Να παρατήσω τα θεωρητικά;

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Η Ελένη να σε βοηθήσει στην έκθεση; :P

"Ω, ρακένδυτε Μενέλαε, πώς έχεις γίνει έτσι ο κακομοίρης."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Προσωπικά, δεν θα ήξερα τη λέξη ρακένδυτος αν δε είχα διδαχθεί Ελένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Ναι, θα τη χρησιμοποιήσεις στην έκθεση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,854 μηνύματα.
Ναι, θα βοηθήσει. :)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την υποστήριξη!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Ναι, θα βοηθήσει. :)




-petros

Η αιτιολόγησή σου πάντως Πέτρο τα σπάει :no1: :P

Γενικά όλα βοηθούν (όπως κοινωνιολογία κ.λπ.)

Το θέμα είναι:

Να πάω αύριο για μπουγάτσα που έχω πρώτη ώρα κοινωνιολογία ή να κάτσω να κάνω το μάθημα για να εμπλουτίσω τις γνώσεις μου στην έκθεση; :D

Μάλλον θα εμπλουτίσω το στομάχι μου και την τσέση του μπουγατσατζή :D Η σωστή απάντηση είναι το α :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,854 μηνύματα.
Η αιτιολόγησή σου πάντως Πέτρο τα σπάει :no1: :P

Γενικά όλα βοηθούν (όπως κοινωνιολογία κ.λπ.)

Το θέμα είναι:

Να πάω αύριο για μπουγάτσα που έχω πρώτη ώρα κοινωνιολογία ή να κάτσω να κάνω το μάθημα για να εμπλουτίσω τις γνώσεις μου στην έκθεση; :D

Μάλλον θα εμπλουτίσω το στομάχι μου και την τσέση του μπουγατσατζή :D Η σωστή απάντηση είναι το α :lol:
Ναι είδαμε και τη δική σου αιτιολόγηση στη πρώτη σου αναφορά :D

Καλά εγώ ήμουν πολύ σπασικλάκι σε κάτι τέτοια μαθήματα [Αρχές Οικονομίας Α' λυκείου, Δίκαιο Β' λυκείου, Κοινωνιολογία Γ' λυκείου]. Δε διάβαζα ποτέ μεν σπίτι πέρα από όταν ήταν να γράψουμε διαγώνισμα όμως δε, μέσα στη τάξη ήμουν από τους 2-3 που πρόσεχαν :P


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ναι είδαμε και τη δική σου αιτιολόγηση στη πρώτη σου αναφορά :D

Καλά εγώ ήμουν πολύ σπασικλάκι σε κάτι τέτοια μαθήματα [Αρχές Οικονομίας Α' λυκείου, Δίκαιο Β' λυκείου, Κοινωνιολογία Γ' λυκείου]. Δε διάβαζα ποτέ μεν σπίτι πέρα από όταν ήταν να γράψουμε διαγώνισμα όμως δε, μέσα στη τάξη ήμουν από τους 2-3 που πρόσεχαν :P


-petros

Εγώ γενικά προσέχω σε όλα, εκτός από αγγλικά που σηκώνω 5-6 φορές το χέρι μου και μιλάω.. Και κείμενα που διαβάζ άσκηση σχεδόν πάντα και σηκώνω 4-5 φορές το χέρι μου να πω καμιά μ*****α.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimbadunas

Νεοφερμένος

Ο μικρος D I C E αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
φιλε Ηλια πιστευω οτι πρεπει να ακολουθησεις αυτο που πιστευεις οτι θα σε βοηθησει περτισσοτερο και οτι θα μπορεσεις να ανταπεξελθεις καλλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Με τπτ μη σταματησεις ! αν εχεις τα λογικα σου!!! λολ :p :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish02

Νεοφερμένος

Ο Nightwish02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κοιτα εγω θα παω τεχνολογικη αλλα δεν σκεφτομαι να παρατησω τα θεωρητικα...Η Ελενη ειναι το αγαπημενο μου μαθημα και ειδικα η καθηγητρια που εχουμε ειναι τελεια...Τα αρχαια τα μισω!!!Απο τα θεωρητικα μονο η Ελενη μου αρεσει αλλα διαβαζω και για τα αλλα και εχς καλο βαθμο...

