Μυστικά επιτυχίας για να φτάσεις την κορυφή

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Κοίτα να τελειώσεις τη σχολή σου με βαθμό κι άσε τις υποθέσεις και τις μεγαλοστομίες.
για μενα ολα αυτα ειναι παρηγορια στον αρρωστο αν θες να βγαλεις χρημα πρεπει να σαι γονος των 5 μεγαλων οικογενειων που λεει και ο λεβεντης ειναι μερος της ματαιοδοξιας της ελλαδας αυτης της πολυ ακομπλεξαριστης χωρας:iagree: πληροφοριακα σε αλλες χωρες δεν υπαρχουν πανελληνιες ειμαστε η μονη χωρα με αυτο το αξιοκρατικο(ασχολιαστο) συστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
για μενα ολα αυτα ειναι παρηγορια στον αρρωστο αν θες να βγαλεις χρημα πρεπει να σαι γονος των 5 μεγαλων οικογενειων που λεει και ο λεβεντης ειναι μερος της ματαιοδοξιας της ελλαδας αυτης της πολυ ακομπλεξαριστης χωρας:iagree:

Είμαι σίγουρος ότι θα είχες μεγαλύτερες προσδοκίες αν δεν καθόσουν ν'ασχολείσαι με κάτι που δεν σε αφορά, όπως οι Πανελλήνιες 2009. Αλλά οκ, όσα δε φτάνει η αλεπού...(Πσσ, κλεμμένο το χω, μη μασάτε. ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Είμαι σίγουρος ότι θα είχες μεγαλύτερες προσδοκίες αν δεν καθόσουν ν'ασχολείσαι με κάτι που δεν σε αφορά, όπως οι Πανελλήνιες 2009. Αλλά οκ, όσα δε φτάνει η αλεπού...(Πσσ, κλεμμένο το χω, μη μασάτε. ;))
απλα αναφερω οτι οι ψηλοι βαθμοι αποκτουνται μονο απο αυτους που δινουν ππροεκλογικες χρονιες και ο νοων νοειτο;)
λυπαμαι τα παιδια που θα δωσουν του χρονου που σαφεστατα θα τους τεθουν πιο δυσκολα θεματα το συζηταγαμε με εναν καθηγητη και μου λεει οτι η νεα κυβερνηση απο σεπτεμρη που θα εχουμε θα αφησει το ελευθερο στην επιτροπη των θεματων μακρι να μην γινω μαντης κακων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
παντως αν εδινα φετος με αυτα που επεσαν το λιγοτερο που θα βγαζα θα ηταν 19600 αλλα δυστυχως ο θεος δεν με αξιωσε να γεννηθω το 1991 τι να κανω τα χω βαλει με την τυχη μου:'(
-----------------------------------------
φιλε μου ελυσα θεμα δεσμων 1996 ο δικος μου βαθμος περσι μαθηματικα ισοδυαμει με 5 κατοσταρια

ρε γαμωτο, εχει καποια σημασια; ζηλευεις κατι; νιωθεις αδικημενος;
γιατι τοσο κομπλεξ γαμωτο; και να λεμε και του στραβου το δικαιο, τα μαθηματικα περσυ δεν ηταν δυσκολα. απλα ειχε καποιες ασκησεις που πολλοι δεν ειχαν κανει παρομοιε. ελεος δηλαδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ρε rolling διακοπές δε πας; μου λείψες είχα καιρό να σε δω:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Α, ναι, το ξέχασα. Εκτός από τα εύκολα θέματα, ήταν κι εκλογές. Ρε παιδιά έλεος, αν ήμουν Υπουργός Παιδείας θα ακύρωνα τη σχολική χρονιά μετά από τέτοιες σοβαρές ενστάσεις! Δεν είναι δυνατόν να μπουν ΗΜΜΥ τόσοι άνθρωποι, σε μια τόσο γελοία χρονιά, όταν δε μπήκε ο rollingstones με τα απίστευτης δυσκολίας, τα διαστημικού επιπέδου θέματα του 2008.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
απλα αναφερω οτι οι ψηλοι βαθμοι αποκτουνται μονο απο αυτους που δινουν ππροεκλογικες χρονιες και ο νοων νοειτο;)

