομοτηνης ας μου στειλει π.μηνυμα .γιατι εχω πληροφοριες απο υπεπθ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xrypap3

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
:):)γεια σας ...:):):)παιδια οι λογοι που επελεξα την κομοτηνη ειναι παρα πολυ και ειμαι πολυ σιγουρη για την επιλογη μου,χωρις βεβαια να την επιβαλλω σε κανεναν.σας καταλαβαινω οτι θελετε να ζησετε σε μεγλουπολεις και το σεβομαι.ο καθενας ζει με τις επιλογες του.αλλα εγω διαλεξα την κομοτηνη...πειραζει;;την αθηνα την απεριψα με τη μια γτ ειναι χαοτικη και δεν μ αρεσει καθολου ε και την θεσ/κη δεν την εβαλα γτ απλα ηθελα την κομοτηνη.δεν ξερω γιατι απλα κατι με τραβηξε...καλα στους περισσοτερους ισως ακουγεται χαζο ..anyway ευχομαι καλα αποτελεσματα σε ολους...α και οσοι περασετε κομοτηνη να ανταλλαξουμε ε-μαιλ...:):)
Καθόλου δεν πειράζει ούτε και ακούγεται χαζό! Αυτό έλειπε! Το διαφορετικό να είναι χαζό! Είναι απλώς διαφορετικό...! Η Κομοτηνή πάντως είναι αρκετά συμπαθητική πόλη! Καλά αποτελέσματα και σε εσένα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NewBorn

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
επειδη τελικα με βλεπω για Κομοτηνη, υπαρχει κανεις που να παιζει τενις αναμεσα στους μελλοντικους συμφοιτητες μου ; :P (σοβαρα )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

durruti1936

Νεοφερμένος

Ο durruti1936 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
επειδη τελικα με βλεπω για Κομοτηνη, υπαρχει κανεις που να παιζει τενις αναμεσα στους μελλοντικους συμφοιτητες μου ; :P (σοβαρα )

Ναι εγώ! Εντάξει δεν είμαι Federrer αλλά το κατέχω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
επειδη τελικα με βλεπω για Κομοτηνη, υπαρχει κανεις που να παιζει τενις αναμεσα στους μελλοντικους συμφοιτητες μου ; :P (σοβαρα )
και γω γουστάρω τέννις!:D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NewBorn

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ναι εγώ! Εντάξει δεν είμαι Federrer αλλά το κατέχω...:P

καλα εγω δεν ειμαι ουτε καν Τζοκοβιτς αλλα δεν εχει σημασια. Ολα θα φανουν στo court :P

παντως μαθαινω (μεσω ιντερνετ ) πως στην Κομοτηνη :

''Υπάρχει αξιοσημείωτη ποικιλία χώρων άθλησης. Συμπεριλαμβάνονται το ΔΑΚ (Δημοτικό Κομοτηνής - έδρα του Πανθρακικού), Πανθρακικό Στάδιο (προπονητικό), Υπαίθριο Αθλητικό Δημοτικό Κέντρο (ΒΑ του κέντρου), το Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο και Κολυμβητήριο και το Σύμπλεγμα αθλητικών εγκαταστάσεων του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου (Κλειστό Γυμναστήριο και κολυμβητήριο). Η ορεινή περιοχή στα βόρεια της πόλης προσφέρεται για mountain-biking, trekking και εκτος δρόμου οδήγηση''. :)

https://el.wikipedia.org/wiki/Κομοτηνή#.CE.86.CE.B8.CE.BB.CE.B7.CF.83.CE.B7


καμια πληφορορια για τους χωρους του πανεπιστημιου btw υπαρχει ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

durruti1936

Νεοφερμένος

Ο durruti1936 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
καλα εγω δεν ειμαι ουτε καν Τζοκοβιτς αλλα δεν εχει σημασια. Ολα θα φανουν στo court :P

παντως μαθαινω (μεσω ιντερνετ ) πως στην Κομοτηνη :

''Υπάρχει αξιοσημείωτη ποικιλία χώρων άθλησης. Συμπεριλαμβάνονται το ΔΑΚ (Δημοτικό Κομοτηνής - έδρα του Πανθρακικού), Πανθρακικό Στάδιο (προπονητικό), Υπαίθριο Αθλητικό Δημοτικό Κέντρο (ΒΑ του κέντρου), το Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο και Κολυμβητήριο και το Σύμπλεγμα αθλητικών εγκαταστάσεων του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου (Κλειστό Γυμναστήριο και κολυμβητήριο). Η ορεινή περιοχή στα βόρεια της πόλης προσφέρεται για mountain-biking, trekking και εκτος δρόμου οδήγηση''. :)

https://el.wikipedia.org/wiki/Κομοτηνή#.CE.86.CE.B8.CE.BB.CE.B7.CF.83.CE.B7


καμια πληφορορια για τους χωρους του πανεπιστημιου btw υπαρχει ;

Ωραία πράγματα... Το πανεπιστήμιο - από φωτογραφίες που έχω δει - είναι πάρα πολύ ωραίο. Θα πηγαίνουμε και σε κανά παιχνίδι του Πανθρακικού. Κοντά είναι το ΔΑΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top