Ναρκωτικά

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
αληθευει οτι αν παρεις lsd και ακους δυνατη μουσικη αρχιζεις να βλεπεις την μουσικη σε χρωματα??:jumpy:
Τα πάντα όλα βλέπει με χρώματα και κάπως ..
Βλέπεις και άψυχα οντα να περνούν μορφή και να σε κυνηγάνε :P ειδικά οι ντουλάπες ;):P:P
Παραισθήσεις γενικότερα και παρα πολλά αλλα .
Αυτές οι παραισθήσεις μπορεί να είναι ωραίες αλλα πολλές φορες γίνει και εφιάλτης ανάλογα με την ψυχολογική σου κατάσταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
αληθευει οτι αν παρεις lsd και ακους δυνατη μουσικη αρχιζεις να βλεπεις την μουσικη σε χρωματα??:jumpy:

Ανάλογα, παίζει ρόλο η διάθεση σου, και με τι ψυχολογική κατάσταση πείρες το φάρμακο. Άμα το φοβάσαι και το πάρεις πολύ πιθανόν να δεις ότι σε φοβίζει στο υποσυνείδητο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
ειχα ακουσει πιο παλια ενα ωραιο για το lsd.
ειναι ενα παιδι και παιρνει lsd.εχει τα χαπια κρυμμενα σε ενα ντουλαπι.
οταν γυριζει μια μερα απ'το σχολειο,δεν τα βρισκει εκει που τα ειχε.
ρωταει την γιαγια του''ειδες κατι κοκκινα χαπια?''
και λεει η γιαγια''οχι,αλλα βλεπω κατι κοκκινους δρακους.:lol:


παντως,τα ναρκωτικα που εχουν παρει χημικη επεξεργασια ειναι πιο επικινδυνα και πιο τοξικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ειχα ακουσει πιο παλια ενα ωραιο για το lsd.
ειναι ενα παιδι και παιρνει lsd.εχει τα χαπια κρυμμενα σε ενα ντουλαπι.
οταν γυριζει μια μερα απ'το σχολειο,δεν τα βρισκει εκει που τα ειχε.
ρωταει την γιαγια του''ειδες κατι κοκκινα χαπια?''
και λεει η γιαγια''οχι,αλλα βλεπω κατι κοκκινους δρακους.:lol:


παντως,τα ναρκωτικα που εχουν παρει χημικη επεξεργασια ειναι πιο επικινδυνα και πιο τοξικα.

και η δικια μου τα ιδια τραβαει..:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
ειχα ακουσει πιο παλια ενα ωραιο για το lsd.
ειναι ενα παιδι και παιρνει lsd.εχει τα χαπια κρυμμενα σε ενα ντουλαπι.
οταν γυριζει μια μερα απ'το σχολειο,δεν τα βρισκει εκει που τα ειχε.
ρωταει την γιαγια του''ειδες κατι κοκκινα χαπια?''
και λεει η γιαγια''οχι,αλλα βλεπω κατι κοκκινους δρακους.:lol:


παντως,τα ναρκωτικα που εχουν παρει χημικη επεξεργασια ειναι πιο επικινδυνα και πιο τοξικα.

Το lsd δεν είναι καθόλου τοξικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Τα ναρκωτικά δεν είναι καραμέλες. Επειδή μερικοί θέλουν να ψωνιστούν λέγοντας ''σιγα τι είναι ο μπάφος'' δεν σημαίνει ότι αυτό είναι τσιγαράκι. Είναι ναρκωτικό. Όλα αυτά μπορεί να δρουν διαφορετικά στον ανθρώπινο οργανισμό αλλά ο σκοπός τους ειναι να εθίσουν. Είναι βλακεία από κάποιους να τα διαχωριζουν ησυχάζοντας τον εαυτό σου ότι ''σιγα μωρε και τι έγινε''

ε ρε πουστη μου. ονομαζω ναρκωτικο και τον καφε. δεν ειναι καραμελα. μη πινεις. το τσιγαρο ειναι ναρκωτικο (ζαλιζει και σκοτωνει με πολυ μεγαλυτερους ρυθμους απο τον μπαφο), μην καπνισεις. αυτο που λες δεν ισχυει.
ο μπαφος ειναι πολυ λιγοτερο εθιστικος απο το τσιγαρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
ειχα ακουσει πιο παλια ενα ωραιο για το lsd.
ειναι ενα παιδι και παιρνει lsd.εχει τα χαπια κρυμμενα σε ενα ντουλαπι.
οταν γυριζει μια μερα απ'το σχολειο,δεν τα βρισκει εκει που τα ειχε.
ρωταει την γιαγια του''ειδες κατι κοκκινα χαπια?''
και λεει η γιαγια''οχι,αλλα βλεπω κατι κοκκινους δρακους.:lol:


παντως,τα ναρκωτικα που εχουν παρει χημικη επεξεργασια ειναι πιο επικινδυνα και πιο τοξικα.
Το lsd δεν έχει υποστεί χημική επεξεργασία γιατί είναι από μονο του χημικό ..
Είπαμε σε εργαστήριο από έναν επιστήμονα ανακαλύφθηκε καταλάθος και το πήρε μαζί με μπισκότο..
Ήταν σε υγρή μορφή έριξε μια σταγόνα στο μπισκότο και το δοκίμασε:P
Έτσι έγινε :P
Δεν είναι τοξικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
" LSD is non-addictive and non-toxic and is well known for its psychological effects which can include closed and open eye visuals..."
Ακόμα και η wiki το λέει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
γαμωτο αυτο το LSD πρεπει να ναι γαματο αλλα και καπως τρομαχτικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Όλα τα παραισθησιογόνα έτσι είναι ακόμα και τα φρούτα, ανάλογα με την ψυχολογία δρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

l2eclipse

Νεοφερμένος

Ο l2eclipse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εγω καπνιζω 2 φορες τιν εδβομαδα χασις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kokkinoskrofitsa

Νεοφερμένος

Ο kokkinoskrofitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
εγω καπνιζω 2 φορες τιν εδβομαδα χασις

Αλλα εισαι τραγικος παλι...
Χμμμ... Καποιος ειναι θυμα... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
γαμωτο αυτο το LSD πρεπει να ναι γαματο αλλα και καπως τρομαχτικο...

Γιατί τρομακτικό;
Αφού είναι σίγουρο ότι δεν σε εθίζει.

Και γω θα ήθελα να δοκιμάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Γιατί τρομακτικό;
Αφού είναι σίγουρο ότι δεν σε εθίζει.

Και γω θα ήθελα να δοκιμάσω.

Τρομαχτικο για τις παραισθησεις που μπορει να εχεις, οι οποιες μπορει να γινουν και επικινδυνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Το LSD, απ'όσο ξέρω, το χρησιμοποιούσαν στην αρχή σε rave party και αργότερα όποιο ήθελαν να κάνουν κεφάλι, ξέρεις διάθεση για χορό κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Το LSD, απ'όσο ξέρω, το χρησιμοποιούσαν στην αρχή σε rave party και αργότερα όποιο ήθελαν να κάνουν κεφάλι, ξέρεις διάθεση για χορό κτλ.

Υπάρχει η έξταση γιαυτό. Και χωρίς της παραισθήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas_GR

Νεοφερμένος

Ο Kostas_GR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Παιδιά αν είναι να πρέπει να πάρουμε χαπάκι για να χαρούμε λίγο, τότε χανόμαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Κόψτε το τσιγάρο αρχίστε το μπαφο...

Μηδενιστής feat Yποχθονιος - Χάλια Χάλια

Το ξερω, πηρα ενα χαρτακι απο τα ριζλα
Τα χθεσινα τσιγαρα με ζαλισαν
Κι αν μαζι μας ρθεις θα θες να πιεις
Ερχονται κει κατι ξεκαρφωτοι ασχετοι (?)
Που μολις πιουνε γινονται γλαροι αφωνοι (?) ιχαχα
Καλως τον ηπιες καμια φορα? Οοοοχι?
Αυτη ειναι η πρωτη? Ναιιιιιιι? Καλα
Παιρνω απ το κυπελλο το χορτο το πρωτο
Φτιαχνω ενα τριφυλλο το πρωτο
Τι ειναι αυτα τα ασπρα? Χαρτακια αστα, κατω τα κουλα σου
Θα πιεις ενα τσιγαρο και μετα αντε στη μαμα σου
Κι οταν θα μου πει τι ειναι η τζιβανα
Τι ειναι αυτο? Υo...


