Μου αρέσει ένα αγόρι, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Τον έχεις δει δηλαδή γενικά με καμία κοπέλα?!

Παλιότερα και γενικά το συμπέρασμά μου το έβγαλα αφού τον είδα και στο χορό του σχολείου. Το θέμα είναι ότι όλο πέφτει πάνω μου αλλά το βλέμμα του αλλού!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Στο γυμνάσιο είχα περάσει και εγώ μια τέτοια φάση...είναι της ηλικίας σου θα σου περάσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Στο γυμνάσιο είχα περάσει και εγώ μια τέτοια φάση...είναι της ηλικίας σου θα σου περάσει :P

Τι να σου πω το ελπίζω, αλλά μέχρι τότε χρειάζομαι συμβουλές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Όχι πάλι ρε παιδιά.


Μισό τουλάχιστον να φέρω ποπ-κορν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα Κ.

Νεοφερμένος

Η Ελενα Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
δεν ξερω τι να σου πω γιατι εχει συμβει και σε μενα το ιδιο. Οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα Κ.

Νεοφερμένος

Η Ελενα Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σας παρακαλω πειτε και σε μενα τι να κανω. Ειναι η ιδια περιπτωση με αυτη της Μαρινας αλλα ειμαστε στο ιδιο τμημα. Πειτε τι να κανω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Σας παρακαλω πειτε και σε μενα τι να κανω. Ειναι η ιδια περιπτωση με αυτη της Μαρινας αλλα ειμαστε στο ιδιο τμημα. Πειτε τι να κανω :D

Χαρακιρι...:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Σας παρακαλω πειτε και σε μενα τι να κανω. Ειναι η ιδια περιπτωση με αυτη της Μαρινας αλλα ειμαστε στο ιδιο τμημα. Πειτε τι να κανω :D

Oι απαντήσεις βρίσκονται σε όλο το φόρουμ...έχουν χιλιοειπωθεί τέτοια πράγματα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σας παρακαλω πειτε και σε μενα τι να κανω. Ειναι η ιδια περιπτωση με αυτη της Μαρινας αλλα ειμαστε στο ιδιο τμημα. Πειτε τι να κανω :D
τάμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabrinapink12

Νεοφερμένος

Η sabrinapink12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
μου αρεσει ενα αγορι αλλα δεν ξερω αν αισθανεται το ιδιο για εμενα.Στην αρχη ουτε καν δεν μου περνουσε απο το μυαλο αλλα μετα απο μια ωρα συζητησης μαζι του..:inlove:απο εκεινη τι στιγμη μιλουσαμε αρκετα συχνα αλλα μετα ...... δεν
θυμαμε τι εγινε και σταματησαμε να μιλαμε.Μετα απο λιγες μερες η Μαρια μια φιλη μου μου ειπαι πωσ ειπαι πως τον γουσταρα στην αρχη ....Τα παιξα:confused:.συνεχιζαμε να μην μιλαμε αλλα τωρα τελευταια αρχιζει και μου πιανει λιγο την κουβεντα .Μια μερα πηγε στο γραφειο και παλιγο να παρει 3ημερη αποβολη και επιδη ειμαι απουσιολογος στην ταξη μου (Δεν ειμαι καθολου φυτο)αυτος αρχιζε και πεταγε κατι περιεργα εκεινη τη μερα του τυπου ρωτησε την κολλητη μου αν εφυγα η αν ειμαι στο σχολειο ακομη μετα λογω κοινησς παρεας μου ειπαι ελα παμε στο γραφειο μετα εγω του ειπα να περιμενει 2 λεπτα και αυτος μου απαντησε ελα γιατι αλλιως θα σε παρω σηκωτη.....:redface:(αααα δεν ειναι παλιοπαιδο ειναι πολυ καλος ).Σημερα ομως εκανε κατι που μου την εσπασε αγρια.Τον ειδα να μιλαει με τις κολλητεσ της αδερφης μου και την αδερφη μου.:(:rant:(ειναι ενα χρονο μεγαλυτερη)επειτα πεξαμε αληθεια η θαρος αυτος ολο εμενα ρωτουσε .( α και μερικες φορες αλλα πολυ σπανια το βλεπω να με κοιταει και οταν μιλουσαμε στην αρχη ρωτουσε ολεσ μου τρις φιλες για το πως με λενε στο fb) ΔΥΣΤΥΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΗΜΟΦΥΛΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΓΟΤΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :worry:

