Ναρκωτικά

kokkinoskrofitsa

Νεοφερμένος

Ο kokkinoskrofitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
συμφωνω.να προσθεσω οτι ακομα και με μια γουλια αλοολ,εφοσον εχεις παρει lsd,θα δεις τα μαρουλια αναποδα.να τονισω οτι ειναι πολυ επικινδυνο(οπως και το κρακ)και αν θελησετε να δοκιμασετε,να εχετε καποιον διπλα σας,μπορει να παθετε καρδιακη προσβολη.γι'αυτο προσοχη.

LSD πλεον δεν υπαρχει αλλα ετσι και αλλιως καλυτερα να μην μπλεκεσαι πολυ με αυτα... Εγω ειμαι πολυ περιεργος με αυτα δηλαδη εχω πολυ περιεργεια να τα δοκιμαζω και καποια τα εχω δοκιμασει βεβαια κανενα δεν ηταν αιθηστικο αλλα ειχα μετα αυτο που λεμε hang over και γενικα δεν λεει τοσο χονεσαι απο μακρυα κι'αγαπημενοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
LSD πλεον δεν υπαρχει αλλα ετσι και αλλιως καλυτερα να μην μπλεκεσαι πολυ με αυτα... Εγω ειμαι πολυ περιεργος με αυτα δηλαδη εχω πολυ περιεργεια να τα δοκιμαζω και καποια τα εχω δοκιμασει βεβαια κανενα δεν ηταν αιθηστικο αλλα ειχα μετα αυτο που λεμε hang over και γενικα δεν λεει τοσο χονεσαι απο μακρυα κι'αγαπημενοι...

Δεν ξέρω από που το συμπέρανες ότι το LSD δεν υπάρχει, προσωπικά ξέρω άτομα που είναι χρήστες και μερικοί από αυτούς είναι και έμποροι. Άμα εννοείς ότι δεν υπάρχει το LSD που υπήρχε τότε και απλά είναι σε άλλη μορφή, δεν ξέρω να σου απαντήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kokkinoskrofitsa

Νεοφερμένος

Ο kokkinoskrofitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Δεν ξέρω από που το συμπέρανες ότι το LSD δεν υπάρχει, προσωπικά ξέρω άτομα που είναι χρήστες και μερικοί από αυτούς είναι και έμποροι. Άμα εννοείς ότι δεν υπάρχει το LSD που υπήρχε τότε και απλά είναι σε άλλη μορφή, δεν ξέρω να σου απαντήσω.

Δεν υπαρχει πλεον χρησιμοποιουναι xtc crack αλλα οχι lsd :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Δεν υπαρχει πλεον χρησιμοποιουναι xtc crack αλλα οχι lsd :D

Δεν μιλάω ούτε για ecstasy ούτε για crack για lsd μιλάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Δεν μιλάω ούτε για ecstasy ούτε για crack για lsd μιλάω.


το lsd τι ακριβως ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
το lsd τι ακριβως ειναι?

Παραισθησιογόνο ναρκωτικό είναι και έχει και πιο πολλές ψυχολογικές ενέργειες. Καθόλου εθιστικό καθόλου τοξικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Παραισθησιογόνο ναρκωτικό είναι και έχει και πιο πολλές ψυχολογικές ενέργειες. Καθόλου εθιστικό καθόλου τοξικό.

αρα δεν ειναι το πιο ''βαρυ'' ναρκωτικο,ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
αρα δεν ειναι το πιο ''βαρυ'' ναρκωτικο,ε?

Ναι, δεν ξέρω από που πηγάζει τέτοια φήμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Έλεος.
Δεν υπάρχουν βαριά και ελαφρια ναρκωτικά.
Τι τα χωρίζετε?
Τα ναρκωτικά είναι ναρκωτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Βλακεία είπες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Τι λες?
Για μόρφωσε με.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,825 μηνύματα.
Έλεος.
Δεν υπάρχουν βαριά και ελαφρια ναρκωτικά.
Τι τα χωρίζετε?
Τα ναρκωτικά είναι ναρκωτικά.