Αυτο που σε συμβουλευω εγω ειναι να δωσεις μεν βαση στα μαθηματα που σε ενδιαφερουν αλλα να εχεις εναν αξιοπρεπη βαθμο και στα θεωρητικα....

Υ.Γ. Καινουριος ειμαι και με λενε Δημητρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george11

Νεοφερμένος

Ο george11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κάλο θα ήταν να εχεις καποια επαφή με τα άρχαια γιατί του χρόνου θα εχεις 6 ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Ελενη και κειμενα ειναι απο τα ευκολοτερα μαθηματα στο γυμνασιο εγραψα 19 και στα δυο στις εξετασεις περσι με 10 λεπτα διαβασματος ιδιαιτερα ελενη τη διαβαζα πριν γραψουμε με το βοηθημα.Τωρα για αρχαια και εγω τα μισω αλλα αν θες να βγαλεις και καλο μεσο ορο και να χεις καλους βαθμους 15 μοναδες πιανεις περιπου απο το κειμενο και τη μεταφραση και τα λεξιλογικα που ειναι αστεια το συντακτικο το εχεις αν εισαι ξυπνιος.Τωρα η ιστορια ειναι μονο διαβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Ελενη και κειμενα ειναι απο τα πιο ευκολα μαθηματα εγραψα 19 και στα δυο με 10 λεπτα διαβασματος στις εξετασεις. Ελενη διαβαζα ειλικρινα πριν γραψουμε εξετασεις με το βοηθημα και εγραψα τοσο. Τωρα αρχαια αν θες και ενδιαφερεσαι για καλο μεσο ορο, 15-16 βαθμους πιανεις απο μεταφραση λεξιλογικα και ερωτησεις κειμενου που αν εισαι ανοιχτομιαλος τα πιανεις ευκολα.Η ιστορια ξερω εινα βαρετη αλλα εινα μονο διαβασμα και καλο μνημονικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Η Ιστορια ετσι οπως διδασκεται ειναι αυτο που λες. Δε διδασκεται σωστα ομως. Φετος στο Λυκειο εχω πετυχει την καλυτερη ιστορικο που ειχα ποτε. Παντου κυριο μελημα της ειναι η κριση και η εμβαθυνση στο πραγματικο αιτιοαποτελεσμα ενος ιστορικου γεγονοτος, χρησιμοποιωντας μαλιστα και εξωτερικα κειμενα, θετοντας σε προσωπικη μας κριση το ιδιο το σχολικο βιβλιο. Τακτικη της ειναι να μη ζηταει ποτε ημερομηνιες. Για μενα αυτο ειναι το σωστο και φετος εχει κανει την ιστορια ισως ενα απο τα πλεον ενδιαφεροντα μαθηματα για μενα. Ουτως η αλλως ιστορια δεν ειναι το ποτε, ειναι το πως και το γιατι. Για το λογο αυτο, καποιος που θελει να γραψει καλα στην καθηγητρια μου αυτη, πρεπει να ξερει να βγαζει ρεζουμε απο κειμενα και να διακρινει πραγματικα αιτια και οχι να θυμαται ημερομηνιες. Ας πουμε, ποια ηταν τα αιτια της εικονομαχιας, συμφωνα με τη στενη εννοια του βιβλιου που δυστυχως οι περισσοτεροι καθηγητες το κανουν Ευαγγελιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.

takperv@1993

Νεοφερμένος

Ο Τάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά τι να κάνω?τα μαθηματικά ενώ μου αρέσαν έχω αρχίσει και τα φοβάμαι............

Ηλία μην τα παρατήσεις αν και εγώ τα ίδια αισθάνομαι κάνω λίγο υπομονή................

:mad:
Παιδιά τι να κάνω?τα μαθηματικά ενώ μου αρέσαν έχω αρχίσει και τα φοβάμαι............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
από που με ξέρεις ρε και μου μιλάς με το όνομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black princess

Νεοφερμένος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μην τα παρατήσεις! Σου χρειάζονται για το μέσο όρο.. Άλλωστε, στη β' λυκείου θα διαλέξεις κατεύθυνση, επομένως αυτό δεν είναι δικαιολογία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
από που με ξέρεις ρε και μου μιλάς με το όνομα

Γράφει: "Πραγματικό όνομα: Ηλίας"
Όχι και τόσο δύσκολο να βρει το κανονικό σου όνομα....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top