παπαριες ειναι αυτα. δεν εχουν να κερδισουν κατι απο τις πανελληνιες τα κομματα. ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
ρε γαμωτο, εχει καποια σημασια; ζηλευεις κατι; νιωθεις αδικημενος;
γιατι τοσο κομπλεξ γαμωτο; και να λεμε και του στραβου το δικαιο, τα μαθηματικα περσυ δεν ηταν δυσκολα. απλα ειχε καποιες ασκησεις που πολλοι δεν ειχαν κανει παρομοιε. ελεος δηλαδη
δες τα ποσοστα και μετα μιλα μου:iagree:
-----------------------------------------
Α, ναι, το ξέχασα. Εκτός από τα εύκολα θέματα, ήταν κι εκλογές. Ρε παιδιά έλεος, αν ήμουν Υπουργός Παιδείας θα ακύρωνα τη σχολική χρονιά μετά από τέτοιες σοβαρές ενστάσεις! Δεν είναι δυνατόν να μπουν ΗΜΜΥ τόσοι άνθρωποι, σε μια τόσο γελοία χρονιά, όταν δε μπήκε ο rollingstones με τα απίστευτης δυσκολίας, τα διαστημικού επιπέδου θέματα του 2008.
αμα ηθελα πηγαινα φιλε μου ;)
-----------------------------------------
παπαριες ειναι αυτα. δεν εχουν να κερδισουν κατι απο τις πανελληνιες τα κομματα. ελεος
οχι διαφωνω το 1991 κοντεψε να πεσει η κυβερνηση απο τις διαμαρτυριες που ειχαμε γφια τα θεματα φυσικης εχω κρατησει βιντεακια απο δελτια εκεινης της εεποχης να μεινει ς ξερος φυσικα απο τα νεοσυστατα τοτε ιδιωτικα καναλια γιατι απο τα κρατικα καμια συζητηση:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Για τα ποσοστα εχει δικιο ο rolingstones.Και στο σχολειο μου το παρατηρησα.Μαθητες που δεν μπορουσαν να λυσουν μια λιιιιιιιιιιιγο πιο συνθετη ασκηση ολη τη χρονια μονοι τους, εγραψαν 17+.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Α, ναι, το ξέχασα. Εκτός από τα εύκολα θέματα, ήταν κι εκλογές. Ρε παιδιά έλεος, αν ήμουν Υπουργός Παιδείας θα ακύρωνα τη σχολική χρονιά μετά από τέτοιες σοβαρές ενστάσεις! Δεν είναι δυνατόν να μπουν ΗΜΜΥ τόσοι άνθρωποι, σε μια τόσο γελοία χρονιά, όταν δε μπήκε ο rollingstones με τα απίστευτης δυσκολίας, τα διαστημικού επιπέδου θέματα του 2008.
του πεδιου σου επιανα τα παντα ολα που λεει και ονικολας αλεφαντος:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
του πεδιου σου επιανα τα παντα ολα που λεει και ονικολας αλεφαντος:lol:

Δυσκολεύομαι να το πιστέψω...Αν όντως έπιανες τα πάντα, θα πήγαινες σίγουρα ΗΜΜΥ, κουβαλάς αρκετά κόμπλεξ για να το κάνεις. Αλήθεια, τελικά τι σπουδάζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Λοιπόν... Θα το πω sic.. Μπορείτε να σταματήσετε εδώ αυτή τη συζήτηση ; :)

Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Για τα ποσοστα εχει δικιο ο rolingstones.Και στο σχολειο μου το παρατηρησα.Μαθητες που δεν μπορουσαν να λυσουν μια λιιιιιιιιιιιγο πιο συνθετη ασκηση ολη τη χρονια μονοι τους, εγραψαν 17+.
ελα ρε φιλε το λεγα η δε το λεγα?και εμπειροι καθηγητες οπος ο λοστ ελεγαν εισαι καλα?οι αριστουχοι στα μαθηματικα πιο λιγοι απο περσι ε ειδαν τα ποσοστα και διαψευστηκαν:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
οχι διαφωνω το 1991 κοντεψε να πεσει η κυβερνηση απο τις διαμαρτυριες που ειχαμε γφια τα θεματα φυσικης εχω κρατησει βιντεακια απο δελτια εκεινης της εεποχης να μεινει ς ξερος φυσικα απο τα νεοσυστατα τοτε ιδιωτικα καναλια γιατι απο τα κρατικα καμια συζητηση:iagree:
υπερβολες. αν μπορεις, αναιρεσε με. αλλα ειναι υπερβολες. αποδειξη: η γελοια φυσικη του 2008. δεν ειχαμε προεκλογικη περσυ.


δες τα ποσοστα και μετα μιλα μου
τι σχεση εχει αυτο που ανεφερα εγω, με αυτο που ειπες εσυ. και απαντησε στην ερωτηση που σου εθεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Δυσκολεύομαι να το πιστέψω...Αν όντως έπιανες τα πάντα, θα πήγαινες σίγουρα ΗΜΜΥ, κουβαλάς αρκετά κόμπλεξ για να το κάνεις. Αλήθεια, τελικά τι σπουδάζεις;
ημουν θετικη μιχαλιω δυστυχως και η αγωγη μου δεν μου το επετρεπε να το δηλωσω:lol:
-----------------------------------------
υπερβολες. αν μπορεις, αναιρεσε με. αλλα ειναι υπερβολες. αποδειξη: η γελοια φυσικη του 2008. δεν ειχαμε προεκλογικη περσυ.



τι σχεση εχει αυτο που ανεφερα εγω, με αυτο που ειπες εσυ. και απαντησε στην ερωτηση που σου εθεσα
η φυσικη ηταν στο παιχνιδι της στρατηγικης μετα την κατακραυγη στα μαθηματικα:iagree:
-----------------------------------------
Λοιπόν... Θα το πω sic.. Μπορείτε να σταματήσετε εδώ αυτή τη συζήτηση ; :)

Ευχαριστώ
μοστελ κατι ασχετο ειδα που εγραφες σε ενα φορουμ μαθηματικων περσι και ενα παιδι αριστος στα μαθηματικα νικναφλιο λεγοταν πηρε 16.7 αυτο κατι λεει κατε με:iagree: λοιπον προτεινω η συζητηση να ανοιξει για τα φλεγοντα ζητηματα του ελληνικου λαου που λεει και ο λεβεντης ο λετο στον παο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πολλή φαντασία έχεις...
Τελικά θα μας πεις ποια σχολή σε χαίρεται; Γιατί ένα χρόνο παραμυθιάζεις ότι είσαι ΗΜΜΥιτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Πολλή φαντασία έχεις...
Τελικά θα μας πεις ποια σχολή σε χαίρεται; Γιατί ένα χρόνο παραμυθιάζεις ότι είσαι ΗΜΜΥιτης.
δεν ειπα οτι ειμαι ημμιτης αλλα το σκεφτομαι σοβαρα να γινω απο του χρονου αφου τα μορια μου το επιτρεπουν:iagree: δε μπορω να στο αποκαλυψω γιατι ειναι προσωπικα δεδομενα ρωτηστε την αλεκα αλλο μελος του ισκουλ που της το εχω πει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καααλα...Τελικά τι σπουδάζεις; Τι είναι πια και ντρέπεσαι να το πεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Καααλα...Τελικά τι σπουδάζεις; Τι είναι πια και ντρέπεσαι να το πεις;
πες τι ομαδα εισαι πρωτα για να στο πω:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αν θέλεις, έλα στη συνομιλία. Δεν είναι ο ενδεδειγμένος χώρος να τα πούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top