συγγνωμη για την κειμεναρα
παρακαλω πεειτε μου μου τι πιστευται και τι μπορω να κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CollegeLife

Νεοφερμένος

Η CollegeLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
μου αρεσει ενα αγορι αλλα δεν ξερω αν αισθανεται το ιδιο για εμενα.Στην αρχη ουτε καν δεν μου περνουσε απο το μυαλο αλλα
μετα απο μια ωρα συζητησης μαζι του..:inlove:Απο εκεινη τι στιγμη μιλουσαμε αρκετα συχνα αλλα μετα ...... δεν

θυμαμΑΙ τι εγινε και σταματησαμε να μιλαμε.Μετα απο λιγες μερες η Μαρια, μια φιλη μου μου ειπΕ πως ειπΕ πως τον γουσταρα στην αρχη ....Τα παιξα:confused:.Συνεχιζαμε να μην μιλαμε αλλα τωρα τελευταια αρχιζει και μου πιανει λιγο την κουβεντα .Μια μερα πηγε στο γραφειο και παΡΑλιγο να παρει 3ημερη αποβολη και επΕιδη ειμαι απουσιολογος στην ταξη μου (Δεν ειμαι καθολου φυτο),αυτος αρχιζε και πεταγε κατι περιεργα εκεινη τη μερα του τυπου "ρωτησε την κολλητη μου αν εφυγα" ή "αν ειμαι στο σχολειο ακομη" μετα λογω κοινης παρεας μου ειπΕ "ελα παμε στο γραφειο", μετα εγω του ειπα να περιμενει 2 λεπτα και αυτος μου απαντησε "ελα γιατι αλλιως θα σε παρω σηκωτη".....:redface:(αααα δεν ειναι παλιοπαιδο, ειναι πολυ καλος ).Σημερα ομως εκανε κατι που μου την εσπασε αγρια.Τον ειδα να μιλαει με τις κολλητες της αδερφης μου και την αδερφη μου.:(:rant:(ειναι ενα χρονο μεγαλυτερη),επειτα πΑΙξαμε αληθεια η θαΡρος ΚΑΙ αυτος ολο εμενα ρωτουσε .( α και μερικες φορες αλλα πολυ σπανια τοΝ βλεπω να με κοιταει και οταν μιλουσαμε στην αρχη ρωτουσε ολες μου τις φιλες για το πως με λενε στο fb) ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :worry:

συγγνωμη για την κειμεναρα
παρακαλω πειτε μου μου τι πιστευετΕ και τι μπορω να κανω

1ο) Γραφε καλυτερα (Εισαι και απουσιολογος).
2ο) Εσυ τι χαλιεσαι που μιλαει σε αλλες κοπελες(Και στην αδερφη σου)? Του το απαγορευει καποιος? Σου το υποσχεθηκε ποτε?
3ο) Παιζει πολυ ανετα να σε δουλευει τωρα ο τυπος καθως ειδε ποσο ευκολα ψαρωνεις.
4ο) Δεν ερωτευεσαι παραφορα με 1 ωρα κουβεντας.
5ο) Αυτο το "δεν θυμαμαι γιατι σταματησαμε να μιλαμε" παραειναι υποπτο.
6ο) Γιατι στο διαολο η φιλη σου ειπε κατι τετοιο χωρις να σε ρωτησει?
7ο)Τα καλα παιδια δεν παιρνουν "παραλιγο" 3ημερες.
8ο) Δεν ειναι σοφο να τον θεοποιεις στο μυαλο σου (Αποψη μου)

