Να νοικιάσω φοιτητικό σπίτι εν καιρώ αβεβαιότητας λόγω του κορωνοϊού;

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ,φιλοσοφικη ήρθα στο δίλλημα....
να νοικιασω η όχι;
Πραγματικά δεν γνωρίζω τι θα γίνει!
οποιος μπορεί να με βοηθήσει είμαι ευγνώμων!
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ,φιλοσοφικη ήρθα στο δίλλημα....
να νοικιασω η όχι;
Πραγματικά δεν γνωρίζω τι θα γίνει!
οποιος μπορεί να με βοηθήσει είμαι ευγνώμων!

Εγώ λέω να κάνεις αυτό που έκανε η ξαδέρφη μου που πέρασε το ΔΕΟΣ στο ΠΑΠΕΙ. Να πάρεις τηλ στη γραμματεία της σχολής και να ρωτήσεις αν θα ανοίξετε ή οχι. Απλά πράγματα...
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Εγώ λέω να κάνεις αυτό που έκανε η ξαδέρφη μου που πέρασε το ΔΕΟΣ στο ΠΑΠΕΙ. Να πάρεις τηλ στη γραμματεία της σχολής και να ρωτήσεις αν θα ανοίξετε ή οχι. Απλά πράγματα...
Πήρα και είπε 90% διαδικτυακά...
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Μισό λεπτό. Σου είπαν ότι κατά πάσα πιθανότητα δηλ κατα 90% θα γίνουν διαδικτυακά ή το 90% των μαθημάτων θα γίνει διαδικτυακά και το 10% από κοντά?
Απλά της ρώτησα τι θα γίνει κτλ
Και μ λέει 90% διαδικτυακά...
Θα ξανά πάρω να το διευκρινήσω
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απλά της ρώτησα τι θα γίνει κτλ
Και μ λέει 90% διαδικτυακά...
Θα ξανά πάρω να το διευκρινήσω

Πάρε γιατι έχει σημασία. Αλλά εκεί που πέρασες τι εργαστήρια να έχετε. ΔΕΝ νομίζω ότι χρειάζεται να νοικιάσεις. Αλλά πάρε και διευκρινισε το. Γιατί έτσι όπως πάει η κατάσταση με τον ιο, καλό Φεβρουάριο 2021
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Πάρε γιατι έχει σημασία. Αλλά εκεί που πέρασες τι εργαστήρια να έχετε. ΔΕΝ νομίζω ότι χρειάζεται να νοικιάσεις. Αλλά πάρε και διευκρινισε το. Γιατί έτσι όπως πάει η κατάσταση με τον ιο, καλό Φεβρουάριο 2021
Πφφ...ούτε 2ο εξάμηνο;
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Καλημέρα,
Άρα, αν γίνουν τα περισσότερα διαδικτυακά μαθήματα σε μία σχολή, δεν αξίζει ιδιαίτερα να μπεις στη διαδικασία να βρεις σπίτι; Σωστά; Και εγώ Ιωάννινα πέρασα, και μένω πολύ μακρια... Οπότε είναι τεράστιο θέμα για εμένα το αν θα ανοίξουν ή όχι.
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Καλημέρα,
Άρα, αν γίνουν τα περισσότερα διαδικτυακά μαθήματα σε μία σχολή, δεν αξίζει ιδιαίτερα να μπεις στη διαδικασία να βρεις σπίτι; Σωστά; Και εγώ Ιωάννινα πέρασα, και μένω πολύ μακρια... Οπότε είναι τεράστιο θέμα για εμένα το αν θα ανοίξουν ή όχι.
Και εγώ ασε...Εγώ δεν ξέρω τι να κάνω.Ακουω από άλλους ότι νοίκιασαν ηδη
 

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Και εγώ ασε...Εγώ δεν ξέρω τι να κάνω.Ακουω από άλλους ότι νοίκιασαν ηδη
Χαχαχα και εγώ, και είναι πάρα πολύ αγχωτικό 😂 ούτε εγώ ξέρω τι θα κάνω. Αλλά αύριο το πρωί θα πάρω τηλέφωνο την γραμματεία.
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.
Και εγω τηλέφωνο πηρα και με ενημέρωσαν οτι θα γίνουν διαδικτυακά ! 😊

Δε αξίζει πάντως και ενα μάθημα να εχεις να νοικιάσεις .
Απλα το πας για την επόμενη φορά !
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εγω τηλέφωνο πηρα και με ενημέρωσαν οτι θα γίνουν διαδικτυακά ! 😊

Δε αξίζει πάντως και ενα μάθημα να εχεις να νοικιάσεις .
Απλα το πας για την επόμενη φορά !

Αν εχει απουσίες το ένα μάθημα και λέει ο καθηγητής "ελάτε απο κοντά" τι θα κάνει. Θα είναι στα πηγαινε-ελα σαν τον Τζον Σάλει?
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.
Αν εχει απουσίες το ένα μάθημα και λέει ο καθηγητής "ελάτε απο κοντά" τι θα κάνει. Θα είναι στα πηγαινε-ελα σαν τον Τζον Σάλει?

Θα το πάρει το επόμενο εξάμηνο.
Αλλα τωρα για φιλοσοφία μιλαμε , αποκλείεται.
Προσωπικά μέχρι στιγμής δεν εχω ακούσει κανεναν απο πρώτο πεδίο που θα έχει παρακολουθήσεις στο α εξάμηνο.
Μιλάω για τις γνωστές επιλογές : νομική , ψυχολογία , παιδαγωγικά, φιλολογιες κτλ.
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα το πάρει το επόμενο εξάμηνο.
Αλλα τωρα για φιλοσοφία μιλαμε , αποκλείεται.
Προσωπικά μέχρι στιγμής δεν εχω ακούσει κανεναν απο πρώτο πεδίο που θα έχει παρακολουθήσεις στο α εξάμηνο.
Μιλάω για τις γνωστές επιλογές : νομική , ψυχολογία , παιδαγωγικά, φιλολογιες κτλ.

Σιγά μη φέρνουν μαθητή για ένα εργαστήριο. Τίποτα δεν θα γίνει. Νομίζω πρέπει να προετοιμάζεστε για το 2021. Τυχεροί είσαστε. Γλιτώσατε και τη βροχη
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Εγώ αγχωνομαι γιατί άτομα που ξέρω,πηγαν ήδη και νοίκιασαν.400€ να δίνεις δεν είναι λίγα,μην πανε τζαμπα..
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Και εγω τηλέφωνο πηρα και με ενημέρωσαν οτι θα γίνουν διαδικτυακά ! 😊

Δε αξίζει πάντως και ενα μάθημα να εχεις να νοικιάσεις .
Απλα το πας για την επόμενη φορά !

Ισχυει για ολα τα τμηματα του ΕΚΠΑ γνωριζεις?

βασικα τα θεωρητικα
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όποτε δεν ξέρω τι να κάνω!Θα ξανά πάρω τηλ την σχολη

Γιατί δεν πάτε όσες κοπέλες περάσατε από εδώ, να νοικιάσετε ένα σπίτι να συγκατοικήσετε για φέτος να μοιράζεστε και τα έξοδα. Έτσι και αλλιώς οτ Β εξαμηνο θα πατε
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top