έχεις δίκιο! τα ναρκωτικά είναι ναρκωτικά = θάνατος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Τι λες?
Για μόρφωσε με.
Δοκίμασε να κανεις μαύρο .
Δοκίμασε και μετά ηρωίνη και πες μου τι θες να κανεις πιο πολύ ..
Μαύρο η ηρωίνη ?:P
Λογικά υπάρχει και επιστημονική εξήγηση , βασικά σίγουρα θα υπάρχει αλλα μου διαφεύγει :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
αλλες ουσιες, διαφορετικη επιδραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Τα ναρκωτικά δεν είναι καραμέλες. Επειδή μερικοί θέλουν να ψωνιστούν λέγοντας ''σιγα τι είναι ο μπάφος'' δεν σημαίνει ότι αυτό είναι τσιγαράκι. Είναι ναρκωτικό. Όλα αυτά μπορεί να δρουν διαφορετικά στον ανθρώπινο οργανισμό αλλά ο σκοπός τους ειναι να εθίσουν. Είναι βλακεία από κάποιους να τα διαχωριζουν ησυχάζοντας τον εαυτό σου ότι ''σιγα μωρε και τι έγινε''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Τα ναρκωτικά δεν είναι καραμέλες. Επειδή μερικοί θέλουν να ψωνιστούν λέγοντας ''σιγα τι είναι ο μπάφος'' δεν σημαίνει ότι αυτό είναι τσιγαράκι. Είναι ναρκωτικό. Όλα αυτά μπορεί να δρουν διαφορετικά στον ανθρώπινο οργανισμό αλλά ο σκοπός τους ειναι να εθίσουν. Είναι βλακεία από κάποιους να τα διαχωριζουν ησυχάζοντας τον εαυτό σου ότι ''σιγα μωρε και τι έγινε''
Ναι συμφωνώ ότι τα ναρκωτικά είναι ναρκωτικά ανεξάρτητα από το ποσο βαριά η ελαφριά είναι και ότι είναι κακό να κάνουμε .
Αλλα μην εξισώνεις τον μπάφο με τα αλλα τα πιο βαριά .
Το να ψωνιστούν λέγοντας σιγά τι είναι δεν το καταλαβαίνω .
Η αλήθεια είναι πως ο μπάφος είναι πιο klain main σε σύγκριση με τα αλλα πολύ πιο klain θα έλεγα αλλα δεν παύει να είναι ναρκωτικό και να βλάπτει αλλα ήμαρτον δεν είναι και σαν την ηρωίνη που κατά την γνώμη μου η πρέζα είναι το χειρότερο στο οποιο μπορείς να πέσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Τα ναρκωτικά δεν είναι καραμέλες. Επειδή μερικοί θέλουν να ψωνιστούν λέγοντας ''σιγα τι είναι ο μπάφος'' δεν σημαίνει ότι αυτό είναι τσιγαράκι. Είναι ναρκωτικό. Όλα αυτά μπορεί να δρουν διαφορετικά στον ανθρώπινο οργανισμό αλλά ο σκοπός τους ειναι να εθίσουν. Είναι βλακεία από κάποιους να τα διαχωριζουν ησυχάζοντας τον εαυτό σου ότι ''σιγα μωρε και τι έγινε''
Δεν είναι ο σκοπός τους να εθίσουν, η Κοκαΐνη ήταν παυσίπονο στην εποχή του Φρόυντ, το lsd ήταν τρόπος ανάκρισης κλπ. Το τι έγινε μετά είναι άλλη υπόθεση. Τα μισά ναρκωτικά δεν είναι καθόλου εθίστηκα, οπότε έκανες λάθος. Πολλά ναρκωτικά δεν είναι χημικές αντιδράσεις, αλλά είναι ουσίες της φύσης καθαρές.
Είσαι και εσύ χρήστης ναρκωτικών πάντως, καφές, το απλά τσιγάρο, η κόκα κόλα όλα αυτά είναι ναρκωτικά. Και ναι είναι τα ελαφρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Τα ναρκωτικά δεν είναι καραμέλες. Επειδή μερικοί θέλουν να ψωνιστούν λέγοντας ''σιγα τι είναι ο μπάφος'' δεν σημαίνει ότι αυτό είναι τσιγαράκι. Είναι ναρκωτικό. Όλα αυτά μπορεί να δρουν διαφορετικά στον ανθρώπινο οργανισμό αλλά ο σκοπός τους ειναι να εθίσουν. Είναι βλακεία από κάποιους να τα διαχωριζουν ησυχάζοντας τον εαυτό σου ότι ''σιγα μωρε και τι έγινε''

Το οτι ειναι διαφορετικες ουσιες το καταλαβαινεις; Προφανως και ΔΕΝ ειναι το ιδιο ο μπαφος με οποιοδηποτε αλλο σκληρο πχ ηρωϊνη και φυσικα δεν εχει την ιδια επιδραση. Δεν ειναι σκοπος τους να εθισουν ,πως μπορει να εχει σκοπο μια χημικη συσταση; Σκοπο εχουν οι ανθρωπινες πραξεις οχι η υλη :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Δεν είναι ο σκοπός τους να εθίσουν, η Κοκαΐνη ήταν παυσίπονο στην εποχή του Φρόυντ, το lsd ήταν τρόπος ανάκρισης κλπ. Το τι έγινε μετά είναι άλλη υπόθεση. Τα μισά ναρκωτικά δεν είναι καθόλου εθίστηκα, οπότε έκανες λάθος. Πολλά ναρκωτικά δεν είναι χημικές αντιδράσεις, αλλά είναι ουσίες της φύσης καθαρές.
Είσαι και εσύ χρήστης ναρκωτικών πάντως, καφές, το απλά τσιγάρο, η κόκα κόλα όλα αυτά είναι ναρκωτικά. Και ναι είναι τα ελαφρά.
Το lsd ανακαλύφτηκε καταλάθος σε εργαστήριο ..
δεν δημιουργήθηκε για ανακρίσεις εκτος και αν δεν εννοείς αυτό
Τώρα που το ξαναβλέπω όχι μάλλον e?
Πολύ σωστά για το τελευταίο
Krou μερικές αντιδράσεις προκαλούν εθισμό με διαφορους τρόπους τους οποιους δεν ξέρω γιατί ούτε χημικός ούτε βιολόγος ούτε γιατρός είμαι πάντως υπάρχουν πολλά ενδιαφέροντα ντοκιμαντέρ με αυτό το θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
αληθευει οτι αν παρεις lsd και ακους δυνατη μουσικη αρχιζεις να βλεπεις την μουσικη σε χρωματα??:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top