Ξερω οτι στα λεω ωμα, αλλα παντα προτιμουσα την ειλικρινεια απο την ευγενεια. Ελπιζω να βοηθησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
μου αρεσει ενα αγορι αλλα δεν ξερω αν αισθανεται το ιδιο για εμενα.Στην αρχη ουτε καν δεν μου περνουσε απο το μυαλο αλλα μετα απο μια ωρα συζητησης μαζι του..:inlove:απο εκεινη τι στιγμη μιλουσαμε αρκετα συχνα αλλα μετα ...... δεν
θυμαμε τι εγινε και σταματησαμε να μιλαμε.Μετα απο λιγες μερες η Μαρια μια φιλη μου μου ειπαι πωσ ειπαι πως τον γουσταρα στην αρχη ....Τα παιξα:confused:.συνεχιζαμε να μην μιλαμε αλλα τωρα τελευταια αρχιζει και μου πιανει λιγο την κουβεντα .Μια μερα πηγε στο γραφειο και παλιγο να παρει 3ημερη αποβολη και επιδη ειμαι απουσιολογος στην ταξη μου (Δεν ειμαι καθολου φυτο)αυτος αρχιζε και πεταγε κατι περιεργα εκεινη τη μερα του τυπου ρωτησε την κολλητη μου αν εφυγα η αν ειμαι στο σχολειο ακομη μετα λογω κοινησς παρεας μου ειπαι ελα παμε στο γραφειο μετα εγω του ειπα να περιμενει 2 λεπτα και αυτος μου απαντησε ελα γιατι αλλιως θα σε παρω σηκωτη.....:redface:(αααα δεν ειναι παλιοπαιδο ειναι πολυ καλος ).Σημερα ομως εκανε κατι που μου την εσπασε αγρια.Τον ειδα να μιλαει με τις κολλητεσ της αδερφης μου και την αδερφη μου.:(:rant:(ειναι ενα χρονο μεγαλυτερη)επειτα πεξαμε αληθεια η θαρος αυτος ολο εμενα ρωτουσε .( α και μερικες φορες αλλα πολυ σπανια το βλεπω να με κοιταει και οταν μιλουσαμε στην αρχη ρωτουσε ολεσ μου τρις φιλες για το πως με λενε στο fb) ΔΥΣΤΥΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΗΜΟΦΥΛΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΓΟΤΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :worry:

συγγνωμη για την κειμεναρα
παρακαλω πεειτε μου μου τι πιστευται και τι μπορω να κανω

Τι τραβατε κι εσεις τα 13χρονα! Μια τραγωδια...

Επισης μια απορια: ΔημοφΥΛης ειναι ο δημοτης του δημου Φυλης,σε μια πιο ελευθερη αποδοση?:hmm:

Εγω σου προτεινω ,μιας κ μας ρωτας,να μελετησεις ορθογραφια,συντακτικο κ γραμματικη σε αυτη την ταξη! Στην επομενη βλεπουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
μου αρεσει ενα αγορι αλλα δεν ξερω αν αισθανεται το ιδιο για εμενα.Στην αρχη ουτε καν δεν μου περνουσε απο το μυαλο αλλα μετα απο μια ωρα συζητησης μαζι του..:inlove:απο εκεινη τι στιγμη μιλουσαμε αρκετα συχνα αλλα μετα ...... δεν
θυμαμε τι εγινε και σταματησαμε να μιλαμε.Μετα απο λιγες μερες η Μαρια μια φιλη μου μου ειπαι πωσ ειπαι πως τον γουσταρα στην αρχη ....Τα παιξα:confused:.συνεχιζαμε να μην μιλαμε αλλα τωρα τελευταια αρχιζει και μου πιανει λιγο την κουβεντα .Μια μερα πηγε στο γραφειο και παλιγο να παρει 3ημερη αποβολη και επιδη ειμαι απουσιολογος στην ταξη μου (Δεν ειμαι καθολου φυτο)αυτος αρχιζε και πεταγε κατι περιεργα εκεινη τη μερα του τυπου ρωτησε την κολλητη μου αν εφυγα η αν ειμαι στο σχολειο ακομη μετα λογω κοινησς παρεας μου ειπαι ελα παμε στο γραφειο μετα εγω του ειπα να περιμενει 2 λεπτα και αυτος μου απαντησε ελα γιατι αλλιως θα σε παρω σηκωτη.....:redface:(αααα δεν ειναι παλιοπαιδο ειναι πολυ καλος ).Σημερα ομως εκανε κατι που μου την εσπασε αγρια.Τον ειδα να μιλαει με τις κολλητεσ της αδερφης μου και την αδερφη μου.:(:rant:(ειναι ενα χρονο μεγαλυτερη)επειτα πεξαμε αληθεια η θαρος αυτος ολο εμενα ρωτουσε .( α και μερικες φορες αλλα πολυ σπανια το βλεπω να με κοιταει και οταν μιλουσαμε στην αρχη ρωτουσε ολεσ μου τρις φιλες για το πως με λενε στο fb) ΔΥΣΤΥΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΗΜΟΦΥΛΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΓΟΤΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :worry:

συγγνωμη για την κειμεναρα
παρακαλω πεειτε μου μου τι πιστευται και τι μπορω να κανω

Λοιπόν, είμαι πάντα ειλικρινής γιατί πιστεύω πως η απόλυτη ειλικρίνεια είναι μία από τις σπουδαιότερες ανθρώπινες αρετές. Συνεπώς ,δεσποινίς Σαμπρίνα θα σου μιλήσω ανοιχτά!
Αρχικά, είσαι μόλις 12. Να είσαι ερωτευμένη το αποκλείω πανηγυρικώς.Ενθουσιασμένη, ναι, ίσως.Στα 11 περίπου χρόνια άλλωστε ξεκινά δειλά δειλά η "πυροδότηση" των ορμονών, if u know what I mean. Φυσιολογικό να αισθάνεσαι μία έλξη για το αντίθετο φύλο, αλλά δεν ήρθε και η συντέλεια του κόσμου, ούτε και αυτό θα διαρκέσει για πάντα για να αισθάνεσαι "πελαγωμένη" κατά κάποιο τρόπο!
Δεύτερον, πως δε θυμάσαι τι έγινε; Είναι κάποιος που σε αφορά αν καταλάβαμε καλά, συνεπώς ως προς τι το "κενό" μνήμης; από κάπου πηγάζει αυτό. Μήπως έγινε κάτι που οικειοθελώς επιθυμείς να ξεχάσεις;
Τρίτον,γιατί εμένα κάτι μου λέει ότι είναι από τους τύπους "νταξ, είμαι γαμάτος,κούκλος, πρώτος , με γουστάρουν όλοι, είμαι και καλό παιδί (ya...right! ), αλλά γίνομαι και κωλόπαιδο άμα λάχει!" ? Το κλασικό αγοράκι "όλα τα σφάζω, όλα τα μαχαιρώνω" (με απόλυτη μετριοφροσύνη πάντα και τον απαραίτητο δείκτης ωριμότητας! :P) Επομένως, καλό παιδί και 3ήμερη αποβολή δεν συμβαδίζουν!
Τέταρτον, το να μιλάει κανείς με πολλούς ανθρώπους δεν είναι κακό και επιλήψιμο. Δείχνει κάποια κοινωνική ευελιξία.
Πέμπτον, αυτά που σου έλεγε "τα...περίεργα" καθόλου περίεργα δεν είναι! Αποβολή κινδύνεψε να πάρει, ποιον θα ψάξει να περιτριγυρίσει? Α, μπράβο το βρήκες! Τον απουσιολόγο.Άμα είναι και κορίτσι δε, ακόμη καλύτερα. (Ως απουσιολόγος στο σχολείο τότε, ξέρω τι σου λέω!)
Έκτον, μη ζητάς συγγνώμη για την κειμενάρα, αλλά για την ... Ορθογραφία, τη Γραμματική, και το Συντακτικό σου! Κοτζάμ απουσιολόγος με γραπτά λάθη τρίτης δημοτικού, δεν δικαιολογείται! Συνεπώς άσε κατά μέρος τους "έρωτες" και πιάσε την Νεοελληνική Γλώσσα! Χωρίς ίχνος ειρωνείας, αλλά μόνο και μόνο για το καλό σου, σου προτείνω να αφοσιωθείς σε αυτά στα οποία χωλαίνεις! Αναντίρρητα, μόνο σε καλό θα σου βγει. Χρόνο για έρωτες θα έχεις μπόλικο στο μέλλον. Και όπως έλεγαν πολύ σωστά οι παλιοί, "Κάθε πράμα στον καιρό του και ο κολιός τον Αύγουστο! "