Μου τη σπαν τα σπορια κανουν Μπαμ Μπαμ
Ελα σκαστο τωρα, να καθαριζεις το βρωμας σκετη ταλαιπωρια
Μα οταν πινω βρισκω λογια μαστουρωνω
Βρισκω ριμες και σου χωνω ενα κιλο πινω δεν το πουλω
Ποιος γαμαει τον αλβανο εχω ελληνικο, ειναι το λαλα –λαλα-
Μια ιστορια ειχα ακουσει στην Ελλαδα
Πως ολοι χορτο πιναν παντα με ζαλαδα
Οι πιο πολλοι το ριχνανε και στην σαλατα made in Καλαματα
Καταπρασινα λιβαδια βγαζουν λαδια για ξενερωτα αγορακια νηφαλια
Ακου ρεμαλια...
Τα καραβια φερνουν παλι ντουμανια απειρα βραδια
Σου λεω λογω τιμης, η police
με ψαχνει σ ολο το λεκανοπεδιο αττικης
Και κατω απ την ακροπολη παιζουμε μονοπολη, γυρα τα τσιγαρα μου και πινω πιο πολυ
Φυτεψε ενα δεντρο αν εχεις αυλη –γιατι-
Περιμενε βροχη κανε λιτανειες μπολικες σοκολατες για τις υπογλυκαιμιες
Πινεις ταχα κοψε μαπα πινει χορτο τζαπα μες στη τρακα στην καβατζα
Χορτο παντα ριχνω ριμες ατσα
κρυμμενο στην λινατζα στην ταρατσα
μες στην καλτσα φατσα καρτα οταν πινω γινομαι το καρναβαλι απο την Πατρα σκυλλα παρτα ολα φατα τακα τακα χορτο πακα πινω γιατι μου αρεσει και εχει πλακα
ακου βλακα
ποιοι στα μαθανε τα χαπια να ναι τα συκωτια σαπια
να τα κρυβεις στα ντουλαπια να τα βρισκει η μαμα σου και να κλαιει δεκα βραδια αστα σαπια βλακα στα πα
Δεκα γαρα ειναι οσο μια χαπα τι ειχες Γιαννη τι ειχα παντα
ποιος θα κλαιει στα σαραντα με την πρεζα πεσε τεζα
μια κατσαριδουλα η μικρη τερεζα ηπιε πρεζα και την βρηκαν στη φριτεζα μες στα λαδια ενω αν επινε ντουμανια θα ταν εξυπνη για παντα θα μπαινε μες στην πατατα
οταν πινω τετοια λεω κι ειμαι χαλια μηδε –ειμαι χαλια-
ποιος με ειδε με τα αλλα τα ρεμαλια τα ντουμανια να μυριζουν σαν λιβανια
πισω απ την πλατεια κατω απ τα παγκακια ταβλα ταβλα ταβλα ταβλα....

Δωστε μου μπαφο να πιω να φτιαχτω να κοπω να χαθω να γινω χαλια
Αυτο το κοκκινο παιρνει κεφαλια ντουμανια με κανει χαλια χαλια χαλια (Χ4)

Βγαλε τα rizla βγαλε βγαλε το δεντρο απο τη ριζα και καντα κορνιζα μπαινω στην πριζα
κολλαω rizla στο rizla κολλαω φουντα με κοκα κολλαω ριμα με ντοπα κολλαει ο μηδε με υπο και κανουν κολπα oπα oπα
Φερε μια καυτη παρε μια καυτη και μια αναποδη κι εσυ να γινεις
οτι δινεις τοσο τοσο πισω πινεις πινεις
βγαλε χαρτους στριψε μπαφους φτιαξε ταφους σκαψε λακους κι ασε καποιους καποιους καποιους καποιους καποιους με τους βραχους καφτους σπαστους τριφτους ριχτους μεσα στα ρουθουνια μου ουνια μου μες στη ζουλα μου, τσουλα μου δυο γραμμες καυτες κι αναποδες καναβουριες καναπεδιες τρελλες νταγλες
πολλες σοδειες ηπια και λεω πολλα πολλα πολλα πολλα πολλα πολλα
ζαλιστηκαν πολλα παιδια πολυ καλα κατσε καλα με τα ψιλα
απ το Βρωμα δεν πηρα τιποτα ποτε στα σοβαρα γιατι ειμαι λιωμα στεγνωσε το στομα επεσα στο χωμα ανασκελα
ασχετα η σοκολατα παει με σερενατα, αλβανικο, με ενα ποτο, ελληνικο, με την κοκο απλως θελω να πιω να δω το κολλημα φρονιμα μομιμα νονιμα επινα επειτα εγινα διαολος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Αυτό το τραγούδι το ακούμε ΠΑΝΤΑ όταν στρίβουμε. καθιερωμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top