Φιλικά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorg0s

Νεοφερμένος

Ο Giorg0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ε λοιπον μπορει μερικα να εχουν υποθει παραπανω αλλα δεν παυουν να ειναι σημαντικα. Πρωτον απο τα 13 χρονια της ζωης σου και την εμπειρια της ερωτικης σου ζωης δεν ειναι δυνατον να προσδιορισεις τι ειναι ερωτας πσοσο μαλλον να εισαι σιγουρη οτι εισαι ερωτευμενη (ειδικα μετα απο μολις 1 ωρα συζητησης). Δευτερον το παραλιγο 3ημερη αποβολη και το <ειναι καλο παιδι> δεν κολλανε. Μαλλον εσυ το θεωρεις ετσι λογω της ελξης σου προς αυτον. δεν προσπαθω να σε πεισω για το αντιθετο απλα να εισαι ειλικρινης με τον εαυτο σου οταν κρινεις τις πραξεις του .
Τριτον, αξιζει να μαθεις το λογο που παραλιγο να παρει αποβολη (μιας και εισαι και απουσιολογος). ηταν κατι σοβαρο για το οποιο εφταιγε ή ειπε κατι ετσι για μαγκια? αν ειναι το δευτερο τοτε μαλλον θα ειναι του τυπου "ολα τους ριχνω" ή θα το παιζει "mr famous" στους φιλους του...
Τωρα το να μιλαει σε αλλους δεν ειναι κατι αφυσικο μην ταραζεσαι. πλησιασε τον ,ρωτα την αδερφη σου για τι πραγμα μιλαγε βρες εναν τροπο να ερθεις πιο κοντα του και να μαθεις κι αλλα γι αυτον!
Αυτη ειναι η συμβουλη μου
(Υ.Γ. οταν γραφεις για να ζυτησεις συμβουλη πο το ιντερνετ φροντισε να γραφεις το κειμενο με την ησυχια σου! ετσι θα υπαρχουν και λιγοτερα ορθογραφικα!;)

Ε λοιπον μπορει μερικα να εχουν υποθει παραπανω αλλα δεν παυουν να ειναι σημαντικα. Πρωτον απο τα 13 χρονια της ζωης σου και την εμπειρια της ερωτικης σου ζωης δεν ειναι δυνατον να προσδιορισεις τι ειναι ερωτας πσοσο μαλλον να εισαι σιγουρη οτι εισαι ερωτευμενη (ειδικα μετα απο μολις 1 ωρα συζητησης). Δευτερον το παραλιγο 3ημερη αποβολη και το <ειναι καλο παιδι> δεν κολλανε. Μαλλον εσυ το θεωρεις ετσι λογω της ελξης σου προς αυτον. δεν προσπαθω να σε πεισω για το αντιθετο απλα να εισαι ειλικρινης με τον εαυτο σου οταν κρινεις τις πραξεις του .
Τριτον, αξιζει να μαθεις το λογο που παραλιγο να παρει αποβολη (μιας και εισαι και απουσιολογος). ηταν κατι σοβαρο για το οποιο εφταιγε ή ειπε κατι ετσι για μαγκια? αν ειναι το δευτερο τοτε μαλλον θα ειναι του τυπου "ολα τους ριχνω" ή θα το παιζει "mr famous" στους φιλους του...
Τωρα το να μιλαει σε αλλους δεν ειναι κατι αφυσικο μην ταραζεσαι. πλησιασε τον ,ρωτα την αδερφη σου για τι πραγμα μιλαγε βρες εναν τροπο να ερθεις πιο κοντα του και να μαθεις κι αλλα γι αυτον!
Αυτη ειναι η συμβουλη μου
(Υ.Γ. οταν γραφεις για να ζυτησεις συμβουλη πο το ιντερνετ φροντισε να γραφεις το κειμενο με την ησυχια σου! ετσι θα υπαρχουν και λιγοτερα ορθογραφικα!;)

δεν ξερω γιατι βγηκε δυο φορες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά ρε παιδιά κουλάρετε λίγο! Πώς της μιλάτε έτσι της κοπέλας; Προτιμάτε την ειλικρίνεια από την ευγένεια; Οκ, μπορεί να έχετε και δίκιο αλλά το ενδεχόμενο να μπορείτε να συνδυάσετε και τις δύο ιδιότητες δεν παίζει; :confused: Στο κάτω - κάτω, από πότε οι συμβουλές έχουν έναν τόσο επιτακτικό τόνο όπως ο δικός σας; Πάρτε για παράδειγμα τους ψυχολόγους. Ετσι νομίζετε ότι συμβουλεύουν τους ασθενείς τους;

Τέσπα η κοπέλα δε δήλωσε πουθενά ότι είναι ερωτευμένη!! Απλά έβαλε ένα εικονίδιο. :P Αυτό που είπε είναι ότι αισθάνεται έλξη, ότι της αρέσει δηλαδή κάποιος. Και να εννοούσε όμως ότι είναι ερωτευμένη, ίσα - ίσα επειδή είναι μόνο 12-13 δε θα έπρεπε να την πάρετε με τα μούτρα. :) Εσείς τότε δε νιώθατε κάτι περίεργα συναισθήματα; Εκείνη μπορεί να νομίζει ότι αυτό είναι ο έρωτας. Λογικά θα καταλάβει στην πορεία το λάθος της. Ολοι όμως υπήρξαμε στην ηλικία της, οπότε μην πέφτετε να την φάτε ότι δεν ξέρει τι της γίνεται κτλ, αλλά ως μεγαλύτεροι θα έπρεπε να συνειδητοποίησετε την άγνοια της ηλικίας της και να την συμβουλεύεσετε με πιο ήπιο τόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the_truth

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the_truth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
μου αρεσει ενα αγορι αλλα δεν ξερω αν αισθανεται το ιδιο για εμενα.Στην αρχη ουτε καν δεν μου περνουσε απο το μυαλο αλλα
μετα απο μια ωρα συζητησης μαζι του..Απο εκεινη τι στιγμη μιλουσαμε αρκετα συχνα αλλα μετα ...... δεν
θυμαμΑΙ τι εγινε και σταματησαμε να μιλαμε.Μετα απο λιγες μερες η Μαρια, μια φιλη μου μου ειπΕ πως ειπΕ πως τον γουσταρα στην αρχη ....Τα παιξα.Συνεχιζαμε να μην μιλαμε αλλα τωρα τελευταια αρχιζει και μου πιανει λιγο την κουβεντα .Μια μερα πηγε στο γραφειο και παΡΑλιγο να παρει 3ημερη αποβολη και επΕιδη ειμαι απουσιολογος στην ταξη μου (Δεν ειμαι καθολου φυτο),αυτος αρχιζε και πεταγε κατι περιεργα εκεινη τη μερα του τυπου "ρωτησε την κολλητη μου αν εφυγα" ή "αν ειμαι στο σχολειο ακομη" μετα λογω κοινης παρεας μου ειπΕ "ελα παμε στο γραφειο", μετα εγω του ειπα να περιμενει 2 λεπτα και αυτος μου απαντησε "ελα γιατι αλλιως θα σε παρω σηκωτη".....(αααα δεν ειναι παλιοπαιδο, ειναι πολυ καλος ).Σημερα ομως εκανε κατι που μου την εσπασε αγρια.Τον ειδα να μιλαει με τις κολλητες της αδερφης μου και την αδερφη μου.(ειναι ενα χρονο μεγαλυτερη),επειτα πΑΙξαμε αληθεια η θαΡρος ΚΑΙ αυτος ολο εμενα ρωτουσε .( α και μερικες φορες αλλα πολυ σπανια τοΝ βλεπω να με κοιταει και οταν μιλουσαμε στην αρχη ρωτουσε ολες μου τις φιλες για το πως με λενε στο fb) ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Κλασσικο γυμνασιακο λαβ στορυ.Η ευαισθητη καλη κοπελα να ερωτευεται τον μαγκα-αλητη-στουρνο του σχολειου.Επελεξε καποιον που να ταιριαζει στην προσωπικοτητα σου οχι για να περηφανευεσαι στις φιλες σου οτι ο γκομενος σου εχει πολλα λαικ στο fb.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιωάννα Λ.

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα Λ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:)απλα κανε κ εσυ κινησεις..κλεισε του το ματι..σκουντα τον..δειξε του οτι σ αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά κουλάρετε λίγο! Πώς της μιλάτε έτσι της κοπέλας; Προτιμάτε την ειλικρίνεια από την ευγένεια; Οκ, μπορεί να έχετε και δίκιο αλλά το ενδεχόμενο να μπορείτε να συνδυάσετε και τις δύο ιδιότητες δεν παίζει; :confused: Στο κάτω - κάτω, από πότε οι συμβουλές έχουν έναν τόσο επιτακτικό τόνο όπως ο δικός σας; Πάρτε για παράδειγμα τους ψυχολόγους. Ετσι νομίζετε ότι συμβουλεύουν τους ασθενείς τους;

Τέσπα η κοπέλα δε δήλωσε πουθενά ότι είναι ερωτευμένη!! Απλά έβαλε ένα εικονίδιο. :P Αυτό που είπε είναι ότι αισθάνεται έλξη, ότι της αρέσει δηλαδή κάποιος. Και να εννοούσε όμως ότι είναι ερωτευμένη, ίσα - ίσα επειδή είναι μόνο 12-13 δε θα έπρεπε να την πάρετε με τα μούτρα. :) Εσείς τότε δε νιώθατε κάτι περίεργα συναισθήματα; Εκείνη μπορεί να νομίζει ότι αυτό είναι ο έρωτας. Λογικά θα καταλάβει στην πορεία το λάθος της. Ολοι όμως υπήρξαμε στην ηλικία της, οπότε μην πέφτετε να την φάτε ότι δεν ξέρει τι της γίνεται κτλ, αλλά ως μεγαλύτεροι θα έπρεπε να συνειδητοποίησετε την άγνοια της ηλικίας της και να την συμβουλεύεσετε με πιο ήπιο τόνο.

Nα αγιάσει το στόμα σου!!
Ήθελα να κάνω και εγώ τέτοιου στυλ σχόλιο, αλλά με πρόλαβες! :P
Λάθη κάνουμε όλοι ειδικά στις μικρές ηλικίες που είμαστε και περισσότερο αφελής! Μην κάνετε τους έξυπνους όμως σε μια μικρή κοπέλα που σας εκμυστηρεύεται κάποια πράγματα!
Στην κοπέλα θα πω απλά ότι είναι κάτι που θα περάσει χωρίς καν να το καταλάβει οπότε δεν χρειάζεται να στεναχωριέται ή να θυμώνει με αυτό το άτομο! Και να μην παίρνει τοις μετρητοίς όλα αυτά που λέει...Με μερικούς ανθρώπους πρέπει να είμαστε ιδιαίτερα επιφυλακτικοί για το δικό μας καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
πωωω τι προβλήματα έχουν και τα 13χρονά..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:)απλα κανε κ εσυ κινησεις..κλεισε του το ματι..σκουντα τον..δειξε του οτι σ αρεσει



πωωω τι προβλήματα έχουν και τα 13χρονά..!

Εσύ στα 13 σου τι έκανες; Πυρηνική φυσική; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top